Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » Brawo Modric
13 maja 2010, 12:32 [cytuj]
Mamy już właściwie wakacje . No to temat wakacyjny
Nasz Super-Luka się ożenił.
Link do zdjęć:

http://www.vecernji.hr/scena/luka-modric-njegova-trudna-djevojka-vjencali-se-tajnosti-clanak-139586
Mamy już właściwie wakacje . No to temat wakacyjny Nasz Super-Luka się ożenił. Link do zdjęć: http://www.vecernji.hr/scena/luka-modric-njegova-trudna-djevojka-vjencali-se-tajnosti-clanak-139586
13 maja 2010, 13:01 [cytuj]
Luka powodzenia na nowej drodze życia , mam nadzieję że będzie ona co najmniej tak owocna jak ten sezon dla Spurs
Luka powodzenia na nowej drodze życia , mam nadzieję że będzie ona co najmniej tak owocna jak ten sezon dla Spurs
13 maja 2010, 13:35 [cytuj]
Mam nadzieje ze Luka za kilka lat nie bedziesz mowil tak jak Al Bundy ktoremu pieknie zapowiadajaca sie kariere futbolowa zrujnowalo malzenstwo;):

'Więc uważasz, że jestem ofiarą? Tylko dlatego, że mam śmierdzącą pracę, której nienawidzę, rodzinę, która mnie nie szanuje, miasto, które przeklina dzień, w którym się urodziłem? Cóż, dla ciebie może to oznaczać, że jestem ofiarą, ale coś ci powiem. Kiedy budzę się każdego ranka, to wiem, że nic się nie polepszy póki się znów nie położę. Więc wstaję, wypijam rozwodnionego Tanga i zjadam zamrożone Pop-Tart, siadam do mojego samochodu, który nie ma tapicerki ani paliwa, ale ma sześć rat do spłacenia, i walczę z korkami tylko po to, by mieć zaszczyt nakładania tanich butów na rozszczepione kopyta ludzi takich jak ty. Nigdy nie zagram w futbol tak, jak myślałem że zagram, nigdy nie dotknę pięknej kobiety i nigdy więcej nie zaznam radości jechania samochodem bez torby na głowie. Ale nie jestem ofiarą. Ponieważ mimo tego wszystkiego, ja i każdy inny facet, który nigdy nie będzie tym, kim chciał być, wciąż gdzieś tam jesteśmy, będąc tymi, kim nie chcemy być, czterdzieści godzin tygodniowo, przez całe życie. I fakt, że nie włożyłem sobie pistoletu do ust, ty kobiecy puddingu, czyni ze mnie zwycięzcę!'
Mam nadzieje ze Luka za kilka lat nie bedziesz mowil tak jak Al Bundy ktoremu pieknie zapowiadajaca sie kariere futbolowa zrujnowalo malzenstwo;): 'Więc uważasz, że jestem ofiarą? Tylko dlatego, że mam śmierdzącą pracę, której nienawidzę, rodzinę, która mnie nie szanuje, miasto, które przeklina dzień, w którym się urodziłem? Cóż, dla ciebie może to oznaczać, że jestem ofiarą, ale coś ci powiem. Kiedy budzę się każdego ranka, to wiem, że nic się nie polepszy póki się znów nie położę. Więc wstaję, wypijam rozwodnionego Tanga i zjadam zamrożone Pop-Tart, siadam do mojego samochodu, który nie ma tapicerki ani paliwa, ale ma sześć rat do spłacenia, i walczę z korkami tylko po to, by mieć zaszczyt nakładania tanich butów na rozszczepione kopyta ludzi takich jak ty. Nigdy nie zagram w futbol tak, jak myślałem że zagram, nigdy nie dotknę pięknej kobiety i nigdy więcej nie zaznam radości jechania samochodem bez torby na głowie. Ale nie jestem ofiarą. Ponieważ mimo tego wszystkiego, ja i każdy inny facet, który nigdy nie będzie tym, kim chciał być, wciąż gdzieś tam jesteśmy, będąc tymi, kim nie chcemy być, czterdzieści godzin tygodniowo, przez całe życie. I fakt, że nie włożyłem sobie pistoletu do ust, ty kobiecy puddingu, czyni ze mnie zwycięzcę!'
