Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  37  38  39  40  41    >  >>  >|
26 sierpnia 2013, 22:58 [cytuj]
po co - ta pochyła kursywa jest OK
po co - ta pochyła kursywa jest OK
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
26 sierpnia 2013, 23:27 [cytuj]
Z Danielem Levym o finanse sie nie martwcie. A jak co, to Joe Lewis da pozyczke i bedzie spokoj. Na pewno nie wydajemy kasy, ktorej nie mamy, bo nowy deal tv, kasa zaoszczedzona w zeszlych sezonach, to co mamy swojego i ze sprzedazy. Wymiana Parkera i Hudda na Capoue znakomita. jak Bale odejdzie, to wyjdziemy na okolice zera, wiec jak dla mnie w porzo.
Z Danielem Levym o finanse sie nie martwcie. A jak co, to Joe Lewis da pozyczke i bedzie spokoj. Na pewno nie wydajemy kasy, ktorej nie mamy, bo nowy deal tv, kasa zaoszczedzona w zeszlych sezonach, to co mamy swojego i ze sprzedazy. Wymiana Parkera i Hudda na Capoue znakomita. jak Bale odejdzie, to wyjdziemy na okolice zera, wiec jak dla mnie w porzo
LMAO
26 sierpnia 2013, 23:31 [cytuj]
przy zakupie jeszcze Lameli za 35 mln i sprzedaniu Bale za 100 to bedziemy z 40 na plus
przy zakupie jeszcze Lameli za 35 mln i sprzedaniu Bale za 100 to bedziemy z 40 na plus
26 sierpnia 2013, 23:35 [cytuj]
Jeśli Real daje te 99 mln euro to Bale :lezkawoku:
Nie ma sensu go dłużej trzymać, jeśli sam piłkarz nie wyraża chęci (chociaż jak naprawdę jest wie chyba sam Bale). Jeśli Walijczyk jest gotowy odejść, a tępaki z Madrytu dają za niego prawie 100 mln, to transfer wcześniej czy później dojdzie do skutku. :tak: Jeśli Levy i Lewis czekają tylko do potwierdzenia transferu Lameli i ew. Eriksena, Hulka czy kogokolwiek innego, to jest to przemyślany i sprytny ruch z ich strony i tylko możemy się cieszyć, że mamy takich ogarniętych właścicieli. :D
Jeśli Real daje te 99 mln euro to Bale :lezkawoku: Nie ma sensu go dłużej trzymać, jeśli sam piłkarz nie wyraża chęci (chociaż jak naprawdę jest wie chyba sam Bale). Jeśli Walijczyk jest gotowy odejść, a tępaki z Madrytu dają za niego prawie 100 mln, to transfer wcześniej czy później dojdzie do skutku. :tak: Jeśli Levy i Lewis czekają tylko do potwierdzenia transferu Lameli i ew. Eriksena, Hulka czy kogokolwiek innego, to jest to przemyślany i sprytny ruch z ich strony i tylko możemy się cieszyć, że mamy takich ogarniętych właścicieli. :D
27 sierpnia 2013, 00:12 [cytuj]
"Jeśli Real daje te 99 mln euro to Bale :lezkawoku:
Nie ma sensu go dłużej trzymać,"

-- czasem jak was czytam, to cieszę się, że Levy i Lewis są bardziej ogarnięci :ok: - właściwie, to 3 września się okaże jak bardzo są ..
"Jeśli Real daje te 99 mln euro to Bale :lezkawoku: Nie ma sensu go dłużej trzymać," -- czasem jak was czytam, to cieszę się, że Levy i Lewis są bardziej ogarnięci :ok: - właściwie, to 3 września się okaże jak bardzo są
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 sierpnia 2013, 01:26 [cytuj]
RAFO, spójrzmy prawdzie w oczy - Bale jest dla nas wart 100 mln, ale normalnie sprzedalibyśmy go o połowę taniej, a jak dają dwa razy tyle... Nie chcę, żeby Bale odchodził, ale jak sam Walijczyk chce i za taką cenę...
RAFO, spójrzmy prawdzie w oczy - Bale jest dla nas wart 100 mln, ale normalnie sprzedalibyśmy go o połowę taniej, a jak dają dwa razy tyle... Nie chcę, żeby Bale odchodził, ale jak sam Walijczyk chce i za taką cenę
27 sierpnia 2013, 07:55 [cytuj]
z niewolnika nie ma pracownika. Jak sam Bale chce odejść droga wolna jak jeszcze możemy wyciągnąć za niego 100 mln to tym bardziej. Już nigdy takiej kasy za niego nie dostaniemy, a coś mi się wydaje że pogra tam dwa sezony i będzie do wyciągnięcia za 20mln ;)
z niewolnika nie ma pracownika. Jak sam Bale chce odejść droga wolna jak jeszcze możemy wyciągnąć za niego 100 mln to tym bardziej. Już nigdy takiej kasy za niego nie dostaniemy, a coś mi się wydaje że pogra tam dwa sezony i będzie do wyciągnięcia za 20mln ;)
27 sierpnia 2013, 08:14 [cytuj]
Joo za 5 mln od razu z Ronaldo w pakiecie ... jak się czyta niektóre komentarze to ręce opadają :glupek:
Joo za 5 mln od razu z Ronaldo w pakiecie ... jak się czyta niektóre komentarze to ręce opadają :glupek:
27 sierpnia 2013, 09:28 [cytuj]
nie ma to jak obiektywna wypowiedź

