Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
30 grudnia 2015, 14:57 [cytuj]
Chciałbym jedynie dodać, że cieszy mnie iż w końcu zastanawiamy się, który zawodni więcej wniesie do podstawowej 11, a nie płaczemy, że nie ma kim obstawić danej pozycji.
To są dopiero problemy ^^.
Oczywiście, taktykę dostosowałbym pod przeciwnika ale jeżeli np. gra Róża to bardziej wolałbym by na skrzydle grał, rasowy skrzydłowy, który też ma siłę i szybkość by luki załatać.
W przypadku Davisa to widzę, pomocnika schodzącego do środka i problemu też nie powinno być :).
Ale to tylko teorie, wszystko i tak w meczu wychodzi, a jak na razie jest co raz lepiej!
Chciałbym jedynie dodać, że cieszy mnie iż w końcu zastanawiamy się, który zawodni więcej wniesie do podstawowej 11, a nie płaczemy, że nie ma kim obstawić danej pozycji. To są dopiero problemy ^^. Oczywiście, taktykę dostosowałbym pod przeciwnika ale jeżeli np. gra Róża to bardziej wolałbym by na skrzydle grał, rasowy skrzydłowy, który też ma siłę i szybkość by luki załatać. W przypadku Davisa to widzę, pomocnika schodzącego do środka i problemu też nie powinno być :). Ale to tylko teorie, wszystko i tak w meczu wychodzi, a jak na razie jest co raz lepiej!
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
30 grudnia 2015, 21:00 [cytuj]
A co sądzidzie o Stevenie Naismith'cie? Zawsze mi się podobał w meczach Evertonu, jako joker też nie jeden raz coś ustrzelił.

PS. Witajcie na forum :)
A co sądzidzie o Stevenie Naismith'cie? Zawsze mi się podobał w meczach Evertonu, jako joker też nie jeden raz coś ustrzelił. PS. Witajcie na forum :)
30 grudnia 2015, 21:13 [cytuj]
Rouden powiedział/a:
A co sądzidzie o Stevenie Naismith'cie? Zawsze mi się podobał w meczach Evertonu, jako joker też nie jeden raz coś ustrzelił.

PS. Witajcie na forum :)


A siemasz

Naissmith'a lubię, ale nie chciałbym go w Spurs. Za stary, trochę za słaby
A siemasz Naissmith'a lubię, ale nie chciałbym go w Spurs. Za stary, trochę za słaby
30 grudnia 2015, 21:57 [cytuj]
Szczerze to nad Naismithiem nie bardzo jest się co zastanawiać, on ekstremalnie nie pasuje do naszej polityki transferowej i nie ma szans żeby klub go ściągnął.

Osobiście tę decyzję akurat popieram, bo o ile mi, w odróżnieniu od klubowego zarządu, odpowiadają starsi (ale bez przesady) piłkarze ograni na wyspach, o tyle wymagam od nich jakiegoś sezonu czy wyniku "trampoliny", dzięki któremu wybiliby się z ligowej szarości, vide 18 bramek Austina rok temu. Naismith nie ma w CV nic takiego.

Może gdyby miał te 3-5 lat mniej jeszcze by uszedł (chociaż... no nie przekonują mnie jego statystyki, gry jakoś specjalnie nigdy nie obserwowałem), ale 29 to już sporo.
Szczerze to nad Naismithiem nie bardzo jest się co zastanawiać, on ekstremalnie nie pasuje do naszej polityki transferowej i nie ma szans żeby klub go ściągnął. Osobiście tę decyzję akurat popieram, bo o ile mi, w odróżnieniu od klubowego zarządu, odpowiadają starsi (ale bez przesady) piłkarze ograni na wyspach, o tyle wymagam od nich jakiegoś sezonu czy wyniku "trampoliny", dzięki któremu wybiliby się z ligowej szarości, vide 18 bramek Austina rok temu. Naismith nie ma w CV nic takiego. Może gdyby miał te 3-5 lat mniej jeszcze by uszedł (chociaż... no nie przekonują mnie jego statystyki, gry jakoś specjalnie nigdy nie obserwowałem), ale 29 to już sporo
COYS!
30 grudnia 2015, 22:12 [cytuj]
Naismith dla mnie to już szukanie kogoś na siłe
Naismith dla mnie to już szukanie kogoś na siłe
30 grudnia 2015, 23:10 [cytuj]
Już bardziej przydałby się Mirallas, jeśli chodzi o realne wzmocnienia z Eve :cwaniak:
Już bardziej przydałby się Mirallas, jeśli chodzi o realne wzmocnienia z Eve :cwaniak:
30 grudnia 2015, 23:58 [cytuj]
Diego powiedział/a:
Już bardziej przydałby się Mirallas, jeśli chodzi o realne wzmocnienia z Eve :cwaniak:


