Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  38  39  40  41  42    >  >|
27 sierpnia 2013, 12:02 [cytuj]
http://www1.skysports.com/football/news/11667/8891520/manchester-united-boss-david-moyes-denies-bid-for-tottenhams-gareth-bale

Tak jak mówiłem - z MU to była totalna bujda.
http://www1.skysports.com/football/news/11667/8891520/manchester-united-boss-david-moyes-denies-bid-for-tottenhams-gareth-bale Tak jak mówiłem - z MU to była totalna bujda
27 sierpnia 2013, 12:16 [cytuj]
Motorniczy. Trofea sie az tak nie licza.
Po prostu jak jest wiekszy klub, to moze sobie pozwolic na zatrzymanie najlepszego zawodnika i dyktowanie ceny.
Motorniczy. Trofea sie az tak nie licza. Po prostu jak jest wiekszy klub, to moze sobie pozwolic na zatrzymanie najlepszego zawodnika i dyktowanie ceny
LMAO
27 sierpnia 2013, 12:30 [cytuj]
GB miał się dziś na treningu pojawić. Znów olał nas. Dla mnie to brak szacunku i tyle w temacie.
GB miał się dziś na treningu pojawić. Znów olał nas. Dla mnie to brak szacunku i tyle w temacie
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
27 sierpnia 2013, 12:37 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
GB miał się dziś na treningu pojawić. Znów olał nas. Dla mnie to brak szacunku i tyle w temacie


to był oficjalny komunikat ze bedzie dzisiaj trenował?

no i najważniejsze.
Real złożył jakąś oferte?:mysli:
to był oficjalny komunikat ze bedzie dzisiaj trenował? no i najważniejsze. Real złożył jakąś oferte?:mysli:
27 sierpnia 2013, 13:14 [cytuj]
Robert powiedział/a:
to był oficjalny komunikat ze bedzie dzisiaj trenował?

no i najważniejsze.
Real złożył jakąś oferte?:mysli:


Tak. AVB go oczekiwał na treningu.
Tak. AVB go oczekiwał na treningu
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
27 sierpnia 2013, 14:44 [cytuj]
Mogli by w końcu przyjąć te ofertę i zakończyć te farsę, nawet jeśli go nie sprzedadzą to co? nie wydaje mi się ze Bale będzie chciał grać jako niewolnik
Mogli by w końcu przyjąć te ofertę i zakończyć te farsę, nawet jeśli go nie sprzedadzą to co? nie wydaje mi się ze Bale będzie chciał grać jako niewolnik
27 sierpnia 2013, 15:03 [cytuj]
Myślę, że sprzedaż Bale'a i przyjście Lameli to bardzo zyskowny i nastawiony na przyszłość deal. Erik gra naprawdę super już teraz, u nas się jeszcze rozwinie. Natomiast Bale najwyraźniej nie chce już grać w Spurs.
Myślę, że sprzedaż Bale'a i przyjście Lameli to bardzo zyskowny i nastawiony na przyszłość deal. Erik gra naprawdę super już teraz, u nas się jeszcze rozwinie. Natomiast Bale najwyraźniej nie chce już grać w Spurs
27 sierpnia 2013, 17:56 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
GB miał się dziś na treningu pojawić. Znów olał nas. Dla mnie to brak szacunku i tyle w temacie





Zagrozić mu zabraniem dwóch tyg. wypłat - na początek, jest naszym piłkarzem a Real nie ma pieniędzy żeby go kupić - co on ma 5 lat i nie rozumie ??
Zagrozić mu zabraniem dwóch tyg. wypłat - na początek, jest naszym piłkarzem a Real nie ma pieniędzy żeby go kupić - co on ma 5 lat i nie rozumie ??
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 sierpnia 2013, 18:49 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
Zagrozić mu zabraniem dwóch tyg. wypłat - na początek, jest naszym piłkarzem a Real nie ma pieniędzy żeby go kupić - co on ma 5 lat i nie rozumie ??


Jedyne co powinien mieć to bilet w jedną stronę do klubu Kokosa. Nie jest na pudle(trzecim miejscu) jeśli liczyć najlepszych piłkarzy świata i ktoś mu to powinien wytłumaczyć, że hierarchia nie wygląda tak: Messi, Ronaldo, Bale tylko Messi, Ronaldo, kilku innych i dopiero Bale. Sodówa jest niezdrowa i psuje mózg gorzej niż wino patykiem pisane
Jedyne co powinien mieć to bilet w jedną stronę do klubu Kokosa. Nie jest na pudle(trzecim miejscu) jeśli liczyć najlepszych piłkarzy świata i ktoś mu to powinien wytłumaczyć, że hierarchia nie wygląda tak: Messi, Ronaldo, Bale tylko Messi, Ronaldo, kilku innych i dopiero Bale. Sodówa jest niezdrowa i psuje mózg gorzej niż wino patykiem pisane
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
27 sierpnia 2013, 19:15 [cytuj]
Płacą 5/1 że GB zagra część meczu z analami. To byłby numer. :D
Płacą 5/1 że GB zagra część meczu z analami. To byłby numer. :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
27 sierpnia 2013, 19:24 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Płacą 5/1 że GB zagra część meczu z analami. To byłby numer. :D




