Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Zimowe okienko 2018
7 stycznia 2018, 10:41 [cytuj]
Gdzieś w ogóle czytałeś o jakimś poważniejszym zainteresowaniu klubu tymi zawodnikami, czy to tylko zabawa w FM?
Gdzieś w ogóle czytałeś o jakimś poważniejszym zainteresowaniu klubu tymi zawodnikami, czy to tylko zabawa w FM?
7 stycznia 2018, 10:46 [cytuj]
Np na footballwhispers można o tym poczytać. Jest nawet artykuł o tym, że Meyer byłby idealnym zawodnikiem dla Pocha.
Np na footballwhispers można o tym poczytać. Jest nawet artykuł o tym, że Meyer byłby idealnym zawodnikiem dla Pocha
7 stycznia 2018, 14:13 [cytuj]
A ja nadal twierdzę, że my jak zwykle w zimowym okienku nie wzmocnimy się. Może co najwyżej jakiegoś jednego młodziaka na przyszłość. W końcu to nasza tradycja. I myślę, że do czasu aż nie będzie nowego stadionu to się ona nie zmieni lub póki konkurencja na tyle się nie wzmocni, że zaczniemy szukać na tydzień przed końcem okienka
Edytowano dnia: 7 stycznia 2018, 14:14
A ja nadal twierdzę, że my jak zwykle w zimowym okienku nie wzmocnimy się. Może co najwyżej jakiegoś jednego młodziaka na przyszłość. W końcu to nasza tradycja. I myślę, że do czasu aż nie będzie nowego stadionu to się ona nie zmieni lub póki konkurencja na tyle się nie wzmocni, że zaczniemy szukać na tydzień przed końcem okienka
9 stycznia 2018, 14:36 [cytuj]
N'Koudou wypożyczony do Burnley. Po sezonie pewnie odejdzie na stałe. Serio, nie rozumiem, po kiego myśmy go kupowali.
N'Koudou wypożyczony do Burnley. Po sezonie pewnie odejdzie na stałe. Serio, nie rozumiem, po kiego myśmy go kupowali
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
9 stycznia 2018, 18:26 [cytuj]
Pochettino chyba lubi sobie "sprawdzać" jakieś wyszukane młode talenty z Francji. Był N'Jie, po nim N'Koudou, praktycznie taki sam profil zawodnika. Nie zdziwię się, jak trafi do nas kolejny dynamiczny, niekonwencjonalny skrzydłowy za małe pieniądze :) Co do samego zawodnika, to uważam że dostał zbyt mało szans. Wchodził w zasadzie tylko na ogony, gdzie nawet nie zdążył się rozgrzać a kończył się mecz. Nie wspomnę już o tym, że nie dostał nawet szansy na grę z niemal zamykającym tabelę League 1 Wimbledonem. Mam nadzieję, że w Burnley coś pogra.
Pochettino chyba lubi sobie "sprawdzać" jakieś wyszukane młode talenty z Francji. Był N'Jie, po nim N'Koudou, praktycznie taki sam profil zawodnika. Nie zdziwię się, jak trafi do nas kolejny dynamiczny, niekonwencjonalny skrzydłowy za małe pieniądze :) Co do samego zawodnika, to uważam że dostał zbyt mało szans. Wchodził w zasadzie tylko na ogony, gdzie nawet nie zdążył się rozgrzać a kończył się mecz. Nie wspomnę już o tym, że nie dostał nawet szansy na grę z niemal zamykającym tabelę League 1 Wimbledonem. Mam nadzieję, że w Burnley coś pogra
9 stycznia 2018, 19:36 [cytuj]
