Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  39  40  41  42  43    >  >|
28 sierpnia 2013, 01:21 [cytuj]
Baj powiedział/a:
http://www.youtube.com/watch?v=_fkmq32Ltr8&feature=c4-overview&list=UUW6hU7HT80vwRvLwhR9CULA

Oglądam sobie, widzę jak gościu jest zżyty z drużyną i z AVB, jak całe serce wkłada w gre i w zaciągnięcie Tottenhamu na szczyt, jak się cieszy ze strzelonej bramki, śmieje się gdy wchodzi na boisko... Płakać mi się chce nad tym jak teraz się zachowuje. Co się stało z tymi wszystkimi uczuciami? Powinien odejść, Levy powinien go WYJEBAĆ na zbity pysk za odstawianie takiej szopki a Villas-Boas zmieszać z błotem w jakiejś publicznej wypowiedzi. Pytam się, co się stało z tym chłopakiem?! Potem zwracam uwagę na Vertsa, który w swoim pierwszym, fenomenalnym skądinąd sezonie na WHL, ma te wszystkie cechy GB. Tak jakby był od wyklucia Kogutem! To samo z resztą Sandro. Może z czasem to się zmieni, ale na ten moment takie są realia IMO. Apeluje, tak do siebie i po części do was o to, żebyście skreślili Walijczyka, nie jest wart naszego czyli kibiców oddania i szacunku! Pozdrawiam i czekam na hejty :D


Nie będzie hejtów my jesteśmy normalni Wyjebać Bale nawet kosztem tego, źe Rafo się pogniewa/pójdzie za nim w ogie...Real
Nie będzie hejtów my jesteśmy normalni Wyjebać Bale nawet kosztem tego, źe Rafo się pogniewa/pójdzie za nim w ogie...Real
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
28 sierpnia 2013, 01:58 [cytuj]
Haha, ale moglibydmy ich wyruchac.
Niech sprzedadza Di Marie, Oezila i Benzeme, najlepiej do Francji, a potem my im Garetha nie sprzedamy. :D
Haha, ale moglibydmy ich wyruchac. Niech sprzedadza Di Marie, Oezila i Benzeme, najlepiej do Francji, a potem my im Garetha nie sprzedamy. :D
LMAO
28 sierpnia 2013, 03:41 [cytuj]
Aż mi się przypomniał VdV. To był dopiero piłkarz! Grał fenomenalnie, baaardzo rzadko schodził z pewnego poziomu i miał ducha walki. Poza tym jak chciał odejść to nawet słowa w mediach o tym nie było. Wszystko załatwione prawidłowo i z szacunkiem do klubu i kolegów z drużyny!
Aż mi się przypomniał VdV. To był dopiero piłkarz! Grał fenomenalnie, baaardzo rzadko schodził z pewnego poziomu i miał ducha walki. Poza tym jak chciał odejść to nawet słowa w mediach o tym nie było. Wszystko załatwione prawidłowo i z szacunkiem do klubu i kolegów z drużyny!
28 sierpnia 2013, 08:22 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Nie będzie hejtów my jesteśmy normalni Wyjebać Bale nawet kosztem tego, źe Rafo się pogniewa/pójdzie za nim w ogie...Real





chyba pojedzie z ogniem - podpalić Santiago Bernabeu !:mysli:
chyba pojedzie z ogniem - podpalić Santiago Bernabeu !:mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 sierpnia 2013, 08:29 [cytuj]
http://tottenham24.pl/news/Bale-w-Madrycie-za-75-milionow-funtow-1532
75 mln? Przecież po kupieniu Lameli wydamy wiecej niz osiagniemy ze sprzedazy bale'a. szkoda ze tak mało ;';(
http://tottenham24.pl/news/Bale-w-Madrycie-za-75-milionow-funtow-1532 75 mln? Przecież po kupieniu Lameli wydamy wiecej niz osiagniemy ze sprzedazy bale'a. szkoda ze tak mało ;';(
28 sierpnia 2013, 10:08 [cytuj]
Co to za info z dupy? Sky Italia... nie wierzę, żeby Levy dał się tak zszamotać.
Co to za info z dupy? Sky Italia... nie wierzę, żeby Levy dał się tak zszamotać
28 sierpnia 2013, 12:42 [cytuj]
śmieszne pieniądźe - puki co 131 godzin do zamknięcia okienka transfesowego i GB NĄDAL W SPURS
śmieszne pieniądźe - puki co 131 godzin do zamknięcia okienka transfesowego i GB NĄDAL W SPURS
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 sierpnia 2013, 13:02 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
śmieszne pieniądźe - puki co 131 godzin do zamknięcia okienka transfesowego i GB NĄDAL W SPURS