i 88 min uderzenie z 30 metrów ... :brawo:
jak dobrze pomarzyć :mysli:
i 88 min uderzenie z 30 metrów ... :brawo: jak dobrze pomarzyć :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 sierpnia 2013, 19:28 [cytuj]
http://www.independent.co.uk/sport/football/transfers/transfer-news-daniel-levy-wants-to-keep-real-madrid-target-gareth-bale-at-tottenham-claims-glenn-hoddle-8786061.html


Daniel - miej ambicje i bądź uparty "jak osioł" ... foch, GB minie, we wrześniu dojdziemy do konsensusu z Walijczykiem... :ok:
http://www.independent.co.uk/sport/football/transfers/transfer-news-daniel-levy-wants-to-keep-real-madrid-target-gareth-bale-at-tottenham-claims-glenn-hoddle-8786061.html Daniel - miej ambicje i bądź uparty "jak osioł" ... foch, GB minie, we wrześniu dojdziemy do konsensusu z Walijczykiem... :ok:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 sierpnia 2013, 19:49 [cytuj]
RAFO THF powiedział/a:
http://www.independent.co.uk/sport/football/transfers/transfer-news-daniel-levy-wants-to-keep-real-madrid-target-gareth-bale-at-tottenham-claims-glenn-hoddle-8786061.html


Daniel - miej ambicje i bądź uparty "jak osioł" ... foch, GB minie, we wrześniu dojdziemy do konsensusu z Walijczykiem... :ok:

Rafo Ty chyba sam siebie nie słyszysz ;) GOŚĆ ma nas w dupie! nie przychodzi na trening, jasno mówi że nie założy już naszej koszulki a my mamy jeszcze czekać aż mu łaskawie foch minie? dla mnie coś tu nie gra
Rafo Ty chyba sam siebie nie słyszysz ;) GOŚĆ ma nas w dupie! nie przychodzi na trening, jasno mówi że nie założy już naszej koszulki a my mamy jeszcze czekać aż mu łaskawie foch minie? dla mnie coś tu nie gra
27 sierpnia 2013, 19:54 [cytuj]
"Rafo Ty chyba sam siebie nie słyszysz ;) GOŚĆ ma nas w dupie! nie przychodzi na trening, jasno mówi że nie założy już naszej koszulki a my mamy jeszcze czekać aż mu łaskawie foch minie? dla mnie coś tu nie gra"

- nic takiego nie powiedział, a jeśli nawet - to kilku kolesiom "zmiękła już rura" - patrz Suarez, Benteke, Rooney --- Bale podzieli ich los --- dajmy mu czas ochłonąć :mysli:
"Rafo Ty chyba sam siebie nie słyszysz ;) GOŚĆ ma nas w dupie! nie przychodzi na trening, jasno mówi że nie założy już naszej koszulki a my mamy jeszcze czekać aż mu łaskawie foch minie? dla mnie coś tu nie gra" - nic takiego nie powiedział, a jeśli nawet - to kilku kolesiom "zmiękła już rura" - patrz Suarez, Benteke, Rooney --- Bale podzieli ich los --- dajmy mu czas ochłonąć :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 sierpnia 2013, 19:57 [cytuj]
http://www.youtube.com/watch?v=lEOOZDbMrgE

---
for one chance
just one chance
--- Daniel L.- to wie :ok:
http://www.youtube.com/watch?v=lEOOZDbMrgE --- for one chance just one chance --- Daniel L.- to wie :ok:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 sierpnia 2013, 20:56 [cytuj]
My sobie bez Bale'a poradzimy , jak trzeba bedzie to go przetrzymamy tydzien, miesiąc... Jak Real nie ma kasy to sorry Winnetou. Pozyjemy zobaczymy nic na siłe.
My sobie bez Bale'a poradzimy , jak trzeba bedzie to go przetrzymamy tydzien, miesiąc... Jak Real nie ma kasy to sorry Winnetou. Pozyjemy zobaczymy nic na siłe
27 sierpnia 2013, 23:35 [cytuj]
Jak zajebisty Bale by nie był, nie możemy sobie pozwolić na takie traktowanie. Jesteśmy w stanie żyć bez Walijczyka, mamy Chadliego, Lennona, Townsenda, dołączy Lamela i może ktoś jeszcze. Nie bierzmy przykładu z Villi czy Liverpoolu i nie dajmy się robić w ch*ja przez ego jakiejś gwiazdki. Wiele osób już to mówiło, ale powtórzę: Zawodnik nigdy nie jest ważniejszy od klubu. Nawet jeśli to byłby najlepszy piłkarz świata.
Jak zajebisty Bale by nie był, nie możemy sobie pozwolić na takie traktowanie. Jesteśmy w stanie żyć bez Walijczyka, mamy Chadliego, Lennona, Townsenda, dołączy Lamela i może ktoś jeszcze. Nie bierzmy przykładu z Villi czy Liverpoolu i nie dajmy się robić w ch*ja przez ego jakiejś gwiazdki. Wiele osób już to mówiło, ale powtórzę: Zawodnik nigdy nie jest ważniejszy od klubu. Nawet jeśli to byłby najlepszy piłkarz świata
27 sierpnia 2013, 23:54 [cytuj]
RAFO THF powiedział/a:
http://www.youtube.com/watch?v=lEOOZDbMrgE

