Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Kadra i sztab szkoleniowy » Nowy szkoleniowiec
29 czerwca 2012, 18:05 [cytuj]
Ja to już mam dość sagi o małym gnomie, jak dla mnie niech idzie w cholere.
Ile można czytać o jego marudzeniu, lidze mistrzów i rozwijaniu się bardziej w sensie finansowym niż sportowym. Jak pójdzie za ładne pieniążki to i ktoś inny się w jego miejsce znajdzie, nie ma ludzi niezastąpionych.
Tak jeszcze podsumowując to przez ten zamęt jaki zrobiły mu w głowie pieniądze, za dużo meczów mu się przytrafiało gdzie myślami był chyba bliżej swojego konta bankowego niż boiska. Jak to ma tak dalej wyglądać to raczej za dużo pożytku z niego mieć nie będziemy.
Ja to już mam dość sagi o małym gnomie, jak dla mnie niech idzie w cholere. Ile można czytać o jego marudzeniu, lidze mistrzów i rozwijaniu się bardziej w sensie finansowym niż sportowym. Jak pójdzie za ładne pieniążki to i ktoś inny się w jego miejsce znajdzie, nie ma ludzi niezastąpionych. Tak jeszcze podsumowując to przez ten zamęt jaki zrobiły mu w głowie pieniądze, za dużo meczów mu się przytrafiało gdzie myślami był chyba bliżej swojego konta bankowego niż boiska. Jak to ma tak dalej wyglądać to raczej za dużo pożytku z niego mieć nie będziemy
30 czerwca 2012, 11:28 [cytuj]
Cerbin powiedział/a:
Rafo, cztery? Jak Cie widziałem, to wydawało mi się, że jesteś koło 30;)


byłeś blisko niedługo będzie 39,5:tak:
byłeś blisko niedługo będzie 39,5:tak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 czerwca 2012, 11:41 [cytuj]
Dokładnie - priorytet 1. - sprzedać Lukę za 50 baniek !!:cwaniak:

2. Zastąpić Modricia
1 i 1/2 - wcześniej podpisać kontrakt z trenerem - im wcześniej tym lepiej... już mi to wisi czy będzie to AVB, Eriksson czy Benitez --- to musi się stać w pierwszym tygodniu lipca
3. ściągnąć w końcu klasowego środkowego obrońce
4. zapuścić sidła na Hoilleta
5. przycelować w jakiegoś polskiego bramkarza Tytoń, Fab lub Boruc --- bo Fridel ma już 41 lat
6. wyjaśnić sprawę ADE ! - zostaje/odchodzi
7. jeśli odejdzie zakupić Mandżukić-a [wiem Bayern już go na na celowniku, ale nie zaszkodziłoby podbić cenę]

:zly:
no Daniel do roboty:cwaniak:

:zly::zly:
Dokładnie - priorytet 1. - sprzedać Lukę za 50 baniek !!:cwaniak: 2. Zastąpić Modricia 1 i 1/2 - wcześniej podpisać kontrakt z trenerem - im wcześniej tym lepiej... już mi to wisi czy będzie to AVB, Eriksson czy Benitez --- to musi się stać w pierwszym tygodniu lipca 3. ściągnąć w końcu klasowego środkowego obrońce 4. zapuścić sidła na Hoilleta 5. przycelować w jakiegoś polskiego bramkarza Tytoń, Fab lub Boruc --- bo Fridel ma już 41 lat 6. wyjaśnić sprawę ADE ! - zostaje/odchodzi 7. jeśli odejdzie zakupić Mandżukić-a [wiem Bayern już go na na celowniku, ale nie zaszkodziłoby podbić cenę] :zly: no Daniel do roboty:cwaniak: :zly::zly:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 czerwca 2012, 12:02 [cytuj]
http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Villas-Boas-ma-zastapic-Redknappa,wid,14719365,wiadomosc.html?ticaid=1eb8c