Biorąc pod uwagę okoliczności w jakich zaczynaliśmy sezon to chyba nie był najlepszy czas na testowanie i dawanie szans. Pogra chłopak w Burnley i jak mu dobrze pójdzie to zapracuje co najmniej na miejsce tam. A może i nawet u nas. A my albo będziemy mieli skrzydłowego albo odzyskamy piniondz. Czy jakoś tak, trochę się zamotałen.
Biorąc pod uwagę okoliczności w jakich zaczynaliśmy sezon to chyba nie był najlepszy czas na testowanie i dawanie szans. Pogra chłopak w Burnley i jak mu dobrze pójdzie to zapracuje co najmniej na miejsce tam. A może i nawet u nas. A my albo będziemy mieli skrzydłowego albo odzyskamy piniondz. Czy jakoś tak, trochę się zamotałen
10 stycznia 2018, 21:00 [cytuj]
Ja tylko mam nadzieje, że nie odejdzie Dembele. Co prawda kontuzje go meczą strasznie ale zawsze jak jest zdrowy jest przydatny. Według mnie środek pola to zdecydowanie najsłabszy punkt Tottenhamu. Przydałby sie solidny rozgrywający typu Modric. Dembele ma niesamowity potencjał ale moim zdaniem nie wykorzystuje go odpowiednio. Gra za bardzo zachowawczo, z jego dryblingiem mogłby wchodzic jak w masło w pole karne rywala, powinien szukac strzałów z dystansu a on nawet jaak ma pozycje do strzału to woli podać do kolegi 5 metrów obok, a potem zamiast ruszac do przodu cofa sie. Mimo wszystko jest to solidny gracz, dający wiecej w rozgrywaniu od Wanyamy czy Diera, w defensywie tez potrafi powalczyc, Najbardziej uniwersalny zawodnik w pomocy.
Jak odejdzie Dembele to bedzie bieda. Niedługo rusza LM która przeplata z mega waznymi meczami w lidze. Dobrze, ze Wanyama wraca, ale miedzy Wanyamą, Dierem a Allim i Eriksenem nie widze balansu.
Edytowano dnia: 10 stycznia 2018, 21:02
Ja tylko mam nadzieje, że nie odejdzie Dembele. Co prawda kontuzje go meczą strasznie ale zawsze jak jest zdrowy jest przydatny. Według mnie środek pola to zdecydowanie najsłabszy punkt Tottenhamu. Przydałby sie solidny rozgrywający typu Modric. Dembele ma niesamowity potencjał ale moim zdaniem nie wykorzystuje go odpowiednio. Gra za bardzo zachowawczo, z jego dryblingiem mogłby wchodzic jak w masło w pole karne rywala, powinien szukac strzałów z dystansu a on nawet jaak ma pozycje do strzału to woli podać do kolegi 5 metrów obok, a potem zamiast ruszac do przodu cofa sie. Mimo wszystko jest to solidny gracz, dający wiecej w rozgrywaniu od Wanyamy czy Diera, w defensywie tez potrafi powalczyc, Najbardziej uniwersalny zawodnik w pomocy. Jak odejdzie Dembele to bedzie bieda. Niedługo rusza LM która przeplata z mega waznymi meczami w lidze. Dobrze, ze Wanyama wraca, ale miedzy Wanyamą, Dierem a Allim i Eriksenem nie widze balansu
10 stycznia 2018, 21:46 [cytuj]
O Dembele czytałem gdzieś, że piłki uczył się na boiskach i mieli tam taką zasadę, wedle której nie wolno było strzelać na bramkę. Gola można było zdobyć tylko po "przyłożeniu" i stąd takie panowanie nad piłką u Moussy. I może też niechęć do strzałów.