Po co Nam zawodnik który od miesiąca nie robi kompletnie nic a okres przygotowawczy to co najwyżej narzeczona mu pomogła kondycję utrzymać :P

Wydaję mi się że ten sezon GB11 już taki boski to nie będzie ;)
Po co Nam zawodnik który od miesiąca nie robi kompletnie nic a okres przygotowawczy to co najwyżej narzeczona mu pomogła kondycję utrzymać :P Wydaję mi się że ten sezon GB11 już taki boski to nie będzie ;)
Offence win games, defence wins titles
28 sierpnia 2013, 13:07 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
Po co Nam zawodnik który od miesiąca nie robi kompletnie nic a okres przygotowawczy to co najwyżej narzeczona mu pomogła kondycję utrzymać :P

Wydaję mi się że ten sezon GB11 już taki boski to nie będzie ;)


Jak mawia przysłowie jest BALE jest ZABAWA :rotfl: nie no żartuje, ten człek nie powinien mieć już wstępu na WHL nawet jakby w derbach 10 razy pokonał Wojtusia. Szacunek do klubu ważniejszy nawet od wywalczenia mistrza kraju.
Jak mawia przysłowie jest BALE jest ZABAWA :rotfl: nie no żartuje, ten człek nie powinien mieć już wstępu na WHL nawet jakby w derbach 10 razy pokonał Wojtusia. Szacunek do klubu ważniejszy nawet od wywalczenia mistrza kraju
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
28 sierpnia 2013, 13:12 [cytuj]
10 bram temu chujowi w derbach? Bezcenne, nie przekreślaj jin :luzik:
10 bram temu chujowi w derbach? Bezcenne, nie przekreślaj jin :luzik:
28 sierpnia 2013, 13:17 [cytuj]
Moyes ma dzisiaj rzucić 50 mln euro z Oezila, może skończy się ta farsa? Propo kasy wie ktoś kiedy nam Modirica spłacą?

Edit: Oezil zostaję, tak mówi przynajmniej, a Stoiczkow mówi jak jest http://anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=257283

Andre Villas-Boas has been talking about the Gareth Bale saga and he says the Tottenham star's move to Real Madrid 'could happen very, very soon'. However, Villas-Boas has also acknowledged that Spurs could fine Bale after the Wales international failed to report for training either today or yesterday. We'll bring you more on this story shortly.
by Mark Buckingham 2:15 PM nareszcie.
Moyes ma dzisiaj rzucić 50 mln euro z Oezila, może skończy się ta farsa? Propo kasy wie ktoś kiedy nam Modirica spłacą? Edit: Oezil zostaję, tak mówi przynajmniej, a Stoiczkow mówi jak jest: http://anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=257283 Andre Villas-Boas has been talking about the Gareth Bale saga and he says the Tottenham star's move to Real Madrid 'could happen very, very soon'. However, Villas-Boas has also acknowledged that Spurs could fine Bale after the Wales international failed to report for training either today or yesterday. We'll bring you more on this story shortly. by Mark Buckingham 2:15 PM nareszcie
Offence win games, defence wins titles
28 sierpnia 2013, 14:22 [cytuj]
Okej, po uslyszeniu od AVB, wierze, ze Bale odejdzie. Dobrze, ze za duza kase.

AVB says that spurs are in the final stages of drafting Bale's contract with Real. "It's a dream move for him."

AVB: "This [transfer] can happen in a different way ... [but] Tottenham will accept most likely the biggest transfer in world football."
Okej, po uslyszeniu od AVB, wierze, ze Bale odejdzie. Dobrze, ze za duza kase. AVB says that spurs are in the final stages of drafting Bale's contract with Real. "It's a dream move for him." AVB: "This [transfer] can happen in a different way ... [but] Tottenham will accept most likely the biggest transfer in world football."
LMAO
28 sierpnia 2013, 14:28 [cytuj]
Cyrku ze sprzedażą Bale'a ciąg dalszy - Walijczyk drugi dzień z rzędu nie pojawił się na treningu, AVB powiedział, że rozpatrują nałożenie na niego kary. Patrząc na zdjęcia Bale'a z dziś czy też wczoraj, a także na jego zachowanie w ostatnich dniach, dochodzę do wniosku, że chyba trochę za długo przebywał na słońcu w tej Marbelli czy gdzie on tam wypoczywał.

