Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5  
Forum dyskusyjne » Kadra i sztab szkoleniowy » Nowy szkoleniowiec
3 lipca 2012, 15:06 [cytuj]
http://www.facebook.com/TottenhamHotspur/posts/10150952289603505

potwierdzony, witamy AVB :)
http://www.facebook.com/TottenhamHotspur/posts/10150952289603505 potwierdzony, witamy AVB :)
To dare is to do.
3 lipca 2012, 15:11 [cytuj]
no cóż, liczyłem na Blanca, ciekawe co zbuduje i jaką będzie miał wizje :) Witamy!
no cóż, liczyłem na Blanca, ciekawe co zbuduje i jaką będzie miał wizje :) Witamy!
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
3 lipca 2012, 15:16 [cytuj]
Niech teraz zabierze się za przekonywanie Moutinho do przejścia do nas :D
Niech teraz zabierze się za przekonywanie Moutinho do przejścia do nas :D
3 lipca 2012, 15:26 [cytuj]
Mam nadzieję, ze AVB na przykładzie Chelsea czego się nauczył i pokaże u nas, że jednak czuje angielską piłkę.
Mam nadzieję, ze AVB na przykładzie Chelsea czego się nauczył i pokaże u nas, że jednak czuje angielską piłkę
3 lipca 2012, 15:31 [cytuj]
to teraz nakurwiaj transferami :D
to teraz nakurwiaj transferami :D
3 lipca 2012, 15:31 [cytuj]
To bedzie cieżki sezon...
To bedzie cieżki sezon
3 lipca 2012, 15:33 [cytuj]
http://www.tottenhamhotspur.com/spurs/News/tottenham-hotspur-appoints-andre-villas-boas-as-new-head-coach-03072012.page?
http://www.tottenhamhotspur.com/spurs/News/tottenham-hotspur-appoints-andre-villas-boas-as-new-head-coach-03072012.page?
3 lipca 2012, 15:42 [cytuj]
taaa bomba, jedynie na co liczę to że trafi do nas kilku młodych acz już z doświadczeniem zawodników, których następca AVB poskłada w całość. Bo niestety na sukcesy to się nie zapowiada...
taaa bomba, jedynie na co liczę to że trafi do nas kilku młodych acz już z doświadczeniem zawodników, których następca AVB poskłada w całość. Bo niestety na sukcesy to się nie zapowiada
3 lipca 2012, 15:51 [cytuj]
jestem jak najbardziej zadowolony z AVB, nawet jesli sie na nim "przejedziemy" to warto jest sprobowac bylego asystenta Mourinho.
jestem jak najbardziej zadowolony z AVB, nawet jesli sie na nim "przejedziemy" to warto jest sprobowac bylego asystenta Mourinho
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
3 lipca 2012, 16:04 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
warto jest sprobowac bylego asystenta Mourinho

Mario tak spróbował byłej po Kryśce, że aż zapylił.
Mario tak spróbował byłej po Kryśce, że aż zapylił
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
3 lipca 2012, 16:07 [cytuj]
Uwielbiam tą naszą polską mentalność. Facet jest jeden dzień w klubie, a już na niego narzekają...
Uwielbiam tą naszą polską mentalność. Facet jest jeden dzień w klubie, a już na niego narzekają
3 lipca 2012, 16:54 [cytuj]
aapa powiedział/a:
Mario tak spróbował byłej po Kryśce, że aż zapylił
"WHY ALWAYS ME"?
"WHY ALWAYS ME"?
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
3 lipca 2012, 17:05 [cytuj]
Cerbin powiedział/a:
Uwielbiam tą naszą polską mentalność. Facet jest jeden dzień w klubie, a już na niego narzekają


Bo mają do tego prawo. Bo widzieli co zrobił w Chelsea. Bo nawet znajomość z Mou mu nie pomogła jak się Didier, John, i frank na niego wypieli. Bo Porto to nie ta sama para kaloszy co Spurs. Bo byli lepsi na rynku do zgarnięcia. Bo mam nadzieję że nie mam racji :)
Bo mają do tego prawo. Bo widzieli co zrobił w Chelsea. Bo nawet znajomość z Mou mu nie pomogła jak się Didier, John, i frank na niego wypieli. Bo Porto to nie ta sama para kaloszy co Spurs. Bo byli lepsi na rynku do zgarnięcia. Bo mam nadzieję że nie mam racji :)
3 lipca 2012, 17:31 [cytuj]
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150952512958505&set=a.458270683504.245512.351687753504&type=1&theater
Pasuje mu ten Tottenham, może to będzie nasz Ferguson? :D
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150952512958505&set=a.458270683504.245512.351687753504&type=1&theater Pasuje mu ten Tottenham, może to będzie nasz Ferguson? :D
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
3 lipca 2012, 18:48 [cytuj]
Gan1982 powiedział/a:
Bo mają do tego prawo. Bo widzieli co zrobił w Chelsea. Bo nawet znajomość z Mou mu nie pomogła jak się Didier, John, i frank na niego wypieli. Bo Porto to nie ta sama para kaloszy co Spurs. Bo byli lepsi na rynku do zgarnięcia. Bo mam nadzieję że nie mam racji :)


