Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
26 grudnia 2015, 22:32 [cytuj]
Ponieważ ostatnimi czasy sporo dyskusji wywołuje fakt wystawienia Eriksena w podstawowej "11" i pozycji na jakiej występuje, a także problem obsady lewego obrońcy, zakładam oddzielny temat do dyskusji.

1)Eriksen w podstawowym składzie. Moim zdaniem jeśli ma występowac na boku pomocy, to jest to walka z wiatrakami, pożytek tylko z ewentualnych stałych fragmentów gry, ale nie możemy bazować tylko na tym fakcie. Myślę, że odpoczynek dobrze mu zrobi, a w najbliższym czasie powinien wskakiwać do składu do środka pola za Dembele/Diera/Alliego żeby ich trochę odciążyć, bo szczególnie w tej fazie sezonu, zmęczenie bardzo daje się we znaki.

2) Rose czy Davies ? Z tym drugim w podstawowym składzie zaliczyliśmy właśnie drugi mecz na "0" z tyłu. Z kolei Rose daje niewiarygodnie dużo w defensywie i jestem wielkim fanem tego chłopaka. Ale jeśli mamy zachowywać cześciej czyste konta, jestem za opcją z Davisem

3) Napastnik. Dla mnie nadmierne eksploatowanie Kane'a jest bez sensu, dlatego kluczem jest kupienie napastnika w zimowym okienku transferowym. Najlepiej kogoś z doświadczeniem w Premier League . Marzy mi się Cisse albo Gomis. Ktoś w stylu starego dobrego Adebayora :D
Ponieważ ostatnimi czasy sporo dyskusji wywołuje fakt wystawienia Eriksena w podstawowej "11" i pozycji na jakiej występuje, a także problem obsady lewego obrońcy, zakładam oddzielny temat do dyskusji. 1)Eriksen w podstawowym składzie. Moim zdaniem jeśli ma występowac na boku pomocy, to jest to walka z wiatrakami, pożytek tylko z ewentualnych stałych fragmentów gry, ale nie możemy bazować tylko na tym fakcie. Myślę, że odpoczynek dobrze mu zrobi, a w najbliższym czasie powinien wskakiwać do składu do środka pola za Dembele/Diera/Alliego żeby ich trochę odciążyć, bo szczególnie w tej fazie sezonu, zmęczenie bardzo daje się we znaki. 2) Rose czy Davies ? Z tym drugim w podstawowym składzie zaliczyliśmy właśnie drugi mecz na "0" z tyłu. Z kolei Rose daje niewiarygodnie dużo w defensywie i jestem wielkim fanem tego chłopaka. Ale jeśli mamy zachowywać cześciej czyste konta, jestem za opcją z Davisem 3) Napastnik. Dla mnie nadmierne eksploatowanie Kane'a jest bez sensu, dlatego kluczem jest kupienie napastnika w zimowym okienku transferowym. Najlepiej kogoś z doświadczeniem w Premier League . Marzy mi się Cisse albo Gomis. Ktoś w stylu starego dobrego Adebayora :D
27 grudnia 2015, 14:04 [cytuj]
Na półmetku sezonu mamy najlepszą defensywę w lidze, dzięki czemu w dużej mierze zawdzięczamy 4 miejsce w tabeli. Mimo to mamy problemy kadrowe, moim zdaniem jest to beznadziejna forma Eriksena w ostatnich meczach i brak rezerwowego napastnika. Kane się zajeździ, gra non stop odkąd złapał formę poprzedniej jesieni, do tego miał pracowite lato, podczas gdy większość odpoczywała. Zimą musimy sprowadzić kogoś, kto z powodzeniem będzie go odciążał w meczach LE i pucharach, a przynajmniej póki nie wejdziemy w decydujące fazy tych rozgrywek. Fajnie byłoby sprowadzić Pato, ale mądrym wyborem byłoby sprowadzenie kogoś ogranego i zaaklimatyzowanego w Anglii, co jest moim zdaniem bardzo ważne jeśli chodzi o zimowe okienko. Myślę, że obecnie jesteśmy atrakcyjniejszym wyborem w porównaniu, gdybyśmy kogoś takiego szukali poprzedniej zimy.
Na półmetku sezonu mamy najlepszą defensywę w lidze, dzięki czemu w dużej mierze zawdzięczamy 4 miejsce w tabeli. Mimo to mamy problemy kadrowe, moim zdaniem jest to beznadziejna forma Eriksena w ostatnich meczach i brak rezerwowego napastnika. Kane się zajeździ, gra non stop odkąd złapał formę poprzedniej jesieni, do tego miał pracowite lato, podczas gdy większość odpoczywała. Zimą musimy sprowadzić kogoś, kto z powodzeniem będzie go odciążał w meczach LE i pucharach, a przynajmniej póki nie wejdziemy w decydujące fazy tych rozgrywek. Fajnie byłoby sprowadzić Pato, ale mądrym wyborem byłoby sprowadzenie kogoś ogranego i zaaklimatyzowanego w Anglii, co jest moim zdaniem bardzo ważne jeśli chodzi o zimowe okienko. Myślę, że obecnie jesteśmy atrakcyjniejszym wyborem w porównaniu, gdybyśmy kogoś takiego szukali poprzedniej zimy
27 grudnia 2015, 14:08 [cytuj]
1) Alli i Dembele za dobrze grają na CAM, żeby wstawiać tam Eriksena, który nie radził tam sobie zbyt dobrze w paru meczach, gdy był wystawiany na tej pozycji. Skrzydło to jedyne miejsce, gdzie się zmieści. Eriksen na CAM tylko, gdy za jego plecami na CM jest Dier i Alli a po lewej Chadli. Biorąc pod uwagę, że Mousa prawdopodobnie ma kontuzję, prawdopodobnie będzie mniej więcej takie ustawienie (Eriksen CAM, Dier i Alli CM). Eriksen mógłby jednak usiąść na ławce, jeśli Dembele byłby zdrowy, bo to nie ten sam zawodnik przy biciu wolnych co zeszłoroczny Christian. Do rożnych ewentualnie.

