Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  40  41  42  43  44    >
29 sierpnia 2013, 20:30 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Sprzedać go i za 80 mln funtów. Nie jest nam potrzebny. Z obecnymi transferami wątpię żeby miał szanse grać w podstawie. Co najwyżej ława :rotfl:



no to będzie najmocniejsza ławka na świecie :rotfl:
no to będzie najmocniejsza ławka na świecie :rotfl:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
29 sierpnia 2013, 20:37 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Sprzedać go i za 80 mln funtów. Nie jest nam potrzebny. Z obecnymi transferami wątpię żeby miał szanse grać w podstawie. Co najwyżej ława :rotfl:
haha, żartowniś z ciebie
haha, żartowniś z ciebie
29 sierpnia 2013, 20:45 [cytuj]
Tak. Po namyśle. Są problemy z transferem Bale.
1. Bo DL nie chce tak naprawde go sprzedać i chyba gra na "przetrzymanie focha" - tak jak z Luką M.
2. Bo "jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze"
Rozwijając to dalej. Real pomaga GB (być może za pomocą jakiegoś negocjatora/psychologa) postępować tak, żeby stopień zafoszenia doprowadził włodarzy Spurs do granic możliwości. Co pozwoliłoby im zbić cenę do takiej, jaką GOŁODUPIEC Real-Marca ma w sejfie -- tfuu... jaką może dostać w banku... myślę, że jest to 80 max 90 mln ojro. ----- Dodatkowo przy takiej kwocie (a więc brak rekordu w aspekcie transferu), GB11 nie zdetronizuje pozycji CR7 w drużynie. A tego Perez nie chce - dlatego cena za Wlijczyka powinna być wg. Hiszpanów niższa od rekordu o te kilka baniek. Daniel nie powinien na to pozwolić pod żadnym pozorem - za to psucie nam krwi 2 sezon z rzędu... kibicuje mu żeby się uparł na dobre! :brawo:
Tak. Po namyśle. Są problemy z transferem Bale. 1. Bo DL nie chce tak naprawde go sprzedać i chyba gra na "przetrzymanie focha" - tak jak z Luką M. 2. Bo "jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze" Rozwijając to dalej. Real pomaga GB (być może za pomocą jakiegoś negocjatora/psychologa) postępować tak, żeby stopień zafoszenia doprowadził włodarzy Spurs do granic możliwości. Co pozwoliłoby im zbić cenę do takiej, jaką GOŁODUPIEC Real-Marca ma w sejfie -- tfuu... jaką może dostać w banku... myślę, że jest to 80 max 90 mln ojro. ----- Dodatkowo przy takiej kwocie (a więc brak rekordu w aspekcie transferu), GB11 nie zdetronizuje pozycji CR7 w drużynie. A tego Perez nie chce - dlatego cena za Wlijczyka powinna być wg. Hiszpanów niższa od rekordu o te kilka baniek. Daniel nie powinien na to pozwolić pod żadnym pozorem - za to psucie nam krwi 2 sezon z rzędu... kibicuje mu żeby się uparł na dobre! :brawo:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
29 sierpnia 2013, 21:02 [cytuj]
Wiesz RAFO nawet te 90 mln to jest kupa kasy. Rekord rekordem, nie mówię, że nie fajnie byłoby go pobić, ale to nie o to w tym wszystkim chodzi. Skrzydła i tak już mamy mocne, wiem, że Bale to całkiem inna galaktyka w porównaniu z tym co prezentuje Chadli, Andros, czy nawet Lamela, ale wciąż wydaje mi się, że jest do zastąpienia. Mamy teraz bardzo mocną ekipę w Londynie, a po zachowaniu Bale'a w stosunku do klubu, ja bym go puścił za te 90 mln. Tyle, że to nie ja podejmuję decyzję i mam nadzieję, że ci, którzy to robią, podejmą najlepszą z możliwych. Amen.
Wiesz RAFO nawet te 90 mln to jest kupa kasy. Rekord rekordem, nie mówię, że nie fajnie byłoby go pobić, ale to nie o to w tym wszystkim chodzi. Skrzydła i tak już mamy mocne, wiem, że Bale to całkiem inna galaktyka w porównaniu z tym co prezentuje Chadli, Andros, czy nawet Lamela, ale wciąż wydaje mi się, że jest do zastąpienia. Mamy teraz bardzo mocną ekipę w Londynie, a po zachowaniu Bale'a w stosunku do klubu, ja bym go puścił za te 90 mln. Tyle, że to nie ja podejmuję decyzję i mam nadzieję, że ci, którzy to robią, podejmą najlepszą z możliwych. Amen
31 sierpnia 2013, 01:38 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
Tak. Po namyśle. Są problemy z transferem Bale.
1. Bo DL nie chce tak naprawde go sprzedać i chyba gra na "przetrzymanie focha" - tak jak z Luką M.
2. Bo "jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze"
Rozwijając to dalej. Real pomaga GB (być może za pomocą jakiegoś negocjatora/psychologa) postępować tak, żeby stopień zafoszenia doprowadził włodarzy Spurs do granic możliwości. Co pozwoliłoby im zbić cenę do takiej, jaką GOŁODUPIEC Real-Marca ma w sejfie -- tfuu... jaką może dostać w banku... myślę, że jest to 80 max 90 mln ojro. ----- Dodatkowo przy takiej kwocie (a więc brak rekordu w aspekcie transferu), GB11 nie zdetronizuje pozycji CR7 w drużynie. A tego Perez nie chce - dlatego cena za Wlijczyka powinna być wg. Hiszpanów niższa od rekordu o te kilka baniek. Daniel nie powinien na to pozwolić pod żadnym pozorem - za to psucie nam krwi 2 sezon z rzędu... kibicuje mu żeby się uparł na dobre! :brawo:


