Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur -:- Arsenal FC

Tottenham Hotspur
15 września 2024, 15:00 Tottenham Hotspur Stadium
Arsenal FC
Premier League

Newcastle United 2:1 Tottenham Hotspur

Newcastle United
1 września 2024, 14:30 St James' Park
Tottenham Hotspur
Premier League

Tottenham Hotspur 4:0 Everton FC

Tottenham Hotspur
24 sierpnia 2024, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Everton FC
Premier League

Leicester City 1:1 Tottenham Hotspur

Leicester City
19 sierpnia 2024, 21:00 King Power Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Forum dyskusyjne

1  2    >
29 kwietnia 2009, 23:26 [cytuj]
Jak wyjaśnisz skąd ksywa Okultny i dlaczego pierwsze pytanie po rejestracji akurat dotyczy Żydów to pogadamy. A jak słowo "Żyd" przestanie Ci się kojarzyć źle, to może to i owo Ci wyjaśnię. Skąd oni się biorą?
Jak wyjaśnisz skąd ksywa Okultny i dlaczego pierwsze pytanie po rejestracji akurat dotyczy Żydów to pogadamy. A jak słowo "Żyd" przestanie Ci się kojarzyć źle, to może to i owo Ci wyjaśnię. Skąd oni się biorą?
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
30 kwietnia 2009, 00:46 [cytuj]
We're Yids and we know we are...
Jakoś nie widzę w tym nic zdrożnego..
Przydomek jak przydomek ma swoją ciekawą genezę.. cóż wyróżniamy się pzynajmniej :D
Czego z polityką i państwem Izrael zbyt bym nie mieszał bo tu często zdarza mi się nie zgadzać..
We're Yids and we know we are... Jakoś nie widzę w tym nic zdrożnego.. Przydomek jak przydomek ma swoją ciekawą genezę.. cóż wyróżniamy się pzynajmniej :D Czego z polityką i państwem Izrael zbyt bym nie mieszał bo tu często zdarza mi się nie zgadzać
1 maja 2009, 10:14 [cytuj]
Mi się "Żyd" kojarzy super-nikt tak jak oni nie umieli kasy bić;) No i to w końcu oni byli najbliżej zdobycia władzy nad światem (choć wg ichniej propagandy 'Protokoły Mędrców Syjonu' to fałszywka mająca ich oczernić).A bardziej serio to ja ten przydomek bardzo lubie. Głównie ze względu, że Żydów mniej lub bardziejsię nie lubi a ja mam taką irracjonalną potrzebę ostentacyjnego pokazywania swojej "inności". Już nie tak silną jak kiedyś ale cosik jeszcze zotało;)

A jeśli chodzi o geneze przydomka to poszukaj na stronie artykułu o tym. Bo kiedyś był.
Mi się "Żyd" kojarzy super-nikt tak jak oni nie umieli kasy bić;) No i to w końcu oni byli najbliżej zdobycia władzy nad światem (choć wg ichniej propagandy 'Protokoły Mędrców Syjonu' to fałszywka mająca ich oczernić).A bardziej serio to ja ten przydomek bardzo lubie. Głównie ze względu, że Żydów mniej lub bardziejsię nie lubi a ja mam taką irracjonalną potrzebę ostentacyjnego pokazywania swojej "inności". Już nie tak silną jak kiedyś ale cosik jeszcze zotało;) A jeśli chodzi o geneze przydomka to poszukaj na stronie artykułu o tym. Bo kiedyś był
1 maja 2009, 16:45 [cytuj]
Żyd powód do wstydu!? Co wujek miał Adolf na imię!? Może tobie Żyd nie kojarzy się zbyt dobrze, ale dla mnie nie ma to większej różnicy. Niektórym Polak nie kojarzy się zbyt dobrze i co czujesz się gorszy z tego powodu. Może powinniśmy przestać krzyczeć Polska na meczach reprezentacji przecież to się komuś źle kojarzy. Myślisz że kogoś obchodzą te bariery psychiczne które ty sobie tworzysz. Dla mnie nie ma nic piękniejszego gdy jesteś na White Hart Lane i nasi fani zaczynają rytmicznie tupać i krzyczeć Yids, wtedy czujesz się dumny że jesteś Yido:D
Żyd powód do wstydu!? Co wujek miał Adolf na imię!? Może tobie Żyd nie kojarzy się zbyt dobrze, ale dla mnie nie ma to większej różnicy. Niektórym Polak nie kojarzy się zbyt dobrze i co czujesz się gorszy z tego powodu. Może powinniśmy przestać krzyczeć Polska na meczach reprezentacji przecież to się komuś źle kojarzy. Myślisz że kogoś obchodzą te bariery psychiczne które ty sobie tworzysz. Dla mnie nie ma nic piękniejszego gdy jesteś na White Hart Lane i nasi fani zaczynają rytmicznie tupać i krzyczeć Yids, wtedy czujesz się dumny że jesteś Yido:D
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
3 maja 2009, 15:28 [cytuj]
Akurat my Polacy słowa złego na Żydów nie możemy powiedzieć z powodów zarówno historycznych jak i bardziej aktualnych, ale też PODOBIEŃSTWA miedzy naszymi narodami.