"dla mnie to jest top 3"

sory - nie jest, obudź się facet. Dla mnie to i Tomek Kupisz może być w top 3 świata i chce za niego 100 baniek... no bez przesady. 90 baniek to jest genialna cena.

oburzenie jest z tego powodu że jak Ronaldo przechodził do Realu to miał najmłodszego najlepszego piłkarza i najlepszego piłkarza Premier League + wygrywał Ligę i Ligę Mistrzów. To też dodało troche kasy do tego transferu. A Bale? Bale oprócz najlepszego najmłodszego i najlepszego zawodnika i swoich skilsów nie ma nic. Żadnego tytułu, żadnego trofeum. Stąd ten ból dupy i moim zdaniem całkiem słuszny. Może i gadam jak jakiś kibic Realu ale próbuję jakoś obiektywnie na to spojrzeć. Oczywiscie, najlepiej dla klubu żeby DL wydoił z nich jak najwięcej ale też trzeba zauważyć rzeczywista wartość zawodnika. A nie że 120 baniek + zawodnik, to takie troche dziwne fantazjowanie
nie ma to jak obiektywna wypowiedź "dla mnie to jest top 3" sory - nie jest, obudź się facet. Dla mnie to i Tomek Kupisz może być w top 3 świata i chce za niego 100 baniek... no bez przesady. 90 baniek to jest genialna cena. oburzenie jest z tego powodu że jak Ronaldo przechodził do Realu to miał najmłodszego najlepszego piłkarza i najlepszego piłkarza Premier League + wygrywał Ligę i Ligę Mistrzów. To też dodało troche kasy do tego transferu. A Bale? Bale oprócz najlepszego najmłodszego i najlepszego zawodnika i swoich skilsów nie ma nic. Żadnego tytułu, żadnego trofeum. Stąd ten ból dupy i moim zdaniem całkiem słuszny. Może i gadam jak jakiś kibic Realu ale próbuję jakoś obiektywnie na to spojrzeć. Oczywiscie, najlepiej dla klubu żeby DL wydoił z nich jak najwięcej ale też trzeba zauważyć rzeczywista wartość zawodnika. A nie że 120 baniek + zawodnik, to takie troche dziwne fantazjowanie
27 sierpnia 2013, 09:34 [cytuj]
"sory - nie jest, obudź się facet. Dla mnie to i Tomek Kupisz może być w top 3 świata i chce za niego 100 baniek... no bez prze4sady. 90 baniek to jest genialna cena."

od kiedy kibicujesz TOTT ?
"sory - nie jest, obudź się facet. Dla mnie to i Tomek Kupisz może być w top 3 świata i chce za niego 100 baniek... no bez prze4sady. 90 baniek to jest genialna cena." od kiedy kibicujesz TOTT ?
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 sierpnia 2013, 09:37 [cytuj]
48 GODZIN PRAWDY PANOWIE --- myślę, że w czwartek 29 będzie za późno, żeby sprzedawać Bale bo zostanie za mało czasu, żeby ściągnąć np: Hulk-a za niego -- pozatym, Zenit w ostatnich dniach okienka przypieprzy nam taką cenę, że Levy z wrażenia sobie usiądzie i poprosi o szklankę wody :mysli:
48 GODZIN PRAWDY PANOWIE --- myślę, że w czwartek 29 będzie za późno, żeby sprzedawać Bale bo zostanie za mało czasu, żeby ściągnąć np: Hulk-a za niego -- pozatym, Zenit w ostatnich dniach okienka przypieprzy nam taką cenę, że Levy z wrażenia sobie usiądzie i poprosi o szklankę wody :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 sierpnia 2013, 09:40 [cytuj]
a co to ma do rzeczy człowieku? Ja widzę w profilu datę urodzenia to oczom nie wierzę że osoba która tyle lat kibicuje Tottenhamowi i śledzi wydarzenaia piłkarskie na świecie w tym okienka transferowe mówi że 90 milionów euro to smiech na sali i wymaga 120 mln + zawodnik klasy światowej. Ocknij się człowieku naprawdę. Patrząc po wypowiedziach niektórych to też chyba mają podobne zdanie do mojego. Ale oczywiście to ja zostanę zjebany przez resztę bo mam "mniejszy staż" :ok:

