Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
10 lutego 2015, 13:27 [cytuj]
Michał powiedział/a:
The Sun czy Daily Mail (w każdym razie któryś z tych szmatławców) głosi, że Perez będzie latem starał się o naszą czwórkę: Kane, Lloris, Eriksen i... Bentaleb. :wysmiewacz::wysmiewacz::wysmiewacz::wysmiewacz:

To tak w ramach rozluźnienia atmosfery :rotfl::rotfl::rotfl:


Raczej Levy nie rozbije drużyny , którą trzeba było budować ... 2-3 lata . Swoją drogą plota jakich mało - gdzie miałby grać Eriksen ? Na pozycji Rodrigueza ? Na pewno nie , do tego HalaDzieci nie pozwolą aby Francuz stał na bramce zamiast Cassilasa .
Raczej Levy nie rozbije drużyny , którą trzeba było budować ... 2-3 lata . Swoją drogą plota jakich mało - gdzie miałby grać Eriksen ? Na pozycji Rodrigueza ? Na pewno nie , do tego HalaDzieci nie pozwolą aby Francuz stał na bramce zamiast Cassilasa
10 lutego 2015, 13:30 [cytuj]
Pismaki znowu szaleją. Co okienko łysy ma robić wyprzedaż według nich. W tym które skończyło się przed kilkoma dniami było nie inaczej :tak:
Pismaki znowu szaleją. Co okienko łysy ma robić wyprzedaż według nich. W tym które skończyło się przed kilkoma dniami było nie inaczej :tak:
10 lutego 2015, 16:11 [cytuj]
MrPitero powiedział/a:
Co sądzicie o moim artykule o Harrym ? https://mrpiteros.wordpress.com/2015/02/09/mlode-talenty-harry-kane/


Ja Ci chlopie odpowiem, bo dyskusja sie wam rozkrecila, a oprocz varby, nikt sie do niego nie odniosl.

Na poczatek kontent - jak napisal varba, nie ma w tresci niczego odkrywczego. Powiem wiecej, to jest maslo maslane podlane banalami. W kolko parafrazowany wniosek, ze Kane zaczal dobrze grac, strzela gole etc. Zero tresci.

No ale wazniejsza jest forma. Powiem tak - domyslam sie, ze jestes mlody, dopiero zaczynasz zabawe w pisanie, wiec mam dobra rade - zanim zabierzesz sie za tworzenie, najpierw duzo czytaj, tematyka dowolna, ale nie jakas papke thrillerowo/sportowa, tylko dobre ksiazki, najlepiej klasyke albo wysokiej jakosci proze wspolczesna. Rozwijaj slownictwo, skladnie, bo na razie jest to napisane tak fatalnie, ze nie da sie czytac. Bledy skladniowe, ortograficzne, niechlujstwo.

Zeby nie byc goloslownym przyklady:

Przed sezonem nie wielu znało postać tego zawodnika - niewielu

Nie ma wątpliwości, że drużyna zawdzięcza tak wysokie miejsce w tabeli dzięki formie młodego Anglika - po jaka cholere to 'dzieki'?

Jeżeli będzie rozwijał się w tak błyskawicznym tempie to po jego usługi już wkrótce zgłoszą się najlepsze drużyny Premier League, jednak cena za jego usługi w stosunku do tej sprzed roku, wzrosła nawet dziesięciokrotnie. - przecinek zamiast 'to'. Dwa zdania zamiast jednego

Piłkarz jest bardzo dobrze zbudowany fizycznie, co w angielskiej lidze jest bez wątpienia sporym atutem - lidze angielskiej

Warto zauważyć, że Kane grał w Tottenhamie od najmłodszych lat. - wciaz gra

Piłkarskie szlify zdobywał on jednak na wypożyczeniach i ogrywaniu się w niższych ligach, ale w końcu sztab trenerski Spurs dał mu szansę, a on odwdzięcza się w najlepszy możliwy sposób. - wywal pierwsze 'on', po co to 'jednak'. A najlepiej porozbijac na wiecej zdan

Kontrakt ma podpisany aż do roku 2020, dlatego uważam, że Koguty nie chętnie pozbędą się swojej kury, która znosi złote jajka - niechetnie