You'll Never Walk Alone
13 maja 2010, 14:01 [cytuj]
No nie mów, że to pierwszy cytat z jakim ci się skojarzyło to wydarzenie :D Jeśli wyrecytujesz to jeszcze z pamięci na jakimś zlocie Tata to cię oficjalnie uznam za ewenement :F:bezradny:
Ciekawe czy Crouch gacie zmoczył znowu ^^
No nie mów, że to pierwszy cytat z jakim ci się skojarzyło to wydarzenie :D Jeśli wyrecytujesz to jeszcze z pamięci na jakimś zlocie Tata to cię oficjalnie uznam za ewenement :F:bezradny: Ciekawe czy Crouch gacie zmoczył znowu ^^
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
13 maja 2010, 14:13 [cytuj]
Z drużyny był tylko Corluka, bliski przyjaciel Luki i najbliższa rodzina. Tym razem Crouchowi się upiekło :)
Z drużyny był tylko Corluka, bliski przyjaciel Luki i najbliższa rodzina. Tym razem Crouchowi się upiekło :)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
13 maja 2010, 14:54 [cytuj]
panna młoda wzbrzuszona, he has scored MAZEŁ TOW !!!
panna młoda wzbrzuszona, he has scored MAZEŁ TOW !!!
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
13 maja 2010, 15:01 [cytuj]
Oby się nie chajtał z powodu dzieciaka, bo takie rzeczy często kończą się źle. Brawo Luka, będąc piłkarzem zarabiającym miliony jednak da się chodzić z normalną laską a nie jakąś "maszyną" do... no wiecie do czego. Na marginesie mówiąc czytałem gdzieś, że ta jego dupeczka jest ekonomistką - rozsądnie to Luka wychodzić za laskę mądrzejszą od siebie?!
Oby się nie chajtał z powodu dzieciaka, bo takie rzeczy często kończą się źle. Brawo Luka, będąc piłkarzem zarabiającym miliony jednak da się chodzić z normalną laską a nie jakąś "maszyną" do... no wiecie do czego. Na marginesie mówiąc czytałem gdzieś, że ta jego dupeczka jest ekonomistką - rozsądnie to Luka wychodzić za laskę mądrzejszą od siebie?!
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
13 maja 2010, 15:18 [cytuj]
Gdzies czytalem,ze istnieje zaleznosc miedzy dlugoscia i jakoscia zycia mezczyzny,a wyksztalceniem jego zyciowej partnerki:plotki:A czy ekonomistka madrzejsza to tez nie do konca pewne,moze jest zwolenniczka szkoly Keynesa?:blee:
Gdzies czytalem,ze istnieje zaleznosc miedzy dlugoscia i jakoscia zycia mezczyzny,a wyksztalceniem jego zyciowej partnerki:plotki:A czy ekonomistka madrzejsza to tez nie do konca pewne,moze jest zwolenniczka szkoly Keynesa?:blee:
13 maja 2010, 16:18 [cytuj]
Jak się kiedykolwiek stwierdzi że partnerka jest mniej inteligentna, to proponuję wcale się nie żenić. Nie żeby z nią było coś nie tak, trzeba się zastanowić nad sobą, za kogo się ku..wa uważasz! ;)
Jak się kiedykolwiek stwierdzi że partnerka jest mniej inteligentna, to proponuję wcale się nie żenić. Nie żeby z nią było coś nie tak, trzeba się zastanowić nad sobą, za kogo się ku..wa uważasz! ;)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 maja 2010, 16:27 [cytuj]
ginola, idę o zakład, że jeśli chodziłoby o jednego z Twoich angielskich ulubieńców, to na pewno przywaliłbyś, że to taka ekonomistka po technikum ekonomicznym, a że chodzi o Chorwata...