Btw. Na jakimś forum z przeciekami wyczytalem, że przyklepalismy jakiś "brilliant" deal.
O Dembele czytałem gdzieś, że piłki uczył się na boiskach i mieli tam taką zasadę, wedle której nie wolno było strzelać na bramkę. Gola można było zdobyć tylko po "przyłożeniu" i stąd takie panowanie nad piłką u Moussy. I może też niechęć do strzałów. Btw. Na jakimś forum z przeciekami wyczytalem, że przyklepalismy jakiś "brilliant" deal
10 stycznia 2018, 21:47 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
O Dembele czytałem gdzieś, że piłki uczył się na boiskach i mieli tam taką zasadę, wedle której nie wolno było strzelać na bramkę. Gola można było zdobyć tylko po "przyłożeniu" i stąd takie panowanie nad piłką u Moussy. I może też niechęć do strzałów.

Btw. Na jakimś forum z przeciekami wyczytalem, że przyklepalismy jakiś "brilliant" transfer.
[quote=Marcin]O Dembele czytałem gdzieś, że piłki uczył się na boiskach i mieli tam taką zasadę, wedle której nie wolno było strzelać na bramkę. Gola można było zdobyć tylko po "przyłożeniu" i stąd takie panowanie nad piłką u Moussy. I może też niechęć do strzałów. Btw. Na jakimś forum z przeciekami wyczytalem, że przyklepalismy jakiś "brilliant" transfer.[/quote]
10 stycznia 2018, 23:30 [cytuj]
Czarny scenariusz to będzie jak nie znajdziemy się w TOP4, Pochettino pójdzie do Realu i zabierze ze sobą Kane'a.

Przydałoby się wzmocnienie środka pola. Ktoś kto mógłby stanowić alternatywę dla Dembele oraz Eriksena. Nie wspominając o skrzydłowym a'la Wilfried Zaha.
Czarny scenariusz to będzie jak nie znajdziemy się w TOP4, Pochettino pójdzie do Realu i zabierze ze sobą Kane'a. Przydałoby się wzmocnienie środka pola. Ktoś kto mógłby stanowić alternatywę dla Dembele oraz Eriksena. Nie wspominając o skrzydłowym a'la Wilfried Zaha
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
11 stycznia 2018, 08:30 [cytuj]
Przewija się nazwisko Denisa Suareza oraz Andre Gomesa. Ściągnięcie obydwu moim zdaniem nie ma kompletnie sensu. Chyba, że pozbędziemy się Moussy Sissoko, wtedy owszem.
Przewija się nazwisko Denisa Suareza oraz Andre Gomesa. Ściągnięcie obydwu moim zdaniem nie ma kompletnie sensu. Chyba, że pozbędziemy się Moussy Sissoko, wtedy owszem
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
11 stycznia 2018, 09:04 [cytuj]
Lloris/Vorm/Gazzaniga
Aurier/Trippier-Alderweireld/Sanchez-Vertonghen/Foyth-Rose/Davies
Dier/Wanyama-Dembele/Winks
Lamela/Son-Eriksen/Gomes-Alli/D.Suarez
Kane/Llorente

Moim zdaniem wyglądałoby to całkiem rozsądnie, aby poradzić sobie do lata. Nie zmienia to jednak faktu, że pozyskanie zawodnika o takiej charakterystyce jak Zaha należy traktować jako priorytet.

Andre Gomes zarabia w Barcelonie 80 tys. funtów tygodniowo.
Denis Suarez zarabia w Barcelonie 60 tys. funtów tygodniowo.
Czyli z powyższą dwójką idzie się dogadać.
Edytowano dnia: 11 stycznia 2018, 09:10
Lloris/Vorm/Gazzaniga Aurier/Trippier-Alderweireld/Sanchez-Vertonghen/Foyth-Rose/Davies Dier/Wanyama-Dembele/Winks Lamela/Son-Eriksen/Gomes-Alli/D.Suarez Kane/Llorente Moim zdaniem wyglądałoby to całkiem rozsądnie, aby poradzić sobie do lata. Nie zmienia to jednak faktu, że pozyskanie zawodnika o takiej charakterystyce jak Zaha należy traktować jako priorytet. Andre Gomes zarabia w Barcelonie 80 tys. funtów tygodniowo. Denis Suarez zarabia w Barcelonie 60 tys. funtów tygodniowo. Czyli z powyższą dwójką idzie się dogadać
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
11 stycznia 2018, 10:06 [cytuj]
VeniVidiVici powiedział/a:
Ja tylko mam nadzieje, że nie odejdzie Dembele.

