Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
27 października 2010, 17:38 [cytuj]
To nie może być prawda - http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/juventus-turyn-poluje-na-gwiazde-tottenhamu,1,3752787,wiadomosc.html :krzyk:
27 października 2010, 17:43 [cytuj]
Jeżeli będzie oferta (w co wątpię) to przyjmować bez zastanowienia. Keane już jest spalony.
Jeżeli będzie oferta (w co wątpię) to przyjmować bez zastanowienia. Keane już jest spalony
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
20 lipca 2011, 15:52 [cytuj]
Według mnie władze Tottenhamu powinny zrobić wszystko, aby za Keane dostać jak najwięcej. Zgadzam się z Zoolanderem, Keane jest spalony i kropka.
Według mnie władze Tottenhamu powinny zrobić wszystko, aby za Keane dostać jak najwięcej. Zgadzam się z Zoolanderem, Keane jest spalony i kropka
21 lipca 2011, 15:04 [cytuj]
A mi sie wydaje, ze "wladze" za punkt honoru obiora sprzedanie go po jak najnizszej cenie. Cene wyjsciowa ustala na 2 miliony funtow i po burzliwych negocjacjach uda sie nam zejsc z cena sprzedazy na poziomie 150 tysiecy. Zlotych.
A mi sie wydaje, ze "wladze" za punkt honoru obiora sprzedanie go po jak najnizszej cenie. Cene wyjsciowa ustala na 2 miliony funtow i po burzliwych negocjacjach uda sie nam zejsc z cena sprzedazy na poziomie 150 tysiecy. Zlotych
21 lipca 2011, 16:13 [cytuj]
halabala w tym tempie obniżania ceny za tego darmozjada to dostaniemy za niego worek piłek. Na razie obniżyli cenę wywoławczą podobno do 4,5 mln funtów.

Do dziś przeżywam ten beznadziejny pomysł, żeby go sprowadzać znów z Liverpoolu. Jasne, że wszystkiego nie da się przewidzieć, ale istnieje coś takiego jak prawdopodobieństwo. Dla mnie prawie pewne było, że Robbie się na powrót nie sprawdzi. Nie mam żadnej satysfakcji z tego, że tak się stało, bo teraz drewniaka nie ma gdzie sprzedać
halabala w tym tempie obniżania ceny za tego darmozjada to dostaniemy za niego worek piłek. Na razie obniżyli cenę wywoławczą podobno do 4,5 mln funtów. Do dziś przeżywam ten beznadziejny pomysł, żeby go sprowadzać znów z Liverpoolu. Jasne, że wszystkiego nie da się przewidzieć, ale istnieje coś takiego jak prawdopodobieństwo. Dla mnie prawie pewne było, że Robbie się na powrót nie sprawdzi. Nie mam żadnej satysfakcji z tego, że tak się stało, bo teraz drewniaka nie ma gdzie sprzedać
21 lipca 2011, 16:46 [cytuj]
Za 2mln to Wojciechowski jest w stanie go sprowadzić :D
Za 2mln to Wojciechowski jest w stanie go sprowadzić :D
Come on you Spurs!! // Wir sind der zwölfte Mann und steh'n zu dir - Bayer 04
21 lipca 2011, 17:52 [cytuj]
Może wymiana za Smolarinho??;P Talent taki sam a wypłata dla naszego rodzimego snajpera mniejsza:D
Może wymiana za Smolarinho??;P Talent taki sam a wypłata dla naszego rodzimego snajpera mniejsza:D
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
21 lipca 2011, 19:40 [cytuj]
Keano swoją drogą. Ale gdzie opchnąć Bentleya? Ciekawi mnie tylko jedno-naprawdę nikt go nie chce wcale, czy nasz beckham ma takie wymagania (finansowe i "prestiżowe")? Zaczynam się obawiać, że jeśli gdziekolwiek uda nam się tę dwójkę asów sprzedać, to tylko ruskiej mafi, na organy. Cała ta sprawi mnie martwi nie mniej niż ciągły brak nowego napadziora. Co my zrobimy z nimi jak nie uda się znaleźć jakiś chętnych łosiów?