Żart z holenderskiego programu radiowego o sporcie:

Odkąd Bale zobaczył, że w Tottenhamie będą grali lepsi piłkarze niż Ci w Madrycie, jego nawigacja powtarza mu w kółko "Zawróć jeśli to możliwe"
Żart z holenderskiego programu radiowego o sporcie: Odkąd Bale zobaczył, że w Tottenhamie będą grali lepsi piłkarze niż Ci w Madrycie, jego nawigacja powtarza mu w kółko "Zawróć jeśli to możliwe"
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
31 sierpnia 2013, 08:12 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Żart z holenderskiego programu radiowego o sporcie:

Odkąd Bale zobaczył, że w Tottenhamie będą grali lepsi piłkarze niż Ci w Madrycie, jego nawigacja powtarza mu w kółko "Zawróć jeśli to możliwe"


:tak:
:tak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
31 sierpnia 2013, 20:51 [cytuj]
51 h 11 min - a Bale wciąż nasz :ok:
51 h 11 min - a Bale wciąż nasz :ok:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
31 sierpnia 2013, 20:58 [cytuj]
RAFO, martwie sie o ciebie. Nie wiem co ci dolega :bezradny:

podobno dziś jest zamknięcie okna transferowego w hiszpanii. wiec dziś będziemy wszystko wiedzieć
RAFO, martwie sie o ciebie. Nie wiem co ci dolega :bezradny: podobno dziś jest zamknięcie okna transferowego w hiszpanii. wiec dziś będziemy wszystko wiedzieć
1 września 2013, 22:23 [cytuj]
Motorniczy powiedział/a:
RAFO, martwie sie o ciebie. Nie wiem co ci dolega :bezradny:

podobno dziś jest zamknięcie okna transferowego w hiszpanii. wiec dziś będziemy wszystko wiedzieć




a ja nie wie co tobie dolega ?
a ja nie wie co tobie dolega ?
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 września 2013, 22:25 [cytuj]
http://www.transfery.info/60319,oswiadczenie-balea
--
niech spierdala na drzewo banany prostować, życzę mu wszystkiego najgorszego!
http://www.transfery.info/60319,oswiadczenie-balea -- niech spierdala na drzewo banany prostować, życzę mu wszystkiego najgorszego!
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
2 września 2013, 00:04 [cytuj]
Rotfl. Ahahahaha. Nice one, Rafo. :ok:
:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:
Rotfl. Ahahahaha. Nice one, Rafo. :ok: :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:
LMAO
2 września 2013, 07:49 [cytuj]
http://c3201142.cdn02.imgwykop.pl/comment_GSfTue1jzLMNtvikm2zdwRezIUPx4G3J.jpg
http://c3201142.cdn02.imgwykop.pl/comment_GSfTue1jzLMNtvikm2zdwRezIUPx4G3J.jpg
2 września 2013, 07:55 [cytuj]
Nie no, Tottenham zawsze w sercu... takie pierdolenie że głowa mała. Tak samo jest z jednym kanonierem - Van Persim. Kanonier a wpierdala bramki Manchesterowi :wysmiewacz: ludzie trzymajcie mnie.
Jedno jest pewne, trzeba mu podziękować za nowych graczy :lezkawoku:
Nie no, Tottenham zawsze w sercu... takie pierdolenie że głowa mała. Tak samo jest z jednym kanonierem - Van Persim. Kanonier a wpierdala bramki Manchesterowi :wysmiewacz: ludzie trzymajcie mnie. Jedno jest pewne, trzeba mu podziękować za nowych graczy :lezkawoku:
2 września 2013, 09:14 [cytuj]
RAFO widze ze na anglia.goal.pl siedzisz. Podziwiam, kiedyś chciałem założyć tam profil ale jak zobaczyłem jaki element siedzi tam i komentuje to sobie odpuściłem
RAFO widze ze na anglia.goal.pl siedzisz. Podziwiam, kiedyś chciałem założyć tam profil ale jak zobaczyłem jaki element siedzi tam i komentuje to sobie odpuściłem
2 września 2013, 09:31 [cytuj]
jedynym wyjściem i obroną przed "krokiem wstecz" w tej sytuacji jest zakontraktowanie Rooney-a :mysli:
jedynym wyjściem i obroną przed "krokiem wstecz" w tej sytuacji jest zakontraktowanie Rooney-a :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
2 września 2013, 09:33 [cytuj]
Motorniczy powiedział/a:
RAFO widze ze na anglia.goal.pl siedzisz. Podziwiam, kiedyś chciałem założyć tam profil ale jak zobaczyłem jaki element siedzi tam i komentuje to sobie odpuściłem