Jak jest w rzeczywistości, nie wiem, nawet średnio mnie to interesuję. Może być nawet prezesem banku centralnego, albo i samą Kuną.
ginola, idę o zakład, że jeśli chodziłoby o jednego z Twoich angielskich ulubieńców, to na pewno przywaliłbyś, że to taka ekonomistka po technikum ekonomicznym, a że chodzi o Chorwata... Jak jest w rzeczywistości, nie wiem, nawet średnio mnie to interesuję. Może być nawet prezesem banku centralnego, albo i samą Kuną
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
13 maja 2010, 16:31 [cytuj]
aapa powiedział/a:
ginola, idę o zakład, że jeśli chodziłoby o jednego z Twoich angielskich ulubieńców, to na pewno przywaliłbyś, że to taka ekonomistka po technikum ekonomicznym, a że chodzi o Chorwata...

A ja idę o zakład, że gdyby miasto nie przepędziło ze Szczecina Bekdasa, to Pogoń wygrałaby w tym sezonie Ligę Mistrzów. Nigdy jednak nie sprawdzimy, zresztą zawsze uważałem, że gdybanie należy zostawić starym babom...
aapa powiedział/a:
Jak jest w rzeczywistości, nie wiem, nawet średnio mnie to interesuję.

A mnie zainteresowało, dlatego też postanowiłem podzielić się tym z resztą Spursmaniaków. Coś ty ostatnio aapa jakiś taki zajadły się zrobiłeś, jakieś problemy z gastryką czy co?!
EDIT: A jeśli to problemy łóżkowe to właśnie zobaczyłem w telewizji reklamę specyfiku o nazwie Permen. Wypróbuj, może pomoże;)
A ja idę o zakład, że gdyby miasto nie przepędziło ze Szczecina Bekdasa, to Pogoń wygrałaby w tym sezonie Ligę Mistrzów. Nigdy jednak nie sprawdzimy, zresztą zawsze uważałem, że gdybanie należy zostawić starym babom... [quote=aapa]Jak jest w rzeczywistości, nie wiem, nawet średnio mnie to interesuję
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
13 maja 2010, 17:47 [cytuj]
Ładna klacz, ale zapylona! Widać, że Luka sobie ją skutecznie "zaklepał". Madry chłopak ;) A tak na powążnie to gratulacje.
Ładna klacz, ale zapylona! Widać, że Luka sobie ją skutecznie "zaklepał". Madry chłopak ;) A tak na powążnie to gratulacje
Kogucie życie!
13 maja 2010, 17:48 [cytuj]
A zamiast Permena, trochę wysiłku , dużo żółtek z jajek (samych) i endogenny "teść" podleci jak potrzeba ;)
A zamiast Permena, trochę wysiłku , dużo żółtek z jajek (samych) i endogenny "teść" podleci jak potrzeba ;)
Kogucie życie!
13 maja 2010, 18:06 [cytuj]
ja zajadły, coś Ty. nie bierz tak do siebie, luz blues. mnie żadne permeny nie są potrzebne, ja nie oglądać polska liga :rotfl:
ja zajadły, coś Ty. nie bierz tak do siebie, luz blues. mnie żadne permeny nie są potrzebne, ja nie oglądać polska liga :rotfl:
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
14 maja 2010, 09:40 [cytuj]
A propo żon i ...Polsiej Ligii. Któregoś pięknego dnia postanowiłem się pokatować przy jakimś ligowym hicie:D
Przez parę minut towarzyszyła mi żona, która nagle zapytała: Dlaczego oni tak wolno biegają????:rotfl:
I tłumacz tu człowieku że nie mogą szybciej bo kiepsko trenują, grzeją wódę i prawie każdy ma nadmiar tłuszczu (był fajny artykuł na temat tłuszczyku u polskich piłkarzy omawiajacy wynik jakiś badań ale niestety gdzieś go posiałem)
A propo żon i ...Polsiej Ligii. Któregoś pięknego dnia postanowiłem się pokatować przy jakimś ligowym hicie:D Przez parę minut towarzyszyła mi żona, która nagle zapytała: Dlaczego oni tak wolno biegają????:rotfl: I tłumacz tu człowieku że nie mogą szybciej bo kiepsko trenują, grzeją wódę i prawie każdy ma nadmiar tłuszczu (był fajny artykuł na temat tłuszczyku u polskich piłkarzy omawiajacy wynik jakiś badań ale niestety gdzieś go posiałem)
14 maja 2010, 10:37 [cytuj]
Oszalałeś?? Własna żonę tak potraktować! Skandal. "Dżentelmen" się znalazł :blee: Ja jestem oszołom i mam nawet frajde z naszej ligi, ale na tyle jestem kumaty, ze wiem, że żonę powinno się chronić a nie narażać. :P :F
Oszalałeś?? Własna żonę tak potraktować! Skandal. "Dżentelmen" się znalazł :blee: Ja jestem oszołom i mam nawet frajde z naszej ligi, ale na tyle jestem kumaty, ze wiem, że żonę powinno się chronić a nie narażać. :P :F
Kogucie życie!
14 maja 2010, 11:37 [cytuj]
a nie pytała "kochanie, ale którzy to nasi ?" :D:D:D
a nie pytała "kochanie, ale którzy to nasi ?" :D:D:D
Tottenham 'Til I Die
14 maja 2010, 11:49 [cytuj]
Spoko, ze mną w robocie mecz Ruch - Lech i Cracovia - Wisła oglądała jedna laska z działu wideo i pytała, czy grają Polacy;)
Spoko, ze mną w robocie mecz Ruch - Lech i Cracovia - Wisła oglądała jedna laska z działu wideo i pytała, czy grają Polacy;)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
14 maja 2010, 11:50 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Oszalałeś?? Własna żonę tak potraktować! Skandal. "Dżentelmen" się znalazł :blee: Ja jestem oszołom i mam nawet frajde z naszej ligi, ale na tyle jestem kumaty, ze wiem, że żonę powinno się chronić a nie narażać. :P :F

