Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur -:- Arsenal FC

Tottenham Hotspur
15 września 2024, 15:00 Tottenham Hotspur Stadium
Arsenal FC
Premier League

Newcastle United 2:1 Tottenham Hotspur

Newcastle United
1 września 2024, 14:30 St James' Park
Tottenham Hotspur
Premier League

Tottenham Hotspur 4:0 Everton FC

Tottenham Hotspur
24 sierpnia 2024, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Everton FC
Premier League

Leicester City 1:1 Tottenham Hotspur

Leicester City
19 sierpnia 2024, 21:00 King Power Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Forum dyskusyjne

1  2    >
2 lutego 2010, 11:13 [cytuj]
Myślę, że mecz z Birmingham był ostatnim w jakim zagrał Robbie Keane dla Tottenhamu. To, że jest tylko wypożyczony nie oznacza, że jeszcze dla nas zagra. Wielu się cieszy, że nie zobaczy go na WHL, wielu z tego powodu płacze. Do jakiej grupy ja się zaliczam? Zaliczam się do tej drugiej. Ale grochy mi nie lecą....
Żegnaj Robbie.....
Myślę, że mecz z Birmingham był ostatnim w jakim zagrał Robbie Keane dla Tottenhamu. To, że jest tylko wypożyczony nie oznacza, że jeszcze dla nas zagra. Wielu się cieszy, że nie zobaczy go na WHL, wielu z tego powodu płacze. Do jakiej grupy ja się zaliczam? Zaliczam się do tej drugiej. Ale grochy mi nie lecą.... Żegnaj Robbie
2 lutego 2010, 12:44 [cytuj]
trochę go szkoda. Ja ani nie płacze, ani nie cieszę się zbytnio. Chciałbym, żeby grał dla nas, ale z tym co ostatnio prezentował to kiepsko.
trochę go szkoda. Ja ani nie płacze, ani nie cieszę się zbytnio. Chciałbym, żeby grał dla nas, ale z tym co ostatnio prezentował to kiepsko
Tottenham 'Til I Die
2 lutego 2010, 13:03 [cytuj]
Przywitali go jak boga footbalu:)(szacunek dla kibiców Celticu)Ale co więcej Robbie ma wszelkie szanse zostać tam gwiazdą.
Przywitali go jak boga footbalu:)(szacunek dla kibiców Celticu)Ale co więcej Robbie ma wszelkie szanse zostać tam gwiazdą
2 lutego 2010, 13:59 [cytuj]
I ja mu TAM życzę wszystkiego najlepszego. Wielu zawodników robiło fantastyczną karierę w lidze szkockiej (Larsson) i mam nadzieję, że takową będzie miał Robbie, ale na angielską już nie prezentuje takiej formy. Nie w klubie, który ma walczyć o top4
I ja mu TAM życzę wszystkiego najlepszego. Wielu zawodników robiło fantastyczną karierę w lidze szkockiej (Larsson) i mam nadzieję, że takową będzie miał Robbie, ale na angielską już nie prezentuje takiej formy. Nie w klubie, który ma walczyć o top4
2 lutego 2010, 14:21 [cytuj]
Ja myślałem, że to jaja, że jego marzenia się spełniają, a tu proszę, powtórka z rozrywki. A ja na pewno nie płaczę, w obecnej formie Keano nie był w stanie nic pozytywnego wnieść do drużyny. Wróci, nie wróci? Złapie formę, nie złapie? Oto jest pytanie!
Ja myślałem, że to jaja, że jego marzenia się spełniają, a tu proszę, powtórka z rozrywki. A ja na pewno nie płaczę, w obecnej formie Keano nie był w stanie nic pozytywnego wnieść do drużyny. Wróci, nie wróci? Złapie formę, nie złapie? Oto jest pytanie!
Audere est facere!
2 lutego 2010, 14:46 [cytuj]
konradthfc powiedział/a:
Myślę, że mecz z Birmingham był ostatnim w jakim zagrał Robbie Keane dla Tottenhamu.


