Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  6  7  8  9  10  
Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » Tottenham - Reading
1 stycznia 2013, 17:56 [cytuj]
bardzo dobre zmiany, nie wiem co mówiliście, skoti przez te 20 minut zrobił więcej niż dembele, dempsey stwierdził, że ma wyjebane w prawa fizyki i strzelił zajebistą bramkę, a livermore wszedł na ostatnie 5 minut. ale lennonik <3 po raz kolejny
bardzo dobre zmiany, nie wiem co mówiliście, skoti przez te 20 minut zrobił więcej niż dembele, dempsey stwierdził, że ma wyjebane w prawa fizyki i strzelił zajebistą bramkę, a livermore wszedł na ostatnie 5 minut. ale lennonik <3 po raz kolejny
1 stycznia 2013, 17:56 [cytuj]
Poprawić skuteczność oraz skupienie na początku i końcu i mamy realną szansę na TOP 1.
Poprawić skuteczność oraz skupienie na początku i końcu i mamy realną szansę na TOP 1
LMAO
1 stycznia 2013, 17:57 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
NIE!!! Liv czuję strach :D

Ps. Rozpierdala mnie liniowy :D



Jakbyś oglądał mecze w poprzednim sezonie to może byś coś wiedział o Jake Livermore. Grał bardzo dobre mecze z zeszłym sezonie, jest naszym wychowankiem i bardziej przeraża mnie to co ty piszesz niż jego obecność na boisku.
Jakbyś oglądał mecze w poprzednim sezonie to może byś coś wiedział o Jake Livermore. Grał bardzo dobre mecze z zeszłym sezonie, jest naszym wychowankiem i bardziej przeraża mnie to co ty piszesz niż jego obecność na boisku
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 stycznia 2013, 17:57 [cytuj]
lenonek i sandro straszny progress !
lenonek i sandro straszny progress !
1 stycznia 2013, 17:58 [cytuj]
raku powiedział/a:
Ja bym wpieprzył na boisko jeszcze czterech napastników, co sobie będziemy żałować


Mamy tylu? :szok:

Ps. Villa w 94 minucie straciła gola na 2;2, jak tu się nie załamać? :mysli:
Mamy tylu? :szok: Ps. Villa w 94 minucie straciła gola na 2;2, jak tu się nie załamać? :mysli:
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
1 stycznia 2013, 19:04 [cytuj]
Anale w dupe :D
Anale w dupe :D
1 stycznia 2013, 19:09 [cytuj]
kubaem powiedział/a:
Anale w dupe :D


