Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Kadra i sztab szkoleniowy » Nowy szkoleniowiec
26 czerwca 2012, 09:19 [cytuj]
varba powiedział/a:
To nie wiem jak to zdanie nazwać "Żyjąc w takim środowisku dawno powinieneś był nauczyć się odpowiednio reagować" Cały ten offtopic mnie irytuje, bo nie chce mi się pieprzyć farmazonów o niczym. Najlepiej jakby ktoś wykasował kilka ostatnich postów i wrócilibyśmy do ważnych tematów, czyli braku menadżera, a najpóźniej za półtora tygodnia trzeba będzie zacząć okres przygotowawczy. Na prawdę gówno będą mnie obchodziły wymówki nowego menadżera!

Ale po co wyrywasz zdanie z kontekstu? Gdybyś wyluzował wiedziałbyś, że to żart. Ginoli napisałem,wiedząc skąd jest, że na północy kraju nie ma piłki i jakoś zrozumiał, że to żartobliwa zaczepka.
Ale po co wyrywasz zdanie z kontekstu? Gdybyś wyluzował wiedziałbyś, że to żart. Ginoli napisałem,wiedząc skąd jest, że na północy kraju nie ma piłki i jakoś zrozumiał, że to żartobliwa zaczepka
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
27 czerwca 2012, 09:02 [cytuj]
verba - załatw mi robotę w tej twojej fabryce to będzie nas dwóch:tak::tak: - żart...

a tak poza-tym to myślę, że powinieneś mieć przygotowany wachlarz MOCNYCH RIPOST

1. anlik okazał dużo słabości w ostatnich latach ... jeśli się czepiają o wynik, powiedz im, że 8-2 to nie przegramy w najbliższym ćwierćwieczu

2. jeśli wyniosą swoje 5-2 na piedestał - przypomnij im 5-1 ze stycznia 2008 i powiedz, że jeszcze im trochę do nas brakuje

3. zawsze możesz też powiedzieć, że Tott jest klubem który się ROZWIJA i dąży do sławy/chwały a oni mają już to za sobą - Wenger na szczęście się wypalił i od 7 lat nic nie zdobyli:tak:

uh - też nienawidzę tego gównianego klubu z ES:zly::wnerw:
verba - załatw mi robotę w tej twojej fabryce to będzie nas dwóch:tak::tak: - żart... a tak poza-tym to myślę, że powinieneś mieć przygotowany wachlarz MOCNYCH RIPOST 1. anlik okazał dużo słabości w ostatnich latach ... jeśli się czepiają o wynik, powiedz im, że 8-2 to nie przegramy w najbliższym ćwierćwieczu 2. jeśli wyniosą swoje 5-2 na piedestał - przypomnij im 5-1 ze stycznia 2008 i powiedz, że jeszcze im trochę do nas brakuje 3. zawsze możesz też powiedzieć, że Tott jest klubem który się ROZWIJA i dąży do sławy/chwały a oni mają już to za sobą - Wenger na szczęście się wypalił i od 7 lat nic nie zdobyli:tak: uh - też nienawidzę tego gównianego klubu z ES:zly::wnerw:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 czerwca 2012, 11:07 [cytuj]
Dodaj jeszcze że kilka analowych gwiazd obiecało że nie odejdzie z klubu póki anale nie zdobędą jakiegoś trofeum, odchodzą aż miło patrzeć :)
Dodaj jeszcze że kilka analowych gwiazd obiecało że nie odejdzie z klubu póki anale nie zdobędą jakiegoś trofeum, odchodzą aż miło patrzeć :)
27 czerwca 2012, 11:33 [cytuj]
Serio przemawiają do Was te rzeczy? Przecież na każdy argument tego typu, jest inny mocniejszy.
Serio przemawiają do Was te rzeczy? Przecież na każdy argument tego typu, jest inny mocniejszy
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
27 czerwca 2012, 19:39 [cytuj]
jaki ?? POPATRZMY NA AFC - 60 tys stadion, trener budujący team ponad dekadę, 5 budżet na świecie - i co i wielka kupa z anusa przez ostatnie 7 lat ----- :hejka::hejka::hejka: --- dojdziemy i my do tych składowych !! to tylko kwestia czasu i będą T Y T U Ł Y:brawo: DLA WIELKIEGO TOTTENHAMU!:brawo::brawo::brawo:
jaki ?? POPATRZMY NA AFC - 60 tys stadion, trener budujący team ponad dekadę, 5 budżet na świecie - i co i wielka kupa z anusa przez ostatnie 7 lat ----- :hejka::hejka::hejka: --- dojdziemy i my do tych składowych !! to tylko kwestia czasu i będą T Y T U Ł Y:brawo: DLA WIELKIEGO TOTTENHAMU!:brawo::brawo::brawo:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 czerwca 2012, 13:29 [cytuj]
A może by tak van Marwijk? Właśnie oficjalnie odszedł z reprezentacji Oranje :)
A może by tak van Marwijk? Właśnie oficjalnie odszedł z reprezentacji Oranje :)
28 czerwca 2012, 13:44 [cytuj]
Kwestia czasu, powiadasz? To sobie wmawia już kilka pokoleń. Arsenal jest silniejszy i pewnie przez długi czas będzie, a jedyne, co zostaje Kogutom, to pokonanie ich raz na jakiś czas w derbach. Smutne, ale prawdziwe.