też tak uważam. nie wchodzi się po raz drugi do tej samej rzeki, a co dopiero po raz trzeci!
też tak uważam. nie wchodzi się po raz drugi do tej samej rzeki, a co dopiero po raz trzeci!
www.facebook.com/OgienOdSkaja
2 lutego 2010, 15:30 [cytuj]
Też uważam, że Robbie to już nie jest nasz Robbie, po tym jak nie wykorzystał sytuacji przeciwko Hull to było widać że stracił swój największy atut. Robbie nigdy nie był wielkim kreatorem akcji, był lisem pola karnego. Ładował piłki aż miło! Ale jak już to przestało działać nie było sensu dalej go trzymać, bo przez swoje fochy blokował by miejsce dla Romana i Eidura. Co nie oznacza że nie kocham już Robbiego to co dla nas zrobił nigdy nie będzie mu zapomniane!!! :brawo:
Też uważam, że Robbie to już nie jest nasz Robbie, po tym jak nie wykorzystał sytuacji przeciwko Hull to było widać że stracił swój największy atut. Robbie nigdy nie był wielkim kreatorem akcji, był lisem pola karnego. Ładował piłki aż miło! Ale jak już to przestało działać nie było sensu dalej go trzymać, bo przez swoje fochy blokował by miejsce dla Romana i Eidura. Co nie oznacza że nie kocham już Robbiego to co dla nas zrobił nigdy nie będzie mu zapomniane!!! :brawo:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
2 lutego 2010, 20:43 [cytuj]
a ja tam mocno wierze w to ze strzeli w szkocji milion bramek, odbuduje sie i wroci do nas za pol roku :)
a ja tam mocno wierze w to ze strzeli w szkocji milion bramek, odbuduje sie i wroci do nas za pol roku :)
3 września 2010, 07:29 [cytuj]
Cieszy się, że uciekł z szafotu - http://www.goal.com/en/news/9/england/2010/09/02/2100412/tottenham-striker-robbie-keane-happy-to-see-close-of?
3 września 2010, 19:36 [cytuj]
Ja tez sie ciesze. Gdyby miare, którą oceniasz Keano przyłożyć do całej kadry na Lane powinno nie byc po tym okienku: Jenasa, Huttona, Pava, Kaboula i paru innych by się jeszcze znalazło.
Ja tez sie ciesze. Gdyby miare, którą oceniasz Keano przyłożyć do całej kadry na Lane powinno nie byc po tym okienku: Jenasa, Huttona, Pava, Kaboula i paru innych by się jeszcze znalazło
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
4 września 2010, 02:38 [cytuj]
Ale to, że nie powinno być Keane'a wcale nie oznacza, że powinien być Hutton czy Jenas. To, że ostali się jacyś niepotrzebni gracze wcale nie oznacza, że w takim razie jest spoko że został jeszcze jeden. Co to w ogóle za tok myślenia?! "Nie zapłacę podatków bo X i Y też nie płacą"? "Nie będę jadł bo w Etiopii też nie jedzą"? "Będę śmierdział bo Rumun spod klatki też śmierdzi"?
Ale to, że nie powinno być Keane'a wcale nie oznacza, że powinien być Hutton czy Jenas. To, że ostali się jacyś niepotrzebni gracze wcale nie oznacza, że w takim razie jest spoko że został jeszcze jeden. Co to w ogóle za tok myślenia?! "Nie zapłacę podatków bo X i Y też nie płacą"? "Nie będę jadł bo w Etiopii też nie jedzą"? "Będę śmierdział bo Rumun spod klatki też śmierdzi"?
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
4 września 2010, 08:02 [cytuj]
Fakt. Konstrukcja zdania niepoprawna mój Ty Bralczyku i Miodku w jednej osobie, stażniku moralności i poprawności politycznej w jednym na Spursmani.
Robbie powinien zostać. A tok myslenia zmierza ku temu, że monotematyczny kolo z ugrupowania AntyRobbie przy każdym mozliwym temacie nie potrafi się powstrzymać żeby nie nawrzucać Robbiemu. Jakby nie zauważył że predyspozycje pewnych kopaczy nie uprawniają ich do założenia koszulki z Kogutem w przeciwieństwie do gościa który strzela dla nas w lidze setke bramek. Ale to takie polskie poklepac po ramieniu jak super idzie i są wyniki a potem kopać. No i oczywiście przeciętniacy którzy ani w jedną, ani w drugą strone sie nie wybijają są pod ochroną. Z niewiadomych przyczyn.
Fakt. Konstrukcja zdania niepoprawna mój Ty Bralczyku i Miodku w jednej osobie, stażniku moralności i poprawności politycznej w jednym na Spursmani. Robbie powinien zostać. A tok myslenia zmierza ku temu, że monotematyczny kolo z ugrupowania AntyRobbie przy każdym mozliwym temacie nie potrafi się powstrzymać żeby nie nawrzucać Robbiemu. Jakby nie zauważył że predyspozycje pewnych kopaczy nie uprawniają ich do założenia koszulki z Kogutem w przeciwieństwie do gościa który strzela dla nas w lidze setke bramek. Ale to takie polskie poklepac po ramieniu jak super idzie i są wyniki a potem kopać. No i oczywiście przeciętniacy którzy ani w jedną, ani w drugą strone sie nie wybijają są pod ochroną. Z niewiadomych przyczyn