Myślę, że w kadrze znakomicie będzie uzupełniał się z Dannym Sturiddge’m - piszac wypada znac prawidlowa pisownie nazwisk


Tyle tak na szybko, troche duzo jak na tak krotki tekst, a nie doczytalem do konca. Ogolnie problem internetu jest taki, ze kazdy moze pisac i tego oczywiscie nie zabraniam, ale warto mierzyc sily na zamiary i nie dopytywac sie piec razy co inni sadza o pierwszych wybitnie grafomanskich probach. Przykro mi to pisac, ale przynajmniej od kogos uslyszysz szczera i prawdziwa opinie.
-------------------------------------------------------

A przechodzac do meritum, ostatnie wyczyny Harry'ego, ale tez Bentaleba sklaniaja mnie do opinii, ze kompletnie nie znam sie na pilce. W zyciu do glowy by mi nie przyszlo, ze ten nasz mlodzian tak wystrzeli. Dalbym sobie do niedawna reke odciac, ze skonczy jak kiedys Lee Barnard, albo co najwyzej jak ostatnio Jake Livermore, czyli co najwyzej w niskich stanach srednich. Zwlaszcza ze ostatnie wypozyczenie do Norwich nie bylo przelomowe.

No i cholera, prawda jest taka ze Kane nie ma bajecznej techniki, ma slaba szybkosc, ale za to ma rzecz najwazniejsza - boiskowa inteligencje i myslenie. Pare tygodni temu podczas analizy w Match of the Day Lineker i Shearer porownywali go a to do super Ala, a to do Tadziany Sheringhama, nawet Klinsmann sie w tych analizach przewinal. Niemca mi Kane nie przypomina, ale dwoch pozostalych - faktycznie jak najbardziej. Sila Harry'ego jest to, ze jest polaczeniem tej dwojki. Zdecydowanie wiecej w nim Teddy'ego - tez wolny, ale nadrabiajacy ustawianiem sie, zastawianiem, rozgrywaniem. Z kolei Kane jest duzo bardziej aktywny na skrzydlach i cofa sie jednak glebiej niz Teddy. Z kolei po Shearerze ma wykonczenie akcji. Cholera, drugi gol w sobote to byl nawet nie 100% ale 200% Alan Shearer - glowka w dlugi rog - klasyka gatunku!

