Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8  
Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » Leeds - Tottenham
27 stycznia 2013, 17:00 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
A pytanie zaliczyli ta 3 bramę?
Nie
Nie
27 stycznia 2013, 17:01 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
A pytanie zaliczyli ta 3 bramę?


Nie
Nie
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
27 stycznia 2013, 17:01 [cytuj]
No, kurwa, JEST ZAJEBIŚCIE! Dobrze, jak dobrze, że ten mecz się odbył 27 stycznia. Może teraz, Levy przejrzy na oczy i kupi jakiegoś NAPASTNIKA. Takiego, który przynajmniej bramkę zdobędzie.
No, kurwa, JEST ZAJEBIŚCIE! Dobrze, jak dobrze, że ten mecz się odbył 27 stycznia. Może teraz, Levy przejrzy na oczy i kupi jakiegoś NAPASTNIKA. Takiego, który przynajmniej bramkę zdobędzie
LMAO
27 stycznia 2013, 17:02 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
Kurde Roman wróć !!!


Chyba nie wiesz o co prosisz.


Nie ma napastnikow nie ma bramek, to takie proste jak 2x2. Teraz trzeba sie skupic tylko na PL i dac sobie spokoj ze wszystkimi pucharami.
Chyba nie wiesz o co prosisz. Nie ma napastnikow nie ma bramek, to takie proste jak 2x2. Teraz trzeba sie skupic tylko na PL i dac sobie spokoj ze wszystkimi pucharami
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
27 stycznia 2013, 17:03 [cytuj]
Leeds pokazało nam jeszcze jedno bez Dembele nasza pomoc nie istnieje. Parker to swietny DP ale rozgrywa nie najlepiej. Toma pomine bo szkoda słów. Innego ŚP nie mamy. Lepiej niech Levy wyda te 2 miliony na Holtbyego bo w przypadku kontuzji Dembele leżymy i robimy pod siebie
Leeds pokazało nam jeszcze jedno bez Dembele nasza pomoc nie istnieje. Parker to swietny DP ale rozgrywa nie najlepiej. Toma pomine bo szkoda słów. Innego ŚP nie mamy. Lepiej niech Levy wyda te 2 miliony na Holtbyego bo w przypadku kontuzji Dembele leżymy i robimy pod siebie
27 stycznia 2013, 17:04 [cytuj]
:boisie: mam nadzieje, że nie zaczyna się DÓŁ - LUTY I MARZEC - KTÓRY W TAMTYM SEZONIE POZBAWIŁ NAS LIGI MISTRZÓW:glupek:
:boisie: mam nadzieje, że nie zaczyna się DÓŁ - LUTY I MARZEC - KTÓRY W TAMTYM SEZONIE POZBAWIŁ NAS LIGI MISTRZÓW:glupek:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 stycznia 2013, 17:07 [cytuj]
Rafo w zeszłym sezonie to on nas może i mistrza lub pudła pozbawił :/ A jeśli historia się powtórzy to nie będzie miło :/
Rafo w zeszłym sezonie to on nas może i mistrza lub pudła pozbawił :/ A jeśli historia się powtórzy to nie będzie miło :/
Offence win games, defence wins titles
27 stycznia 2013, 17:08 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
:boisie: mam nadzieje, że nie zaczyna się DÓŁ - LUTY I MARZEC - KTÓRY W TAMTYM SEZONIE POZBAWIŁ NAS LIGI MISTRZÓW:glupek:


Qrwa przestań!!! Nie zniosę czwartego wyjazdu na WHL z porażką.
Qrwa przestań!!! Nie zniosę czwartego wyjazdu na WHL z porażką
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
27 stycznia 2013, 17:10 [cytuj]
Na razie powtarzamy historie z zeszłego sezonu - nie potrzeba nam dwóch klasowych piłkarzy by wmocnić pierwszy skład. Jest dobrze, a potem ...
Na razie powtarzamy historie z zeszłego sezonu - nie potrzeba nam dwóch klasowych piłkarzy by wmocnić pierwszy skład. Jest dobrze, a potem
27 stycznia 2013, 17:17 [cytuj]
Niezłego kibica mają:

http://www.101greatgoals.com/gallery/gimages/image/the-scary-tattooed-leeds-fan-v-tottenham/
Niezłego kibica mają: http://www.101greatgoals.com/gallery/gimages/image/the-scary-tattooed-leeds-fan-v-tottenham/
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
27 stycznia 2013, 17:17 [cytuj]
ale kaszana, klasowy napastnik i rasowy rozgrywający potrzebni od zaraz ... jedynym plusem jest skoncentrowanie się tylko na PL, ale to nie zmienia faktu, że dzisiejszy rezultat to trochę wstyd ;)
ale kaszana, klasowy napastnik i rasowy rozgrywający potrzebni od zaraz ... jedynym plusem jest skoncentrowanie się tylko na PL, ale to nie zmienia faktu, że dzisiejszy rezultat to trochę wstyd ;)
27 stycznia 2013, 17:32 [cytuj]
"Qrwa przestań!!! Nie zniosę czwartego wyjazdu na WHL z porażką."

- spokojnie Tomku - Son albo Negredo uratuje nas od tego - pod warunkiem, że mamy na WHL sprawny fax:ok:
"Qrwa przestań!!! Nie zniosę czwartego wyjazdu na WHL z porażką." - spokojnie Tomku - Son albo Negredo uratuje nas od tego - pod warunkiem, że mamy na WHL sprawny fax:ok:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 stycznia 2013, 18:05 [cytuj]
Ja bym tam wcisnął Hoopera, ale Obika przecież pokazał na co go stać na wypożyczeniach. Chamionship to jego miejsce.

