Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Kadra i sztab szkoleniowy » Internation Champions Cup 2019
25 lipca 2019, 15:00 [cytuj]
Niesamowite błędy bramkarzy = ICC
Gazzaniga, Romeo, Szczęsny, Buffon.
Kto jeszcze?
Niesamowite błędy bramkarzy = ICC Gazzaniga, Romeo, Szczęsny, Buffon. Kto jeszcze?
25 lipca 2019, 15:02 [cytuj]
Samir Handanovič?
Samir Handanovič?
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
25 lipca 2019, 15:04 [cytuj]
A kiedy i jak coś wpuścił?
Nie oglądam Interu.
Edytowano dnia: 25 lipca 2019, 15:05
A kiedy i jak coś wpuścił? Nie oglądam Interu
25 lipca 2019, 15:09 [cytuj]
Dobra już nie pisz, wiem o co chodzi :D
Dobra już nie pisz, wiem o co chodzi :D
25 lipca 2019, 16:38 [cytuj]
z tych wszystkich bocznych obrońców to chyba najlepiej gra Harvey White, oby Rose został, nawet jak przyjdzie Ryan, przez dwa-trzy lata spokojnie będzie się uczył od starszego rodaka, szczególnie ,że mistrzem w obronie też nie jest, meczy jest sporo, jak już Daviesa można sprzedać, bo on najlepszy jest w formacji z trojka z tylu(zwlaszcza w repr Walii tam koksi), a taka chyba bedziemy grac już rzadko, a na boku zas brakuje mu szybkosci , a jako stoper troche warunkow fizycznych, ale co z ta prawą stroną??(Castagne poszedł ostatecznie do Crystal??)
Parrott i Tanganga :ok: nasze nowe transfery ;)
z tych wszystkich bocznych obrońców to chyba najlepiej gra Harvey White, oby Rose został, nawet jak przyjdzie Ryan, przez dwa-trzy lata spokojnie będzie się uczył od starszego rodaka, szczególnie ,że mistrzem w obronie też nie jest, meczy jest sporo, jak już Daviesa można sprzedać, bo on najlepszy jest w formacji z trojka z tylu(zwlaszcza w repr Walii tam koksi), a taka chyba bedziemy grac już rzadko, a na boku zas brakuje mu szybkosci , a jako stoper troche warunkow fizycznych, ale co z ta prawą stroną??(Castagne poszedł ostatecznie do Crystal??) Parrott i Tanganga :ok: nasze nowe transfery ;)
4 sierpnia 2019, 15:53 [cytuj]
Ostatni test przed rozpoczęciem sezonu co myślicie o składzie:
Lloris, KWP, Sanchez, Vertonghen, Rose, Winks, Sissoko, Ndombele, Lamela, Lucas, Kane

Czy to mocniejsza jedenastka niż ta z poprzedniego sezonu?
Ostatni test przed rozpoczęciem sezonu co myślicie o składzie: Lloris, KWP, Sanchez, Vertonghen, Rose, Winks, Sissoko, Ndombele, Lamela, Lucas, Kane Czy to mocniejsza jedenastka niż ta z poprzedniego sezonu?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
4 sierpnia 2019, 16:19 [cytuj]
Macie jakiegos dobrego linka, bo moj slaby.
Macie jakiegos dobrego linka, bo moj slaby
4 sierpnia 2019, 16:36 [cytuj]
sop://broker.sopcast.com:3912/262700