Czyli w skrócie, przekreślasz jego dotychczasowe dokonania i ogólnie wątpisz w umiejętności, ze względu na pół roku (pierwsze pół nie było złe) pracy w klubie, gdzie już nie jeden menago padł pod naporem zawodników. Nie mówię, że jestem pewien sukcesów, ale ludzie, dajmy mu szansę!
Czyli w skrócie, przekreślasz jego dotychczasowe dokonania i ogólnie wątpisz w umiejętności, ze względu na pół roku (pierwsze pół nie było złe) pracy w klubie, gdzie już nie jeden menago padł pod naporem zawodników. Nie mówię, że jestem pewien sukcesów, ale ludzie, dajmy mu szansę!
3 lipca 2012, 18:55 [cytuj]
Nikt nie mówi o nie dawaniu mu szansy. Ramos tez szansę dostał.
Nikt nie mówi o nie dawaniu mu szansy. Ramos tez szansę dostał
4 lipca 2012, 00:02 [cytuj]
Cerbin powiedział/a:
Czyli w skrócie, przekreślasz jego dotychczasowe dokonania i ogólnie wątpisz w umiejętności, ze względu na pół roku (pierwsze pół nie było złe) pracy w klubie, gdzie już nie jeden menago padł pod naporem zawodników. Nie mówię, że jestem pewien sukcesów, ale ludzie, dajmy mu szansę!


Szanse to mu dam, bo Levy nie dal mi innego wyjscia :) moim zdaniem to jest trener przereklamowany, bo wygrana tytulu w portugalii z zajebista ekipa, to jednak nie to samo co liga angielska. Rzekl bym ze to zupelnie dwa rozne swiaty! Tutaj nawet Mancini z ekipa petrodolarowych pilkarzy mial problem. Podniecanie sie wygrana w lidze europy to jak trafienie trojki w totka. Niby sukces jest. Ale co to za sukces gdy pol europy ma w dupie ten puchar pocieszenia. Wystarczy spojrzec na podejscie do tego tematu przez THFC czy L'pool. Jakby to mialo sens to za zeszly sezon ten puchar stalby w naszej gablocie. AVB pokazal u ruskich co znaczy praca pod presja pilkarzy, wyniku, wlasciciela a przedewszystkim pod presja bycia lepszym od poprzednika, moim zdaniem ten gosc nie potrafi wyrobic sobie respektu. Dlatego zaluje ze nie trafil do nas Blanc, Benitez czy chociazby Dechampse. Powtorze jeszcze raz - obym sie mylil..
Szanse to mu dam, bo Levy nie dal mi innego wyjscia :) moim zdaniem to jest trener przereklamowany, bo wygrana tytulu w portugalii z zajebista ekipa, to jednak nie to samo co liga angielska. Rzekl bym ze to zupelnie dwa rozne swiaty! Tutaj nawet Mancini z ekipa petrodolarowych pilkarzy mial problem. Podniecanie sie wygrana w lidze europy to jak trafienie trojki w totka. Niby sukces jest. Ale co to za sukces gdy pol europy ma w dupie ten puchar pocieszenia. Wystarczy spojrzec na podejscie do tego tematu przez THFC czy L'pool. Jakby to mialo sens to za zeszly sezon ten puchar stalby w naszej gablocie. AVB pokazal u ruskich co znaczy praca pod presja pilkarzy, wyniku, wlasciciela a przedewszystkim pod presja bycia lepszym od poprzednika, moim zdaniem ten gosc nie potrafi wyrobic sobie respektu. Dlatego zaluje ze nie trafil do nas Blanc, Benitez czy chociazby Dechampse. Powtorze jeszcze raz - obym sie mylil
<  1  2  3  4  5  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 38 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się