Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Kadra i sztab szkoleniowy » Nowe problemy ze składem.
11 kwietnia 2019, 22:25 [cytuj]
Z niedawnych wiadomości wynika że Harry na pewno nie zagra do końca sezonu a Dele Ali ma złamaną rękę.:boisie: Jaki skład wystawilibyście (razem z układem na boisku) na mecz z City i jaką taktykę byście obrali?

PS Bardzo dziękuje za jakąkolwiek odpowiedź.
Z niedawnych wiadomości wynika że Harry na pewno nie zagra do końca sezonu a Dele Ali ma złamaną rękę.:boisie: Jaki skład wystawilibyście (razem z układem na boisku) na mecz z City i jaką taktykę byście obrali? PS Bardzo dziękuje za jakąkolwiek odpowiedź
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
12 kwietnia 2019, 08:21 [cytuj]
Lloris- Trippier Toby Sanchez Jan Rose - Winks Sissoko- Eriksen Lucas Son . Ja bym zagrał tak nastawiając się na kontry z Lucasem i Sonem. Plus 5 obrońców żeby było trochę gęściej z tyłu bo spodziewam się oblężenia city . Myślałem o llorente jeszcze , ale jednak jest zbyt mało mobilny jak na taki mecz . Jego wystawiłbym z terierami jutro . Nie wiem jeszcze co Lamela bo jego waleczność też by się przydała przy takich osłabieniach z przodu . Podobala mi się też zmiana Wanyamy w meczu z city . Chociaż chyba za wcześnie na pierwszy skład. I co by nie mówić duet Winks Sissoko wykonał fantastyczna prace ostatnio. Pomimo wiatru w oczy wierzę w awans :ok: COYS
Lloris- Trippier Toby Sanchez Jan Rose - Winks Sissoko- Eriksen Lucas Son . Ja bym zagrał tak nastawiając się na kontry z Lucasem i Sonem. Plus 5 obrońców żeby było trochę gęściej z tyłu bo spodziewam się oblężenia city . Myślałem o llorente jeszcze , ale jednak jest zbyt mało mobilny jak na taki mecz . Jego wystawiłbym z terierami jutro . Nie wiem jeszcze co Lamela bo jego waleczność też by się przydała przy takich osłabieniach z przodu . Podobala mi się też zmiana Wanyamy w meczu z city . Chociaż chyba za wcześnie na pierwszy skład. I co by nie mówić duet Winks Sissoko wykonał fantastyczna prace ostatnio. Pomimo wiatru w oczy wierzę w awans :ok: COYS
12 kwietnia 2019, 10:35 [cytuj]
Alli mimo wszystko może wrócić już jutro na mecz z Huddersfield. Jeśli tak będzie to nie tak źle. Pamiętajcie, mamy Sona :D
To nie to co Harry, ale zawsze ktoś.
Alli mimo wszystko może wrócić już jutro na mecz z Huddersfield. Jeśli tak będzie to nie tak źle. Pamiętajcie, mamy Sona :D To nie to co Harry, ale zawsze ktoś
12 kwietnia 2019, 11:34 [cytuj]
Według mnie jeśli zagra Dele to możemy zagrać ustawieniem 4-2-2-2, od lewej Lloris -Rose Vertonghen Alderweireld Trippier -Winks Sissoko -Dele Eriksen -Son Llorente; i grać na kontry. Ale jeśli Dele nie zagra to ustawienie zaproponowane przez sportowiec07
Edytowano dnia: 12 kwietnia 2019, 11:35
Według mnie jeśli zagra Dele to możemy zagrać ustawieniem 4-2-2-2, od lewej Lloris -Rose Vertonghen Alderweireld Trippier -Winks Sissoko -Dele Eriksen -Son Llorente; i grać na kontry. Ale jeśli Dele nie zagra to ustawienie zaproponowane przez sportowiec07
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 96 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się