Kto by sie spodziewal, ze po tylu latach szukania i marnowania kasy, znalezlismy NRRa w rezerwach :)
Ja Ci chlopie odpowiem, bo dyskusja sie wam rozkrecila, a oprocz varby, nikt sie do niego nie odniosl. Na poczatek kontent - jak napisal varba, nie ma w tresci niczego odkrywczego. Powiem wiecej, to jest maslo maslane podlane banalami. W kolko parafrazowany wniosek, ze Kane zaczal dobrze grac, strzela gole etc. Zero tresci. No ale wazniejsza jest forma. Powiem tak - domyslam sie, ze jestes mlody, dopiero zaczynasz zabawe w pisanie, wiec mam dobra rade - zanim zabierzesz sie za tworzenie, najpierw duzo czytaj, tematyka dowolna, ale nie jakas papke thrillerowo/sportowa, tylko dobre ksiazki, najlepiej klasyke albo wysokiej jakosci proze wspolczesna. Rozwijaj slownictwo, skladnie, bo na razie jest to napisane tak fatalnie, ze nie da sie czytac. Bledy skladniowe, ortograficzne, niechlujstwo. Zeby nie byc goloslownym przyklady: Przed sezonem nie wielu znało postać tego zawodnika - niewielu Nie ma wątpliwości, że drużyna zawdzięcza tak wysokie miejsce w tabeli dzięki formie młodego Anglika - po jaka cholere to 'dzieki'? Jeżeli będzie rozwijał się w tak błyskawicznym tempie to po jego usługi już wkrótce zgłoszą się najlepsze drużyny Premier League, jednak cena za jego usługi w stosunku do tej sprzed roku, wzrosła nawet dziesięciokrotnie. - przecinek zamiast 'to'. Dwa zdania zamiast jednego Piłkarz jest bardzo dobrze zbudowany fizycznie, co w angielskiej lidze jest bez wątpienia sporym atutem - lidze angielskiej Warto zauważyć, że Kane grał w Tottenhamie od najmłodszych lat. - wciaz gra Piłkarskie szlify zdobywał on jednak na wypożyczeniach i ogrywaniu się w niższych ligach, ale w końcu sztab trenerski Spurs dał mu szansę, a on odwdzięcza się w najlepszy możliwy sposób. - wywal pierwsze 'on', po co to 'jednak'. A najlepiej porozbijac na wiecej zdan Kontrakt ma podpisany aż do roku 2020, dlatego uważam, że Koguty nie chętnie pozbędą się swojej kury, która znosi złote jajka - niechetnie Myślę, że w kadrze znakomicie będzie uzupełniał się z Dannym Sturiddge’m - piszac wypada znac prawidlowa pisownie nazwisk Tyle tak na szybko, troche duzo jak na tak krotki tekst, a nie doczytalem do konca. Ogolnie problem internetu jest taki, ze kazdy moze pisac i tego oczywiscie nie zabraniam, ale warto mierzyc sily na zamiary i nie dopytywac sie piec razy co inni sadza o pierwszych wybitnie grafomanskich probach. Przykro mi to pisac, ale przynajmniej od kogos uslyszysz szczera i prawdziwa opinie. ------------------------------------------------------- A przechodzac do meritum, ostatnie wyczyny Harry'ego, ale tez Bentaleba sklaniaja mnie do opinii, ze kompletnie nie znam sie na pilce. W zyciu do glowy by mi nie przyszlo, ze ten nasz mlodzian tak wystrzeli. Dalbym sobie do niedawna reke odciac, ze skonczy jak kiedys Lee Barnard, albo co najwyzej jak ostatnio Jake Livermore, czyli co najwyzej w niskich stanach srednich. Zwlaszcza ze ostatnie wypozyczenie do Norwich nie bylo przelomowe. No i cholera, prawda jest taka ze Kane nie ma bajecznej techniki, ma slaba szybkosc, ale za to ma rzecz najwazniejsza - boiskowa inteligencje i myslenie. Pare tygodni temu podczas analizy w Match of the Day Lineker i Shearer porownywali go a to do super Ala, a to do Tadziany Sheringhama, nawet Klinsmann sie w tych analizach przewinal. Niemca mi Kane nie przypomina, ale dwoch pozostalych - faktycznie jak najbardziej. Sila Harry'ego jest to, ze jest polaczeniem tej dwojki. Zdecydowanie wiecej w nim Teddy'ego - tez wolny, ale nadrabiajacy ustawianiem sie, zastawianiem, rozgrywaniem. Z kolei Kane jest duzo bardziej aktywny na skrzydlach i cofa sie jednak glebiej niz Teddy. Z kolei po Shearerze ma wykonczenie akcji. Cholera, drugi gol w sobote to byl nawet nie 100% ale 200% Alan Shearer - glowka w dlugi rog - klasyka gatunku! Kto by sie spodziewal, ze po tylu latach szukania i marnowania kasy, znalezlismy NRRa w rezerwach :)
10 lutego 2015, 17:43 [cytuj]
halabala powiedział/a:


A przechodzac do meritum, ostatnie wyczyny Harry'ego, ale tez Bentaleba sklaniaja mnie do opinii, ze kompletnie nie znam sie na pilce. W zyciu do glowy by mi nie przyszlo, ze ten nasz mlodzian tak wystrzeli. Dalbym sobie do niedawna reke odciac, ze skonczy jak kiedys Lee Barnard, albo co najwyzej jak ostatnio Jake Livermore, czyli co najwyzej w niskich stanach srednich. Zwlaszcza ze ostatnie wypozyczenie do Norwich nie bylo przelomowe.

