Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5  
Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » Transfery LATO 2019
8 sierpnia 2019, 20:58 [cytuj]
Nie ma jakiejś tragedii, ale nie ma rewelacji zdecydowanie też. Mam nadzieje że jeszcze na zasadzie wolnego transferu albo wypożyczki dojdzie rezerwowy napastnik (ja bym chciał Sturridge'a bo niezły+anglik+pogodzi sie z rolą rezerwowego) no i trzeci bramkarz, chyba, że Poch ufa Alfiemu. No i przedłużenie z Tobym to mus, Eriksen raczej nie przedłuży.
Nie ma jakiejś tragedii, ale nie ma rewelacji zdecydowanie też. Mam nadzieje że jeszcze na zasadzie wolnego transferu albo wypożyczki dojdzie rezerwowy napastnik (ja bym chciał Sturridge'a bo niezły+anglik+pogodzi sie z rolą rezerwowego) no i trzeci bramkarz, chyba, że Poch ufa Alfiemu. No i przedłużenie z Tobym to mus, Eriksen raczej nie przedłuży
8 sierpnia 2019, 21:55 [cytuj]
Zobaczymy jeszcze czy ktoś odejdzie od nas , bo dopiero wtedy będzie można ocenić całe okienko . Poza prawa obrona , gdzie jest jedna wielka niewiadoma, pozytywnie oceniam transfery . Najbardziej cieszę się z Ndombele , wiąże z nim duże nadzieje . Wygląda naprawdę solidnie i myślę że da jakość w środku pola. Po odejściu Dembele biednie wygladala nasza druga linia czasami . Na papierze fajnie to wygląda , zobaczymy co z tego będzie . Fajnie że sezon startuje :muza:
Zobaczymy jeszcze czy ktoś odejdzie od nas , bo dopiero wtedy będzie można ocenić całe okienko . Poza prawa obrona , gdzie jest jedna wielka niewiadoma, pozytywnie oceniam transfery . Najbardziej cieszę się z Ndombele , wiąże z nim duże nadzieje . Wygląda naprawdę solidnie i myślę że da jakość w środku pola. Po odejściu Dembele biednie wygladala nasza druga linia czasami . Na papierze fajnie to wygląda , zobaczymy co z tego będzie . Fajnie że sezon startuje :muza:
9 sierpnia 2019, 11:29 [cytuj]
No ja tam oceniam okienko zdecydowanie na minus, bo Ndombele mega ,że wybrał nas ,ale to był transfer tak jakby przed okienkowy i odkladany od paru okienek, zwłaszcza po tym co się działo po odejściu Dembele, Skipp z całym szacunkiem dla niego, normalnie w życiu ,by nie dostał tylu szans. Sessegnon też fajny, ale bardziej przyszłościowy jeżeli ma być jako zastępstwo za Rose`a, to on w obronie musi się sporo poduczyć jeszcze(przypomina Bale`a). Transfer Clarka pominę, bo to dalsza przyszłość. Przyjście LoCelso oznacza odejście Eriksena nawet jeżeli za rok, w tym przypadku Argentyńczyk będzie miał czas na wdrożenie się do drużyny, ale znając Levy`ego to będzie chciał sprzedać Duńczyka teraz i chyba słusznie, kilkadziesiąt milionow piechotą nie chodzi. Bo jeżeli nasz rozgrywający miał zmienić zdanie, to już by to zrobił i LoCelso by najprawdopodobniej nie przyszedł, byłoby takie same mydlenie oczu kibicom jak z Dybalą ,że niby chcieli, ale się ostatecznie nie dogadali.Bo jak było na niego niby 70mln, to czemu nie kupiliśmy prawego obrońcy przez całe okienko.Po tamtym sezonie chyba wszyscy zgodnie stwierdzili ,że naszą najsłabszą pozycją jest prawa obrona, a my sprzedajemy naszego najlepszego na samym poczatku okna, nie mając gotowego zastępstwa, w dodatku za bezcen, tak bezcen zwłaszcza klubowi, która wiadomo ma kasę po sprzedaży swoich zawodników i musi przepłacać,taka Benfica i Real to skrzętnie wykorzystały, a my wręcz przeciwnie. I zostaliśmy z zawsze tykającą bombą, często kontuzjowaną jakby było mało Aurierem i Walkerem Petersem, któremu na razie bliżej do Championship. Harvey White zaciera ręce ,bo to może być jego szansa. W klubie ,który ma niby walczyć o najwyższe cele ,to jest istny sabotaż, plotki o sprzedaży Rose`a pominę. Tak samo brak typowej 9tki na ławkę..teraz chyba będziemy błagać Llorente na kolanach...
