Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  40  41  42  43  44    >
28 sierpnia 2013, 15:17 [cytuj]
co do sklepu internetowego realu, to niby była koszulka, ale jedyny obrazek to było zdjecie, to co szkodzi tego murzyna przerobić na 11
co do sklepu internetowego realu, to niby była koszulka, ale jedyny obrazek to było zdjecie, to co szkodzi tego murzyna przerobić na 11
28 sierpnia 2013, 15:42 [cytuj]
Gdyby Gareth po sezonie powiedział, że chce grać dla realu, podziekował nam za te wszystkie lata, mówiąc wprost zachował się jak mężczyzna ( a nie jak pierdolony rozkapryszony bachor) Dzisiaj byłby dla mnie legendą na równi z Klinsim czy Ginola. Teraz pozostaje jedynie niesmak. Bardzo mnie martwi fakt, że jak ktoś chcę od nas odejść kończy się to w taki sposób. Nie daje to dobrego przykładu dla naszych najlepszych zawodników...
Zawiodłem się na Bale'u jak na nikim innym

P.S. powinno się wystosować jakieś bardziej odczuwalne kary dla zawodników odmawiających gry w klubie z którym mają ważny kontrakt. Nic dobrego z tego nie będzie... a jestem pewien, że za Bale'm pojawią się kolejni...
Gdyby Gareth po sezonie powiedział, że chce grać dla realu, podziekował nam za te wszystkie lata, mówiąc wprost zachował się jak mężczyzna ( a nie jak pierdolony rozkapryszony bachor) Dzisiaj byłby dla mnie legendą na równi z Klinsim czy Ginola. Teraz pozostaje jedynie niesmak. Bardzo mnie martwi fakt, że jak ktoś chcę od nas odejść kończy się to w taki sposób. Nie daje to dobrego przykładu dla naszych najlepszych zawodników... Zawiodłem się na Bale'u jak na nikim innym P.S. powinno się wystosować jakieś bardziej odczuwalne kary dla zawodników odmawiających gry w klubie z którym mają ważny kontrakt. Nic dobrego z tego nie będzie... a jestem pewien, że za Bale'm pojawią się kolejni
28 sierpnia 2013, 17:10 [cytuj]
Za takie cos to bym go zostawil w Klubie Koksa caly sezon.
Za takie cos to bym go zostawil w Klubie Koksa caly sezon
28 sierpnia 2013, 17:14 [cytuj]
Nie tylko my widzimy, że Bale zachowuje się jak nieodpowiedzialny gówniarz, któremu sodówka uderzyła do głowy:

http://www.futbol.pl/node/469906
Nie tylko my widzimy, że Bale zachowuje się jak nieodpowiedzialny gówniarz, któremu sodówka uderzyła do głowy: http://www.futbol.pl/node/469906
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
28 sierpnia 2013, 18:28 [cytuj]
jeśli faktycznie miał trenować a on ma wyjebke, to z 10 tygodniówek w plecy na do widzenia ;)
jeśli faktycznie miał trenować a on ma wyjebke, to z 10 tygodniówek w plecy na do widzenia ;)
28 sierpnia 2013, 18:36 [cytuj]
Dobrze, że AVB powiedział, co myśli o zachowaniu Bale'a (chciałem napisać z małej, ale troszeczkę szacunku jeszcze zostało). Teraz powinni się do tego przyłączyć koledzy z (byłej) drużyny. Może zrozumie, jakiego buca i debila z siebie zrobił.
Dobrze, że AVB powiedział, co myśli o zachowaniu Bale'a (chciałem napisać z małej, ale troszeczkę szacunku jeszcze zostało). Teraz powinni się do tego przyłączyć koledzy z (byłej) drużyny. Może zrozumie, jakiego buca i debila z siebie zrobił
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
28 sierpnia 2013, 18:48 [cytuj]
halabala powiedział/a:
Cyrku ze sprzedażą Bale'a ciąg dalszy - Walijczyk drugi dzień z rzędu nie pojawił się na treningu, AVB powiedział, że rozpatrują nałożenie na niego kary. Patrząc na zdjęcia Bale'a z dziś czy też wczoraj, a także na jego zachowanie w ostatnich dniach, dochodzę do wniosku, że chyba trochę za długo przebywał na słońcu w tej Marbelli czy gdzie on tam wypoczywał.