I nie wiem, czemu tak się cieszysz z ich posuchy pucharowej. Mają więcej zapełnionych gablot niż Tottenham wszystkich półek na WHL.
Kwestia czasu, powiadasz? To sobie wmawia już kilka pokoleń. Arsenal jest silniejszy i pewnie przez długi czas będzie, a jedyne, co zostaje Kogutom, to pokonanie ich raz na jakiś czas w derbach. Smutne, ale prawdziwe. I nie wiem, czemu tak się cieszysz z ich posuchy pucharowej. Mają więcej zapełnionych gablot niż Tottenham wszystkich półek na WHL
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
28 czerwca 2012, 14:46 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
jaki ?? POPATRZMY NA AFC - 60 tys stadion, trener budujący team ponad dekadę, 5 budżet na świecie - i co i wielka kupa z anusa przez ostatnie 7 lat ----- :hejka::hejka::hejka: --- dojdziemy i my do tych składowych !! to tylko kwestia czasu i będą T Y T U Ł Y:brawo: DLA WIELKIEGO TOTTENHAMU!:brawo::brawo::brawo:

tylko my mając to samo tłumaczylibyśmy wszystkim, ze to wielki sukces. Jakby nie patrzeć stadion sami sobie finansują, długów nie mają, cały czas są w czubie. Całe szczęście, że od 7 lat kupa. Jeszcze tego by brakowało żeby sukcesy były.
tylko my mając to samo tłumaczylibyśmy wszystkim, ze to wielki sukces. Jakby nie patrzeć stadion sami sobie finansują, długów nie mają, cały czas są w czubie. Całe szczęście, że od 7 lat kupa. Jeszcze tego by brakowało żeby sukcesy były
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
28 czerwca 2012, 14:57 [cytuj]
Upałów niby nie było, a Ci tutaj jakby im czajniki porozwalało.
Upałów niby nie było, a Ci tutaj jakby im czajniki porozwalało
28 czerwca 2012, 15:58 [cytuj]
Rafo THFC ile ty masz latek koleżko co?
Rafo THFC ile ty masz latek koleżko co?
"Czym jest 20 funciaków dla pieprzonego banku?"
28 czerwca 2012, 18:06 [cytuj]
Bajt powiedział/a:
A może by tak van Marwijk? Właśnie oficjalnie odszedł z reprezentacji Oranje :)


... to czemu nie Leo B.? Jeśli już mamy "odmładzać" naszą ławkę trenerską... :P
... to czemu nie Leo B.? Jeśli już mamy "odmładzać" naszą ławkę trenerską... :P
Can't Smile Without You!!!
28 czerwca 2012, 20:11 [cytuj]
http://en.wikipedia.org/wiki/2012%E2%80%9313_Premier_League

Proszę zobaczcie : 1.2 Personnel and kits
1.3 Managerial changes

Czy to może być wiarygodne źródło ?
http://en.wikipedia.org/wiki/2012%E2%80%9313_Premier_League Proszę zobaczcie : 1.2 Personnel and kits 1.3 Managerial changes Czy to może być wiarygodne źródło ?
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
28 czerwca 2012, 20:31 [cytuj]
Już zacząłem się bać... Ale jak zobaczyłem kto został menedżerem Manchesteru United odetchnąłem. :)
Już zacząłem się bać... Ale jak zobaczyłem kto został menedżerem Manchesteru United odetchnąłem. :)
29 czerwca 2012, 00:55 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Kwestia czasu, powiadasz? To sobie wmawia już kilka pokoleń. Arsenal jest silniejszy i pewnie przez długi czas będzie, a jedyne, co zostaje Kogutom, to pokonanie ich raz na jakiś czas w derbach. Smutne, ale prawdziwe.