2) Rose czy Davies - trudne pytanie, zależy od reszty składu. Rose to zawodnik dużo lepszy w ofensywie, częściej podłączający się do ataku, przez co czasami robi dziurę w obronie. Jest jednak szybszy od Daviesa, co może ratować sprawę. Fakt jest jednak taki, że faktycznie z Benem obrona jest jakby szczelniejsza. Do tego Davies jest młodszy i potrzebuje pograć, żeby szlifować umiejętności.

3) Masz na myśli pobierający duże tygodniówki i nie grający? :D Cisse jeszcze okej, Gomis ostatnio nie gra zbyt dobrze, jakby się zagubił. Wolałbym jednak kogoś w stylu Berbatova, z dobrym podaniem, rozgarnięty i pewny
1) Alli i Dembele za dobrze grają na CAM, żeby wstawiać tam Eriksena, który nie radził tam sobie zbyt dobrze w paru meczach, gdy był wystawiany na tej pozycji. Skrzydło to jedyne miejsce, gdzie się zmieści. Eriksen na CAM tylko, gdy za jego plecami na CM jest Dier i Alli a po lewej Chadli. Biorąc pod uwagę, że Mousa prawdopodobnie ma kontuzję, prawdopodobnie będzie mniej więcej takie ustawienie (Eriksen CAM, Dier i Alli CM). Eriksen mógłby jednak usiąść na ławce, jeśli Dembele byłby zdrowy, bo to nie ten sam zawodnik przy biciu wolnych co zeszłoroczny Christian. Do rożnych ewentualnie. 2) Rose czy Davies - trudne pytanie, zależy od reszty składu. Rose to zawodnik dużo lepszy w ofensywie, częściej podłączający się do ataku, przez co czasami robi dziurę w obronie. Jest jednak szybszy od Daviesa, co może ratować sprawę. Fakt jest jednak taki, że faktycznie z Benem obrona jest jakby szczelniejsza. Do tego Davies jest młodszy i potrzebuje pograć, żeby szlifować umiejętności. 3) Masz na myśli pobierający duże tygodniówki i nie grający? :D Cisse jeszcze okej, Gomis ostatnio nie gra zbyt dobrze, jakby się zagubił. Wolałbym jednak kogoś w stylu Berbatova, z dobrym podaniem, rozgarnięty i pewny
27 grudnia 2015, 14:20 [cytuj]
Napastnik? Tylko i wyłącznie jakiegoś starszego gościa z anglii
Napastnik? Tylko i wyłącznie jakiegoś starszego gościa z anglii
27 grudnia 2015, 14:42 [cytuj]
Robert powiedział/a:
Napastnik? Tylko i wyłącznie jakiegoś starszego gościa z anglii


