Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Kadra i sztab szkoleniowy » Zagadkowe zniknięcie Alana H.
25 lutego 2011, 20:42 [cytuj]
Jeden z mniej docenianych zawodników Spurs-może nie wielki technik, ale potrafiący efektownego gola strzelić- Alan Hutton ,,defenda" nagle zupełnie i nieoczekiwanie zniknął-brak go w kadrze meczowej czy na liście kontuzjowanych. Sytuacja jest nader dziwna,bo na jego pozycji zaczął grać, wobec kontuzji Corluki, Will Gallas. Co musiał zrobić Alan, aby tak zdenerwować Harrego,który przecież nawet potrafi wystawić nielubianych zawodników-vide Roman P. Bo nie wierze że,Harry nagle dostrzegł jego braki w kryciu.
Wasze sugestie?
Jeden z mniej docenianych zawodników Spurs-może nie wielki technik, ale potrafiący efektownego gola strzelić- Alan Hutton ,,defenda" nagle zupełnie i nieoczekiwanie zniknął-brak go w kadrze meczowej czy na liście kontuzjowanych. Sytuacja jest nader dziwna,bo na jego pozycji zaczął grać, wobec kontuzji Corluki, Will Gallas. Co musiał zrobić Alan, aby tak zdenerwować Harrego,który przecież nawet potrafi wystawić nielubianych zawodników-vide Roman P. Bo nie wierze że,Harry nagle dostrzegł jego braki w kryciu. Wasze sugestie?
30 sierpnia 2011, 09:40 [cytuj]
szkoda, bo Hutton jest moim ulubionym zawodnikiem Spurs na chwilę obecną. Mam nadzieję, że jeślu już by doszło do jgo odejścia to wróci na Ibrox ...
szkoda, bo Hutton jest moim ulubionym zawodnikiem Spurs na chwilę obecną. Mam nadzieję, że jeślu już by doszło do jgo odejścia to wróci na Ibrox
31 sierpnia 2011, 20:02 [cytuj]
szkoda chłopoaka bo talent nie mniejszy od Corluki choć zjebać potrafi co nie miara
szkoda chłopoaka bo talent nie mniejszy od Corluki choć zjebać potrafi co nie miara
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
1 września 2011, 13:05 [cytuj]
no i już po ptokach. Hutton znajac życie grając u Alex McLeisha złąpie formę i żal będzie dupę ściskał, że puściliśmy takiego piłkarza.
no i już po ptokach. Hutton znajac życie grając u Alex McLeisha złąpie formę i żal będzie dupę ściskał, że puściliśmy takiego piłkarza
1 września 2011, 13:14 [cytuj]
Co to znaczy takiego pilkarza? Grac w obronie nie potrafi, wolny, technicznie slaby do tego malo inteligentny, faktycznie strata niepowetowana.
Co to znaczy takiego pilkarza? Grac w obronie nie potrafi, wolny, technicznie slaby do tego malo inteligentny, faktycznie strata niepowetowana
1 września 2011, 13:46 [cytuj]
może porównanie na wyrost ale w Rangersach napawdę robił na mnie dobre wrazenie.
może porównanie na wyrost ale w Rangersach napawdę robił na mnie dobre wrazenie
1 września 2011, 14:40 [cytuj]
w szkockiej to i Keane bez formy strzelał...
w szkockiej to i Keane bez formy strzelał
1 września 2011, 20:07 [cytuj]
A co z Tym Santosem? Wie ktoś coś?
A co z Tym Santosem? Wie ktoś coś?

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 111 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się