Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » Pobieracze Pensji z THS
4 lutego 2021, 23:01 [cytuj]
miałem wylać hejt - ale chyba pójdę spać ...
co by nie było dalej sezon stracony mamy 14 pkt straty do lidera :|

zapraszam do dyskusji
Edytowano dnia: 4 lutego 2021, 23:10
miałem wylać hejt - ale chyba pójdę spać ... co by nie było dalej sezon stracony mamy 14 pkt straty do lidera :| zapraszam do dyskusji
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 lutego 2021, 23:37 [cytuj]
Co tu pisać Rafo, też nie chce mi się pisać o tej drużynie bo musiałbym co zdanie pojechać wiązanką... postawa zawodników bez komentarza, trener, który ciągle wałkuje jedno i to samo mimo braku rezultatów.
Patrząc na dzisiejszy mecz przyszła mi do głowy jedna myśl - Człowiek mający pojęcie o interesach i kompletnie niemający pojęcia o piłce ograł samego siebie. Patrząc na historię aktualnego zespołu. Poch z małych pieniędzy stworzył zespół, przez brak konkretnych wzmocnień zespół wypalił się i nie wskoczył na najwyższy poziom choć był blisko. Daniel wpadł więc na szatański pomysł - skoro Poch wyciągnął tych zawodników na Top4 to zatrudniając bardziej znanego trenera może uda się jeszcze więcej i nie trzeba będzie wydawać pieniędzy na lepszych, droższych w utrzymaniu zawodników. A, że nie wyszło a kontrakt Mou wysoki i długi... Taka to moja dzisiejsza teoria spiskowa.
Co tu pisać Rafo, też nie chce mi się pisać o tej drużynie bo musiałbym co zdanie pojechać wiązanką... postawa zawodników bez komentarza, trener, który ciągle wałkuje jedno i to samo mimo braku rezultatów. Patrząc na dzisiejszy mecz przyszła mi do głowy jedna myśl - Człowiek mający pojęcie o interesach i kompletnie niemający pojęcia o piłce ograł samego siebie. Patrząc na historię aktualnego zespołu. Poch z małych pieniędzy stworzył zespół, przez brak konkretnych wzmocnień zespół wypalił się i nie wskoczył na najwyższy poziom choć był blisko. Daniel wpadł więc na szatański pomysł - skoro Poch wyciągnął tych zawodników na Top4 to zatrudniając bardziej znanego trenera może uda się jeszcze więcej i nie trzeba będzie wydawać pieniędzy na lepszych, droższych w utrzymaniu zawodników. A, że nie wyszło a kontrakt Mou wysoki i długi... Taka to moja dzisiejsza teoria spiskowa
4 lutego 2021, 23:54 [cytuj]
Wolff powiedział/a:
Co tu pisać Rafo, też nie chce mi się pisać o tej drużynie bo musiałbym co zdanie pojechać wiązanką... postawa zawodników bez komentarza, trener, który ciągle wałkuje jedno i to samo mimo braku rezultatów.
Patrząc na dzisiejszy mecz przyszła mi do głowy jedna myśl - Człowiek mający pojęcie o interesach i kompletnie niemający pojęcia o piłce ograł samego siebie. Patrząc na historię aktualnego zespołu. Poch z małych pieniędzy stworzył zespół, przez brak konkretnych wzmocnień zespół wypalił się i nie wskoczył na najwyższy poziom choć był blisko. Daniel wpadł więc na szatański pomysł - skoro Poch wyciągnął tych zawodników na Top4 to zatrudniając bardziej znanego trenera może uda się jeszcze więcej i nie trzeba będzie wydawać pieniędzy na lepszych, droższych w utrzymaniu zawodników. A, że nie wyszło a kontrakt Mou wysoki i długi... Taka to moja dzisiejsza teoria spiskowa


Trochę szkoda, że Levy nie dał kasy Pochettino ..fakt byliśmy o krok o trofeum
Trochę szkoda, że Levy nie dał kasy Pochettino ..fakt byliśmy o krok o trofeum
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 lutego 2021, 23:54 [cytuj]
Wolff powiedział/a:
Co tu pisać Rafo, też nie chce mi się pisać o tej drużynie bo musiałbym co zdanie pojechać wiązanką... postawa zawodników bez komentarza, trener, który ciągle wałkuje jedno i to samo mimo braku rezultatów.
Patrząc na dzisiejszy mecz przyszła mi do głowy jedna myśl - Człowiek mający pojęcie o interesach i kompletnie niemający pojęcia o piłce ograł samego siebie. Patrząc na historię aktualnego zespołu. Poch z małych pieniędzy stworzył zespół, przez brak konkretnych wzmocnień zespół wypalił się i nie wskoczył na najwyższy poziom choć był blisko. Daniel wpadł więc na szatański pomysł - skoro Poch wyciągnął tych zawodników na Top4 to zatrudniając bardziej znanego trenera może uda się jeszcze więcej i nie trzeba będzie wydawać pieniędzy na lepszych, droższych w utrzymaniu zawodników. A, że nie wyszło a kontrakt Mou wysoki i długi... Taka to moja dzisiejsza teoria spiskowa


Trochę szkoda, że Levy nie dał kasy Pochettino ..fakt byliśmy o krok o trofeum
Trochę szkoda, że Levy nie dał kasy Pochettino ..fakt byliśmy o krok o trofeum
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
5 lutego 2021, 17:58 [cytuj]
Reasumując :

Dier - out , Moura - z całym szacunkiem też nic nie daje , Carlos - powrót do Portugalii jednym samolotem z Bale ( Gareth-a niech zrzucą na spadochronie nad Madrytem - będzie taniej) , Aurier też wylot - wojsko musi być karne i już ! ; Matt Dorety czy jak mu tam - out/wypożyczenie cokolwiek - żal patrzeć na to! ; Dele Pali ... pewnie pali ... oby poza THS i okolicami - out albo wypożyczyć ;

??? duży znak zapytania po Lo Celso ... - jeśli może wrócić Erikssen to wolę Duńczyka - a najlepiej zakup z RB

utrzymać : Kane , Son , Lloris, Toby, Hójberg , Reguilon i .... Lamela!
Reasumując : Dier - out , Moura - z całym szacunkiem też nic nie daje , Carlos - powrót do Portugalii jednym samolotem z Bale ( Gareth-a niech zrzucą na spadochronie nad Madrytem - będzie taniej) , Aurier też wylot - wojsko musi być karne i już ! ; Matt Dorety czy jak mu tam - out/wypożyczenie cokolwiek - żal patrzeć na to! ; Dele Pali ... pewnie pali ... oby poza THS i okolicami - out albo wypożyczyć ; ??? duży znak zapytania po Lo Celso ... - jeśli może wrócić Erikssen to wolę Duńczyka - a najlepiej zakup z RB utrzymać : Kane , Son , Lloris, Toby, Hójberg , Reguilon i .... Lamela!
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 90 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się