Aktualnie w prasie pojawia się tyle badziewia, w większości zapewne zmyślonego, że warto to czytać z dużym dystansem. Trzy rzeczy mnie przekonują:

1. że argument, że "pociągnęliśmy za hamulec" z powodu postawienia przez Real tego nieszczęsnego podium jest kompletnie z dupy (tak, na bank przy stumilionowym transferze zaczynasz kombinować, bo druga strona przygotowuje się na prezentację zawodnika)

2. że Levy ma szatański plan - przetrzymać transfer jak najdłużej, może nawet i do poniedziałku, żeby nasi bezpośredni rywale nie wyrobili się z sekwencją transferów, które po przejściu Bale'a z pewnością nastąpią. Ma to jak najbardziej sens

3. Alternatywnie lub uzupełniająco do punktu 3. - Daniel czeka na finalizację transferu Lameli. On i Chiriches, ja mimo wszystko spodziewam się jeszcze hat tricka - pewnie ten Eriksen z Ajaksu, albo ktoś zupełnie z kapelusza - mi marzy się Mata.

Edit: no to chyba jednak w końcu się wszystko finalizuje. Od klubu oczekuję komunikatu: Sprzedajemy Garetha Bale'a do Realu Madryt. Jednocześnie jako integralna część umowy anulowaniu ulega "umowa o współpracę", którą w nieudolnej próbie PR-owej zagrywki podpisaliśmy przy okazji sprzedaży do RM Luki Modricia





rzeczywiście pkt. 2 - jest bardzo cwany plan --- czyli do 23:55 siedzimy "jak na szpilkach"

---
no i jeśli Bale przejdzie do Realu - mam nadzieje, że THFC zerwie z nimi wszelkie umowy a ze Spursmanii zniknie logo, które widnieje po prawej stronie!
rzeczywiście pkt. 2 - jest bardzo cwany plan --- czyli do 23:55 siedzimy "jak na szpilkach" --- no i jeśli Bale przejdzie do Realu - mam nadzieje, że THFC zerwie z nimi wszelkie umowy a ze Spursmanii zniknie logo, które widnieje po prawej stronie!
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 sierpnia 2013, 19:06 [cytuj]
"Jeśli Bale jest warty 100 milionów, to ja powinienem w takim razie być bezcenny - zażartował Stoiczkow. - Przypomnę tylko, że żaden Brytyjczyk w historii ligi hiszpańskiej nie sprawdził się - dodał legendarny napastnik Dumy Katalonii.

W Realu grali już tacy angielscy piłkarze jak Jonathan Woodgate, Michael Owen czy chociażby David Beckham, ale żaden z nich nie został ulubieńcem trybun i nie miał decydującego wpływu na grę Królewskich."

---
jeśli przejdzie do Madrytu - mam nadzieje, że podzieli los JW, Owen-a i Beckham-a ... GB urodził się by grać na WHL ... tak śpiewali kibice jeszcze wiosną tego roku :mysli:
"Jeśli Bale jest warty 100 milionów, to ja powinienem w takim razie być bezcenny - zażartował Stoiczkow. - Przypomnę tylko, że żaden Brytyjczyk w historii ligi hiszpańskiej nie sprawdził się - dodał legendarny napastnik Dumy Katalonii. W Realu grali już tacy angielscy piłkarze jak Jonathan Woodgate, Michael Owen czy chociażby David Beckham, ale żaden z nich nie został ulubieńcem trybun i nie miał decydującego wpływu na grę Królewskich." --- jeśli przejdzie do Madrytu - mam nadzieje, że podzieli los JW, Owen-a i Beckham-a ... GB urodził się by grać na WHL ... tak śpiewali kibice jeszcze wiosną tego roku :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 sierpnia 2013, 19:12 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
"Jeśli Bale jest warty 100 milionów, to ja powinienem w takim razie być bezcenny - zażartował Stoiczkow. - Przypomnę tylko, że żaden Brytyjczyk w historii ligi hiszpańskiej nie sprawdził się - dodał legendarny napastnik Dumy Katalonii.

W Realu grali już tacy angielscy piłkarze jak Jonathan Woodgate, Michael Owen czy chociażby David Beckham, ale żaden z nich nie został ulubieńcem trybun i nie miał decydującego wpływu na grę Królewskich."