---
for one chance
just one chance
--- Daniel L.- to wie :ok:


Tak gadasz jakby od Bale zależał nasz byt w lidze. Nie chcę piłkarza, który nas nie szanuje, mówi że nie założy naszej koszuli, olewa trening nawet jakby w każdym meczu strzelił po 2 gole. Powtarzam się, ale BALE to nie jest niezbędne ogniwo i tak szczerze mówiąc to gdyby nasi do niego nie dogrywali to gówno by sam ugrał w zeszłym sezonie :rotfl:
Tak gadasz jakby od Bale zależał nasz byt w lidze. Nie chcę piłkarza, który nas nie szanuje, mówi że nie założy naszej koszuli, olewa trening nawet jakby w każdym meczu strzelił po 2 gole. Powtarzam się, ale BALE to nie jest niezbędne ogniwo i tak szczerze mówiąc to gdyby nasi do niego nie dogrywali to gówno by sam ugrał w zeszłym sezonie :rotfl:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
28 sierpnia 2013, 00:01 [cytuj]
To byl jakis oficjalny komunikat, ze Bale sie nie pojawil na treningu?
To byl jakis oficjalny komunikat, ze Bale sie nie pojawil na treningu?
LMAO
28 sierpnia 2013, 00:54 [cytuj]
http://www.youtube.com/watch?v=_fkmq32Ltr8&feature=c4-overview&list=UUW6hU7HT80vwRvLwhR9CULA

Oglądam sobie, widzę jak gościu jest zżyty z drużyną i z AVB, jak całe serce wkłada w gre i w zaciągnięcie Tottenhamu na szczyt, jak się cieszy ze strzelonej bramki, śmieje się gdy wchodzi na boisko... Płakać mi się chce nad tym jak teraz się zachowuje. Co się stało z tymi wszystkimi uczuciami? Powinien odejść, Levy powinien go WYJEBAĆ na zbity pysk za odstawianie takiej szopki a Villas-Boas zmieszać z błotem w jakiejś publicznej wypowiedzi. Pytam się, co się stało z tym chłopakiem?! Potem zwracam uwagę na Vertsa, który w swoim pierwszym, fenomenalnym skądinąd sezonie na WHL, ma te wszystkie cechy GB. Tak jakby był od wyklucia Kogutem! To samo z resztą Sandro. Może z czasem to się zmieni, ale na ten moment takie są realia IMO. Apeluje, tak do siebie i po części do was o to, żebyście skreślili Walijczyka, nie jest wart naszego czyli kibiców oddania i szacunku! Pozdrawiam i czekam na hejty :D
http://www.youtube.com/watch?v=_fkmq32Ltr8&feature=c4-overview&list=UUW6hU7HT80vwRvLwhR9CULA Oglądam sobie, widzę jak gościu jest zżyty z drużyną i z AVB, jak całe serce wkłada w gre i w zaciągnięcie Tottenhamu na szczyt, jak się cieszy ze strzelonej bramki, śmieje się gdy wchodzi na boisko... Płakać mi się chce nad tym jak teraz się zachowuje. Co się stało z tymi wszystkimi uczuciami? Powinien odejść, Levy powinien go WYJEBAĆ na zbity pysk za odstawianie takiej szopki a Villas-Boas zmieszać z błotem w jakiejś publicznej wypowiedzi. Pytam się, co się stało z tym chłopakiem?! Potem zwracam uwagę na Vertsa, który w swoim pierwszym, fenomenalnym skądinąd sezonie na WHL, ma te wszystkie cechy GB. Tak jakby był od wyklucia Kogutem! To samo z resztą Sandro. Może z czasem to się zmieni, ale na ten moment takie są realia IMO. Apeluje, tak do siebie i po części do was o to, żebyście skreślili Walijczyka, nie jest wart naszego czyli kibiców oddania i szacunku! Pozdrawiam i czekam na hejty :D
|<  <<  <  38  39  40  41  42    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 150 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się