Mirallas wybitnie bez formy w tym sezonie, lepiej dać szansę Onomahowi, Pritchardowi czy Winksowi niż robić takie transfery z dupy
Mirallas wybitnie bez formy w tym sezonie, lepiej dać szansę Onomahowi, Pritchardowi czy Winksowi niż robić takie transfery z dupy
31 grudnia 2015, 02:38 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Mirallas wybitnie bez formy w tym sezonie, lepiej dać szansę Onomahowi, Pritchardowi czy Winksowi niż robić takie transfery z dupy

:brawo:
z dupy i na siłe
:brawo: z dupy i na siłe
31 grudnia 2015, 04:19 [cytuj]
Czy naprawdę każdy temat na forum prędzej czy później musi być dyskusją na temat tranferów? Zawsze ktoś nie może się powstrzymać, a ludzie podłapują temat w sekundę :P Jak ktoś chce napisać coś o transferze to odsyłam do tematu: "transferowa zima" :milczek: ;)
Czy naprawdę każdy temat na forum prędzej czy później musi być dyskusją na temat tranferów? Zawsze ktoś nie może się powstrzymać, a ludzie podłapują temat w sekundę :P Jak ktoś chce napisać coś o transferze to odsyłam do tematu: "transferowa zima" :milczek: ;)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
31 grudnia 2015, 07:45 [cytuj]
varba powiedział/a:
Czy naprawdę każdy temat na forum prędzej czy później musi być dyskusją na temat tranferów? Zawsze ktoś nie może się powstrzymać, a ludzie podłapują temat w sekundę :P Jak ktoś chce napisać coś o transferze to odsyłam do tematu: "transferowa zima" :milczek: ;)

Ogólnie 100% zgody, ale chłopak napisał pierwszy post na Spursmanii, trzeba dać trochę czasu żeby wszystko ogarnął. A pozostawić pytanie bez odpowiedzi też nie jest elegancko :P
Ogólnie 100% zgody, ale chłopak napisał pierwszy post na Spursmanii, trzeba dać trochę czasu żeby wszystko ogarnął. A pozostawić pytanie bez odpowiedzi też nie jest elegancko :P
COYS!
31 grudnia 2015, 14:19 [cytuj]
Przepraszam za offtopic i obiecuję poprawę ;)
Przepraszam za offtopic i obiecuję poprawę ;)
31 grudnia 2015, 16:38 [cytuj]
Wszystkim spursmaniakom życzę wszystkiego najlepszego w nadchodzącym nowym roku ! i samych zwycięstw spurs!! :hejka::muza:
Wszystkim spursmaniakom życzę wszystkiego najlepszego w nadchodzącym nowym roku ! i samych zwycięstw spurs!! :hejka::muza:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
31 grudnia 2015, 17:16 [cytuj]
Robert powiedział/a:
:brawo:
z dupy i na siłe
No właśnie- bez formy. Tak samo jak Gomis. Dobry piłkarz w formie kosztuje ponad 20 mln funtów, stać nas na to? Miralllas jest do wyciągnięcia za kilka mln, a formę wcześniej czy później odzyska
No właśnie- bez formy. Tak samo jak Gomis. Dobry piłkarz w formie kosztuje ponad 20 mln funtów, stać nas na to? Miralllas jest do wyciągnięcia za kilka mln, a formę wcześniej czy później odzyska
7 września 2016, 23:38 [cytuj]
A po letnim okienku jak Waszym zdaniem prezentuje się nasza najlepsza jedenastka? Tak jak w poprzednim sezonie, czy może ktoś z nowych nabytków (albo jeszcze ktoś inny?) Waszym zdaniem powinien wskoczyć do składu? Ja bym się raczej skłaniał ku naszej żelaznej jedenastce z poprzedniego sezonu, ale jestem bardzo zadowolony, że - jak nigdy - jest w ogóle nad czym się zastanawiać, bo w kadrze mamy tylu dobrych piłkarzy, że ktoś mógłby zaproponować jedenastkę bez 4 czy 5 piłkarzy którzy w minionej kampanii grywali regularnie od pierwszej minuty i spokojnie by znalazł argumenty przemawiające za tą propozycją.