---
jeśli przejdzie do Madrytu - mam nadzieje, że podzieli los JW, Owen-a i Beckham-a ... GB urodził się by grać na WHL ... tak śpiewali kibice jeszcze wiosną tego roku :mysli:

A ja wręcz przeciwnie, życze mu jak najlepiej ;) a co do Beckhama, to mając takich grajków w drużynie jacy otaczali go wtedy cięzko być liderem zespołu, a czy znacząco nie wpływał na gre zespołu cięzko powiedzieć, miał mecze lepsze i gorsze
A ja wręcz przeciwnie, życze mu jak najlepiej ;) a co do Beckhama, to mając takich grajków w drużynie jacy otaczali go wtedy cięzko być liderem zespołu, a czy znacząco nie wpływał na gre zespołu cięzko powiedzieć, miał mecze lepsze i gorsze
28 sierpnia 2013, 19:24 [cytuj]
http://www.youtube.com/watch?v=HQk6DjWlFFg

--- DEMONICZNY DANIEL :rotfl:
http://www.youtube.com/watch?v=HQk6DjWlFFg --- DEMONICZNY DANIEL :rotfl:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 sierpnia 2013, 22:07 [cytuj]
było, ale nawet niezłe mimo że nic nie rozumiem
było, ale nawet niezłe mimo że nic nie rozumiem
28 sierpnia 2013, 22:16 [cytuj]
jakże się cieszę że żenadę dokończyliśmy w najlepszy możliwy sposób czyli pozbycia się Bale'a. Wiadomo szkoda ale sam się zachowuje jak panienka widocznie Perez nieźle mu we łbie namieszał. No cóż za dwa lata Bale będzie do wyciągnięcia z Realu za 20 baniek ;)
jakże się cieszę że żenadę dokończyliśmy w najlepszy możliwy sposób czyli pozbycia się Bale'a. Wiadomo szkoda ale sam się zachowuje jak panienka widocznie Perez nieźle mu we łbie namieszał. No cóż za dwa lata Bale będzie do wyciągnięcia z Realu za 20 baniek ;)
28 sierpnia 2013, 22:24 [cytuj]
ethan64 powiedział/a:
jakże się cieszę że żenadę dokończyliśmy w najlepszy możliwy sposób czyli pozbycia się Bale'a. Wiadomo szkoda ale sam się zachowuje jak panienka widocznie Perez nieźle mu we łbie namieszał. No cóż za dwa lata Bale będzie do wyciągnięcia z Realu za 20 baniek ;)


jeśli robił cyrki to nikt go nie bedzie chciał;)

powiedz tylko ze modric wraca, ogarneło by sie rozgrywającego, ale reakcja kibiców by była taka ze by nie przyszedł ;d
to samo bedzie z bale;)
jeśli robił cyrki to nikt go nie bedzie chciał;) powiedz tylko ze modric wraca, ogarneło by sie rozgrywającego, ale reakcja kibiców by była taka ze by nie przyszedł ;d to samo bedzie z bale;)
28 sierpnia 2013, 22:30 [cytuj]
http://anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=257328

---
gdyby - tak się zachował, wielu przyjęłoby jego ewentualny powrót oklaskami :brawo:
http://anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=257328 --- gdyby - tak się zachował, wielu przyjęłoby jego ewentualny powrót oklaskami :brawo:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 sierpnia 2013, 22:38 [cytuj]
Niespełna trzy miesiące temu Bale sprawiał wrażenie człowieka spokojnego, skromnego, rodzinnego, zadowolonego z życia i pobytu na White Hart Lane. Dziś widzę coś zupełnie innego - kopię Ronaldo, człowieka odmawiającego treningów, kopiącego w dupsko klub, dzięki któremu udało mu się zaistnieć na futbolowej arenie. To bardzo przykre, bo naprawdę byłem przekonany, że to jednak inny typ człowieka. Nie zdziwię się, jak jutro przerwie te swoje milczenie i zacznie płakać, że Levy go oszukał ... Modric gate II ? Całkiem możliwe ...