No i cholera, prawda jest taka ze Kane nie ma bajecznej techniki, ma slaba szybkosc, ale za to ma rzecz najwazniejsza - boiskowa inteligencje i myslenie. Pare tygodni temu podczas analizy w Match of the Day Lineker i Shearer porownywali go a to do super Ala, a to do Tadziany Sheringhama, nawet Klinsmann sie w tych analizach przewinal. Niemca mi Kane nie przypomina, ale dwoch pozostalych - faktycznie jak najbardziej. Sila Harry'ego jest to, ze jest polaczeniem tej dwojki. Zdecydowanie wiecej w nim Teddy'ego - tez wolny, ale nadrabiajacy ustawianiem sie, zastawianiem, rozgrywaniem. Z kolei Kane jest duzo bardziej aktywny na skrzydlach i cofa sie jednak glebiej niz Teddy. Z kolei po Shearerze ma wykonczenie akcji. Cholera, drugi gol w sobote to byl nawet nie 100% ale 200% Alan Shearer - glowka w dlugi rog - klasyka gatunku!

Kto by sie spodziewal, ze po tylu latach szukania i marnowania kasy, znalezlismy NRRa w rezerwach :)


Zagadzam się z Tobą prawie w pełni. Jedno co mnie zastanawia to właśnie jego szybkość. Nigdzie nie znalazłem jaką prędkość rozwija ale zastanawia mnie, że on nie odstaje w pojedynkach biegowych z przeciwnikami - przynajmniej do 70 min. Zastanawiam się czy to może tylko jego postawa takie wrażenie daje, że jest wolny. Ostatnio czytałem, że Dier jest najszybszym zawodnikiem Spurs. Kto by pomyślał...

http://hereisthecity.com/en-gb/2015/01/08/tottenham-hotspurs-fastest-player-revealed-yedlin-has-serious-co/
Zagadzam się z Tobą prawie w pełni. Jedno co mnie zastanawia to właśnie jego szybkość. Nigdzie nie znalazłem jaką prędkość rozwija ale zastanawia mnie, że on nie odstaje w pojedynkach biegowych z przeciwnikami - przynajmniej do 70 min. Zastanawiam się czy to może tylko jego postawa takie wrażenie daje, że jest wolny. Ostatnio czytałem, że Dier jest najszybszym zawodnikiem Spurs. Kto by pomyślał... http://hereisthecity.com/en-gb/2015/01/08/tottenham-hotspurs-fastest-player-revealed-yedlin-has-serious-co/
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
10 lutego 2015, 18:04 [cytuj]
może zaczyna odstawać po 70 minucie dlatego że biega ponad 10km na mecz? kiedyś tam dobił bodajże 13

co do jego techniki to bym porównał do Thomasa Mullera, niby też nic, ale jednak technike ma konkretną, tylko że wykorzystuje jak trzeba, nie skacze niepotrzebnie nad piłką i dlatego część ludzi myśli ze nie ma techniki, jak dla mnie ma jej sporo ;)
może zaczyna odstawać po 70 minucie dlatego że biega ponad 10km na mecz? kiedyś tam dobił bodajże 13 co do jego techniki to bym porównał do Thomasa Mullera, niby też nic, ale jednak technike ma konkretną, tylko że wykorzystuje jak trzeba, nie skacze niepotrzebnie nad piłką i dlatego część ludzi myśli ze nie ma techniki, jak dla mnie ma jej sporo ;)
10 lutego 2015, 20:13 [cytuj]
Zgadzam się z Robertem. Też zauważyłem, że oboje prezentują styl "byle do przodu, ale skutecznie", bo tak można nazwać styl gry obu piłkarzy, bez żadnych udziwnień.
Zgadzam się z Robertem. Też zauważyłem, że oboje prezentują styl "byle do przodu, ale skutecznie", bo tak można nazwać styl gry obu piłkarzy, bez żadnych udziwnień
10 lutego 2015, 21:45 [cytuj]
Emilian powiedział/a:
Kolego, ja niczego nie biorę do siebie. Naprawdę bym Ciebie podziwiał, gdybyś umieścił Kane'a w "swojej jedenastce Młodych Talentów" np. 3 lata temu. A tak to niestety...
Zresztą Kane wcale nie jest taki "młody" :bezradny:

To samo dotyczy np. Zoumy. Czy wg Ciebie, tak radykalnie poprawił swoje umiejętności w stosunku do tego co prezentował w Saint-Etienne? Poszedł do Chelsea, zagrał dwa spotkania na krzyż i już mega talent