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
4 września 2010, 09:19 [cytuj]
Mała korekta, strzelał. Ale teraz mu fuzja zaniemogła, za to do imprezowania ma jakby progresywny przyrost formy. Nie dość że stał się fajtłapą, to jeszcze piątą kolumną. Tak czy siak od wycieczki na Anfield powinien zamienić piłkę na torbę podróżną. Na koniec okazało się, że to ja miałem rację, a nie wszyscy miłośnicy odgrzewanych kotletów.
Mała korekta, strzelał. Ale teraz mu fuzja zaniemogła, za to do imprezowania ma jakby progresywny przyrost formy. Nie dość że stał się fajtłapą, to jeszcze piątą kolumną. Tak czy siak od wycieczki na Anfield powinien zamienić piłkę na torbę podróżną. Na koniec okazało się, że to ja miałem rację, a nie wszyscy miłośnicy odgrzewanych kotletów
4 września 2010, 10:06 [cytuj]
Wcale nie twierdze że teraz strzela aż miło. Mnie też martwi jego aktualna (mam nadzieje przejściowa) niemoc. Tyle tylko że mam zdanie którego nie zmienie. Należy się szacunek graczą drużyny której kibicuje . Ja jestem przeciwnikiem obecności w naszym składzie Pava i Petera ale nie jest to jednoznaczne z tym, że przy każdej mozliwej okazji wylewam na nich kubeł pomyj. Do czasu ich pobytu na Lane życze im jak najlepiej bo będzie to jednoznaczne z sukcesami drużyny. Ty z uporem maniaka czekasz na każde potkniecie Robbiego. Argument dotyczący imprezowania do mnie nie trafia bo cały nasz skład to nie kółko rózancowe, 5 krąg oazay rodzin tylko wielka grupa balangowiczów. I proszę Cię - tylko nie pisz że trzeba wypieprzyć prowodyra.
No i tak na marginesie czeka nas wiele meczy w tym sezonie, nie przeprowadziliśmy spektakularnego transferu napastnika więc tak czy inaczej mysle, że przy obecnym stanie posiadania jeszcze sie ucieszysz z bramki "imprezowicza" i mam nadzieje, że wtedy będziesz równie aktywny co przy krytyce (która za SKUTECZNOŚĆ mu sie należy - ale bez tych pomyj)
Wcale nie twierdze że teraz strzela aż miło. Mnie też martwi jego aktualna (mam nadzieje przejściowa) niemoc. Tyle tylko że mam zdanie którego nie zmienie. Należy się szacunek graczą drużyny której kibicuje . Ja jestem przeciwnikiem obecności w naszym składzie Pava i Petera ale nie jest to jednoznaczne z tym, że przy każdej mozliwej okazji wylewam na nich kubeł pomyj. Do czasu ich pobytu na Lane życze im jak najlepiej bo będzie to jednoznaczne z sukcesami drużyny. Ty z uporem maniaka czekasz na każde potkniecie Robbiego. Argument dotyczący imprezowania do mnie nie trafia bo cały nasz skład to nie kółko rózancowe, 5 krąg oazay rodzin tylko wielka grupa balangowiczów. I proszę Cię - tylko nie pisz że trzeba wypieprzyć prowodyra. No i tak na marginesie czeka nas wiele meczy w tym sezonie, nie przeprowadziliśmy spektakularnego transferu napastnika więc tak czy inaczej mysle, że przy obecnym stanie posiadania jeszcze sie ucieszysz z bramki "imprezowicza" i mam nadzieje, że wtedy będziesz równie aktywny co przy krytyce (która za SKUTECZNOŚĆ mu sie należy - ale bez tych pomyj)
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
4 września 2010, 13:16 [cytuj]
Md18 - mam zupełnie inny stosunek do Keane'a, zawsze uważałem go za przeciętnego gracza, który może być gwiazdą tylko w słabych klubach. Mimo to ciężko odmówić Ci racji z tym czekaniem na potknięcie, bo de facto jest to czekanie na słaby wynik swojego zespołu.
Nie lubię i nigdy nie lubiłem Redknappa, już sam widok jego zapitej mordy działa mi na nerwy, a jak się odezwie albo ma odmienić wynik meczu to już w ogóle. Mimo to wolę żeby wygrywał wszystkie mecze po kolei i był naszym trenerem aż do śmierci niż żeby miał teraz przegrać sezon i wylecieć.
md18 powiedział/a:
Fakt. Konstrukcja zdania niepoprawna mój Ty Bralczyku i Miodku w jednej osobie, stażniku moralności i poprawności politycznej w jednym na Spursmani.