Kiedyś słusznie stwierdzono, że nie ma zawodnika większego niż klub. Tottenham istniał przed Garethem, będzie istnieć i po jego odejściu. W tym sezonie miał być dramat (King, Modric, VdV out), a jakoś daliśmy radę. Pieniądze nie zostaną zmarnowane, nasz skład będzie wzmocniony i to konkretnie. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, mogę stwierdzić - Bale out.
Niespełna trzy miesiące temu Bale sprawiał wrażenie człowieka spokojnego, skromnego, rodzinnego, zadowolonego z życia i pobytu na White Hart Lane. Dziś widzę coś zupełnie innego - kopię Ronaldo, człowieka odmawiającego treningów, kopiącego w dupsko klub, dzięki któremu udało mu się zaistnieć na futbolowej arenie. To bardzo przykre, bo naprawdę byłem przekonany, że to jednak inny typ człowieka. Nie zdziwię się, jak jutro przerwie te swoje milczenie i zacznie płakać, że Levy go oszukał ... Modric gate II ? Całkiem możliwe ... Kiedyś słusznie stwierdzono, że nie ma zawodnika większego niż klub. Tottenham istniał przed Garethem, będzie istnieć i po jego odejściu. W tym sezonie miał być dramat (King, Modric, VdV out), a jakoś daliśmy radę. Pieniądze nie zostaną zmarnowane, nasz skład będzie wzmocniony i to konkretnie. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, mogę stwierdzić - Bale out
28 sierpnia 2013, 22:43 [cytuj]
Niechaj mu się wiedzie ;) Pamiętajmy tego dzieciaka co ośmieszył Cesara na San Siro i tego chłopaka który ładował gola za golem w zeszłym sezonie, zapomnijmy o bachorze w różowym kapelutku i tshircie też w różu, niechaj mu się widzie w Madrycie ;)
Niechaj mu się wiedzie ;) Pamiętajmy tego dzieciaka co ośmieszył Cesara na San Siro i tego chłopaka który ładował gola za golem w zeszłym sezonie, zapomnijmy o bachorze w różowym kapelutku i tshircie też w różu, niechaj mu się widzie w Madrycie ;)
Offence win games, defence wins titles
28 sierpnia 2013, 22:47 [cytuj]
^up
Święte słowa, życzę mu jak najlepiej. Na zawsze zostanie dla mnie wzorem grania kick&run. Koniec epoki niesamowitego gracza w naszym klubie, piłkarza jakiego jeszcze nigdy nie mieliśmy i długo nie będziemy mieli. Ale jeśli chce odejść, niech odchodzi. Nie skomentuję jego zachowania z szacunku dla niego (którego to szacunku on niestety nie ma). Niech mu się wiedzie. O ile nie znoszę Realu, to jemu samemu i tak będę dalej kibicował.
^up Święte słowa, życzę mu jak najlepiej. Na zawsze zostanie dla mnie wzorem grania kick&run. Koniec epoki niesamowitego gracza w naszym klubie, piłkarza jakiego jeszcze nigdy nie mieliśmy i długo nie będziemy mieli. Ale jeśli chce odejść, niech odchodzi. Nie skomentuję jego zachowania z szacunku dla niego (którego to szacunku on niestety nie ma). Niech mu się wiedzie. O ile nie znoszę Realu, to jemu samemu i tak będę dalej kibicował
29 sierpnia 2013, 08:24 [cytuj]
to już sprzedany? ? ? nie może być!?
to już sprzedany? ? ? nie może być!?
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
29 sierpnia 2013, 20:21 [cytuj]
http://www.tottenham.com.pl/news/show/wiceprezdent-realu-o-transferze-bale039a


ihhhhhhhhhaaaaa.... :brawo:
Daniel nie daj się - 120 mln i ani funta mniej!
:rotfl:
http://www.tottenham.com.pl/news/show/wiceprezdent-realu-o-transferze-bale039a ihhhhhhhhhaaaaa.... :brawo: Daniel nie daj się - 120 mln i ani funta mniej! :rotfl:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
29 sierpnia 2013, 20:26 [cytuj]
RAFO THF powiedział/a:
http://www.tottenham.com.pl/news/show/wiceprezdent-realu-o-transferze-bale039a


ihhhhhhhhhaaaaa.... :brawo:
Daniel nie daj się - 120 mln i ani funta mniej!
:rotfl:


Sprzedać go i za 80 mln funtów. Nie jest nam potrzebny. Z obecnymi transferami wątpię żeby miał szanse grać w podstawie. Co najwyżej ława :rotfl:
Sprzedać go i za 80 mln funtów. Nie jest nam potrzebny. Z obecnymi transferami wątpię żeby miał szanse grać w podstawie. Co najwyżej ława :rotfl:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
|<  <<  <  40  41  42  43  44    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 152 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się