Myślisz o Austinie? :P
Myślisz o Austinie? :P
27 grudnia 2015, 14:53 [cytuj]
Robert powiedział/a:
Napastnik? Tylko i wyłącznie jakiegoś starszego gościa z anglii

Defoe? :D
Defoe? :D
COYS!
27 grudnia 2015, 15:22 [cytuj]
Robert powiedział/a:
Napastnik? Tylko i wyłącznie jakiegoś starszego gościa z anglii


A może Andy Carroll? :D
A może Andy Carroll? :D
27 grudnia 2015, 15:46 [cytuj]
Heskey!
Heskey!
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 grudnia 2015, 16:00 [cytuj]
MICHAEL OWEN!
MICHAEL OWEN!
27 grudnia 2015, 17:25 [cytuj]
iZgone powiedział/a:
Myślisz o Austinie? :P

doświadczony, strzelający, myśle ze najpewniejszy;)

Wduwek powiedział/a:
Defoe? :D

iZgone powiedział/a:
A może Andy Carroll? :D

bez przesady, za mądrzy:rotfl:

MatMar powiedział/a:
Heskey!

iZgone powiedział/a:
MICHAEL OWEN!

za młodzi :wysmiewacz:
doświadczony, strzelający, myśle ze najpewniejszy;) [quote=Wduwek]Defoe? :D
27 grudnia 2015, 18:50 [cytuj]
Eriksen wystawiany na skrzydle nie jest złym pomysłem ale przy założeniu , że ma za sobą Rose , ponieważ Eriksen wchodzi ( w ataku ) do środka pola , a Rose zajmuje jego miejsce , natomiast wystawianie Eriksena na skrzydle sprawdza się gdy się bronimy , ponieważ nie musi on tyle biegać i starać się odbierać piłkę ( tutaj jego wada - za mało walczy w obronie ) przeciwnikowi .



Davies czy Rose ? Niby Davies nie popełnia błędów ale też bez fajerwerków ( może poza tym wyciągnięciem piłki Bonemu w poprzednim sezonie w Swansea ) - mimo to , to w zupełności wystarcza . Osobiście Danny wydaje mi się lepszym rozwiązaniem - szybki , zwinny , waleczny ale czasami lekko myślny .
Trzeba się cieszyć , że mamy dwóch LO na bardzo dobrym poziomie .
Eriksen wystawiany na skrzydle nie jest złym pomysłem ale przy założeniu , że ma za sobą Rose , ponieważ Eriksen wchodzi ( w ataku ) do środka pola , a Rose zajmuje jego miejsce , natomiast wystawianie Eriksena na skrzydle sprawdza się gdy się bronimy , ponieważ nie musi on tyle biegać i starać się odbierać piłkę ( tutaj jego wada - za mało walczy w obronie ) przeciwnikowi . Davies czy Rose ? Niby Davies nie popełnia błędów ale też bez fajerwerków ( może poza tym wyciągnięciem piłki Bonemu w poprzednim sezonie w Swansea ) - mimo to , to w zupełności wystarcza . Osobiście Danny wydaje mi się lepszym rozwiązaniem - szybki , zwinny , waleczny ale czasami lekko myślny . Trzeba się cieszyć , że mamy dwóch LO na bardzo dobrym poziomie
28 grudnia 2015, 00:41 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
Defoe? :D
Śmiejecie się lub nie, Defoe teraz by się cholernie przydał :mysli:
Śmiejecie się lub nie, Defoe teraz by się cholernie przydał :mysli:
28 grudnia 2015, 01:07 [cytuj]
Dafoe zawsze będzie w naszych sercach, ale poważnie wątpię, czy obecnie by się nam przydał


A może by tak Shane Long?
Dafoe zawsze będzie w naszych sercach, ale poważnie wątpię, czy obecnie by się nam przydał A może by tak Shane Long?
28 grudnia 2015, 01:23 [cytuj]
iZgone powiedział/a:
A może by tak Shane Long?