No cóż, gdybyś przeczytał wcześniejsze moje artykuły dotyczące Młodych Talentów to byś wiedział jakie przyjąłem sobie mniej więcej kryteria wyszukiwania młodych zawodników. Są to m.in wiek poniżej 22lat oraz to, że zaczęli grać w pierwszych składach swoich drużyn właśnie od tego sezonu.
Wybacz, ale ja nie znałem nazwiska Kane przed tym sezonem Premier League. Nie jestem scoutem, dlatego nie jestem też w stanie śledzić poczynania wszystkich zawodników. Jeżeli jakieś nazwisko wpadnie mi w ucho to dopiero "badam" i oglądam piłkarza, a później decyduję czy nadaje się do mojej jedenastki.
Nie wybieram oczywiście gwiazd typu Pogba czy Sterling, a tych przed którymi jeszcze wiele pracy, ale są na najlepszej drodze do wielkiej kariery.
Co do postaci Zoumy to imponuje mi jego gra i uważam, że jest w stanie wspiąć się na największy poziom. Być możę jest on zbyt rozpoznawalny, ale stało się tak głównie przez to, że Mourinho zaczął na niego coraz częsciej stawiać, a Francuz imponował dyspozycją. Zauważ jednak, że mój artykuł pojawił się m.in. przed meczem z City, kiedy to został on wybrany na zawodnika meczu.
Jestem się jednak w pewnym sensie z tobą zgodzić, dlatego kolejni zawodnicy postaram się, aby byli jeszcze bardziej wyselekcjonowani i zadam sobie więcej trudu, aby niekoniecznie byli rozpoznawalni nawet przez koneserów. Zachęcam do zapoznania się z artykułami na moim blogu. Seria o Młodych Talentach pojawia się systematycznie co drugi poniedziałek ;). Mam już pomysły na dwóch kolejnych zawodników, ale nie zdradzę wam ich nazwisk, tego dowiecie się odpowiednio za 13 i 27 dni ;). Postaram się także, aby zawodnicy byli z różnych lig, a nie tylko jednej czy dwóch ;) Więcej przeczytacie na blogu : https://mrpiteros.wordpress.com .

PS: Kane się rozstrzelał, kolejna bramka młodego Anglika ;). Myślę, że aa pewno zostanie powołany na marcowe mecze reprezentacji.
No cóż, gdybyś przeczytał wcześniejsze moje artykuły dotyczące Młodych Talentów to byś wiedział jakie przyjąłem sobie mniej więcej kryteria wyszukiwania młodych zawodników. Są to m.in wiek poniżej 22lat oraz to, że zaczęli grać w pierwszych składach swoich drużyn właśnie od tego sezonu. Wybacz, ale ja nie znałem nazwiska Kane przed tym sezonem Premier League. Nie jestem scoutem, dlatego nie jestem też w stanie śledzić poczynania wszystkich zawodników. Jeżeli jakieś nazwisko wpadnie mi w ucho to dopiero "badam" i oglądam piłkarza, a później decyduję czy nadaje się do mojej jedenastki. Nie wybieram oczywiście gwiazd typu Pogba czy Sterling, a tych przed którymi jeszcze wiele pracy, ale są na najlepszej drodze do wielkiej kariery. Co do postaci Zoumy to imponuje mi jego gra i uważam, że jest w stanie wspiąć się na największy poziom. Być możę jest on zbyt rozpoznawalny, ale stało się tak głównie przez to, że Mourinho zaczął na niego coraz częsciej stawiać, a Francuz imponował dyspozycją. Zauważ jednak, że mój artykuł pojawił się m.in. przed meczem z City, kiedy to został on wybrany na zawodnika meczu. Jestem się jednak w pewnym sensie z tobą zgodzić, dlatego kolejni zawodnicy postaram się, aby byli jeszcze bardziej wyselekcjonowani i zadam sobie więcej trudu, aby niekoniecznie byli rozpoznawalni nawet przez koneserów. Zachęcam do zapoznania się z artykułami na moim blogu. Seria o Młodych Talentach pojawia się systematycznie co drugi poniedziałek ;). Mam już pomysły na dwóch kolejnych zawodników, ale nie zdradzę wam ich nazwisk, tego dowiecie się odpowiednio za 13 i 27 dni ;). Postaram się także, aby zawodnicy byli z różnych lig, a nie tylko jednej czy dwóch ;) Więcej przeczytacie na blogu : https://mrpiteros.wordpress.com . PS: Kane się rozstrzelał, kolejna bramka młodego Anglika ;). Myślę, że aa pewno zostanie powołany na marcowe mecze reprezentacji
10 lutego 2015, 23:09 [cytuj]
Halabala - szacuneczek za elokwencję. Myślałem, że nikt tutaj na błędy nie będzie zwracał uwagi.
Co do artykułu - nie doczytałem, bo wiedziałem, że niczego już się nie dowiem po pierwszych akapitach.

