Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » praca magisterska nt. Spursów ??
4 grudnia 2009, 19:03 [cytuj]
Witam kolegów Spursmaniaków!
Mam do was pytanko: orientujecie się może czy THFC prowadzi jakikolwiek marketing międzynarodowy? Słyszałem na razie tylko o umowie z drużyną Internacionalu, ale czy jest to też związane z kreowaniem wizerunku Spursów w Brazylii, czy to tylko umowa czysto sportowa? Może macie jakieś pomysły o czym możnaby napisać w temacie "Kreowanie międzynarodowego wizerunku klubu piłkarskiego na przykładzie THFC"?? Może prowadzą jakąś sprzedaż gadżetów gdzieś poza UK? Jakieś sklepy firmowe itp? Jakieś tournee pokazowe może robili?? :P
Z góry dzięki za pomysły i rady :)

PS. tak w ogóle to jeszcze nie zdecydowałem się ostatecznie na taki temat, muszę też napisać maila do klubu z pytaniem czy istnieje w ogóle szansa na udostępnienie jakichś ciekawych materiałów na ten temat...
Witam kolegów Spursmaniaków! Mam do was pytanko: orientujecie się może czy THFC prowadzi jakikolwiek marketing międzynarodowy? Słyszałem na razie tylko o umowie z drużyną Internacionalu, ale czy jest to też związane z kreowaniem wizerunku Spursów w Brazylii, czy to tylko umowa czysto sportowa? Może macie jakieś pomysły o czym możnaby napisać w temacie "Kreowanie międzynarodowego wizerunku klubu piłkarskiego na przykładzie THFC"?? Może prowadzą jakąś sprzedaż gadżetów gdzieś poza UK? Jakieś sklepy firmowe itp? Jakieś tournee pokazowe może robili?? :P Z góry dzięki za pomysły i rady :) PS. tak w ogóle to jeszcze nie zdecydowałem się ostatecznie na taki temat, muszę też napisać maila do klubu z pytaniem czy istnieje w ogóle szansa na udostępnienie jakichś ciekawych materiałów na ten temat
4 grudnia 2009, 19:36 [cytuj]
nie musisz zawracać głowy nikomu w klubie. poczytaj dokładnie stronę oficjalną. to kopalnia wiedzy... i przemyśl to wszystko jeszcze raz:)
nie musisz zawracać głowy nikomu w klubie. poczytaj dokładnie stronę oficjalną. to kopalnia wiedzy... i przemyśl to wszystko jeszcze raz:)
4 grudnia 2009, 19:58 [cytuj]
słuchaj czapli, bo lepszego rozmówcy na ten temat nie znajdziesz tutaj ;)
słuchaj czapli, bo lepszego rozmówcy na ten temat nie znajdziesz tutaj ;)
www.facebook.com/OgienOdSkaja
4 grudnia 2009, 19:59 [cytuj]
Co sezon latają do Azji, tam promować markę Spurs i sprzedawać nasze produkty, w tym roku też byli. Grali towarzyskie mecze z West Hamem i Hull. Mają też podpisaną podobną umowę z jakimś chińskim klubem ale nie pamiętam nazwy, posłuchaj kolegi i poszperaj na głównej. Jeśli chodzi o pisanie do klubu to chyba Paweł pisał i nie dostał odpowiedzi chyba, ale jego się zapytaj!
Co sezon latają do Azji, tam promować markę Spurs i sprzedawać nasze produkty, w tym roku też byli. Grali towarzyskie mecze z West Hamem i Hull. Mają też podpisaną podobną umowę z jakimś chińskim klubem ale nie pamiętam nazwy, posłuchaj kolegi i poszperaj na głównej. Jeśli chodzi o pisanie do klubu to chyba Paweł pisał i nie dostał odpowiedzi chyba, ale jego się zapytaj!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
4 grudnia 2009, 20:27 [cytuj]
hehe dzięki panowie za cenne wskazówki!

Jeśli chodzi o maila, to nic straconego jeśli nie odpiszą, ewentualnie zadzwonię do klubu i się przelecę do Londka (będzie pretekst do obejrzenia kolejnego meczu). Jak im tam wpadnę osobiście na WHL to nie będą mieli wyboru :P
hehe dzięki panowie za cenne wskazówki! Jeśli chodzi o maila, to nic straconego jeśli nie odpiszą, ewentualnie zadzwonię do klubu i się przelecę do Londka (będzie pretekst do obejrzenia kolejnego meczu). Jak im tam wpadnę osobiście na WHL to nie będą mieli wyboru :P

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 149 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się