Keano swoją drogą. Ale gdzie opchnąć Bentleya? Ciekawi mnie tylko jedno-naprawdę nikt go nie chce wcale, czy nasz beckham ma takie wymagania (finansowe i "prestiżowe")? Zaczynam się obawiać, że jeśli gdziekolwiek uda nam się tę dwójkę asów sprzedać, to tylko ruskiej mafi, na organy. Cała ta sprawi mnie martwi nie mniej niż ciągły brak nowego napadziora. Co my zrobimy z nimi jak nie uda się znaleźć jakiś chętnych łosiów?
21 lipca 2011, 20:14 [cytuj]
Będziemy trzymać ich w rezerwach, choć nie stać nas na takie "gwiazdy"
Będziemy trzymać ich w rezerwach, choć nie stać nas na takie "gwiazdy"
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
22 lipca 2011, 09:51 [cytuj]
Przy czym warto zaznaczyć, że wina HR przy Bentleyu jest żadna. Czkawką odbija się wcześniejsza polityka transferowa i pewien Francuzik.
Przy czym warto zaznaczyć, że wina HR przy Bentleyu jest żadna. Czkawką odbija się wcześniejsza polityka transferowa i pewien Francuzik
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
22 lipca 2011, 11:48 [cytuj]
Zupełnie na marginesie ( i pewnie kontrowersyjnie) powiem, że w życiu nie nazwałbym naszym rodzimym snajperem kogoś, kto ledwo mówi po polsku, szczególnie że taki poziom polskiego szybko potrafił osiągnąć nawet pewien brazylijczyk.

A teraz merytorycznie - szkoda sytuacji z Keane'm i teraz naprawdę należy się go pozbyć bez względu na cenę, bo i tak nie odzyskamy już pieniędzy (de facto pewnie wyjdziemy na transferze Keane'a do Liverpoolu na "0"). Ale dziwi mnie też mówienie, że sprowadzenie go z powrotem to był błąd. Z perspektywy czasu oczywiście, że tak, ale na tamten czas wszystko wydawało się jak najbardziej w porządku. Wraca nasz Keano, którego nie chcieliśmy nawet puścić, do tego za mniejszą kasę. Wszystko super, niestety okazał się flopem, chociaż moim zdaniem miał jednak całkiem niezły wpływ na drużynę "od zaplecza", ale to już moje zdanie.
Oczywiście nie zmienia to faktu, że teraz powinniśmy go sprzedać za małe pieniądze, bo koszty tak naprawdę generuje jego tygodniówka, a nie to, ze nie możemy na nim zarobić. Chociaż chyba wolałbym oglądać w składzie Keano, niż Pava, przynajmniej przy ostatniej dyspozycji.

Bentley jest za to sprawą przegraną zupełnie. Technikę ma świetną, ale mu się nie chce. Wszystko, co robi na boisku wygląda, jakby żelując sobie głowę trochę żelu skapnęło mu na nogi i je posklejało. Ale pewnie w związku z tym, ze nie znajdą się chętni na zakup skończy się kolejnym wypożyczeniem...

Co do Jenasa...szczerze mówiąc, jeśli liczymy na to, że to będzie jeszcze zawodnik mogący występować w pierwszej 11, to trzeba było zostawić O'harę, a sprzedać JJ, bo ten pierwszy umiejętności ma (moim zdaniem) trochę większę, a do tego zostawia na boisku całe serce i płuca. Dla mnie Jenas jest pierwszym zawodnikiem do odstrzału od kilku lat.
