Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » Tottenham - Fulham - 16 marca 2013
17 stycznia 2013, 14:32 [cytuj]
Siema,

Mam plan, żeby z kilkoma znajomymi (z Łodzi) wybrać się na mecz Spurs przeciwko Fulham. Mecz odbędzie się w sobotę 16 marca 2013. Wybiera się może ktoś z Forumowiczów ? Wybiera się może ktoś z Łodzi ?

Dajcie znać. Dzięki. Pozdrawiam,
Marchef_Ka
Siema, Mam plan, żeby z kilkoma znajomymi (z Łodzi) wybrać się na mecz Spurs przeciwko Fulham. Mecz odbędzie się w sobotę 16 marca 2013. Wybiera się może ktoś z Forumowiczów ? Wybiera się może ktoś z Łodzi ? Dajcie znać. Dzięki. Pozdrawiam, Marchef_Ka
21 stycznia 2013, 20:53 [cytuj]
Anyone ?? :bezradny:
Anyone ?? :bezradny:
23 stycznia 2013, 01:58 [cytuj]
Jezu, to ludzie z Łodzi jeszcze zyją?

tell me more.
Jezu, to ludzie z Łodzi jeszcze zyją? tell me more
23 stycznia 2013, 13:21 [cytuj]
Ano żyją :) i mają się dobrze :) Tzn. nie wiem jak tutaj na SpursManii, ale ogólnie jest OK :) Ja sam zalogowałem się tutaj dopiero co, bo chciałem wybadać sprawę wyjazdów. Nie jest ze mnie jakiś wielki wyjazdowicz (na Spurs byłem dopiero raz w 2008), ale od dłuższego czasu chciałem to powtórzyć. Zwłaszcza, że ceny biletów lotniczych nie są wcale katastrofalne. Tak więc z postanowieniem noworocznym wybrałem mecz przeciwko United, ale okazało się, że nijak nie da rady kupić biletów na ten mecz (nie dziwię się), więc trzeba było zmienić plany. Fulham to już niższa kategoria, więc szansa jest większa. Najtańszy bilet to 32 funty (+opłata rezerwacyjna ok.5 funtów). Otwarta sprzedaż rozpoczyna się 31 stycznia na stronie oficjalnej. Bilet lotniczy w dwie strony z Łodzi to - na chwilę obecną - 238 zł. Nocleg załatwiamy już na miejscu. Wylot w piątek, mecz w sobote, powrót w niedziele. To po krótce tyle. Interested ? :]
Ano żyją :) i mają się dobrze :) Tzn. nie wiem jak tutaj na SpursManii, ale ogólnie jest OK :) Ja sam zalogowałem się tutaj dopiero co, bo chciałem wybadać sprawę wyjazdów. Nie jest ze mnie jakiś wielki wyjazdowicz (na Spurs byłem dopiero raz w 2008), ale od dłuższego czasu chciałem to powtórzyć. Zwłaszcza, że ceny biletów lotniczych nie są wcale katastrofalne. Tak więc z postanowieniem noworocznym wybrałem mecz przeciwko United, ale okazało się, że nijak nie da rady kupić biletów na ten mecz (nie dziwię się), więc trzeba było zmienić plany. Fulham to już niższa kategoria, więc szansa jest większa. Najtańszy bilet to 32 funty (+opłata rezerwacyjna ok.5 funtów). Otwarta sprzedaż rozpoczyna się 31 stycznia na stronie oficjalnej. Bilet lotniczy w dwie strony z Łodzi to - na chwilę obecną - 238 zł. Nocleg załatwiamy już na miejscu. Wylot w piątek, mecz w sobote, powrót w niedziele. To po krótce tyle. Interested ? :]
23 stycznia 2013, 14:46 [cytuj]
Ja zawsze jestem intrested, ale musiałbym pokonać swój paniczny strach przed samolotami (wesoło, bo własnie w tv podają news o jakimś wypadku z Rajanerem). :D

Ale czy Wy macie mebership, i czy ewentualnie można się podpiąc pod kupno tego biletu? Najlepiej to jakbyś wysłał mi email/telefon na skrzynke i mogli byśmy się dogadywać :)

No i oczywiście proponuje uskutecznić jakieś spotkania na mecze w Łodzi. Takiego w Łodzi nie było już z rok czasu...

Co na to Kefir, Raku i Maciek?
Ja zawsze jestem intrested, ale musiałbym pokonać swój paniczny strach przed samolotami (wesoło, bo własnie w tv podają news o jakimś wypadku z Rajanerem). :D Ale czy Wy macie mebership, i czy ewentualnie można się podpiąc pod kupno tego biletu? Najlepiej to jakbyś wysłał mi email/telefon na skrzynke i mogli byśmy się dogadywać :) No i oczywiście proponuje uskutecznić jakieś spotkania na mecze w Łodzi. Takiego w Łodzi nie było już z rok czasu... Co na to Kefir, Raku i Maciek?
25 stycznia 2013, 11:25 [cytuj]
Napisałem Ci wiadomość na priva. Plz check :)
Napisałem Ci wiadomość na priva. Plz check :)

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 170 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się