Aktualnie w prasie pojawia się tyle badziewia, w większości zapewne zmyślonego, że warto to czytać z dużym dystansem. Trzy rzeczy mnie przekonują:

1. że argument, że "pociągnęliśmy za hamulec" z powodu postawienia przez Real tego nieszczęsnego podium jest kompletnie z dupy (tak, na bank przy stumilionowym transferze zaczynasz kombinować, bo druga strona przygotowuje się na prezentację zawodnika)

2. że Levy ma szatański plan - przetrzymać transfer jak najdłużej, może nawet i do poniedziałku, żeby nasi bezpośredni rywale nie wyrobili się z sekwencją transferów, które po przejściu Bale'a z pewnością nastąpią. Ma to jak najbardziej sens

3. Alternatywnie lub uzupełniająco do punktu 3. - Daniel czeka na finalizację transferu Lameli. On i Chiriches, ja mimo wszystko spodziewam się jeszcze hat tricka - pewnie ten Eriksen z Ajaksu, albo ktoś zupełnie z kapelusza - mi marzy się Mata.

Edit: no to chyba jednak w końcu się wszystko finalizuje. Od klubu oczekuję komunikatu: Sprzedajemy Garetha Bale'a do Realu Madryt. Jednocześnie jako integralna część umowy anulowaniu ulega "umowa o współpracę", którą w nieudolnej próbie PR-owej zagrywki podpisaliśmy przy okazji sprzedaży do RM Luki Modricia.
Cyrku ze sprzedażą Bale'a ciąg dalszy - Walijczyk drugi dzień z rzędu nie pojawił się na treningu, AVB powiedział, że rozpatrują nałożenie na niego kary. Patrząc na zdjęcia Bale'a z dziś czy też wczoraj, a także na jego zachowanie w ostatnich dniach, dochodzę do wniosku, że chyba trochę za długo przebywał na słońcu w tej Marbelli czy gdzie on tam wypoczywał. Aktualnie w prasie pojawia się tyle badziewia, w większości zapewne zmyślonego, że warto to czytać z dużym dystansem. Trzy rzeczy mnie przekonują: 1. że argument, że "pociągnęliśmy za hamulec" z powodu postawienia przez Real tego nieszczęsnego podium jest kompletnie z dupy (tak, na bank przy stumilionowym transferze zaczynasz kombinować, bo druga strona przygotowuje się na prezentację zawodnika) 2. że Levy ma szatański plan - przetrzymać transfer jak najdłużej, może nawet i do poniedziałku, żeby nasi bezpośredni rywale nie wyrobili się z sekwencją transferów, które po przejściu Bale'a z pewnością nastąpią. Ma to jak najbardziej sens 3. Alternatywnie lub uzupełniająco do punktu 3. - Daniel czeka na finalizację transferu Lameli. On i Chiriches, ja mimo wszystko spodziewam się jeszcze hat tricka - pewnie ten Eriksen z Ajaksu, albo ktoś zupełnie z kapelusza - mi marzy się Mata. Edit: no to chyba jednak w końcu się wszystko finalizuje. Od klubu oczekuję komunikatu: Sprzedajemy Garetha Bale'a do Realu Madryt. Jednocześnie jako integralna część umowy anulowaniu ulega "umowa o współpracę", którą w nieudolnej próbie PR-owej zagrywki podpisaliśmy przy okazji sprzedaży do RM Luki Modricia
28 sierpnia 2013, 14:35 [cytuj]
halabala powiedział/a:
Cyrku ze sprzedażą Bale'a ciąg dalszy - Walijczyk drugi dzień z rzędu nie pojawił się na treningu, AVB powiedział, że rozpatrują nałożenie na niego kary. Patrząc na zdjęcia Bale'a z dziś czy też wczoraj, a także na jego zachowanie w ostatnich dniach, dochodzę do wniosku, że chyba trochę za długo przebywał na słońcu w tej Marbelli czy gdzie on tam wypoczywał.