I o tych podobieństwach pozwole sobie npisać jeszcze pare zdań... zwłaszcza nt tzw "antysemityzmu" które ma te same podstawy co "antypolonizm" (hasło nowe ale w krajach docelowych polskich migrantów bardzo popularne)
otóż jakie podstawy ma antysemityzm? Jest to niechęć do tzw "Cfaniactwa" które w rzeczywistości jest mistyfikacją. Zobaczcie że w obozach gineli Żydzi biedni których jest o wiele więcej niż bogatcy (tak naprawde jak w każdym kraju rozwiniętym), bogaci mieszkali wówczas w USA, ale to bogactwo jest raczej uwarónkowane lepszą pozycja gospodarczą stanów niż europy która niewiele lat wczesniej uporała sie z ustrojem feudalnym.

Polacy tak samo jak Żydzi na zachodzie są postrzegani jako "cfańsi" a jaka jest prawda sami widzicie, jesli nie widzicie to proponuje przejść sie po ulicy swojego miasta.

Drugi element łączący antysemityzm z antypolonizmem to strach przed obywatelami bez narodu
Żydzi jak wiece są rodowitymi mieszkańcami Izraela o który obecnie muszą walczyć, my Polacy bylismy 123 lata pod zaborami a obecna sytuacja spoleczno-gospodarczo-polityczna nie do końca zachęca do pozostania w naszym kraju ( co zabawne to nie Żydzi i Polacy doprowadzili do takiego stanu rzeczy a malo "kolorowa" historia)

Jeśli ktoś się interesuje literaturą wie że w czsach romantyzmu istniało takie zjawisko "mesjanizmu Polskiego" co znaczyło żę jesteśmy MESJASZAMI narodów (naród polski będzie cierpiał, ale "zmartwychwstanie" i bedzie dobrze ;) ) i tak samo mówi się że Żydi to "naród wybrany" przez Boga.

Dodatkowo zwrócie uwage na nieprzeciętność Polaków i Syjonistów. Nie raz pewnie slyszeliscie żę duża część lauretów nagrody nobla to z pochodzenia Żydzi. My niestety takowych mamy mniej ale jest kupa niesamowicie mądrych Polaków o ktorych w TV sie nie slyszy częstojak np: J.Miodek, B.Kaczyński, J.Szymborska, M.Świetlicki, K.Staszewski i tak wymieniać można w ch... długo

Własnie dlatego radze sie 2 razy zastanowić zanim powie się coś złego o Żydach. Krótko mówiąc jest to strzelanie we własną bramke