Dopisałem troche do poprzedniego posta

fala krytyki za 3,2,1...
a co to ma do rzeczy człowieku? Ja widzę w profilu datę urodzenia to oczom nie wierzę że osoba która tyle lat kibicuje Tottenhamowi i śledzi wydarzenaia piłkarskie na świecie w tym okienka transferowe mówi że 90 milionów euro to smiech na sali i wymaga 120 mln + zawodnik klasy światowej. Ocknij się człowieku naprawdę. Patrząc po wypowiedziach niektórych to też chyba mają podobne zdanie do mojego. Ale oczywiście to ja zostanę zjebany przez resztę bo mam "mniejszy staż" :ok: Dopisałem troche do poprzedniego posta fala krytyki za 3,2,1
27 sierpnia 2013, 10:08 [cytuj]
Motorniczy powiedział/a:
nie ma to jak obiektywna wypowiedź

"dla mnie to jest top 3"

sory - nie jest, obudź się facet. Dla mnie to i Tomek Kupisz może być w top 3 świata i chce za niego 100 baniek... no bez przesady. 90 baniek to jest genialna cena.

oburzenie jest z tego powodu że jak Ronaldo przechodził do Realu to miał najmłodszego najlepszego piłkarza i najlepszego piłkarza Premier League + wygrywał Ligę i Ligę Mistrzów. To też dodało troche kasy do tego transferu. A Bale? Bale oprócz najlepszego najmłodszego i najlepszego zawodnika i swoich skilsów nie ma nic. Żadnego tytułu, żadnego trofeum. Stąd ten ból dupy i moim zdaniem całkiem słuszny. Może i gadam jak jakiś kibic Realu ale próbuję jakoś obiektywnie na to spojrzeć. Oczywiscie, najlepiej dla klubu żeby DL wydoił z nich jak najwięcej ale też trzeba zauważyć rzeczywista wartość zawodnika. A nie że 120 baniek + zawodnik, to takie troche dziwne fantazjowanie


A co to za roznica czy cos wygral, placisz za trofea czy za zawodnika? Bale ma cos jakas iskre ktorej nie ma ani Ribery ani Falcao ani Iniesta dlatego dla mnie jest top 3. Gareth znaczy dla nas wiecej niz 100 baniek i tu nie chodzi o pieniadze tylko on ciagnal ta druzyne i byl jej duchem, wolal bym, zeby zostal chociaz mielibysmy za niego dostac i 150 baniek :x
A co to za roznica czy cos wygral, placisz za trofea czy za zawodnika? Bale ma cos jakas iskre ktorej nie ma ani Ribery ani Falcao ani Iniesta dlatego dla mnie jest top 3. Gareth znaczy dla nas wiecej niz 100 baniek i tu nie chodzi o pieniadze tylko on ciagnal ta druzyne i byl jej duchem, wolal bym, zeby zostal chociaz mielibysmy za niego dostac i 150 baniek :x
27 sierpnia 2013, 10:11 [cytuj]
jak ty myślisz że trofea nic nie dają do ceny to pozdrawiam. Zresztą co ja się będę produkował w rozmowie z ludźmi którzy żyją winnym świecie.
jak ty myślisz że trofea nic nie dają do ceny to pozdrawiam. Zresztą co ja się będę produkował w rozmowie z ludźmi którzy żyją winnym świecie
27 sierpnia 2013, 10:44 [cytuj]
trofea zdobywa cała drużyna, a nie tylko jeden zawodnik, bo jak tylko 1 to dlaczego nic nie wygraliśmy?:P

