Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Kadra i sztab szkoleniowy » Internation Champions Cup 2019
21 lipca 2019, 13:32 [cytuj]
Temat w którym komentujemy nasze mecze towarzyskie. Linki do meczów mile widziane
Temat w którym komentujemy nasze mecze towarzyskie. Linki do meczów mile widziane
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
21 lipca 2019, 13:34 [cytuj]
macie linka na mecz z Juve
macie linka na mecz z Juve
21 lipca 2019, 13:35 [cytuj]
TEAM NEWS - REMINDER

Juventus: Buffon, De Sciglio, Rugani, Bonucci, Cancelo, Pjanic, Matuidi, Can, Mandzukic, Ronaldo, Bernardeschi.

Subs: Pinsoglio, Kastanos, Rabiot, Toure, Loria, Demiral, Higuain, Di Pardo, Muratore, Beruatto, Coccolo, Frederiksen, Mavididi, Szczesny, De Ligt, Pereira.

Tottenham: Gazzaniga, Walker-Peters, Alderweireld, Tanganga, Georgiou, Winks, Skipp, Lamela, Dele, Son, Parrott.

Subs: Bowden, Lucas Moura, Ndombele, Roles, Lyons-Foster, De Bie, White, Vertonghen, Whiteman, Foyth, Kane, Eriksen, Marsh, Sissoko.
TEAM NEWS - REMINDER Juventus: Buffon, De Sciglio, Rugani, Bonucci, Cancelo, Pjanic, Matuidi, Can, Mandzukic, Ronaldo, Bernardeschi. Subs: Pinsoglio, Kastanos, Rabiot, Toure, Loria, Demiral, Higuain, Di Pardo, Muratore, Beruatto, Coccolo, Frederiksen, Mavididi, Szczesny, De Ligt, Pereira. Tottenham: Gazzaniga, Walker-Peters, Alderweireld, Tanganga, Georgiou, Winks, Skipp, Lamela, Dele, Son, Parrott. Subs: Bowden, Lucas Moura, Ndombele, Roles, Lyons-Foster, De Bie, White, Vertonghen, Whiteman, Foyth, Kane, Eriksen, Marsh, Sissoko
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
21 lipca 2019, 13:36 [cytuj]
http://www.drhtv.com.pl/drhtv-2.html
http://www.drhtv.com.pl/drhtv-2.html
21 lipca 2019, 13:37 [cytuj]
rezerwy
rezerwy
21 lipca 2019, 13:40 [cytuj]
http://soccerjumbotv1.me/ch-2.html
http://soccerjumbotv1.me/ch-2.html
21 lipca 2019, 13:58 [cytuj]
Juventus strasznie fauluje. To mecz towarzyski :plask:
Juventus strasznie fauluje. To mecz towarzyski :plask:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
21 lipca 2019, 14:08 [cytuj]
Gol!!! :rotfl:
Gol!!! :rotfl:
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
21 lipca 2019, 14:09 [cytuj]
brawo,brawo
brawo,brawo
21 lipca 2019, 14:26 [cytuj]
Przewga spora.
Przewga spora
21 lipca 2019, 14:41 [cytuj]
Teraz prosze 4 gole, Szczesny na bramce.
Teraz prosze 4 gole, Szczesny na bramce
21 lipca 2019, 14:56 [cytuj]
masakra
masakra
21 lipca 2019, 15:00 [cytuj]
KWP nie potrafi grać w obronie i każdy jego mecz mnie w tym utwierdza
KWP nie potrafi grać w obronie i każdy jego mecz mnie w tym utwierdza
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
21 lipca 2019, 15:02 [cytuj]
Ndombele jakie podanie :**:**
Ndombele jakie podanie :**:**
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
21 lipca 2019, 15:06 [cytuj]
varba powiedział/a:
KWP nie potrafi grać w obronie i każdy jego mecz mnie w tym utwierdza

w końcu w zeszłym sezonie był 4 prawym obroncą, jak nie dalej, dlatego nie ogarniam sprzedania Trippiera
w końcu w zeszłym sezonie był 4 prawym obroncą, jak nie dalej, dlatego nie ogarniam sprzedania Trippiera
21 lipca 2019, 15:30 [cytuj]
Harry I love you!!!
Harry I love you!!!
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
21 lipca 2019, 15:31 [cytuj]
piekny powiedział/a:
Teraz prosze 4 gole, Szczesny na bramce


haha, lepiej z połówki jak dostał :D
haha, lepiej z połówki jak dostał :D
21 lipca 2019, 15:56 [cytuj]
Mecz bardzo fajny, Gol w doliczonym czasie za kolnierz Szesnemu klasa!!!!
Masz racje Robert ten gol warty tych 4 co prosilem przed 2 polowa!
He he he
Mecz bardzo fajny, Gol w doliczonym czasie za kolnierz Szesnemu klasa!!!! Masz racje Robert ten gol warty tych 4 co prosilem przed 2 polowa! He he he
21 lipca 2019, 18:50 [cytuj]
Znów Lucas strzela gola, wygrywając pojedynek z De Ligtem. Znów De Ligt jest w klubie, który przegrywa 3:2 z nami. I znowu przegrywa w końcówce doliczonego czasu gry.
Zgadnijcie mecz, który też miał podobny przebieg zdarzeń :D
Znów Lucas strzela gola, wygrywając pojedynek z De Ligtem. Znów De Ligt jest w klubie, który przegrywa 3:2 z nami. I znowu przegrywa w końcówce doliczonego czasu gry. Zgadnijcie mecz, który też miał podobny przebieg zdarzeń :D
21 lipca 2019, 18:54 [cytuj]
Tego chłopa akurat mi trochę szkoda.
Brawo Harry, super bramka :D
Dla mnie na plus Parrott, Skipp nawet nie tak źle. Tanganga z pomocą Tobiego też dobrze się spisywał. No i asysta Ndombele w debiucie :kwiatek:
Walker-Peters niestety słabo.
Tego chłopa akurat mi trochę szkoda. Brawo Harry, super bramka :D Dla mnie na plus Parrott, Skipp nawet nie tak źle. Tanganga z pomocą Tobiego też dobrze się spisywał. No i asysta Ndombele w debiucie :kwiatek: Walker-Peters niestety słabo
1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 85 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się