Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9  
Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » Aston - Tottenham
26 grudnia 2012, 20:26 [cytuj]
Ale fajnie w końcu szkoda meczu ze stoke moglibysmy byc na 3 ale i tak dobrze ważny mecz z czarnymi kotami i będzie git.
Ale fajnie w końcu szkoda meczu ze stoke moglibysmy byc na 3 ale i tak dobrze ważny mecz z czarnymi kotami i będzie git
26 grudnia 2012, 20:27 [cytuj]
o dziwo już 3 razy pod rząd czyste konto . Brawa za drugą połowę , wynik pewny i cieszy oko , ale gdyby chcieli to mogło być wyżej .
o dziwo już 3 razy pod rząd czyste konto . Brawa za drugą połowę , wynik pewny i cieszy oko , ale gdyby chcieli to mogło być wyżej
26 grudnia 2012, 20:29 [cytuj]
varba powiedział/a:
Bale Bale Bale


Skąd wiedziałeś już wtedy? :)
Skąd wiedziałeś już wtedy? :)
26 grudnia 2012, 20:29 [cytuj]
varba powiedział/a:
Bale Bale Bale


Skąd wiedziałeś? :)
Skąd wiedziałeś? :)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
26 grudnia 2012, 20:31 [cytuj]
Villa jest naprawdę w wielkim dołku a może i w gównie, także 4 bramki ustrzelić im nie jest tak trudno. Dałbym sobie jaja uciąć, że gdyby na miejscu Defoe czy Ade wstawić NRR to ten mecz skończyłby się podobnym wynikiem co Chelsea z AV.
Villa jest naprawdę w wielkim dołku a może i w gównie, także 4 bramki ustrzelić im nie jest tak trudno. Dałbym sobie jaja uciąć, że gdyby na miejscu Defoe czy Ade wstawić NRR to ten mecz skończyłby się podobnym wynikiem co Chelsea z AV
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
26 grudnia 2012, 20:46 [cytuj]
Dorzućmy Sneijdera i Llorente, a będzie pięknie :P
Dorzućmy Sneijdera i Llorente, a będzie pięknie :P
Can't Smile Without You!!!
26 grudnia 2012, 21:01 [cytuj]
Piękny mecz, gdyby w pierwszej połowie coś wpadło,a tak to miałem troche stracha ;P..
Adebayor jest dla mnie zagadką, nie wiem jak oceniać ostatnio jego występy, jako napastnik to porażka, ale często rozgrywa, schodzi do skrzydła, nie wiem jakby to było gdyby nie bramkostrzelność Defoe...
Piękny mecz, gdyby w pierwszej połowie coś wpadło,a tak to miałem troche stracha ;P.. Adebayor jest dla mnie zagadką, nie wiem jak oceniać ostatnio jego występy, jako napastnik to porażka, ale często rozgrywa, schodzi do skrzydła, nie wiem jakby to było gdyby nie bramkostrzelność Defoe
To dare is to do.
26 grudnia 2012, 22:14 [cytuj]
Szkoda mi trochę AV ale wynik przepiękny/... Brawo :brawo:. Szkoda że w 1 połowie z 2 nie walnęliśmy bo powinno być.. Ale 4-0 . I co ważne bez straty bramki... Czyste konto do przodu, 4 pożycia. Ade kiepsko wole SIGURDSSONA. A co do Bale prze. Oby tak dalej .. Wreszcie więcej goli niż 3 bramki. I 3-Gareth.
Szkoda mi trochę AV ale wynik przepiękny/... Brawo :brawo:. Szkoda że w 1 połowie z 2 nie walnęliśmy bo powinno być.. Ale 4-0 . I co ważne bez straty bramki... Czyste konto do przodu, 4 pożycia. Ade kiepsko wole SIGURDSSONA. A co do Bale prze. Oby tak dalej .. Wreszcie więcej goli niż 3 bramki. I 3-Gareth
E.F.E.N.D.I.
26 grudnia 2012, 22:22 [cytuj]
Tak jak mówiłem przed mecze. 4-0. Chociaż po pierwszej połowie nie takie pewne. Meczu nie widziałem(wbiłem na livescore'a po połowie i trochę się przestraszyłem 0-0), ale czytając wasze komentarze się pokapowałem jak to wyglądało. Szczególnie śmiesznie czytało się te komentarze o braku nadziei po pierwszej połowie, a potem te szczęśliwe na koniec. :rotfl:
Jakbyśmy zagrali pierwszą jak drugą, to byłoby 8-0. ^^,

Teraz do 20 stycznia same wygrane muszą być.

BTW Może Rooney nie zdąży wyzdrowieć, bo ma pauzować 3 tygodnie. :ok:

EDIT

Haha, przeczytałem ciekawy artykuł i wychwyciłem zdanie: 'In the closing moments of the first period, William Gallas even decided to put the ball out rather than pass back to Lloris, possibly through fear that the keeper might have been asleep.'

Z tego co czytam, to Lloris popisał się jedną interwencją i to było wszystko co musiał zrobić. To też świadczy o klasie bramkarza.
Tak jak mówiłem przed mecze. 4-0. Chociaż po pierwszej połowie nie takie pewne. Meczu nie widziałem(wbiłem na livescore'a po połowie i trochę się przestraszyłem 0-0), ale czytając wasze komentarze się pokapowałem jak to wyglądało. Szczególnie śmiesznie czytało się te komentarze o braku nadziei po pierwszej połowie, a potem te szczęśliwe na koniec. :rotfl: Jakbyśmy zagrali pierwszą jak drugą, to byłoby 8-0. ^^, Teraz do 20 stycznia same wygrane muszą być. BTW Może Rooney nie zdąży wyzdrowieć, bo ma pauzować 3 tygodnie. :ok: EDIT Haha, przeczytałem ciekawy artykuł i wychwyciłem zdanie: 'In the closing moments of the first period, William Gallas even decided to put the ball out rather than pass back to Lloris, possibly through fear that the keeper might have been asleep.' Z tego co czytam, to Lloris popisał się jedną interwencją i to było wszystko co musiał zrobić. To też świadczy o klasie bramkarza
LMAO
26 grudnia 2012, 23:35 [cytuj]
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=465368400188747&set=a.309372609121661.74647.309369765788612&type=1&relevant_count=1&ref=nf

:D
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=465368400188747&set=a.309372609121661.74647.309369765788612&type=1&relevant_count=1&ref=nf :D
27 grudnia 2012, 00:51 [cytuj]
Diegomi dobre :D Poproszę tak z 10 razy w tym sezonie :D
Diegomi dobre :D Poproszę tak z 10 razy w tym sezonie :D
Offence win games, defence wins titles
27 grudnia 2012, 02:23 [cytuj]
pięknie!!!! !!!! :brawo:
pięknie!!!! !!!! :brawo:
|<  <<  <  5  6  7  8  9  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 142 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się