dlaczego Dembele mielby odejsc? jakies plotki? chiny?
dlaczego Dembele mielby odejsc? jakies plotki? chiny?
11 stycznia 2018, 10:33 [cytuj]
Być może sam myśli o odejściu, bo jednak nie jest już tak ważną postacią na boisku jak był wcześniej. Wygląda jakby dla Pochettino optymalnym środkiem pola był duet Dier-Wanyama(gdy są zdrowi). Moim zdaniem Dembele nie powinniśmy sprzedawać, stary jeszcze nie jest a w PL chyba nie ma zawodnika ze środka pola który tak potrafiłby utrzymywać się przy piłce jak Moussa.
Być może sam myśli o odejściu, bo jednak nie jest już tak ważną postacią na boisku jak był wcześniej. Wygląda jakby dla Pochettino optymalnym środkiem pola był duet Dier-Wanyama(gdy są zdrowi). Moim zdaniem Dembele nie powinniśmy sprzedawać, stary jeszcze nie jest a w PL chyba nie ma zawodnika ze środka pola który tak potrafiłby utrzymywać się przy piłce jak Moussa
11 stycznia 2018, 11:18 [cytuj]
Moussa Dembele to doświadczony zawodnik. Tacy gracze w zespole są niezbędni.
Moussa Dembele to doświadczony zawodnik. Tacy gracze w zespole są niezbędni
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
11 stycznia 2018, 18:32 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
dlaczego Dembele mielby odejsc? jakies plotki? chiny?

W gazetach chyba pisali, że o Dembele się pytały 2 drużyny z Mediolanu - Milan i Inter jak mnie pamięć nie myli. No i się zaczęło łączenie go z Serie A, ale na razie bez konkretów
W gazetach chyba pisali, że o Dembele się pytały 2 drużyny z Mediolanu - Milan i Inter jak mnie pamięć nie myli. No i się zaczęło łączenie go z Serie A, ale na razie bez konkretów
14 stycznia 2018, 02:50 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Być może sam myśli o odejściu, bo jednak nie jest już tak ważną postacią na boisku jak był wcześniej. Wygląda jakby dla Pochettino optymalnym środkiem pola był duet Dier-Wanyama(gdy są zdrowi). Moim zdaniem Dembele nie powinniśmy sprzedawać, stary jeszcze nie jest a w PL chyba nie ma zawodnika ze środka pola który tak potrafiłby utrzymywać się przy piłce jak Moussa


Nonsens, Pochettino zawsze stawia na Dembele jak ten jest zdrowy.
Nonsens, Pochettino zawsze stawia na Dembele jak ten jest zdrowy.
LMAO
18 stycznia 2018, 14:55 [cytuj]
Jesteśmy łączeni z pozyskaniem Lucasa Moury z Paris Saint-Germain. Daniel Levy chce wypożyczyć Brazylijczyka. Katarczycy upierają się na sprzedaż za 40 "baniek" euro. Takie rzeczy można wyczytać w \"Metro\".

Wydaje mi się, że Daniel Levy powinien zaproponować opcję wypożyczenia z potencjalnym wykupem po sezonie. Albo obowiązkowym wykupem po zakwalifikowaniu się do Ligi Mistrzów. To też ciekawa opcja.

W mediach przewija się też nazwisko Jamesa Maddisona. Chłopak rozgrywa kolejny dobry sezon, ma 21 lat. Jak dla mnie latem mógłby trafić, aby robić za zmiennika dla Christiana Eriksena. Brakuje alternatywy dla Duńczyka.

Mówi się również o Andre Gomesie. Ale wydaje mi się, że Barca pozwoli mu odejść dopiero latem. Tak więc można powalczyć o Portugalczyka, który nie byłby drogi i mógłby zająć miejsce Moussy Sissoko. Wydaje mi się, że pod skrzydłami Pochettino wróciłby na właściwą ścieżkę.

