Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5  
Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » jest nowa strona Spurs
10 listopada 2009, 14:59 [cytuj]
Dobrze będzie jak ty chociaz zrozumiesz:P
Dobrze będzie jak ty chociaz zrozumiesz:P
Kogucie życie!
10 listopada 2009, 15:16 [cytuj]
Nie zawsze się to udaje.:boisie:
A tak na poważnie. Dziwię się trochę że jak tylko powstała nowa strona od razu spotkała się z licznymi złośliwymi uwagami. Tak to wyglądało jak by ktoś uważał (mogę się mylić), że wszystko wie lepiej. Niektórym przeszkadza że ktoś się udziela na innych stronach niekoniecznie związanych z naszym klubem(gdyby to był np. Arsenal- mógłbym to zrozumieć). W sumie to nie chce mi się już poruszać tego tematu. A tak z innej beczki – wystarczy że spojrzy się co się pisze o Keanie (słusznie czy nie słusznie mniejsza o to)a jeszcze 1,5 roku temu to niektórzy Boga w nim widzieli a teraz jak wrócił to się szmatę z niego robi a spójrzmy na statystyki to jest to obecnie najlepszy gracz nasz – ile bramek szczelił i ile ma asyst. A że nie gra efektownie to już inna sprawa. Krytyk i osioł z jednej są parafii każdy wie jak a żaden nie potrafi.
Nie zawsze się to udaje.:boisie: A tak na poważnie. Dziwię się trochę że jak tylko powstała nowa strona od razu spotkała się z licznymi złośliwymi uwagami. Tak to wyglądało jak by ktoś uważał (mogę się mylić), że wszystko wie lepiej. Niektórym przeszkadza że ktoś się udziela na innych stronach niekoniecznie związanych z naszym klubem(gdyby to był np. Arsenal- mógłbym to zrozumieć). W sumie to nie chce mi się już poruszać tego tematu. A tak z innej beczki – wystarczy że spojrzy się co się pisze o Keanie (słusznie czy nie słusznie mniejsza o to)a jeszcze 1,5 roku temu to niektórzy Boga w nim widzieli a teraz jak wrócił to się szmatę z niego robi a spójrzmy na statystyki to jest to obecnie najlepszy gracz nasz – ile bramek szczelił i ile ma asyst. A że nie gra efektownie to już inna sprawa. Krytyk i osioł z jednej są parafii każdy wie jak a żaden nie potrafi
www.instagram.com/spursmaniak
10 listopada 2009, 18:01 [cytuj]
Anel powiedział/a:
I tak nie zrozumiesz:szok:


Ale odpowiedź zrozumiałem.
Ale odpowiedź zrozumiałem
10 listopada 2009, 18:34 [cytuj]
To fajnie:ok:
A tak na marginesie od stycznia planuję zakupić Telewizje Tottenham TV i nie wiem jak by to było jak bym przez kamerkę mecz puścił...może by inni mogli oglądać bez przerw jak na justin.tv... zobaczy się:D
To fajnie:ok: A tak na marginesie od stycznia planuję zakupić Telewizje Tottenham TV i nie wiem jak by to było jak bym przez kamerkę mecz puścił...może by inni mogli oglądać bez przerw jak na justin.tv... zobaczy się:D
www.instagram.com/spursmaniak
10 listopada 2009, 18:54 [cytuj]
Anel powiedział/a:
To fajnie:ok:
A tak na marginesie od stycznia planuję zakupić Telewizje Tottenham TV i nie wiem jak by to było jak bym przez kamerkę mecz puścił...może by inni mogli oglądać bez przerw jak na justin.tv... zobaczy się:D


gdzie i za ile ? :)
gdzie i za ile ? :)
www.facebook.com/OgienOdSkaja
10 listopada 2009, 19:08 [cytuj]
Tottenham ma swoją telewizję każdy może ją sobie kupić i oglądać .. więcej szczegółów bede wiedział później bo od grudnia kumpel ma kupić i jak się sprawdzi to biorę od stycznia... to kosztuje z tego co pamiętak 60 funtów na rok
Tottenham ma swoją telewizję każdy może ją sobie kupić i oglądać .. więcej szczegółów bede wiedział później bo od grudnia kumpel ma kupić i jak się sprawdzi to biorę od stycznia... to kosztuje z tego co pamiętak 60 funtów na rok
www.instagram.com/spursmaniak
11 listopada 2009, 23:56 [cytuj]
Ale jeśli chodzi ci tą w internecie na stronie głównej, to zdradzę ci że nie ma tam transmisji meczów, można jedynie obejrzeć highlights kilka dni później. Jest transmisja radiowa z meczy. Są za to wywiady, myślę że przyda ci się żeby błysnąć ciekawym artykułem:tak:
Ale jeśli chodzi ci tą w internecie na stronie głównej, to zdradzę ci że nie ma tam transmisji meczów, można jedynie obejrzeć highlights kilka dni później. Jest transmisja radiowa z meczy. Są za to wywiady, myślę że przyda ci się żeby błysnąć ciekawym artykułem:tak:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
12 listopada 2009, 09:44 [cytuj]
A to ci numer nawet nie wiedziałem... to jak nie będą bezpośrednio to chyba podziękuję... a wie ktoś czy puchar ligi będzie w tym roku w telewizji nsport?