Moze i naraziłem żonę ...ale nie ma tego złego. Dzięki temu jest mi łatwiej wyjaśniać dlaczego przedkładam Tottenham (i Ligę Angielską) nad wypociny polskich hmmm...piłkarzy (?);P
TypOks powiedział/a:
a nie pytała "kochanie, ale którzy to nasi ?" :D:D:D

O wypraszam sobie:plask: Będę bronił jej honoru. Ligę Angielską ma obcykaną a do polskiej zmuszać nie będę:D
Moze i naraziłem żonę ...ale nie ma tego złego. Dzięki temu jest mi łatwiej wyjaśniać dlaczego przedkładam Tottenham (i Ligę Angielską) nad wypociny polskich hmmm...piłkarzy (?);P [quote=TypOks]a nie pytała "kochanie, ale którzy to nasi ?" :D:D:D
14 maja 2010, 12:55 [cytuj]
Nieeeee, teraz to już grubo idziesz:| Własną lubą z PREMEDYTACJĄ na takie testy wysłyać, na ludzkim ciele takie eksperymenty?? Własne tezy udowadniać w ten sposób..... Ja już więcej nie chcę wiedzieć. Podeprę się klasykiem "Albercik wychodzimy". :F
Nieeeee, teraz to już grubo idziesz:| Własną lubą z PREMEDYTACJĄ na takie testy wysłyać, na ludzkim ciele takie eksperymenty?? Własne tezy udowadniać w ten sposób..... Ja już więcej nie chcę wiedzieć. Podeprę się klasykiem "Albercik wychodzimy". :F
Kogucie życie!

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 80 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się