Przeciętniak potrzebujący tysiąca sytuacji, żeby strzelić jedną bramkę. Mecz z Arsenalem to wyjątek, choć i tam mógł strzelić z pięć goli.
Przeciętniak potrzebujący tysiąca sytuacji, żeby strzelić jedną bramkę. Mecz z Arsenalem to wyjątek, choć i tam mógł strzelić z pięć goli
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
28 grudnia 2015, 01:40 [cytuj]
A mi się marzy ktoś taki jak Jonathan Walters, dla mnie kapitalny napastnik oddający całe serducho na boisku. Szkoda, że o kilka lat za stary ;|
A mi się marzy ktoś taki jak Jonathan Walters, dla mnie kapitalny napastnik oddający całe serducho na boisku. Szkoda, że o kilka lat za stary ;|
28 grudnia 2015, 01:43 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Przeciętniak potrzebujący tysiąca sytuacji, żeby strzelić jedną bramkę. Mecz z Arsenalem to wyjątek, choć i tam mógł strzelić z pięć goli
To dalej potrzebuje o jakieś dwa tysiące mniej sytuacji od Soldado :wysmiewacz:
To dalej potrzebuje o jakieś dwa tysiące mniej sytuacji od Soldado :wysmiewacz:
28 grudnia 2015, 10:12 [cytuj]
Co do napastnika sądzę że igalo był by świetnym rozwiązaniem. Ale Watford go tak łatwo nie sprzedadzą. A może taki Musa Dembele. Nie chodzi mi tu o naszego pomocnika tylko o zawodnika Fulham. Chłopak ma 19 lat, jest bramkostrzelny i kosztuje około 10 mil. Jak sądząc po plotkach można go wyciągnąć. Myślę że to by było świetne rozwiązanie, bo jestem fanem tego chłopaka, również jak i Klintona ale on nie pogra przez kolejne 3 miesiące z uwagi na kontuzje.
Co do napastnika sądzę że igalo był by świetnym rozwiązaniem. Ale Watford go tak łatwo nie sprzedadzą. A może taki Musa Dembele. Nie chodzi mi tu o naszego pomocnika tylko o zawodnika Fulham. Chłopak ma 19 lat, jest bramkostrzelny i kosztuje około 10 mil. Jak sądząc po plotkach można go wyciągnąć. Myślę że to by było świetne rozwiązanie, bo jestem fanem tego chłopaka, również jak i Klintona ale on nie pogra przez kolejne 3 miesiące z uwagi na kontuzje
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
28 grudnia 2015, 12:40 [cytuj]
Rose czy Davies... zależy od przeciwnika tak naprawdę. Rose jest szybki i daje dużo w ofensywie, czasem przytrafiają mu się błędy w obronie. Ja wolę Rose'a mimo wszystko, gra bardziej przebojowo.

Napastnik TYLKO I WYŁĄCZNIE z ligi angielskiej. Austin, jestem jak najbardziej za. Long, też jestem za, chłopak z jajami:) Cisse czy Gomis kompletnie mi nie pasują do Tottenhamu. Potrzeba charakternego napastnika, który jest ambitny i waleczny.
Rose czy Davies... zależy od przeciwnika tak naprawdę. Rose jest szybki i daje dużo w ofensywie, czasem przytrafiają mu się błędy w obronie. Ja wolę Rose'a mimo wszystko, gra bardziej przebojowo. Napastnik TYLKO I WYŁĄCZNIE z ligi angielskiej. Austin, jestem jak najbardziej za. Long, też jestem za, chłopak z jajami:) Cisse czy Gomis kompletnie mi nie pasują do Tottenhamu. Potrzeba charakternego napastnika, który jest ambitny i waleczny
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
28 grudnia 2015, 12:47 [cytuj]
Long nie strzela wiele, ale przecież i tak potrzebujemy kogoś do grania w pucharach. Jest przeciętniakiem i nic tego nie zmieni, ale zdaje się, że to jedyny anglik, którego można wyciągnąć za rozsądną cenę.

Francuski Dembele.. hmm... Czy ja wiem :D Jak widziałem jego mecze jak oglądałem Fulham, to nic nadzwyczajnego. Podobny trochę do N'jie
Long nie strzela wiele, ale przecież i tak potrzebujemy kogoś do grania w pucharach. Jest przeciętniakiem i nic tego nie zmieni, ale zdaje się, że to jedyny anglik, którego można wyciągnąć za rozsądną cenę. Francuski Dembele.. hmm... Czy ja wiem :D Jak widziałem jego mecze jak oglądałem Fulham, to nic nadzwyczajnego. Podobny trochę do N'jie
28 grudnia 2015, 14:22 [cytuj]
Diego powiedział/a:
To dalej potrzebuje o jakieś dwa tysiące mniej sytuacji od Soldado :wysmiewacz:


No ale to przecież nie ma nic do rzeczy ;)
No ale to przecież nie ma nic do rzeczy ;)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 146 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się