I nie wiem, czemu tak się cieszysz z ich posuchy pucharowej. Mają więcej zapełnionych gablot niż Tottenham wszystkich półek na WHL


- mam nadzieje, że nie myślą tak nasi piłkarze i Levy (bo o trenerze nie ma co pisać) ... inaczej nawet ma co wychodzić na boisko:bezradny:

- i mam pytanie co bardziej sprawiłoby Ci radość jako kibicowi Spurs 5 tytułów mistrza w latach 30-tych XX wieku i 5 pucharów w europejskich rozgrywkach w latach 60-tych --- czy MISTRZ ANGLII teraz! w tym nadchodzącym sezonie sezonie?
- mam nadzieje, że nie myślą tak nasi piłkarze i Levy (bo o trenerze nie ma co pisać) ... inaczej nawet ma co wychodzić na boisko:bezradny: - i mam pytanie co bardziej sprawiłoby Ci radość jako kibicowi Spurs 5 tytułów mistrza w latach 30-tych XX wieku i 5 pucharów w europejskich rozgrywkach w latach 60-tych --- czy MISTRZ ANGLII teraz! w tym nadchodzącym sezonie sezonie?
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
29 czerwca 2012, 00:58 [cytuj]
Ewan McTeagle powiedział/a:
Rafo THFC ile ty masz latek koleżko co?


TYLE ILE TY WŁOSÓW NA BRODZIE

HE HE
TYLE ILE TY WŁOSÓW NA BRODZIE HE HE
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
29 czerwca 2012, 08:17 [cytuj]
Dzudolff powiedział/a:
http://en.wikipedia.org/wiki/2012%E2%80%9313_Premier_League

Proszę zobaczcie : 1.2 Personnel and kits
1.3 Managerial changes

Czy to może być wiarygodne źródło ?


Ale w jakim kontekście? Na pierwszy rzut oka nie widać tam żadnych sensacji..?
Ale w jakim kontekście? Na pierwszy rzut oka nie widać tam żadnych sensacji..?
29 czerwca 2012, 08:47 [cytuj]
Heh, wczoraj jeszcze pokazywało, że Sven Goran Eriksson będzie naszym trenerem, a Redknapp zostaje menago MU :p
Heh, wczoraj jeszcze pokazywało, że Sven Goran Eriksson będzie naszym trenerem, a Redknapp zostaje menago MU :p
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
29 czerwca 2012, 08:50 [cytuj]
Już poprawili. Jeszcze wczoraj na tej stronie w pozycji menedżer przy Tottenhamie widniał Sven-Goran Eriksson, a przy Manchesterze United Harry Redknapp...

edit: właśnie :)
Już poprawili. Jeszcze wczoraj na tej stronie w pozycji menedżer przy Tottenhamie widniał Sven-Goran Eriksson, a przy Manchesterze United Harry Redknapp... edit: właśnie :)
29 czerwca 2012, 09:55 [cytuj]
Bond i Jordan poza klubem. Według mnie AVB już wybrał swoich ludzi http://www1.skysports.com/football/news/11661/7847968/Bond-and-Jordan-leave-Spurs


RAFO THFC powiedział/a:
TYLE ILE TY WŁOSÓW NA BRODZIE

HE HE


Rafo, cztery? Jak Cie widziałem, to wydawało mi się, że jesteś koło 30;)
Rafo, cztery? Jak Cie widziałem, to wydawało mi się, że jesteś koło 30;)
29 czerwca 2012, 10:32 [cytuj]
http://www1.skysports.com/football/news/11661/7851052/Spurs-closing-on-Villas-Boas chyba jednak Andre :) ponadto przeczytajcie sobie co Guti mowi o Luce :D
http://www1.skysports.com/football/news/11661/7851052/Spurs-closing-on-Villas-Boas chyba jednak Andre :) ponadto przeczytajcie sobie co Guti mowi o Luce :D
<  1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 95 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się