w tamtej dróżynie był jeszcze Rooney, Sar, no i młodszy ferdinand i vidic, evra
tam była mocna drużyna;)
trofea zdobywa cała drużyna, a nie tylko jeden zawodnik, bo jak tylko 1 to dlaczego nic nie wygraliśmy?:P w tamtej dróżynie był jeszcze Rooney, Sar, no i młodszy ferdinand i vidic, evra tam była mocna drużyna;)
27 sierpnia 2013, 10:52 [cytuj]
olaboga :krzyk:
czy ktoś rozumie że cena nie zależy tylko od umiejętności? Rozumiem że uczestnik LE = uczestnikowi LM/ wygranemu LM :brawo: ja pierdole już, brak mi słów. Przecież takie rzeczy tez się liczą, jakię patrzy na piłkarza który gra w LE a jak na piłkarza który gra w LM albo ją wygrywa? To jest różnica która może mieć wpływ w pewnym stopniu na cenę

problem jest następujący, brak umiejętności postawienia się w innej sytuacji niż się jest, spojrzenie na sprawę z innej perspektywy skąd wynika ten brak obiektywizmu.Już daruję sobie te gadki na temat tego transferu bo krew mnie zalewa
olaboga :krzyk: czy ktoś rozumie że cena nie zależy tylko od umiejętności? Rozumiem że uczestnik LE = uczestnikowi LM/ wygranemu LM :brawo: ja pierdole już, brak mi słów. Przecież takie rzeczy tez się liczą, jakię patrzy na piłkarza który gra w LE a jak na piłkarza który gra w LM albo ją wygrywa? To jest różnica która może mieć wpływ w pewnym stopniu na cenę problem jest następujący, brak umiejętności postawienia się w innej sytuacji niż się jest, spojrzenie na sprawę z innej perspektywy skąd wynika ten brak obiektywizmu.Już daruję sobie te gadki na temat tego transferu bo krew mnie zalewa
27 sierpnia 2013, 11:01 [cytuj]
Motorniczy powiedział/a:
olaboga :krzyk:
czy ktoś rozumie że cena nie zależy tylko od umiejętności? Rozumiem że uczestnik LE = uczestnikowi LM/ wygranemu LM :brawo: ja pierdole już, brak mi słów. Przecież takie rzeczy tez się liczą, jakię patrzy na piłkarza który gra w LE a jak na piłkarza który gra w LM albo ją wygrywa? To jest różnica która może mieć wpływ w pewnym stopniu na cenę

problem jest następujący, brak umiejętności postawienia się w innej sytuacji niż się jest, spojrzenie na sprawę z innej perspektywy skąd wynika ten brak obiektywizmu.Już daruję sobie te gadki na temat tego transferu bo krew mnie zalewa


Falcao nie gral w LM, a za ile poszedl?
Falcao nie gral w LM, a za ile poszedl?
27 sierpnia 2013, 11:06 [cytuj]
Mr_Johny powiedział/a:
Falcao nie gral w LM, a za ile poszedl?


Falcao to wygrał chociaż LE, a Cavani?:P

najbardziej sie liczy medialność dla Pereza, bo on jeszcze na takim transferze zarabia

motorniczy, myslisz ze dlaczego Ronaldo nie chce jeszcze podpisać nowego kontraktu, bo chce 100% do swojego wizerunku, a Perezowi to nie pasuje bo kupa kasy odpadnie;)

no i najważniejsze, zawodnik jest tyle wart za ile chce go puścić klub;)
Falcao to wygrał chociaż LE, a Cavani?:P najbardziej sie liczy medialność dla Pereza, bo on jeszcze na takim transferze zarabia motorniczy, myslisz ze dlaczego Ronaldo nie chce jeszcze podpisać nowego kontraktu, bo chce 100% do swojego wizerunku, a Perezowi to nie pasuje bo kupa kasy odpadnie;) no i najważniejsze, zawodnik jest tyle wart za ile chce go puścić klub;)
27 sierpnia 2013, 11:07 [cytuj]
przynajmniej nie za 90 :wysmiewacz: Bale na podobną cenę jest wyceniany tam może 5mln +/-.
Przestań człowieku na siłe mnie tłamsić. Bo marnie ci to wychodzi.
przynajmniej nie za 90 :wysmiewacz: Bale na podobną cenę jest wyceniany tam może 5mln +/-. Przestań człowieku na siłe mnie tłamsić. Bo marnie ci to wychodzi
27 sierpnia 2013, 11:08 [cytuj]
@up

a raczej jest wart tyle ile ktos chce za niego zaplacic :x
@up a raczej jest wart tyle ile ktos chce za niego zaplacic :x
|<  <<  <  37  38  39  40  41    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 152 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się