a ja tam lubię czasem wsadzić przysłowiowy "kij w mrowisko" ..
a ja tam lubię czasem wsadzić przysłowiowy "kij w mrowisko"
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
2 września 2013, 10:47 [cytuj]
Motorniczy powiedział/a:
Nie no, Tottenham zawsze w sercu... takie pierdolenie że głowa mała. Tak samo jest z jednym kanonierem - Van Persim. Kanonier a wpierdala bramki Manchesterowi :wysmiewacz: ludzie trzymajcie mnie.
Jedno jest pewne, trzeba mu podziękować za nowych graczy :lezkawoku:


To nie tak, on mówi że kibicuje Arsenalowi ale w sercu siedział mu taki mały chłopiec i krzyczał MANCHESTER UNTIED! Wy przynajmniej kasę za Bale wydaliście z nas Boss jak zwykle zrobił idiotów i sprowadził Sanogo i Flaminiego(; /) Arsenal Biznes Club
To nie tak, on mówi że kibicuje Arsenalowi ale w sercu siedział mu taki mały chłopiec i krzyczał MANCHESTER UNTIED! Wy przynajmniej kasę za Bale wydaliście z nas Boss jak zwykle zrobił idiotów i sprowadził Sanogo i Flaminiego(; /) Arsenal Biznes Club
2 września 2013, 11:09 [cytuj]
thegunner4life powiedział/a:
To nie tak, on mówi że kibicuje Arsenalowi ale w sercu siedział mu taki mały chłopiec i krzyczał MANCHESTER UNTIED! Wy przynajmniej kasę za Bale wydaliście z nas Boss jak zwykle zrobił idiotów i sprowadził Sanogo i Flaminiego(; /) Arsenal Biznes Club

jeszcze 13h jest
moze Wengier sie obudzi, ale po wczorajszym meczu to chyba nie;)
jeszcze 13h jest moze Wengier sie obudzi, ale po wczorajszym meczu to chyba nie;)
2 września 2013, 11:31 [cytuj]
thegunner4life powiedział/a:
Wy przynajmniej kasę za Bale wydaliście z nas Boss jak zwykle zrobił idiotów i sprowadził Sanogo i Flaminiego(; /) Arsenal Biznes Club

I wzmocnieniami za 0 funtów (czy ile on tam dał za Sanogo) potrafił wczoraj pokonać wzmocnienia za ponad 100 milionów. Ja bym siedział cicho jakbym miał takiego menago, ale nie mnie oceniać co się dzieje w Arsenalu.
I wzmocnieniami za 0 funtów (czy ile on tam dał za Sanogo) potrafił wczoraj pokonać wzmocnienia za ponad 100 milionów. Ja bym siedział cicho jakbym miał takiego menago, ale nie mnie oceniać co się dzieje w Arsenalu
COYS!
2 września 2013, 11:38 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
I wzmocnieniami za 0 funtów (czy ile on tam dał za Sanogo) potrafił wczoraj pokonać wzmocnienia za ponad 100 milionów. Ja bym siedział cicho jakbym miał takiego menago, ale nie mnie oceniać co się dzieje w Arsenalu


Wduwek, my stracilismy pilkarza za 100 mln, wiec az tak bym sie o to na twoim miejscu nie plul. Wyglada to tak, jakbys nie umial pogodzic sie z ta porazka, a tak naprawde to nie jest az tak wielki problem.
Wduwek, my stracilismy pilkarza za 100 mln, wiec az tak bym sie o to na twoim miejscu nie plul. Wyglada to tak, jakbys nie umial pogodzic sie z ta porazka, a tak naprawde to nie jest az tak wielki problem
LMAO
|<  <<  <  40  41  42  43  44    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 161 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się