Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  8  9  10  11  12  
Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » Sunderland - Tottenham
29 grudnia 2012, 16:15 [cytuj]
Defoe ma najwiecej strzelonych bramek ale piłkarsko od Ade lepszy nie jest na pewno. Ade umie rozegrac zastawic sie przedryblowac. Prawda jest teraz w słabszej formie ale z meczu na mecz grac coraz lepiej. Defoe strasznie upraszcza nasza gre. Ma piłke to strzela nie widzi lepiej ustawionych kolegów. Po prostu czesto znajduje sie w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie.
Defoe ma najwiecej strzelonych bramek ale piłkarsko od Ade lepszy nie jest na pewno. Ade umie rozegrac zastawic sie przedryblowac. Prawda jest teraz w słabszej formie ale z meczu na mecz grac coraz lepiej. Defoe strasznie upraszcza nasza gre. Ma piłke to strzela nie widzi lepiej ustawionych kolegów. Po prostu czesto znajduje sie w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie
29 grudnia 2012, 17:54 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
Tak podsumowując to martwi mnie znów słaba gra Dembele i Walkera. Cieszy to że Sandro cały czas pokazuję kto jest liderem pomocy w londynie :D Tylko denerwujący jest ten ciągły niepokój o jakiś głupi błąd obrony, czy my nie możemy grać normalnie? ALe cieszy wygrana i 3 miejsce w tabeli ;)


Dembele miał jak widziałem chyba tylko jedną stratę. Poza tym kilka odbiorów i co widoczne to bardzo trudno mu zabrać piłkę. Faktem jest, że brakowało tego co najważniejsze: kluczowych podań.
Moim zdaniem to Dempsey taką formę złapał, że powinien grać od początku.
Dembele miał jak widziałem chyba tylko jedną stratę. Poza tym kilka odbiorów i co widoczne to bardzo trudno mu zabrać piłkę. Faktem jest, że brakowało tego co najważniejsze: kluczowych podań. Moim zdaniem to Dempsey taką formę złapał, że powinien grać od początku
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
29 grudnia 2012, 17:56 [cytuj]
Nie wiem co niektórzy oczekują od Dembele ? Modricem nigdy on nie będzie , zresztą sam mówił , że nie jest następcą Modrića , Ci pomocnicy różnią się od siebie . Modrić to był typowy ofensywny pomocnik , Dembele do takich nie należy i Chorwata nigdy nie zastąpi , ale moim zdaniem gra Spurs wygląda lepiej bez Luki , bez Redknappa . Widać taktykę , odrabianie strat , dzisiaj gdyby Redknapp był na ławce to zapewne stracilibyśmy jeszcze kilka goli , co najważniejsze AVB daje szanse młodym zawodnikom , Carrol , Naughton , Caulker , Twonsend . Fajny mecz .
Nie wiem co niektórzy oczekują od Dembele ? Modricem nigdy on nie będzie , zresztą sam mówił , że nie jest następcą Modrića , Ci pomocnicy różnią się od siebie . Modrić to był typowy ofensywny pomocnik , Dembele do takich nie należy i Chorwata nigdy nie zastąpi , ale moim zdaniem gra Spurs wygląda lepiej bez Luki , bez Redknappa . Widać taktykę , odrabianie strat , dzisiaj gdyby Redknapp był na ławce to zapewne stracilibyśmy jeszcze kilka goli , co najważniejsze AVB daje szanse młodym zawodnikom , Carrol , Naughton , Caulker , Twonsend . Fajny mecz
29 grudnia 2012, 18:25 [cytuj]
Jak ktoś znajdzie jakiś skrót obszerny to mógłby tu wrzucić bo znalazłem tylko jakieś dwuminutowe w których są same bramki, a z chęcią bym sobie zobaczył jeszcze raz np. podanie Clinta do Ade. ;)
Jak ktoś znajdzie jakiś skrót obszerny to mógłby tu wrzucić bo znalazłem tylko jakieś dwuminutowe w których są same bramki, a z chęcią bym sobie zobaczył jeszcze raz np. podanie Clinta do Ade. ;)
29 grudnia 2012, 20:44 [cytuj]
Mateusz, chyba będziesz musiał poczekać na MotD.
Mateusz, chyba będziesz musiał poczekać na MotD
LMAO
30 grudnia 2012, 00:12 [cytuj]
Przypomnijcie sobie jak grał Modric gdy próbowaliśmy grać 442. Wcale go nie było...
Przypomnijcie sobie jak grał Modric gdy próbowaliśmy grać 442. Wcale go nie było
|<  <<  <  8  9  10  11  12  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 167 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się