A co do Harry'ego Kane'a w poprzednim sezonie... Nikt nie mógł się spodziewać, że tak rozbłyśnie, chyba, że byłby Poch albo jednym z trenerów (lub ew. doglądałby go co chwila na treningach :D)

Co do techniki naszej nowej gwiazdy - nie powiedziałbym, że u niego z tym słabo. Nie jest może Pirlo, ale technikę użytkową ma imponującą.
Halabala - szacuneczek za elokwencję. Myślałem, że nikt tutaj na błędy nie będzie zwracał uwagi. Co do artykułu - nie doczytałem, bo wiedziałem, że niczego już się nie dowiem po pierwszych akapitach. A co do Harry'ego Kane'a w poprzednim sezonie... Nikt nie mógł się spodziewać, że tak rozbłyśnie, chyba, że byłby Poch albo jednym z trenerów (lub ew. doglądałby go co chwila na treningach :D) Co do techniki naszej nowej gwiazdy - nie powiedziałbym, że u niego z tym słabo. Nie jest może Pirlo, ale technikę użytkową ma imponującą
11 lutego 2015, 01:00 [cytuj]
"Wybacz, ale ja nie znałem nazwiska Kane przed tym sezonem Premier League."

czyli założyłeś konto tutaj aby zareklamować swojego bloga ;)
"Wybacz, ale ja nie znałem nazwiska Kane przed tym sezonem Premier League." czyli założyłeś konto tutaj aby zareklamować swojego bloga ;)
11 lutego 2015, 01:16 [cytuj]
Robert powiedział/a:
czyli założyłeś konto tutaj aby zareklamować swojego bloga ;)


Robercik, szerloku :ok: ;)

A co do samego bloga, to jak koledzy wyżej zauważyli tekst jest pełen oczywistych oczywistości. Gdybyś postarał się bardziej przybliżyć daną postać, którą opisujesz. Poszukać jakichś ciekawostek o niej, przynajmniej jakichś statystyk (niekoniecznie muszą być one jakieś mocno szczegółowe).
Mimo wszystko dostrzegłem, że dodajesz posty w miarę regularnie, co musi świadczyć o twojej pasji i zdeterminowaniu. Na naszym forum pojawiło się kilka głosów krytycznych, ale nie zniechęcaj się, bo widać, że na razie jesteś jeszcze początkującym blogerem, a wszystko można dopracować. Powodzonka i nieustępliwości w dalszym pisaniu! :) Pozdro ;)
Robercik, szerloku :ok: ;) A co do samego bloga, to jak koledzy wyżej zauważyli tekst jest pełen oczywistych oczywistości. Gdybyś postarał się bardziej przybliżyć daną postać, którą opisujesz. Poszukać jakichś ciekawostek o niej, przynajmniej jakichś statystyk (niekoniecznie muszą być one jakieś mocno szczegółowe). Mimo wszystko dostrzegłem, że dodajesz posty w miarę regularnie, co musi świadczyć o twojej pasji i zdeterminowaniu. Na naszym forum pojawiło się kilka głosów krytycznych, ale nie zniechęcaj się, bo widać, że na razie jesteś jeszcze początkującym blogerem, a wszystko można dopracować. Powodzonka i nieustępliwości w dalszym pisaniu! :) Pozdro ;)
11 lutego 2015, 01:21 [cytuj]
Michał powiedział/a:
Robercik, szerloku :ok: ;)

:rotfl:
liczyłem, że jednak kibic:P
:rotfl: liczyłem, że jednak kibic:P
11 lutego 2015, 10:39 [cytuj]
Robert powiedział/a:
:rotfl:
liczyłem, że jednak kibic:P