poczekajmy do poniedziałku.
http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Villas-Boas-ma-zastapic-Redknappa,wid,14719365,wiadomosc.html?ticaid=1eb8c poczekajmy do poniedziałku
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
30 czerwca 2012, 12:23 [cytuj]
Rafo-za późno, mandżukić już w Bayernie.
Rafo-za późno, mandżukić już w Bayernie
30 czerwca 2012, 21:29 [cytuj]
no i w pizdu wylądował ! :blee:AVB - mam nadzieje, że zakończymy ligę w pierwszej dziesiątce - na nic wielkiego w tym sezonie nie ma się co nastawiać...
no i w pizdu wylądował ! :blee:AVB - mam nadzieje, że zakończymy ligę w pierwszej dziesiątce - na nic wielkiego w tym sezonie nie ma się co nastawiać
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 czerwca 2012, 21:33 [cytuj]
Blanc wolny, ale lepiej brac jakiegoś pajaca z Portugalii, ech.
Blanc wolny, ale lepiej brac jakiegoś pajaca z Portugalii, ech
2 lipca 2012, 01:40 [cytuj]
Godzina 1:40 a o nowym managerze ani słowa na oficjalnej
Godzina 1:40 a o nowym managerze ani słowa na oficjalnej
2 lipca 2012, 11:36 [cytuj]
I kaska będzie...http://www.goal.com/en/news/1862/premier-league/2012/07/02/3214888/tottenham-to-hand-incoming-andre-villas-boas-70m-war-chest?
2 lipca 2012, 12:07 [cytuj]
Walu masz kolejne
http://www.transfermarkt.co.uk/en/spurs-close-in-on-villas-boas-/news/anzeigen_95093.html
Walu masz kolejne http://www.transfermarkt.co.uk/en/spurs-close-in-on-villas-boas-/news/anzeigen_95093.html
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
2 lipca 2012, 12:46 [cytuj]
Sky Sport napisało że Villas-Boas negocuje warunki kontraktu i że być może zostanie naszym menedżerem w ciągu 24 godzin. Mają nawet filmik jak wychodzi z agentem. Czyli na 99% AVB naszym nowym menedżerem. Na razie nie oceniam, poczekam na transfery i wyniki jego pracy na boisku.
Sky Sport napisało że Villas-Boas negocuje warunki kontraktu i że być może zostanie naszym menedżerem w ciągu 24 godzin. Mają nawet filmik jak wychodzi z agentem. Czyli na 99% AVB naszym nowym menedżerem. Na razie nie oceniam, poczekam na transfery i wyniki jego pracy na boisku
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
2 lipca 2012, 20:24 [cytuj]
Tottenham back into the Champions League:nerwus: - jeśli wydamy z 70 baniek :mysli: - tylko dlaczego Arry nie dostał takiej kasy?
Tottenham back into the Champions League:nerwus: - jeśli wydamy z 70 baniek :mysli: - tylko dlaczego Arry nie dostał takiej kasy?
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
2 lipca 2012, 20:51 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
Tottenham back into the Champions League:nerwus: - jeśli wydamy z 70 baniek :mysli: - tylko dlaczego Arry nie dostał takiej kasy?


Bo Harry chciał mieć w drużynie Sahę i Nelsena, a oni kosztują "troszkę" mniej :P Z tego co kojarzę to nawet transfer Rafy był pomysłem Levy'ego, chociaż mogę się mylić.
Bo Harry chciał mieć w drużynie Sahę i Nelsena, a oni kosztują "troszkę" mniej :P Z tego co kojarzę to nawet transfer Rafy był pomysłem Levy'ego, chociaż mogę się mylić
2 lipca 2012, 20:56 [cytuj]
Właśnie kupiłem sobie piersiówkę THFC na 4fantic - coś mi się wydaję, że na trzeźwo tego sezonu nie przełknę;|
Właśnie kupiłem sobie piersiówkę THFC na 4fantic - coś mi się wydaję, że na trzeźwo tego sezonu nie przełknę;|
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
2 lipca 2012, 23:20 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Bo Harry chciał mieć w drużynie Sahę i Nelsena, a oni kosztują "troszkę" mniej :P Z tego co kojarzę to nawet transfer Rafy był pomysłem Levy'ego, chociaż mogę się mylić