Poczekaj do 90 min.
Poczekaj do 90 min
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
1 stycznia 2013, 20:21 [cytuj]
Kurwa anale znowu dostają punkt dzięki sędziemu, który to już raz.:blee:
Kurwa anale znowu dostają punkt dzięki sędziemu, który to już raz.:blee:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 stycznia 2013, 20:30 [cytuj]
Remis tak naprawdę nie jest zły, szkoda tylko Soton bo zostali przez sędziego zrobieni w chuja. Podobnie jak Wigan,WBA.
Remis tak naprawdę nie jest zły, szkoda tylko Soton bo zostali przez sędziego zrobieni w chuja. Podobnie jak Wigan,WBA
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
1 stycznia 2013, 20:39 [cytuj]
ta nie wieże że sędzia nie widział tego że ramirez nie był na spalonym bo vermalen był tak perfidnie z tyłu że to kurwa jakieś żarty
ta nie wieże że sędzia nie widział tego że ramirez nie był na spalonym bo vermalen był tak perfidnie z tyłu że to kurwa jakieś żarty
1 stycznia 2013, 20:48 [cytuj]
http://www.kanonierzy.com/shownews_id-28706_Zalosny-Arsenal-szczesliwie-remisuje-z-Southampton-1-1.shtml
na poprawienie nastroju:D
http://www.kanonierzy.com/shownews_id-28706_Zalosny-Arsenal-szczesliwie-remisuje-z-Southampton-1-1.shtml na poprawienie nastroju:D
1 stycznia 2013, 21:03 [cytuj]
Varba nie wyczułeś nutki ironii? A poza tym za przeproszeniem co mnie obchodzi zeszły sezon? Liczy się teraz i potem nie to co było ;) A w tym sezonie gdy wchodził Jake to robiło się źle ;) Nie mówię że przez niego ale nasza gra się łamała więc dlatego napisałęm że "boję się" ;)
Varba nie wyczułeś nutki ironii? A poza tym za przeproszeniem co mnie obchodzi zeszły sezon? Liczy się teraz i potem nie to co było ;) A w tym sezonie gdy wchodził Jake to robiło się źle ;) Nie mówię że przez niego ale nasza gra się łamała więc dlatego napisałęm że "boję się" ;)
Offence win games, defence wins titles
1 stycznia 2013, 22:18 [cytuj]
To że robisz z niego jakąś ofiarę losu, nie nadawał się na ostatnie 5 min. przy 2 bramkowym prowadzeniu. Jakbyś widział co robił w poprzednim sezonie, to nie pisałbyś takich głupot. Po tym sezonie nie da się ocenić, bo niewiele grał. A to że grał słabo na początku nie dyskwalifkuje go na zawsze. Demspsey, Sigurdsson, Walker też grali słabo, ale mieli szanse się odbudować. To samo o nich pisałeś. Zbyt zszybko formułujesz swoje wnioski.
To że robisz z niego jakąś ofiarę losu, nie nadawał się na ostatnie 5 min. przy 2 bramkowym prowadzeniu. Jakbyś widział co robił w poprzednim sezonie, to nie pisałbyś takich głupot. Po tym sezonie nie da się ocenić, bo niewiele grał. A to że grał słabo na początku nie dyskwalifkuje go na zawsze. Demspsey, Sigurdsson, Walker też grali słabo, ale mieli szanse się odbudować. To samo o nich pisałeś. Zbyt zszybko formułujesz swoje wnioski
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 stycznia 2013, 22:47 [cytuj]
Varba bo ja lubię jak mnie ktoś zaskoczy to dlatego, o AVB pisałem tak samo a teraz go nie ruszam bo widzę co robi ;) Tak przyznaję może za szybko wyciągam wnioski ale jak powiedziałem na początku jestem na nie jak pan Prezes a potem jest zagorzałym zwolennikiem ;) Taka ze mnie krowa zmieniająca poglądy.
Varba bo ja lubię jak mnie ktoś zaskoczy to dlatego, o AVB pisałem tak samo a teraz go nie ruszam bo widzę co robi ;) Tak przyznaję może za szybko wyciągam wnioski ale jak powiedziałem na początku jestem na nie jak pan Prezes a potem jest zagorzałym zwolennikiem ;) Taka ze mnie krowa zmieniająca poglądy
Offence win games, defence wins titles
2 stycznia 2013, 01:05 [cytuj]
powiedzcie mi bo to dla mnie ważne, czy przy strzale dempseya był rykoszet?
powiedzcie mi bo to dla mnie ważne, czy przy strzale dempseya był rykoszet?
2 stycznia 2013, 02:06 [cytuj]
Był. Mecz bardzo dobry, wreszcie da się tę drużynę oglądać. Mam tylko nadzieję, że to nie jest kwestia łatwego terminarza... Oby teraz tylko zgarnąć 3 punkty z QPR i będę zadowolony. Całkiem przyjemna przerwa świąteczna. Gramy dobrze, ale razi skuteczność. 2,3 transferki, powrót Ekotto i będzie top4 :)
Był. Mecz bardzo dobry, wreszcie da się tę drużynę oglądać. Mam tylko nadzieję, że to nie jest kwestia łatwego terminarza... Oby teraz tylko zgarnąć 3 punkty z QPR i będę zadowolony. Całkiem przyjemna przerwa świąteczna. Gramy dobrze, ale razi skuteczność. 2,3 transferki, powrót Ekotto i będzie top4 :)
2 stycznia 2013, 17:51 [cytuj]
dobra, widziałem skrót na c+ i faktycznie rykoszet :(

a powiedzcie mi jeszcze co tam na trybunach śpiewali po golu dawsona, tzn. na pewno coś pochwalnego na niego ale jak słowa leciały?
dobra, widziałem skrót na c+ i faktycznie rykoszet :( a powiedzcie mi jeszcze co tam na trybunach śpiewali po golu dawsona, tzn. na pewno coś pochwalnego na niego ale jak słowa leciały?
|<  <<  <  6  7  8  9  10  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 111 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się