No spoko spoko ;)
No spoko spoko ;)
11 lutego 2015, 18:54 [cytuj]
Michał powiedział/a:
Robercik, szerloku :ok: ;)

A co do samego bloga, to jak koledzy wyżej zauważyli tekst jest pełen oczywistych oczywistości. Gdybyś postarał się bardziej przybliżyć daną postać, którą opisujesz. Poszukać jakichś ciekawostek o niej, przynajmniej jakichś statystyk (niekoniecznie muszą być one jakieś mocno szczegółowe).
Mimo wszystko dostrzegłem, że dodajesz posty w miarę regularnie, co musi świadczyć o twojej pasji i zdeterminowaniu. Na naszym forum pojawiło się kilka głosów krytycznych, ale nie zniechęcaj się, bo widać, że na razie jesteś jeszcze początkującym blogerem, a wszystko można dopracować. Powodzonka i nieustępliwości w dalszym pisaniu! :) Pozdro ;)


W pewnym sensie się z tobą zgadzam. Warto jednak zauważyć, że moje teksty nie są kierowane tylko do czytelników, którzy wiedzą wszystko o piłce i znają każdego piłkarza. Większość ludzi na moim blogu poznała nazwisko Hoejberg czy Anderson, dlatego nie mogę ich opisywać wnikliwie po to, aby każdy mógł to przeczytać. Jeśli natomiast pisałbym i ogólnikowo i wnikliwie to tekst byłby za długi co spowodowałoby, że mniej ludzi by go czytało i byłby mniej ciekawy. Co do ciekawostek to się zgadzam, dlatego postaram się przybliżając postacie kolejnych 7 zawodników znaleźć jakąś ciekawostkę o każdym z piłkarzy. Co do statystyk to zwykle opisuję ile zawodnik rozegrał spotkań oraz ile zaliczył goli czy asyst w sezonie, a to zupełnie wystarczy. Co do krytyki to oczywiście się nią nie zrażam. Cały czas buduję stałe grono odbiorców, a to, że ktoś krytykuje to znaczy, że przeczytał. Jasne, ciągle pracuję nad swoim stylem i staram się rozwijać, a na wszelką, ale konstruktywną krytykę jestem jak najbardziej otwarty. Oczywiście kibicem Spurs nie jestem, ale Arsenalu tym bardziej. Widzę jednak, że to dobrze że zacząłem wątek Harry Kane'a, bo rozpisaliście się na dobre 2 strony w tak krótkim czasie, a to właśnie użytkownicy tworzą forum. Jeżeli chodzi o reklamowanie mojego bloga na waszym forum to tak był tego nie ujął. Nie zarabiam żadnych pieniędzy za pisanie na blogu, ani za nic co jest z nim związane. Jeżeli jednak na tej stronie zdobędę trzech, czterech użytkowników, którzy będą systematycznie wchodzić na mojego bloga to będę zadowolony. Podsumowując to zachęcam do krytyki, ale konstruktywnej i dopiero po przeczytaniu kilku wpisów na moim blogu, a każdemu chętnie odpowiem ;) https://mrpiteros.wordpress.com/
W pewnym sensie się z tobą zgadzam. Warto jednak zauważyć, że moje teksty nie są kierowane tylko do czytelników, którzy wiedzą wszystko o piłce i znają każdego piłkarza. Większość ludzi na moim blogu poznała nazwisko Hoejberg czy Anderson, dlatego nie mogę ich opisywać wnikliwie po to, aby każdy mógł to przeczytać. Jeśli natomiast pisałbym i ogólnikowo i wnikliwie to tekst byłby za długi co spowodowałoby, że mniej ludzi by go czytało i byłby mniej ciekawy. Co do ciekawostek to się zgadzam, dlatego postaram się przybliżając postacie kolejnych 7 zawodników znaleźć jakąś ciekawostkę o każdym z piłkarzy. Co do statystyk to zwykle opisuję ile zawodnik rozegrał spotkań oraz ile zaliczył goli czy asyst w sezonie, a to zupełnie wystarczy. Co do krytyki to oczywiście się nią nie zrażam. Cały czas buduję stałe grono odbiorców, a to, że ktoś krytykuje to znaczy, że przeczytał. Jasne, ciągle pracuję nad swoim stylem i staram się rozwijać, a na wszelką, ale konstruktywną krytykę jestem jak najbardziej otwarty. Oczywiście kibicem Spurs nie jestem, ale Arsenalu tym bardziej. Widzę jednak, że to dobrze że zacząłem wątek Harry Kane'a, bo rozpisaliście się na dobre 2 strony w tak krótkim czasie, a to właśnie użytkownicy tworzą forum. Jeżeli chodzi o reklamowanie mojego bloga na waszym forum to tak był tego nie ujął. Nie zarabiam żadnych pieniędzy za pisanie na blogu, ani za nic co jest z nim związane. Jeżeli jednak na tej stronie zdobędę trzech, czterech użytkowników, którzy będą systematycznie wchodzić na mojego bloga to będę zadowolony. Podsumowując to zachęcam do krytyki, ale konstruktywnej i dopiero po przeczytaniu kilku wpisów na moim blogu, a każdemu chętnie odpowiem ;) https://mrpiteros.wordpress.com/
12 lutego 2015, 11:31 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Zagadzam się z Tobą prawie w pełni. Jedno co mnie zastanawia to właśnie jego szybkość. Nigdzie nie znalazłem jaką prędkość rozwija ale zastanawia mnie, że on nie odstaje w pojedynkach biegowych z przeciwnikami - przynajmniej do 70 min. Zastanawiam się czy to może tylko jego postawa takie wrażenie daje, że jest wolny. Ostatnio czytałem, że Dier jest najszybszym zawodnikiem Spurs. Kto by pomyślał...