według mnie nie jest to najmocniejsza jaką można zrobić, jest jeszcze Toby, Eriksen, Ali
sop://broker.sopcast.com:3912/262700 według mnie nie jest to najmocniejsza jaką można zrobić, jest jeszcze Toby, Eriksen, Ali
4 sierpnia 2019, 16:55 [cytuj]
Jeszcze Son. No i na prawą obronę Aurier/Foyth.
Jeszcze Son. No i na prawą obronę Aurier/Foyth
4 sierpnia 2019, 16:55 [cytuj]
Tylko czy Mauricio może budować na Eriksenie i Toby skoro zaraz może ich nie być. Jest jeszcze Son w obwodzie wiadomo
Tylko czy Mauricio może budować na Eriksenie i Toby skoro zaraz może ich nie być. Jest jeszcze Son w obwodzie wiadomo
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
4 sierpnia 2019, 16:55 [cytuj]
Foyth i Alli mają jakieś kontuzje. Do treningów wrócili Dier i Aurier.
Foyth i Alli mają jakieś kontuzje. Do treningów wrócili Dier i Aurier
4 sierpnia 2019, 16:56 [cytuj]
Ali pre sezon ma bardzo słaby. Obawiam się że nie będziemy mieli z niego pożytku w tym sezonie. Za to Lamela zaskakuje na plus.
Edytowano dnia: 4 sierpnia 2019, 16:56
Ali pre sezon ma bardzo słaby. Obawiam się że nie będziemy mieli z niego pożytku w tym sezonie. Za to Lamela zaskakuje na plus
TO DARE IS TO DO
4 sierpnia 2019, 16:56 [cytuj]
O właśnie Son
Nie wiem dlaczego trójka środkowych pomocników aż tak defensywna i Lamela jako ten środkowy ofensywny to raczej średni pomysł
O właśnie Son Nie wiem dlaczego trójka środkowych pomocników aż tak defensywna i Lamela jako ten środkowy ofensywny to raczej średni pomysł
4 sierpnia 2019, 16:57 [cytuj]
Ndombele to drybler prima sort. Ale obrona trochę mnie martwi. Za dużo tam pytań a za mało odpowiedzi
Ndombele to drybler prima sort. Ale obrona trochę mnie martwi. Za dużo tam pytań a za mało odpowiedzi
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
4 sierpnia 2019, 17:01 [cytuj]
Mnie też zaskakuje Lamela i Lucas. Gazzaniga bardzo słabo. Szczególnie z United i Bayernem zagrał poniżej oczekiwań.
Mnie też zaskakuje Lamela i Lucas. Gazzaniga bardzo słabo. Szczególnie z United i Bayernem zagrał poniżej oczekiwań
4 sierpnia 2019, 17:42 [cytuj]
Nic nie gramy w drugiej połowie :boisie:
Nic nie gramy w drugiej połowie :boisie:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
4 sierpnia 2019, 18:07 [cytuj]
Skipp jakiś taki wystraszony przed tym karnym ;d
Skipp jakiś taki wystraszony przed tym karnym ;d
4 sierpnia 2019, 18:18 [cytuj]
:blee:

no powiem wam, że wyglądamy słabo, dużo niecelnych podań, wszystko o jedno tempo za wolno / obrona to jest jakieś pospolite ruszenie , Kane tyle strat że szkoda gadać , KW-P na flance nie przekonuje ; Erickssen chyba myślami gdzieś w Hiszpanii , Toby podobnie ... jedyny jasny punkt Ndombele
:blee: no powiem wam, że wyglądamy słabo, dużo niecelnych podań, wszystko o jedno tempo za wolno / obrona to jest jakieś pospolite ruszenie , Kane tyle strat że szkoda gadać , KW-P na flance nie przekonuje ; Erickssen chyba myślami gdzieś w Hiszpanii , Toby podobnie ... jedyny jasny punkt Ndombele
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 sierpnia 2019, 18:21 [cytuj]
trzymanie Eriksena na skrzydle jest bez sensu, w ogóle nie wiem po co my zaczeliśmy 3 defensywnymi pomocnikami, a jak juz Eriksen wszedł to zamiast przesunąć lamele to on meczył się na tym boku
trzymanie Eriksena na skrzydle jest bez sensu, w ogóle nie wiem po co my zaczeliśmy 3 defensywnymi pomocnikami, a jak juz Eriksen wszedł to zamiast przesunąć lamele to on meczył się na tym boku
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 92 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się