Podsumowując jesteśmy niczym niezły koń, lecz kulawy na tylną prawą nogę, bez ogona, lejce jakiś czas temu się urwały i chcą odpaść ,a jeździec coraz poważniej zastanawia się, czy aby nie zmienić stajni na lepszą, ale tęskniłby za zwierzęciem, do którego się już przywiązał.
Ale gdyby było za prosto, to hipotetyczny sukces nie smakowałby tak samo
No ja tam oceniam okienko zdecydowanie na minus, bo Ndombele mega ,że wybrał nas ,ale to był transfer tak jakby przed okienkowy i odkladany od paru okienek, zwłaszcza po tym co się działo po odejściu Dembele, Skipp z całym szacunkiem dla niego, normalnie w życiu ,by nie dostał tylu szans. Sessegnon też fajny, ale bardziej przyszłościowy jeżeli ma być jako zastępstwo za Rose`a, to on w obronie musi się sporo poduczyć jeszcze(przypomina Bale`a). Transfer Clarka pominę, bo to dalsza przyszłość. Przyjście LoCelso oznacza odejście Eriksena nawet jeżeli za rok, w tym przypadku Argentyńczyk będzie miał czas na wdrożenie się do drużyny, ale znając Levy`ego to będzie chciał sprzedać Duńczyka teraz i chyba słusznie, kilkadziesiąt milionow piechotą nie chodzi. Bo jeżeli nasz rozgrywający miał zmienić zdanie, to już by to zrobił i LoCelso by najprawdopodobniej nie przyszedł, byłoby takie same mydlenie oczu kibicom jak z Dybalą ,że niby chcieli, ale się ostatecznie nie dogadali.Bo jak było na niego niby 70mln, to czemu nie kupiliśmy prawego obrońcy przez całe okienko.Po tamtym sezonie chyba wszyscy zgodnie stwierdzili ,że naszą najsłabszą pozycją jest prawa obrona, a my sprzedajemy naszego najlepszego na samym poczatku okna, nie mając gotowego zastępstwa, w dodatku za bezcen, tak bezcen zwłaszcza klubowi, która wiadomo ma kasę po sprzedaży swoich zawodników i musi przepłacać,taka Benfica i Real to skrzętnie wykorzystały, a my wręcz przeciwnie. I zostaliśmy z zawsze tykającą bombą, często kontuzjowaną jakby było mało Aurierem i Walkerem Petersem, któremu na razie bliżej do Championship. Harvey White zaciera ręce ,bo to może być jego szansa. W klubie ,który ma niby walczyć o najwyższe cele ,to jest istny sabotaż, plotki o sprzedaży Rose`a pominę. Tak samo brak typowej 9tki na ławkę..teraz chyba będziemy błagać Llorente na kolanach... Podsumowując jesteśmy niczym niezły koń, lecz kulawy na tylną prawą nogę, bez ogona, lejce jakiś czas temu się urwały i chcą odpaść ,a jeździec coraz poważniej zastanawia się, czy aby nie zmienić stajni na lepszą, ale tęskniłby za zwierzęciem, do którego się już przywiązał. Ale gdyby było za prosto, to hipotetyczny sukces nie smakowałby tak samo
9 sierpnia 2019, 14:04 [cytuj]
W ilu meczach Son ma jeszcze nie zagrać?
Zapomniało mi się zupełnie o tej czerwonej kartce z Bournemouth.
Alli kontuzjowany. Davies wrócił do treningów. Nic nie pisze o kontuzji Wanyamy. Nic nie wiadomo też o Foythu.
W ilu meczach Son ma jeszcze nie zagrać? Zapomniało mi się zupełnie o tej czerwonej kartce z Bournemouth. Alli kontuzjowany. Davies wrócił do treningów. Nic nie pisze o kontuzji Wanyamy. Nic nie wiadomo też o Foythu
9 sierpnia 2019, 17:15 [cytuj]
Sona nie zobaczymy niestety też w meczu drugiej kolejki na Etihad... To będzie 3 i ostatni mecz zawieszenia .
Sona nie zobaczymy niestety też w meczu drugiej kolejki na Etihad... To będzie 3 i ostatni mecz zawieszenia
9 sierpnia 2019, 20:00 [cytuj]
Lucas przedłużył kontrakt do 2024! Super, czekam na przedłużenia dla Jana, Tobiego (jeżeli będzie chciał) i Alliego (chyba, że coś mnie ominęło i już przedłużył).
Lucas przedłużył kontrakt do 2024! Super, czekam na przedłużenia dla Jana, Tobiego (jeżeli będzie chciał) i Alliego (chyba, że coś mnie ominęło i już przedłużył)
9 sierpnia 2019, 20:55 [cytuj]
Nie wiem jak można pisać że to okienko mamy na minus. Ndombele, Lo Celso i Sessegnon to marzenie każdego z przed okna. Fakt brak nam napadziora na ławkę i z perspektywy czasu przyznaję że Trippier nie był zły, mimo, że sam mówiłem że to tragedia i pierwszy gość do odstrzału. Szkoda że brak nam super Prawego Obrońcy. Ale...