Zupełnie na marginesie ( i pewnie kontrowersyjnie) powiem, że w życiu nie nazwałbym naszym rodzimym snajperem kogoś, kto ledwo mówi po polsku, szczególnie że taki poziom polskiego szybko potrafił osiągnąć nawet pewien brazylijczyk. A teraz merytorycznie - szkoda sytuacji z Keane'm i teraz naprawdę należy się go pozbyć bez względu na cenę, bo i tak nie odzyskamy już pieniędzy (de facto pewnie wyjdziemy na transferze Keane'a do Liverpoolu na "0"). Ale dziwi mnie też mówienie, że sprowadzenie go z powrotem to był błąd. Z perspektywy czasu oczywiście, że tak, ale na tamten czas wszystko wydawało się jak najbardziej w porządku. Wraca nasz Keano, którego nie chcieliśmy nawet puścić, do tego za mniejszą kasę. Wszystko super, niestety okazał się flopem, chociaż moim zdaniem miał jednak całkiem niezły wpływ na drużynę "od zaplecza", ale to już moje zdanie. Oczywiście nie zmienia to faktu, że teraz powinniśmy go sprzedać za małe pieniądze, bo koszty tak naprawdę generuje jego tygodniówka, a nie to, ze nie możemy na nim zarobić. Chociaż chyba wolałbym oglądać w składzie Keano, niż Pava, przynajmniej przy ostatniej dyspozycji. Bentley jest za to sprawą przegraną zupełnie. Technikę ma świetną, ale mu się nie chce. Wszystko, co robi na boisku wygląda, jakby żelując sobie głowę trochę żelu skapnęło mu na nogi i je posklejało. Ale pewnie w związku z tym, ze nie znajdą się chętni na zakup skończy się kolejnym wypożyczeniem... Co do Jenasa...szczerze mówiąc, jeśli liczymy na to, że to będzie jeszcze zawodnik mogący występować w pierwszej 11, to trzeba było zostawić O'harę, a sprzedać JJ, bo ten pierwszy umiejętności ma (moim zdaniem) trochę większę, a do tego zostawia na boisku całe serce i płuca. Dla mnie Jenas jest pierwszym zawodnikiem do odstrzału od kilku lat
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
22 lipca 2011, 12:13 [cytuj]
A ja mam przeczucie, że gdyby Modrić odszedł to Jenas byłby w stanie go zastąpić, chociaż w tych 70%. Bentleya dawno nie widziałem na boisku i to sprawia, że wciąż w niego wierze, że typ pamięta jak sie gra w piłkę (choćby za czasów gry w Blackburn). Nie zmienia to faktu, że boli mnie te 7 milionów co poszło dla anali ale cóż :glupek: A w Keane'a nie wierzę od 3 sezonów.
A ja mam przeczucie, że gdyby Modrić odszedł to Jenas byłby w stanie go zastąpić, chociaż w tych 70%. Bentleya dawno nie widziałem na boisku i to sprawia, że wciąż w niego wierze, że typ pamięta jak sie gra w piłkę (choćby za czasów gry w Blackburn). Nie zmienia to faktu, że boli mnie te 7 milionów co poszło dla anali ale cóż :glupek: A w Keane'a nie wierzę od 3 sezonów
www.facebook.com/OgienOdSkaja
22 lipca 2011, 12:29 [cytuj]
Czy JJ zastąpiłby Modrića to raczej wątpię. On miewał przebłyski, najlepiej wychodziło mu zawsze z Arsenalem. Niestety to Angol więc z czasem raczej spuszcza z tonu niż gra lepiej. Tak samo jak Bentley czy Rooney.
Czy JJ zastąpiłby Modrića to raczej wątpię. On miewał przebłyski, najlepiej wychodziło mu zawsze z Arsenalem. Niestety to Angol więc z czasem raczej spuszcza z tonu niż gra lepiej. Tak samo jak Bentley czy Rooney
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
5 sierpnia 2011, 15:57 [cytuj]
:bezradny:
:bezradny:
COYS
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 119 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się