Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

25 lipca 2009, 10:38 [cytuj]
Wczoraj leciał na Eurosporcie mecz Anglia U19 - Ukraina U19 i, będąc już w domu i oczekując późniejszego meczu z Barceloną, postanowiłem oglądnąć. Mecz był całkiem emocjonujący jak na rozgrywki do lat 19. Ale ja nie o meczu tylko o naszym nowym nabytku, który został w Sheffield on loan. Otóż Kyle zagrał mecz w pełnym wymiarze czasowym. Grał na pozycji środkowego obrońcy i.. Muszę przyznać, że przez 3/4 spotkania był mocną ostoją drużyny wraz ze swoim partnerem obok. Kyle nie dość, że jest potężnie zbudowanym chłopem to na dodatek szybkością dmukrotnie przewyższa Kinga, Woody'ego, Dawsa i Ćorlukę. Świetna technika użytkowa, gaszenie wysokich piłek to dla niego pestka. Jest zminny, zwrotny. Nie bał się dryblować. Mimo iż grał jak libero (jego partner obok często wychodził do środka,a raz pod pole karne aż xD, wyprowadzając akcję) też często wyprowadzał akcje. Widać jeszcze trochę niedoświadczenia, później Anglia opadła i dała się zdominować Ukrainie przez co wyglądało jakby wszyscy wyspiarze oddychali rękawami, ale nawet pod koniec meczu (ost. 20 min) w krytycznych sytuacjach kiedy Ukraina w końcu się obudziła i atakowała (w życiu nie widziałem tak zaciekle atakującej drużyny młodzików i przypominam, nie ostatnie 5 min tylko dobre ponad 20 min!!!) Walker ofiarnie i skutecznie uprzykrzał życie atakującym. Myślę, że to świetny materiał na dobrego obrońcę. W środku 2 połowy dostał niezłą kosę i musiał biegać w dodatku reszte spotkania z wacikami w nosie, ale twardziel z niego i dawał radę.

Mecz skończył się wynikiem 2:2, ale sytuacja zmieniała się trzykrotnie ;) Polecam wam jak będzie gdzieś retransmisja.
Wczoraj leciał na Eurosporcie mecz Anglia U19 - Ukraina U19 i, będąc już w domu i oczekując późniejszego meczu z Barceloną, postanowiłem oglądnąć. Mecz był całkiem emocjonujący jak na rozgrywki do lat 19. Ale ja nie o meczu tylko o naszym nowym nabytku, który został w Sheffield on loan. Otóż Kyle zagrał mecz w pełnym wymiarze czasowym. Grał na pozycji środkowego obrońcy i.. Muszę przyznać, że przez 3/4 spotkania był mocną ostoją drużyny wraz ze swoim partnerem obok. Kyle nie dość, że jest potężnie zbudowanym chłopem to na dodatek szybkością dmukrotnie przewyższa Kinga, Woody'ego, Dawsa i Ćorlukę. Świetna technika użytkowa, gaszenie wysokich piłek to dla niego pestka. Jest zminny, zwrotny. Nie bał się dryblować. Mimo iż grał jak libero (jego partner obok często wychodził do środka,a raz pod pole karne aż xD, wyprowadzając akcję) też często wyprowadzał akcje. Widać jeszcze trochę niedoświadczenia, później Anglia opadła i dała się zdominować Ukrainie przez co wyglądało jakby wszyscy wyspiarze oddychali rękawami, ale nawet pod koniec meczu (ost. 20 min) w krytycznych sytuacjach kiedy Ukraina w końcu się obudziła i atakowała (w życiu nie widziałem tak zaciekle atakującej drużyny młodzików i przypominam, nie ostatnie 5 min tylko dobre ponad 20 min!!!) Walker ofiarnie i skutecznie uprzykrzał życie atakującym. Myślę, że to świetny materiał na dobrego obrońcę. W środku 2 połowy dostał niezłą kosę i musiał biegać w dodatku reszte spotkania z wacikami w nosie, ale twardziel z niego i dawał radę. Mecz skończył się wynikiem 2:2, ale sytuacja zmieniała się trzykrotnie ;) Polecam wam jak będzie gdzieś retransmisja
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
25 lipca 2009, 11:22 [cytuj]
Ja też oglądałem ten mecz i Kyle mi się podobał. Jak na swoje warunki(atletyczność) jest bardzo szybki. W końcówce opadł z sił(jak cały zespół angielski i popełnił 2 błędy po których mało co nie padły bramki dla Ukrainy(w pierwzej sytuacji napastnik naszych sąsiadów uderzył w słupek, póżniej minimalnie chybił celu). Ale ogólnie mi się podobał. Widać było u niego spokój w grze i dobre wyszkolenie techniczne.

Myśle, że będą z niego ludzie!!!!:D
Ja też oglądałem ten mecz i Kyle mi się podobał. Jak na swoje warunki(atletyczność) jest bardzo szybki. W końcówce opadł z sił(jak cały zespół angielski i popełnił 2 błędy po których mało co nie padły bramki dla Ukrainy(w pierwzej sytuacji napastnik naszych sąsiadów uderzył w słupek, póżniej minimalnie chybił celu). Ale ogólnie mi się podobał. Widać było u niego spokój w grze i dobre wyszkolenie techniczne. Myśle, że będą z niego ludzie!!!!:D

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 176 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się