Skąd taki sarkazm?
Skąd taki sarkazm?
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
4 września 2010, 13:59 [cytuj]
Durna frustracja, która właściwie miała mieć innego odbiorce a została przelana na CIebie. Sorki. Ale wkurza mnie jak wychodzi na tej stronce polska mentalność. Każdy kto choc troche interesuje sie piłką kopaną czuje że Robbie jest bez formy ale zauważ reakcje trybun na Lane w stosunku do naszego "ajrisza". Oni mają go na codzień. trenningi, mecze itp. i potrafią uszanować osobę byłego/obecnego/przyszłego kapitana drużyny. W "dalekiej" POLSCE jad jest sączony, pomyje wylewane. A to jest przecież NASZ klub i NASZ zawodnik...
Durna frustracja, która właściwie miała mieć innego odbiorce a została przelana na CIebie. Sorki. Ale wkurza mnie jak wychodzi na tej stronce polska mentalność. Każdy kto choc troche interesuje sie piłką kopaną czuje że Robbie jest bez formy ale zauważ reakcje trybun na Lane w stosunku do naszego "ajrisza". Oni mają go na codzień. trenningi, mecze itp. i potrafią uszanować osobę byłego/obecnego/przyszłego kapitana drużyny. W "dalekiej" POLSCE jad jest sączony, pomyje wylewane. A to jest przecież NASZ klub i NASZ zawodnik
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
4 września 2010, 14:20 [cytuj]
To nie jest jad, tylko chłodna kalkulacja. Gdy on będzie grał (w składzie), żaden młody, perspektywiczny zawodnik nie dostanie szansy bo gra się w 11-tu. Więc będą opuszczać po kolei WHL, bo trudno jest rozpoczynać karierę w wieku np. 27 lat. Dla zasłużonych jest miejsce w gablocie, nie na boisku.
To nie jest jad, tylko chłodna kalkulacja. Gdy on będzie grał (w składzie), żaden młody, perspektywiczny zawodnik nie dostanie szansy bo gra się w 11-tu. Więc będą opuszczać po kolei WHL, bo trudno jest rozpoczynać karierę w wieku np. 27 lat. Dla zasłużonych jest miejsce w gablocie, nie na boisku
4 września 2010, 14:43 [cytuj]
Raptus, zgadzam się z tą gablotą, ale z drugiej strony jak już został i przez pół roku będzie z nami to trzeba mu życzyć jak najlepiej, bo jego dobra gra przełoży się na dobrą grę zespołu. Co Ci po tym, że będziesz mógł powiedzieć "A nie mówiłem?" jeśli powiedzmy przegramy przez Robbiego wszystkie mecze fazy grupowej LM? Taka satysfakcja to żadna satysfakcja...
Raptus, zgadzam się z tą gablotą, ale z drugiej strony jak już został i przez pół roku będzie z nami to trzeba mu życzyć jak najlepiej, bo jego dobra gra przełoży się na dobrą grę zespołu. Co Ci po tym, że będziesz mógł powiedzieć "A nie mówiłem?" jeśli powiedzmy przegramy przez Robbiego wszystkie mecze fazy grupowej LM? Taka satysfakcja to żadna satysfakcja
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Liverpool FC 3 3 0 0 9
2. Manchester City 3 3 0 0 9
3. Arsenal FC 3 2 1 0 7
4. Brighton & Hove Albion F.C. 3 2 1 0 7
5. Newcastle United 3 2 1 0 7
6. Brentford F.C. 3 2 0 1 6
7. Aston Villa F.C. 3 2 0 1 6
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2024/2025?
1 100%
2-3 0%
4-6 0%
7-10 0%
11-20 0%
1 oddany głos
archiwum ankiet

kontuzje

Dominic Solanke
Kontuzja kostki/stopy
data powrotu: 15 września 2024
Użytkownicy online: Gości online: 25 Zarejestrowanych użytkowników: 5238 Ostatnio zarejestrowany: dean26

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się