Jesli przypomne sobie coś to dopisze. Koniec tromba kto nie zrozumiał temu bomba (na twarz)
Akurat my Polacy słowa złego na Żydów nie możemy powiedzieć z powodów zarówno historycznych jak i bardziej aktualnych, ale też PODOBIEŃSTWA miedzy naszymi narodami. I o tych podobieństwach pozwole sobie npisać jeszcze pare zdań... zwłaszcza nt tzw "antysemityzmu" które ma te same podstawy co "antypolonizm" (hasło nowe ale w krajach docelowych polskich migrantów bardzo popularne) otóż jakie podstawy ma antysemityzm? Jest to niechęć do tzw "Cfaniactwa" które w rzeczywistości jest mistyfikacją. Zobaczcie że w obozach gineli Żydzi biedni których jest o wiele więcej niż bogatcy (tak naprawde jak w każdym kraju rozwiniętym), bogaci mieszkali wówczas w USA, ale to bogactwo jest raczej uwarónkowane lepszą pozycja gospodarczą stanów niż europy która niewiele lat wczesniej uporała sie z ustrojem feudalnym. Polacy tak samo jak Żydzi na zachodzie są postrzegani jako "cfańsi" a jaka jest prawda sami widzicie, jesli nie widzicie to proponuje przejść sie po ulicy swojego miasta. Drugi element łączący antysemityzm z antypolonizmem to strach przed obywatelami bez narodu Żydzi jak wiece są rodowitymi mieszkańcami Izraela o który obecnie muszą walczyć, my Polacy bylismy 123 lata pod zaborami a obecna sytuacja spoleczno-gospodarczo-polityczna nie do końca zachęca do pozostania w naszym kraju ( co zabawne to nie Żydzi i Polacy doprowadzili do takiego stanu rzeczy a malo "kolorowa" historia) Jeśli ktoś się interesuje literaturą wie że w czsach romantyzmu istniało takie zjawisko "mesjanizmu Polskiego" co znaczyło żę jesteśmy MESJASZAMI narodów (naród polski będzie cierpiał, ale "zmartwychwstanie" i bedzie dobrze ;) ) i tak samo mówi się że Żydi to "naród wybrany" przez Boga. Dodatkowo zwrócie uwage na nieprzeciętność Polaków i Syjonistów. Nie raz pewnie slyszeliscie żę duża część lauretów nagrody nobla to z pochodzenia Żydzi. My niestety takowych mamy mniej ale jest kupa niesamowicie mądrych Polaków o ktorych w TV sie nie slyszy częstojak np: J.Miodek, B.Kaczyński, J.Szymborska, M.Świetlicki, K.Staszewski i tak wymieniać można w ch... długo Własnie dlatego radze sie 2 razy zastanowić zanim powie się coś złego o Żydach. Krótko mówiąc jest to strzelanie we własną bramke Jesli przypomne sobie coś to dopisze. Koniec tromba kto nie zrozumiał temu bomba (na twarz)
3 maja 2009, 16:31 [cytuj]
hehehe naszczęście nie, za polskim romantyzmem nie przepadam ale swoje wiem :P
hehehe naszczęście nie, za polskim romantyzmem nie przepadam ale swoje wiem :P
3 maja 2009, 17:47 [cytuj]
Hehe;) No ja jutro mam i zgadzam się z Tobą! Chociaż nie do końca, ale konkluzja jest w stu procentach trafna. Ale pójdę na maturę podśpiewując sobie dumnie pod nosem "Yid Army". I wcale się tego nie wstydzę, bo Żyd to ktoś, kto po prostu ma trochę odmienne poglądy, a nie ktoś zły, kogo trzeba gnoić, hańbić tylko za to, że są, bo na dobrą sprawę lekką ręką ok. 90% kiboli wyzywających zespoły rywali od żydów nie mają pojęcia, kim oni są. A więc okultny, szukaj sobie przydomku, ale dla innego klubu. COYS!
Hehe;) No ja jutro mam i zgadzam się z Tobą! Chociaż nie do końca, ale konkluzja jest w stu procentach trafna. Ale pójdę na maturę podśpiewując sobie dumnie pod nosem "Yid Army". I wcale się tego nie wstydzę, bo Żyd to ktoś, kto po prostu ma trochę odmienne poglądy, a nie ktoś zły, kogo trzeba gnoić, hańbić tylko za to, że są, bo na dobrą sprawę lekką ręką ok. 90% kiboli wyzywających zespoły rywali od żydów nie mają pojęcia, kim oni są. A więc okultny, szukaj sobie przydomku, ale dla innego klubu. COYS!
Audere est facere!
3 maja 2009, 18:11 [cytuj]
Haha! Zabili mi żółwia- "Dzień wagarowicza". Ty to może coś się wymyśli i przełożymy tę maturę, na kiedyś tam?
Haha! Zabili mi żółwia- "Dzień wagarowicza". Ty to może coś się wymyśli i przełożymy tę maturę, na kiedyś tam?
Audere est facere!
3 maja 2009, 20:01 [cytuj]
teraz jest modne "pierdol studia zostan ninja" a żeby nie robic takiego off topa wielkiego to jak ktos chce jeszcze poczytac o antypolonizmie to zapraszam do lektury kwietniowego magazynu MIDRASZ (midrarz?) tam jest więcej na ten temat. A Wam chłopaki powodzenia na jutrzejszym polskim po jutrzejszym ang i po pojutrzejszym WOSie i na wszystkim innym co tam zdajecie :)
teraz jest modne "pierdol studia zostan ninja" a żeby nie robic takiego off topa wielkiego to jak ktos chce jeszcze poczytac o antypolonizmie to zapraszam do lektury kwietniowego magazynu MIDRASZ (midrarz?) tam jest więcej na ten temat. A Wam chłopaki powodzenia na jutrzejszym polskim po jutrzejszym ang i po pojutrzejszym WOSie i na wszystkim innym co tam zdajecie :)
4 maja 2009, 13:25 [cytuj]
xbulix, ale z tego co zrozumiałem z tekstu Aleksandra Klugmana, a którego pogląd podzielam, mówienie o antypolonizmie jest nieporozumieniem w przypadku porównywania go z antysemityzmem.
xbulix, ale z tego co zrozumiałem z tekstu Aleksandra Klugmana, a którego pogląd podzielam, mówienie o antypolonizmie jest nieporozumieniem w przypadku porównywania go z antysemityzmem
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
4 maja 2009, 17:46 [cytuj]
aapa powiedział/a:
xbulix, ale z tego co zrozumiałem z tekstu Aleksandra Klugmana, a którego pogląd podzielam, mówienie o antypolonizmie jest nieporozumieniem w przypadku porównywania go z antysemityzmem