Lo Celso nie dość że uważam że jest w stanie grać na poziomie Eriksena(za jakiś czas) to będzie oddechem dla naszej pomocy i nie zapominajmy, że może grać na skrzydle. Betis grało bez napastnika w tym sezonie a on ciągnął ich za uszy, na słabszych rywali możemy wyjść Allim, Lo Celso, Eriksen i Parottem jako nominalna 9. Te trio powinno spokojnie rozłożyć takie Newcastle, Schefield czy Brighton nawet bez napastnika.

Ndombele to taki młodszy(przepraszam za to), lepszy Sissoko. Ta dwójka w środku pola pozwoli nam z kolei poradzić sobie z top 6. Dwie kotwice, pamiętacie chyba jak Ndombele trzymał piłkę w LM z chociażby Barcą. Sissoko w tej koncepcji przedstawiać nie trzeba... Lukkaku by przestawił... No może Lukkaku nie, ale Słonia już tak.

Sessegnon co prawda pewnie będzie wyborem po Rosie ale jest szansa że odpali i szybko stanie się pierwszym wyborem. chłopak już sporo pokazywał a kto wie jak będzie mu szło z lepszą drużyną? Może to drugi Wan-Bissaka.

Mam tylko nadzieję, że Janek i Toby przedłużą kontrakty a Eriksen zostanie przynajmniej do zimowego okienka. Nie żebym go nie lubił czy coś ale jak chce odejść to nie ma co go zatrzymywać. Znajdzie się ktoś inny.
Nie wiem jak można pisać że to okienko mamy na minus. Ndombele, Lo Celso i Sessegnon to marzenie każdego z przed okna. Fakt brak nam napadziora na ławkę i z perspektywy czasu przyznaję że Trippier nie był zły, mimo, że sam mówiłem że to tragedia i pierwszy gość do odstrzału. Szkoda że brak nam super Prawego Obrońcy. Ale... Lo Celso nie dość że uważam że jest w stanie grać na poziomie Eriksena(za jakiś czas) to będzie oddechem dla naszej pomocy i nie zapominajmy, że może grać na skrzydle. Betis grało bez napastnika w tym sezonie a on ciągnął ich za uszy, na słabszych rywali możemy wyjść Allim, Lo Celso, Eriksen i Parottem jako nominalna 9. Te trio powinno spokojnie rozłożyć takie Newcastle, Schefield czy Brighton nawet bez napastnika. Ndombele to taki młodszy(przepraszam za to), lepszy Sissoko. Ta dwójka w środku pola pozwoli nam z kolei poradzić sobie z top 6. Dwie kotwice, pamiętacie chyba jak Ndombele trzymał piłkę w LM z chociażby Barcą. Sissoko w tej koncepcji przedstawiać nie trzeba... Lukkaku by przestawił... No może Lukkaku nie, ale Słonia już tak. Sessegnon co prawda pewnie będzie wyborem po Rosie ale jest szansa że odpali i szybko stanie się pierwszym wyborem. chłopak już sporo pokazywał a kto wie jak będzie mu szło z lepszą drużyną? Może to drugi Wan-Bissaka. Mam tylko nadzieję, że Janek i Toby przedłużą kontrakty a Eriksen zostanie przynajmniej do zimowego okienka. Nie żebym go nie lubił czy coś ale jak chce odejść to nie ma co go zatrzymywać. Znajdzie się ktoś inny
9 sierpnia 2019, 21:06 [cytuj]
Malakir, musisz się przekonać po odejściu Eriksena że jednak lepiej jak by został, tak jak z trippierem?
Malakir, musisz się przekonać po odejściu Eriksena że jednak lepiej jak by został, tak jak z trippierem?
12 sierpnia 2019, 06:05 [cytuj]
Robert powiedział/a:
Malakir, musisz się przekonać po odejściu Eriksena że jednak lepiej jak by został, tak jak z trippierem?


Nie zaprzeczam, że tak będzie ale zawodnicy przychodzą i odchodzą. Nie da się wszystkich zatrzymać, trzeba to jednak wszystko tak poukładać by ktoś ich godnie zastąpił. Żeby było jasne, chciałbym by Eriksen grał u nas tak długo jak tylko się da. Wiemy przecież że narzekał że gra na cofniętej pozycji, może teraz, z Ndombele i Sissoko, wróci do przodu i będzie wszystko ok, a może dalej będzie chciał odejść... Do Realu XD
Nie zaprzeczam, że tak będzie ale zawodnicy przychodzą i odchodzą. Nie da się wszystkich zatrzymać, trzeba to jednak wszystko tak poukładać by ktoś ich godnie zastąpił. Żeby było jasne, chciałbym by Eriksen grał u nas tak długo jak tylko się da. Wiemy przecież że narzekał że gra na cofniętej pozycji, może teraz, z Ndombele i Sissoko, wróci do przodu i będzie wszystko ok, a może dalej będzie chciał odejść... Do Realu XD
<  1  2  3  4  5  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 97 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się