Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1 listopada 2009, 18:49 [cytuj]
Witam
Kupiliśmy tego typa, podobno to miała być gwiazda, wielki talent i co? Co się z nim stało?
Witam Kupiliśmy tego typa, podobno to miała być gwiazda, wielki talent i co? Co się z nim stało?
1 listopada 2009, 19:06 [cytuj]
osobiście powiem ci że nie wiem... chyba kontuzje ma ale nie jestem pewien
osobiście powiem ci że nie wiem... chyba kontuzje ma ale nie jestem pewien
.upadamy na dno by odbić się od niego.
2 listopada 2009, 13:00 [cytuj]
http://www.tottenhamhotspur.com/news/articles/fourmidableu18s011109.html
http://www.tottenhamhotspur.com/news/articles/fourmidableu18s011109.html
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
2 listopada 2009, 14:10 [cytuj]
Czyli gra w U-18. A ktoś wie jak tam sobie radzi?
Czyli gra w U-18. A ktoś wie jak tam sobie radzi?
2 listopada 2009, 15:34 [cytuj]
trudno powiedzieć, drużyna radzi sobie mniej więcej ta http://www.premierleague.com/page/YouthBTable
a sam Bostock chyba powinien być powoli włączany do pierwszego zespołu jeśli coś ma z niego być.
trudno powiedzieć, drużyna radzi sobie mniej więcej tak http://www.premierleague.com/page/YouthBTable a sam Bostock chyba powinien być powoli włączany do pierwszego zespołu jeśli coś ma z niego być
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
3 listopada 2009, 22:06 [cytuj]
John Bostock i Dean Parrett z Tottenhamu, a takze grajacy na wypozyczeniu w Yeovil Ryan Mason i Steven Caulker, dostali powolania do kadry U19 na nadchodzacy mecz z Turcja. mlodziez mamy zdolna...
John Bostock i Dean Parrett z Tottenhamu, a takze grajacy na wypozyczeniu w Yeovil Ryan Mason i Steven Caulker, dostali powolania do kadry U19 na nadchodzacy mecz z Turcja. mlodziez mamy zdolna
3 listopada 2009, 22:14 [cytuj]
Niby zdolna, ale co z tego będzie dalej? Jak przypomnę sobie ostatnie mistrzostwa U-18 to Angole z naszym Obiką zaliczyli blamaż totalny.
Niby zdolna, ale co z tego będzie dalej? Jak przypomnę sobie ostatnie mistrzostwa U-18 to Angole z naszym Obiką zaliczyli blamaż totalny
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
16 listopada 2009, 22:39 [cytuj]
w swoim pierwszym meczu na wypozyczeniu, Bostock strzelil 2 gole dajac Brentfordowi wygrana 2:1 z Millwall. zwlaszcza druga bramka, ktora strzelil bezposrednio z rzutu roznego, zasluguje na uznanie. oby tak dalej...
w swoim pierwszym meczu na wypozyczeniu, Bostock strzelil 2 gole dajac Brentfordowi wygrana 2:1 z Millwall. zwlaszcza druga bramka, ktora strzelil bezposrednio z rzutu roznego, zasluguje na uznanie. oby tak dalej
17 listopada 2009, 07:26 [cytuj]
Nie do końca Harry Hotspur, bo mecz zakończył się remisem 2-2, ale Bostock dostał 9-tke i był najlepszym zawodnikiem na boisku w tym meczu
Nie do końca Harry Hotspur, bo mecz zakończył się remisem 2-2, ale Bostock dostał 9-tke i był najlepszym zawodnikiem na boisku w tym meczu
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
17 listopada 2009, 17:24 [cytuj]
moj blad, sorry. nie wiem o czym myslalem
moj blad, sorry. nie wiem o czym myslalem
17 listopada 2009, 21:29 [cytuj]
tak młodzież mamy zdolna i bedzie tak samo jak z Dos Santosem mimo iż to meksykanin..
tak młodzież mamy zdolna i bedzie tak samo jak z Dos Santosem mimo iż to meksykanin

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 30 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się