Gdybym miał wskazać najsłabsze ogniwo tej jedenastki to chyba byłby to Vertonghen, co nie znaczy, że jest słabym zawodnikiem. W każdym razie bardzo się cieszę, że akurat na jego pozycję zmiennikiem jest Wimmer, który w poprzednim sezonie potrafił Belga bardzo godnie zastąpić.

Jeślibym miał z kolei powiedzieć kto z piłkarzy, którzy moim zdaniem nie łapią się do jedenastki ma największa szanse się do pierwszego składu przebić, byłby to Sissoko. Po pierwsze dlatego, że - przynajmniej narazie - nie zabraknie mu ambicji po transferze do klubu grającego w lidze mistrzów, po drugie dlatego, że Poch wspominał po meczu z Liverpoolem, że brakuje nam szybkiego, dobrze dryblującego zawodnika (którym jest Sissoko), a Levy'ego podobno poprosił o sprowadzenie Francuza bez względu na koszty, więc musi mieć na niego pomysł i po trzecie - choć to najsłabszy argument - zapłaciliśmy za niego aż 30mln funtów. Raczej nie po to, zeby siedział na ławce.

Myślę też, że dużo minut dostaną Son i Janssen a Wanyama będzie bardzo mocno naciskał Diera w walce o miejsce w składzie. Sporo pewnie pograją też rezerwowi boczni obrońcy którymi podobnie jak w poprzednim sezonie Poch będzie rotował w tygodniach z meczami w środku tygodnia. Ciekawy jestem jaką rolę będzie pełnił N'Koudou.

No i ciekawy jestem Waszych opinii, bo pierwszy raz od bardzo dawna jest o czym dyskutować w kontekscie wyboru optymalnej jedenastki Tottenhamu :)
A po letnim okienku jak Waszym zdaniem prezentuje się nasza najlepsza jedenastka? Tak jak w poprzednim sezonie, czy może ktoś z nowych nabytków (albo jeszcze ktoś inny?) Waszym zdaniem powinien wskoczyć do składu? Ja bym się raczej skłaniał ku naszej żelaznej jedenastce z poprzedniego sezonu, ale jestem bardzo zadowolony, że - jak nigdy - jest w ogóle nad czym się zastanawiać, bo w kadrze mamy tylu dobrych piłkarzy, że ktoś mógłby zaproponować jedenastkę bez 4 czy 5 piłkarzy którzy w minionej kampanii grywali regularnie od pierwszej minuty i spokojnie by znalazł argumenty przemawiające za tą propozycją. Gdybym miał wskazać najsłabsze ogniwo tej jedenastki to chyba byłby to Vertonghen, co nie znaczy, że jest słabym zawodnikiem. W każdym razie bardzo się cieszę, że akurat na jego pozycję zmiennikiem jest Wimmer, który w poprzednim sezonie potrafił Belga bardzo godnie zastąpić. Jeślibym miał z kolei powiedzieć kto z piłkarzy, którzy moim zdaniem nie łapią się do jedenastki ma największa szanse się do pierwszego składu przebić, byłby to Sissoko. Po pierwsze dlatego, że - przynajmniej narazie - nie zabraknie mu ambicji po transferze do klubu grającego w lidze mistrzów, po drugie dlatego, że Poch wspominał po meczu z Liverpoolem, że brakuje nam szybkiego, dobrze dryblującego zawodnika (którym jest Sissoko), a Levy'ego podobno poprosił o sprowadzenie Francuza bez względu na koszty, więc musi mieć na niego pomysł i po trzecie - choć to najsłabszy argument - zapłaciliśmy za niego aż 30mln funtów. Raczej nie po to, zeby siedział na ławce. Myślę też, że dużo minut dostaną Son i Janssen a Wanyama będzie bardzo mocno naciskał Diera w walce o miejsce w składzie. Sporo pewnie pograją też rezerwowi boczni obrońcy którymi podobnie jak w poprzednim sezonie Poch będzie rotował w tygodniach z meczami w środku tygodnia. Ciekawy jestem jaką rolę będzie pełnił N'Koudou. No i ciekawy jestem Waszych opinii, bo pierwszy raz od bardzo dawna jest o czym dyskutować w kontekscie wyboru optymalnej jedenastki Tottenhamu :)
8 września 2016, 01:31 [cytuj]
Walu powiedział/a:
choć to najsłabszy argument - zapłaciliśmy za niego aż 30mln funtów. Raczej nie po to, zeby siedział na ławce.