http://hereisthecity.com/en-gb/2015/01/08/tottenham-hotspurs-fastest-player-revealed-yedlin-has-serious-co/



No tak, ale co jeżęli on osiąga te 35km/h koło30-40 metra?? Wtedy już często jest po ptakach. Dynamika i prędkość to osobne tematy. Dla mnie Kane wcale nie jest szybki, nie jest nawet dynamiczny. Jest wytrzymały, to jest jego nadrzędna cecha. Może i koło 70 minuty trochę mniej, ale i tak potrafi biegać na bardzo przyzwoitym poziomie przez cały mecz. Druga sprawa to to ,że robi to po prostu mądrze. To też łączy się z techniką. Nie musi robić "no look pass'ów" , zeby podać piłkę tam gdzie trzeba lub kopnąć obok bramkarza. On myśli, zwalnia kiedy potrzeba, przyspiesza kiedy trzeba popchnąć akcję do przodu. Dużo widzi i to wykorzystuje. Teddy i "Shira"? Też. Ale on jest zdecydowanie nowocześniejszy, dużo więcej potrafi w polu, zastawia się prawie tak dobrze jak.... Lewandowski. Papiery ma na granie o wysokie stawki, bo nawet jak mu przyjdzie nie strzelić przez 10 kolejek, to i tak może dać bardzo dużo.
No tak, ale co jeżęli on osiąga te 35km/h koło30-40 metra?? Wtedy już często jest po ptakach. Dynamika i prędkość to osobne tematy. Dla mnie Kane wcale nie jest szybki, nie jest nawet dynamiczny. Jest wytrzymały, to jest jego nadrzędna cecha. Może i koło 70 minuty trochę mniej, ale i tak potrafi biegać na bardzo przyzwoitym poziomie przez cały mecz. Druga sprawa to to ,że robi to po prostu mądrze. To też łączy się z techniką. Nie musi robić "no look pass'ów" , zeby podać piłkę tam gdzie trzeba lub kopnąć obok bramkarza. On myśli, zwalnia kiedy potrzeba, przyspiesza kiedy trzeba popchnąć akcję do przodu. Dużo widzi i to wykorzystuje. Teddy i "Shira"? Też. Ale on jest zdecydowanie nowocześniejszy, dużo więcej potrafi w polu, zastawia się prawie tak dobrze jak.... Lewandowski. Papiery ma na granie o wysokie stawki, bo nawet jak mu przyjdzie nie strzelić przez 10 kolejek, to i tak może dać bardzo dużo
Kogucie życie!
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 74 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się