A to ci numer nawet nie wiedziałem... to jak nie będą bezpośrednio to chyba podziękuję... a wie ktoś czy puchar ligi będzie w tym roku w telewizji nsport?
www.instagram.com/spursmaniak
12 listopada 2009, 15:45 [cytuj]
Jeżeli chodzi o Carling Cup to ostatnio pokazywali Man Und z Barnsley, co strasznie frustrowało nas posiadaczy n-ki bo chcieliśmy oglądać mecz z Evertonem, FA cup też był w zeszłym roku!!! Ja miałem wykupioną na miesiąc tottenham tv, też właśnie chciałem oglądać mecze i się bardzo rozczarowałem!
Jeżeli chodzi o Carling Cup to ostatnio pokazywali Man Und z Barnsley, co strasznie frustrowało nas posiadaczy n-ki bo chcieliśmy oglądać mecz z Evertonem, FA cup też był w zeszłym roku!!! Ja miałem wykupioną na miesiąc tottenham tv, też właśnie chciałem oglądać mecze i się bardzo rozczarowałem!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
12 listopada 2009, 16:16 [cytuj]
TVP Sport ma prawa do Tottenham TV. Podobno transmitują powtórki i archiwalne mecze. Zawsze zostaje jeszcze Nova Sport:)Oni mają prawa do PL i w sobotnie/niedzielne popołudnia na niekodowanej stacji można zobaczyć mecze angielskiej ekstraklasy.
TVP Sport ma prawa do Tottenham TV. Podobno transmitują powtórki i archiwalne mecze. Zawsze zostaje jeszcze Nova Sport:)Oni mają prawa do PL i w sobotnie/niedzielne popołudnia na niekodowanej stacji można zobaczyć mecze angielskiej ekstraklasy
12 listopada 2009, 17:24 [cytuj]
Weźcie naprawcie tę stronkę, bo nie da się komentów dodawać (jakiś błąd wyskakuje).
Weźcie naprawcie tę stronkę, bo nie da się komentów dodawać (jakiś błąd wyskakuje)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
12 listopada 2009, 22:45 [cytuj]
Co to jest ta Nova Sport, na jakiej platformie to jest?
Co to jest ta Nova Sport, na jakiej platformie to jest?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
12 listopada 2009, 23:23 [cytuj]
Pojęcia nie mam na jakiej platformie. Ja mam Novą jak zrobię myk z kabelkami i odłącze kablówkę i przejdę na antenę zbiorczą. I wtedy łapię ten czeski kanał. Bo to jest czeski kanał. Ale bardziej na północ możecie mieć małe problemy, jak mniemam:)
Pojęcia nie mam na jakiej platformie. Ja mam Novą jak zrobię myk z kabelkami i odłącze kablówkę i przejdę na antenę zbiorczą. I wtedy łapię ten czeski kanał. Bo to jest czeski kanał. Ale bardziej na północ możecie mieć małe problemy, jak mniemam:)
14 listopada 2009, 11:03 [cytuj]
Marcinie, ale wbrew powszechnej opinii Londek jest troszeczkę na pn od Raciborza :F
Marcinie, ale wbrew powszechnej opinii Londek jest troszeczkę na pn od Raciborza :F
Kogucie życie!
14 listopada 2009, 17:59 [cytuj]
Zoolander-- kurcze sprawdzałem i dodaje komentarze-- może się nie logowałeś?;(
Zoolander-- kurcze sprawdzałem i dodaje komentarze-- może się nie logowałeś?;(
www.instagram.com/spursmaniak
14 listopada 2009, 19:46 [cytuj]
Aż taki opóźniony nie jestem :D
1. Mam Operę, może przez to?
2. Strony nie znaleziono (43): Wywołana strona, comments/add/news,59, nie może zostać znaleziona. [ APPPATH/classes/controller/comments.php, line 338 ]
Aż taki opóźniony nie jestem :D 1. Mam Operę, może przez to? 2. Strony nie znaleziono (43): Wywołana strona, comments/add/news,59, nie może zostać znaleziona. [ APPPATH/classes/controller/comments.php, line 338 ]
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
14 listopada 2009, 20:38 [cytuj]
Tata, ale co złego z tym buddystą? Przeczytał zachęcił się i postanowił tak żyć. Gdyby założył nową religię, to można się zastanawiać, po co mu była ta Biblia, a tak...
Z tym zarabianiem, to też bym uważał. Szkoda, że polespura nie zapytali o ten business. Myślę, że rady by im nie odmówił i o tyle byliby do przodu z tym zarabianiem. ALe dobra, nie ma co cudzej kasy liczyć, może im się akurat opłaca :zmeczony:
Tata, ale co złego z tym buddystą? Przeczytał zachęcił się i postanowił tak żyć. Gdyby założył nową religię, to można się zastanawiać, po co mu była ta Biblia, a tak... Z tym zarabianiem, to też bym uważał. Szkoda, że polespura nie zapytali o ten business. Myślę, że rady by im nie odmówił i o tyle byliby do przodu z tym zarabianiem. ALe dobra, nie ma co cudzej kasy liczyć, może im się akurat opłaca :zmeczony:
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
<  1  2  3  4  5  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 160 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się