Lloris/Vorm/Gazzaniga
Aurier/Trippier-Alderweireld/Sanchez-Vertonghen/Foyth-Rose/Davies
Dier/Wanyama-Dembele/Gomes/Winks
Moura/Lamela-Eriksen/Maddison-Alli/Son
Kane/Llorente

Jakbyśmy mieli taką kadrę to jestem skłonny zaryzykować stwierdzenie, że bylibyśmy w stanie powalczyć zarówno w LM oraz Premier League w przyszłym sezonie.
Edytowano dnia: 18 stycznia 2018, 14:58
Jesteśmy łączeni z pozyskaniem Lucasa Moury z Paris Saint-Germain. Daniel Levy chce wypożyczyć Brazylijczyka. Katarczycy upierają się na sprzedaż za 40 "baniek" euro. Takie rzeczy można wyczytać w \"Metro\". Wydaje mi się, że Daniel Levy powinien zaproponować opcję wypożyczenia z potencjalnym wykupem po sezonie. Albo obowiązkowym wykupem po zakwalifikowaniu się do Ligi Mistrzów. To też ciekawa opcja. W mediach przewija się też nazwisko Jamesa Maddisona. Chłopak rozgrywa kolejny dobry sezon, ma 21 lat. Jak dla mnie latem mógłby trafić, aby robić za zmiennika dla Christiana Eriksena. Brakuje alternatywy dla Duńczyka. Mówi się również o Andre Gomesie. Ale wydaje mi się, że Barca pozwoli mu odejść dopiero latem. Tak więc można powalczyć o Portugalczyka, który nie byłby drogi i mógłby zająć miejsce Moussy Sissoko. Wydaje mi się, że pod skrzydłami Pochettino wróciłby na właściwą ścieżkę. Lloris/Vorm/Gazzaniga Aurier/Trippier-Alderweireld/Sanchez-Vertonghen/Foyth-Rose/Davies Dier/Wanyama-Dembele/Gomes/Winks Moura/Lamela-Eriksen/Maddison-Alli/Son Kane/Llorente Jakbyśmy mieli taką kadrę to jestem skłonny zaryzykować stwierdzenie, że bylibyśmy w stanie powalczyć zarówno w LM oraz Premier League w przyszłym sezonie
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
18 stycznia 2018, 22:10 [cytuj]
loris/Vorm/Gazzaniga
Aurier/Trippier-Alderweireld/Sanchez-Vertonghen/Foyth-Rose/Davies
Dier/Wanyama-Dembele/Gomes/Winks
Moura/Lamela-Eriksen/Maddison-Alli/Son
Kane/Llorente

dobrze to wygląda nie ma Sissoko
loris/Vorm/Gazzaniga Aurier/Trippier-Alderweireld/Sanchez-Vertonghen/Foyth-Rose/Davies Dier/Wanyama-Dembele/Gomes/Winks Moura/Lamela-Eriksen/Maddison-Alli/Son Kane/Llorente dobrze to wygląda nie ma Sissoko
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
19 stycznia 2018, 12:07 [cytuj]
Sawik powiedział/a:


W mediach przewija się też nazwisko Jamesa Maddisona.

Mówi się również o Andre Gomesie.


na Maddisona raczej nas nie stac. Norwich dopiero co wzielo 12mln za "naszego" Pritcharda.. i sprzedalo Jeroma za 1.5 mln.. Levy pewnie nie wylozy 15-20 mln na zmiennika.

Gomes to taki Sissoko Barcelony. ostatnio dobrze gral w pilke 2 lata temu..
na Maddisona raczej nas nie stac. Norwich dopiero co wzielo 12mln za "naszego" Pritcharda.. i sprzedalo Jeroma za 1.5 mln.. Levy pewnie nie wylozy 15-20 mln na zmiennika. Gomes to taki Sissoko Barcelony. ostatnio dobrze gral w pilke 2 lata temu
<  1  2  3  4  5    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 10 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się