Aktualnie w prasie pojawia się tyle badziewia, w większości zapewne zmyślonego, że warto to czytać z dużym dystansem. Trzy rzeczy mnie przekonują:

1. że argument, że "pociągnęliśmy za hamulec" z powodu postawienia przez Real tego nieszczęsnego podium jest kompletnie z dupy (tak, na bank przy stumilionowym transferze zaczynasz kombinować, bo druga strona przygotowuje się na prezentację zawodnika)

2. że Levy ma szatański plan - przetrzymać transfer jak najdłużej, może nawet i do poniedziałku, żeby nasi bezpośredni rywale nie wyrobili się z sekwencją transferów, które po przejściu Bale'a z pewnością nastąpią. Ma to jak najbardziej sens

3. Alternatywnie lub uzupełniająco do punktu 3. - Daniel czeka na finalizację transferu Lameli. On i Chiriches, ja mimo wszystko spodziewam się jeszcze hat tricka - pewnie ten Eriksen z Ajaksu, albo ktoś zupełnie z kapelusza - mi marzy się Mata


Levy to cwany lis. Też mi się wydaje, że może chodzić o dwie sprawy:
1. Anale mogą nie wyrobić się z kontraktami indywidualnymi
2. Dopięcie Lameli i ewentualnie Eriksena bo chyba Chiriches już dopięty.

Martwi mnie trochę pozostanie Ade z gigantyczną tyg. Szkoda, że Real nie zgodził się na powrót Ade :-)
Levy to cwany lis. Też mi się wydaje, że może chodzić o dwie sprawy: 1. Anale mogą nie wyrobić się z kontraktami indywidualnymi 2. Dopięcie Lameli i ewentualnie Eriksena bo chyba Chiriches już dopięty. Martwi mnie trochę pozostanie Ade z gigantyczną tyg. Szkoda, że Real nie zgodził się na powrót Ade :-)
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
28 sierpnia 2013, 14:40 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:


Martwi mnie trochę pozostanie Ade z gigantyczną tyg. Szkoda, że Real nie zgodził się na powrót Ade :-)


Ade zapowiada walkę o pierwszy skład i nie da się wypchnąć :P Może powróci ten koleś który był na wypożyczeniu i 17 znowu trafi? btw, śniło mi się że Ade został wypożyczony do... City :rotfl:
Ade zapowiada walkę o pierwszy skład i nie da się wypchnąć :P Może powróci ten koleś który był na wypożyczeniu i 17 znowu trafi? btw, śniło mi się że Ade został wypożyczony do... City :rotfl:
Offence win games, defence wins titles
28 sierpnia 2013, 14:50 [cytuj]
To jakiś joke czy co?

https://twitter.com/ashleighcrowter/status/372449420429643777/photo/1
To jakiś joke czy co? https://twitter.com/ashleighcrowter/status/372449420429643777/photo/1
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
28 sierpnia 2013, 15:01 [cytuj]
To nie joke, tylko Adidas :P Przecież już można było je kupić w internetowym sklepie realu jakoś w sobotę(?)
To nie joke, tylko Adidas :P Przecież już można było je kupić w internetowym sklepie realu jakoś w sobotę(?)
Offence win games, defence wins titles
28 sierpnia 2013, 15:01 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
To jakiś joke czy co?

https://twitter.com/ashleighcrowter/status/372449420429643777/photo/1


też już gdzies wcześniej czytałem, że koszulka Bale jest już w sprzedaży w oficjalnym sklepie realu, ale to chyba okazał się fake
też już gdzies wcześniej czytałem, że koszulka Bale jest już w sprzedaży w oficjalnym sklepie realu, ale to chyba okazał się fake
28 sierpnia 2013, 15:02 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
też już gdzies wcześniej czytałem, że koszulka Bale jest już w sprzedaży w oficjalnym sklepie realu, ale to chyba okazał się fake


No właśnie. Jak qrwa mogą sprzedawać jak nie ma oficjalki?
No właśnie. Jak qrwa mogą sprzedawać jak nie ma oficjalki?
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
28 sierpnia 2013, 15:04 [cytuj]
ile to było tego typu zdjęć w przeciągu 3 tygodni? Ja widziałem przynajmniej 3
ile to było tego typu zdjęć w przeciągu 3 tygodni? Ja widziałem przynajmniej 3
|<  <<  <  39  40  41  42  43    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 134 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się