no najmocniejszy argument to nie jest, bo Soldado, Lamela i Son dość dobrze przetestowali wygode ławki :D
no najmocniejszy argument to nie jest, bo Soldado, Lamela i Son dość dobrze przetestowali wygode ławki :D
8 września 2016, 14:46 [cytuj]
Ja bym widział to tak: Lloris - Walker, Vertonghen, Alderweireld, Rose - Dier, Dembele - Alli, Eriksen, Lamela - Kane, zatem żelazna jedenastka z poprzedniego sezonu. Ale na zmianę bocznych obrońców Trippier i Davies, środek to wiadomo, Sissoko i Wanyama, ofensywny Son i Janssen. To żelazna 17-ka zawodników grających wymiennie w LM i BPL, a na puchary angielskie dodatkowo Onomahy i inne. Zasadniczo uważam nasz skład za znakomicie zbalansowany, środek pomocy obsadzony bardzo solidnie, zgrana obrona, więc sztab trenerski wykonał dobrą robotę.
Ja bym widział to tak: Lloris - Walker, Vertonghen, Alderweireld, Rose - Dier, Dembele - Alli, Eriksen, Lamela - Kane, zatem żelazna jedenastka z poprzedniego sezonu. Ale na zmianę bocznych obrońców Trippier i Davies, środek to wiadomo, Sissoko i Wanyama, ofensywny Son i Janssen. To żelazna 17-ka zawodników grających wymiennie w LM i BPL, a na puchary angielskie dodatkowo Onomahy i inne. Zasadniczo uważam nasz skład za znakomicie zbalansowany, środek pomocy obsadzony bardzo solidnie, zgrana obrona, więc sztab trenerski wykonał dobrą robotę
10 września 2016, 14:23 [cytuj]
Strasznie ciężko jest mi wybrać pomiędzy Dierem i Wanyamą, ale chyba poszedłbym z tym pierwszym. Jeśli Demebele po takiej przerwie będzie grał jak w zeszłym sezonie, to on na pewno wskoczy do 11tki. Nie wiem gdzie ma wskoczyć Sissoko, mimo że jest bardzo dobrym piłkarzem i powinien grać w większości meczów.
Strasznie ciężko jest mi wybrać pomiędzy Dierem i Wanyamą, ale chyba poszedłbym z tym pierwszym. Jeśli Demebele po takiej przerwie będzie grał jak w zeszłym sezonie, to on na pewno wskoczy do 11tki. Nie wiem gdzie ma wskoczyć Sissoko, mimo że jest bardzo dobrym piłkarzem i powinien grać w większości meczów
LMAO
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 101 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się