Jesteś pewny że tego chciał, a może Levy nie chciał kupować mu piłkarzy skoro miał w planach się z nim rozstać na koniec sezonu.
Jesteś pewny że tego chciał, a może Levy nie chciał kupować mu piłkarzy skoro miał w planach się z nim rozstać na koniec sezonu
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
2 lipca 2012, 23:32 [cytuj]
Taka opcja też jest, to tylko moje domysły. Zauważ, że w tym okienku nikt nas nie łączy z Philem Newillem ani żadnym zawodnikiem tego pokroju, przypuszczam że to dlatego że były to wymysły Harrego.
Taka opcja też jest, to tylko moje domysły. Zauważ, że w tym okienku nikt nas nie łączy z Philem Newillem ani żadnym zawodnikiem tego pokroju, przypuszczam że to dlatego że były to wymysły Harrego
2 lipca 2012, 23:51 [cytuj]
Zastanawia mnie czemu medialne spekulacje traktujecie z taką powagą, na ich podstawie wyciągacie wnioski, tworzycie teorie? To przecież często zwykłe banialuki, płodzone aby wierszówka na konto popłynęła.
Zastanawia mnie czemu medialne spekulacje traktujecie z taką powagą, na ich podstawie wyciągacie wnioski, tworzycie teorie? To przecież często zwykłe banialuki, płodzone aby wierszówka na konto popłynęła
2 lipca 2012, 23:55 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Taka opcja też jest, to tylko moje domysły. Zauważ, że w tym okienku nikt nas nie łączy z Philem Newillem ani żadnym zawodnikiem tego pokroju, przypuszczam że to dlatego że były to wymysły Harrego


Bo nikt nie oddaje młodych zdolnych piłkarzy za darmo więc trzeba łatać czy się da jak się nie ma pieniędzy. Wygląda na to że Levy godził się tylko na tymczasowe rozwiązania. Zobacz że Saha i Nelsen mieli kontrakty tylko do końca tego sezonu (Saha z możliwością przedłużenia o rok). Redknapp miał przejąć reprezentację więc Levy nie chciał, żeby kupował piłkarzy za nie wiadomo ile.
Bo nikt nie oddaje młodych zdolnych piłkarzy za darmo więc trzeba łatać czy się da jak się nie ma pieniędzy. Wygląda na to że Levy godził się tylko na tymczasowe rozwiązania. Zobacz że Saha i Nelsen mieli kontrakty tylko do końca tego sezonu (Saha z możliwością przedłużenia o rok). Redknapp miał przejąć reprezentację więc Levy nie chciał, żeby kupował piłkarzy za nie wiadomo ile
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
3 lipca 2012, 00:33 [cytuj]
A rok wcześniej? Dostał Rafę w ostatnim dniu okienka. Wtedy nikt nawet nie mógł przypuszczać że Capello zrezygnuje i będą się działy takie rzeczy.
A rok wcześniej? Dostał Rafę w ostatnim dniu okienka. Wtedy nikt nawet nie mógł przypuszczać że Capello zrezygnuje i będą się działy takie rzeczy
3 lipca 2012, 15:01 [cytuj]
Portuguese sources suggest that Villas-Boas would not be presented to the media until next week when Tottenham's first-team squad return for pre-season training.
Oto i wyjaśnienie opóźnień z prezentacją AVB jako nowego menadżera.
Portuguese sources suggest that Villas-Boas would not be presented to the media until next week when Tottenham's first-team squad return for pre-season training. Oto i wyjaśnienie opóźnień z prezentacją AVB jako nowego menadżera
<  1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 72 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się