I z tego co pamiętam to dobrze zrozumiałeś, ja tu raczej opisałem swoje odczucia (nieco się różniące) ;)
I z tego co pamiętam to dobrze zrozumiałeś, ja tu raczej opisałem swoje odczucia (nieco się różniące) ;)
6 czerwca 2009, 00:08 [cytuj]
przydomek yids narodzil sie w latach 60tych. fani przyjezdnych druzyn zaczeli skandowac go na WHL w celu obrazania pilkarzy i kibicow Tottenhamu. Samo haslo mialo zwiazek z polozeniem klubu. Poludniowe tereny dzielnicy Tottenham takie jak Stamford Hill czy Stoke Newington w latach 60tych zaczely byc masowo zamieszkiwane przez spolecznosc zydowska w londynie. Samo WHL znajduje sie w polnocnej czesci dzielnicy Tottenham. Poczatkowo okrzyki yids na meczach powodowaly obraze jednak z czasem zostaly one zaakceptowane przez kibicow. Dzis wszyscy fani Spurs utozsamiaja sie z przydomkiem Yids. Nie znaczy to wcale ze wiekszosc fanow Tottenhamu jest pochodzenia zydowskiego i mieszka tylko w tej dzielnicy. Kto widuje kolejki do metra na Seven Sisters gdy gramy na WHL, ten wie o czym mowie...
przydomek yids narodzil sie w latach 60tych. fani przyjezdnych druzyn zaczeli skandowac go na WHL w celu obrazania pilkarzy i kibicow Tottenhamu. Samo haslo mialo zwiazek z polozeniem klubu. Poludniowe tereny dzielnicy Tottenham takie jak Stamford Hill czy Stoke Newington w latach 60tych zaczely byc masowo zamieszkiwane przez spolecznosc zydowska w londynie. Samo WHL znajduje sie w polnocnej czesci dzielnicy Tottenham. Poczatkowo okrzyki yids na meczach powodowaly obraze jednak z czasem zostaly one zaakceptowane przez kibicow. Dzis wszyscy fani Spurs utozsamiaja sie z przydomkiem Yids. Nie znaczy to wcale ze wiekszosc fanow Tottenhamu jest pochodzenia zydowskiego i mieszka tylko w tej dzielnicy. Kto widuje kolejki do metra na Seven Sisters gdy gramy na WHL, ten wie o czym mowie
6 czerwca 2009, 01:54 [cytuj]
Mówiąc o Seven Sisters nie masz pojęcia ilu fanów wsiada w pociąg na Tottenham Hale z Richmond Park. Nie chelsea, nie ars***, nie fulham. Just for Tottenham!!! kiedyś miałem tam okazję mieszkać przez 5 lat. Trust me.Lots of Tottenham supporters live's on Richmond around. So.....come on Spurs!!!!
Mówiąc o Seven Sisters nie masz pojęcia ilu fanów wsiada w pociąg na Tottenham Hale z Richmond Park. Nie chelsea, nie ars***, nie fulham. Just for Tottenham!!! kiedyś miałem tam okazję mieszkać przez 5 lat. Trust me.Lots of Tottenham supporters live's on Richmond around. So.....come on Spurs!!!!
6 czerwca 2009, 02:16 [cytuj]
Konrad, nie musisz nam tłumaczyć :P. My doskonale wiemy jak to wygląda :D. COYS
Konrad, nie musisz nam tłumaczyć :P. My doskonale wiemy jak to wygląda :D. COYS
Can't Smile Without You!!!
6 czerwca 2009, 16:05 [cytuj]
Wlasnie!!! to tylko potwierdza to co napisalem. Fani Spurs sa w calym Londynie.
Wlasnie!!! to tylko potwierdza to co napisalem. Fani Spurs sa w calym Londynie
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Liverpool FC 3 3 0 0 9
2. Manchester City 3 3 0 0 9
3. Arsenal FC 3 2 1 0 7
4. Brighton & Hove Albion F.C. 3 2 1 0 7
5. Newcastle United 3 2 1 0 7
6. Brentford F.C. 3 2 0 1 6
7. Aston Villa F.C. 3 2 0 1 6
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2024/2025?
1 100%
2-3 0%
4-6 0%
7-10 0%
11-20 0%
1 oddany głos
archiwum ankiet

kontuzje

Dominic Solanke
Kontuzja kostki/stopy
data powrotu: 15 września 2024
Użytkownicy online: Gości online: 15 Zarejestrowanych użytkowników: 5238 Ostatnio zarejestrowany: dean26

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się