P.S. Ten fajny koleś:
http://pbs.twimg.com/media/BBoasCCCYAAwvGS.jpg:large
Ja bym tam wcisnął Hoopera, ale Obika przecież pokazał na co go stać na wypożyczeniach. Chamionship to jego miejsce. P.S. Ten fajny koleś: http://pbs.twimg.com/media/BBoasCCCYAAwvGS.jpg:large
LMAO
27 stycznia 2013, 18:37 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
Ojej, ale przeżywacie, no czasem tak bywa i tyle. Mnie jedynie co dziś wkurwiło do reszty, to bezmózgi Obika. Jego poziom to League One i to co najwyżej na zmiennika - chyba każdy byłby lepszy na ataku niż on



Uczepiłeś się dziecka. Vertonghena drewniany Diouf ogrywał w dryblingach. Caulker też był nie lepszy, o Ekotto nie wspomne. Daliśmy sobie walnąć dwa gola drużynie z środka championship a Ciebie najbardziej martwi Obika? Ja się zastanawiam gdzie był Defoe, bo to on powinien wejść na boisko. Defoe przestał strzelać gole i nagle nie ma kto pchać piłki do siatki. Man Und mogliśmy wygrać, bo było w mnóstwo sytuacji, w tym meczu też nie brakowało, ale nikt nie potrafi zachować zimnej krwi. Po to ma się 3-4 napastników kadrze że jak jeden spuszcza z tonu to można użyć następnego. Śmieszne żeby takie drużyny jak Stoke itp. miałby więcej napastników od nas
Uczepiłeś się dziecka. Vertonghena drewniany Diouf ogrywał w dryblingach. Caulker też był nie lepszy, o Ekotto nie wspomne. Daliśmy sobie walnąć dwa gola drużynie z środka championship a Ciebie najbardziej martwi Obika? Ja się zastanawiam gdzie był Defoe, bo to on powinien wejść na boisko. Defoe przestał strzelać gole i nagle nie ma kto pchać piłki do siatki. Man Und mogliśmy wygrać, bo było w mnóstwo sytuacji, w tym meczu też nie brakowało, ale nikt nie potrafi zachować zimnej krwi. Po to ma się 3-4 napastników kadrze że jak jeden spuszcza z tonu to można użyć następnego. Śmieszne żeby takie drużyny jak Stoke itp. miałby więcej napastników od nas
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
27 stycznia 2013, 19:10 [cytuj]
A Liverpool dał jeszcze bardziej ciała. Puchary rządzą się swoimi prawami.
A Liverpool dał jeszcze bardziej ciała. Puchary rządzą się swoimi prawami
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
27 stycznia 2013, 19:11 [cytuj]
Nie będzie Obiki, bo hycel już się o to postara :D:rotfl:
Nie będzie Obiki, bo hycel już się o to postara :D:rotfl:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
28 stycznia 2013, 12:38 [cytuj]
Obejrzałem sobie skrót z tego meczyku i muszę przyznać że ładne bramki nam wrzucili . Ten strzał McCormacka klasa światowa . Miałem przeczucie przed meczem że przerąbiemy i niestety się sprawdziło ;|
Obejrzałem sobie skrót z tego meczyku i muszę przyznać że ładne bramki nam wrzucili . Ten strzał McCormacka klasa światowa . Miałem przeczucie przed meczem że przerąbiemy i niestety się sprawdziło ;|
28 stycznia 2013, 13:21 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
Jakie kurwa uczepiłeś się dziecka? Gość w tym roku skończy 23 lata, można od niego więc wymagać, że jak dostaje swoje szanse, to ich nie spierdala w taki sposób. Jesteś młodym piłkarzem to twoja kariera od takich pojedynczych meczów zależy. Nie byłoby Rooneya gdyby nie jego zajebisty debiut w Evertonie, nie byłoby Defoe gdyby nie jego rekord w chujowej lidze w Bournemouth, nie będzie Obiki, bo jest pizda a nie piłkarz



Jak Obika jest przyczyną naszej porażki to chyba oglądałem inny mecz. Deofe zjebał lepsze sytuacje przeciwko Man Und to może niech też wypierdala. Obika nigdy nie wskoczył na poziom Premier League więc nie rozumiem o co Ci chodzi. Wszedł bo nasz mądry manager twierdzi że nie potrzebuje więcej niż dwóch napastników. Jak wchodził na boisko to mecz był dawno przegrany przez duet naszych cudownych stoperów, którzy nie prezentowali nawet poziomu Championship, więc co tu się czepiać Obiki. Sigurdsson żałosny mecz, to samo Huddlestone. Mnóstwo ludzi w tym meczu zawiniło bardziej niż Obika.
Jak Obika jest przyczyną naszej porażki to chyba oglądałem inny mecz. Deofe zjebał lepsze sytuacje przeciwko Man Und to może niech też wypierdala. Obika nigdy nie wskoczył na poziom Premier League więc nie rozumiem o co Ci chodzi. Wszedł bo nasz mądry manager twierdzi że nie potrzebuje więcej niż dwóch napastników. Jak wchodził na boisko to mecz był dawno przegrany przez duet naszych cudownych stoperów, którzy nie prezentowali nawet poziomu Championship, więc co tu się czepiać Obiki. Sigurdsson żałosny mecz, to samo Huddlestone. Mnóstwo ludzi w tym meczu zawiniło bardziej niż Obika
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
|<  <<  <  4  5  6  7  8  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 174 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się