Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  2  3  4  5  6  
19 lutego 2014, 15:10 [cytuj]
Malothein powiedział/a:
Tośmy się qrwa nacieszyli, znowu Sandro jest unfit to play


Potwierdzam, niestety...

A Lamela w Rzymie kontynuuje swoją rehabilitację...
Potwierdzam, niestety... A Lamela w Rzymie kontynuuje swoją rehabilitację
Can't Smile Without You!!!
21 lutego 2014, 23:18 [cytuj]
P Jones Calf/Shin Injury22nd Feb 14
D Welbeck Knee Injury 22nd Feb 14
Rafael Concussion 22nd Feb 14
J Evans Calf/Shin Injury no return date
Nani Hamstring Injury no return date
H Weeb Moyes Injury never return date
P Jones Calf/Shin Injury22nd Feb 14 D Welbeck Knee Injury 22nd Feb 14 Rafael Concussion 22nd Feb 14 J Evans Calf/Shin Injury no return date Nani Hamstring Injury no return date H Weeb Moyes Injury never return date
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
19 marca 2014, 19:57 [cytuj]
Huge injury problems for Tottenham in Lisbon

Team news! Adebayor (knee), Paulinho (knock), Walker (groin), Kaboul (thigh) & Vertonghen (susp) are new absentees for Benfica game

Team news! Chiriches (back), Lamela (thigh/calf), Dawson (hamstring), Dembele (calf) & Capoue (ankle) still out of Benfica game

Wielkie brawa dla sztabu medycznego. Jedziemy U21 na Benfice. Może chociaż oni będą gryźli trawę.
Huge injury problems for Tottenham in Lisbon Team news! Adebayor (knee), Paulinho (knock), Walker (groin), Kaboul (thigh) & Vertonghen (susp) are new absentees for Benfica game Team news! Chiriches (back), Lamela (thigh/calf), Dawson (hamstring), Dembele (calf) & Capoue (ankle) still out of Benfica game Wielkie brawa dla sztabu medycznego. Jedziemy U21 na Benfice. Może chociaż oni będą gryźli trawę
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
19 marca 2014, 21:20 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Huge injury problems for Tottenham in Lisbon

Team news! Adebayor (knee), Paulinho (knock), Walker (groin), Kaboul (thigh) & Vertonghen (susp) are new absentees for Benfica game

Team news! Chiriches (back), Lamela (thigh/calf), Dawson (hamstring), Dembele (calf) & Capoue (ankle) still out of Benfica game

Wielkie brawa dla sztabu medycznego. Jedziemy U21 na Benfice. Może chociaż oni będą gryźli trawę

Vejlkovic może zagra :ok:
Vejlkovic może zagra :ok:
Offence win games, defence wins titles
19 marca 2014, 22:36 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
Vejlkovic może zagra :ok:
w końcu, już chciałem wcześniej go zobaczyć :D
w końcu, już chciałem wcześniej go zobaczyć :D
20 marca 2014, 11:34 [cytuj]
A tu potwierdzenie naszego Tottenham Hospital:

http://www.tottenhamhotspur.com/news/benfica-vs-spurs-team-news-190314/
A tu potwierdzenie naszego Tottenham Hospital: http://www.tottenhamhotspur.com/news/benfica-vs-spurs-team-news-190314/
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
20 marca 2014, 11:53 [cytuj]
na ile znowu wypadł Kaboul ?
na ile znowu wypadł Kaboul ?
20 marca 2014, 12:55 [cytuj]
Tim powiedział, że może wróci na niedzielę.
BTW, fajny by można zespół złożyć z tych, których z różnych powodów nie ma w kadrze.

Lloris - Walker, Kaboul, Chiriches, Vertonghen - Dembele, Capoue, Paulinho - Lamela, Adebayor i jeszcze ktoś. To by nawet mogła być podstawa, więc praktycznie gramy z Benficą drugim składem. Powodzenia Tim.
Tim powiedział, że może wróci na niedzielę. BTW, fajny by można zespół złożyć z tych, których z różnych powodów nie ma w kadrze. Lloris - Walker, Kaboul, Chiriches, Vertonghen - Dembele, Capoue, Paulinho - Lamela, Adebayor i jeszcze ktoś. To by nawet mogła być podstawa, więc praktycznie gramy z Benficą drugim składem. Powodzenia Tim
LMAO
14 października 2014, 17:34 [cytuj]
Lloris i Chadli z kontuzjami wracają z repy - pięknie qurwa!
Lloris i Chadli z kontuzjami wracają z repy - pięknie qurwa!
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
15 października 2014, 21:04 [cytuj]
Lloris ma zagrać i dziś też przeczytałem pierwsze info, że Chadli ma dać radę zagrać, ale trochę mi się wierzyć nie chce, w fantasy zmianę zrobię chyba :D
Lloris ma zagrać i dziś też przeczytałem pierwsze info, że Chadli ma dać radę zagrać, ale trochę mi się wierzyć nie chce, w fantasy zmianę zrobię chyba :D
17 października 2014, 15:31 [cytuj]
Mauricio added: “Kyle Naughton is getting better and perhaps he will have the possibililty to be in the squad for the next game (Asteras Tripolis).

Wygląda na to, że z Naughtonem jednak nie jest tak źle i niedługo będzie mógł grać. Świetnie się składa bo ostatnio grał całkiem dobrze :)
Mauricio added: “Kyle Naughton is getting better and perhaps he will have the possibililty to be in the squad for the next game (Asteras Tripolis). Wygląda na to, że z Naughtonem jednak nie jest tak źle i niedługo będzie mógł grać. Świetnie się składa bo ostatnio grał całkiem dobrze :)
|<  <<  <  2  3  4  5  6  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 100 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się