Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  2  3  4  5  6    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Zimowe okienko 2018
27 stycznia 2018, 16:12 [cytuj]
Niech więc będzie, że As w rękawie;P
Niech więc będzie, że As w rękawie;P
27 stycznia 2018, 17:20 [cytuj]
Lukasa Moury nie ma nawet na ławie w odbywającym się teraz meczu PSG

to już jest chyba jasne ........
Lukasa Moury nie ma nawet na ławie w odbywającym się teraz meczu PSG to już jest chyba jasne
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
29 stycznia 2018, 18:59 [cytuj]
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-5325739/Tottenham-close-signing-Lucas-Moura-PSG.html
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-5325739/Tottenham-close-signing-Lucas-Moura-PSG.html
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 stycznia 2018, 09:59 [cytuj]
Dziś chyba będzie oficjalka Lucasa Moury. Chłopak wygląda na niezłego dryblera, więc może się przydać trochę kreatywności na prawej
Dziś chyba będzie oficjalka Lucasa Moury. Chłopak wygląda na niezłego dryblera, więc może się przydać trochę kreatywności na prawej
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 stycznia 2018, 11:22 [cytuj]
Dużo sobie obiecuję po tym transferze, czekałem na kogoś takiego.
Gdzieś przeczytałem opinię o Lucasie, że w żadnym elemencie nie przewyższa Sona, Aliego ani Eriksena ale potrafi wszystko co oni. A można się przecież spodziewać, że Poch jeszcze coś z niego wyciągnie.
Myślę, że będzie z Moury dużo pożytku.
Dużo sobie obiecuję po tym transferze, czekałem na kogoś takiego. Gdzieś przeczytałem opinię o Lucasie, że w żadnym elemencie nie przewyższa Sona, Aliego ani Eriksena ale potrafi wszystko co oni. A można się przecież spodziewać, że Poch jeszcze coś z niego wyciągnie. Myślę, że będzie z Moury dużo pożytku
30 stycznia 2018, 12:10 [cytuj]
Llorente do Chelsea? jak za 25 mln to niech idzie
Llorente do Chelsea? jak za 25 mln to niech idzie
30 stycznia 2018, 12:12 [cytuj]
Llorente mógłby odejść pod warunkiem zastępstwa...
Llorente mógłby odejść pod warunkiem zastępstwa
30 stycznia 2018, 12:40 [cytuj]
Jest zawsze chyba opcja Janssena ściągać z wypożyczenia co nie? :rotfl:
Jest zawsze chyba opcja Janssena ściągać z wypożyczenia co nie? :rotfl:
30 stycznia 2018, 12:49 [cytuj]
"Lucas Moura arrives for Tottenham medical ahead of £25m move from PSG" SKY

Nie mają kogoś jeszcze w tym PSG na wyprzedaży? :rotfl:
"Lucas Moura arrives for Tottenham medical ahead of £25m move from PSG" SKY Nie mają kogoś jeszcze w tym PSG na wyprzedaży? :rotfl:
30 stycznia 2018, 12:57 [cytuj]
Ćwierkają jeszcze, że możliwa jest wymiana Batshuayi za Llorente, ale mega mało prawdopodobna. Batshuayi raczej nie chce do nas, bo nie dostanie regularnej gry
Ćwierkają jeszcze, że możliwa jest wymiana Batshuayi za Llorente, ale mega mało prawdopodobna. Batshuayi raczej nie chce do nas, bo nie dostanie regularnej gry
30 stycznia 2018, 13:19 [cytuj]
Batshuayi podobnie jak wielu innych "ławkowiczów" szuka szansy na regularną grę, żeby pojechać na mundial. U nas raczej ciężko żebyśmy grali dwoma napastnikami w każdym meczu, choć na pewno wyglądałoby to lepiej niż Llorente,
Batshuayi podobnie jak wielu innych "ławkowiczów" szuka szansy na regularną grę, żeby pojechać na mundial. U nas raczej ciężko żebyśmy grali dwoma napastnikami w każdym meczu, choć na pewno wyglądałoby to lepiej niż Llorente,
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
31 stycznia 2018, 12:57 [cytuj]
varba powiedział/a:
Batshuayi podobnie jak wielu innych "ławkowiczów" szuka szansy na regularną grę, żeby pojechać na mundial. U nas raczej ciężko żebyśmy grali dwoma napastnikami w każdym meczu, choć na pewno wyglądałoby to lepiej niż Llorente,


Najprawdopodobniej zajmie miejsce Pierre-Emericka Aubameyanga w Borussii Dortmund.

Nasza kadra na resztę sezonu wygląda dobrze. Najważniejsze, aby obyło się bez kontuzji.

Lloris/Vorm/Gazzaniga
Aurier/Trippier-Alderweireld/Sanchez-Vertonghen/Foyth-Rose/Davies
Dier/Wanyama-Dembele/Sissoko
Lucas/Lamela-Eriksen/Winks-Alli/Son
Kane/Llorente

Pasowałoby tylko Walkera-Petersa puścić gdzieś na wypożyczenie do Championship, aby łapał minuty :D
Najprawdopodobniej zajmie miejsce Pierre-Emericka Aubameyanga w Borussii Dortmund. Nasza kadra na resztę sezonu wygląda dobrze. Najważniejsze, aby obyło się bez kontuzji. Lloris/Vorm/Gazzaniga Aurier/Trippier-Alderweireld/Sanchez-Vertonghen/Foyth-Rose/Davies Dier/Wanyama-Dembele/Sissoko Lucas/Lamela-Eriksen/Winks-Alli/Son Kane/Llorente Pasowałoby tylko Walkera-Petersa puścić gdzieś na wypożyczenie do Championship, aby łapał minuty :D
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
31 stycznia 2018, 12:58 [cytuj]
Jakos 20 min temu pisali, że Moura przeszedł pomyślnie testy medyczne, dosyć się mocno przedłuża jak on od wczorajszego ranka siedzi w Londynie :c
Jakos 20 min temu pisali, że Moura przeszedł pomyślnie testy medyczne, dosyć się mocno przedłuża jak on od wczorajszego ranka siedzi w Londynie :c
31 stycznia 2018, 13:10 [cytuj]
Szkoda, ze dzisiaj akurat ten mecz, bo przydaloby sie zeby Poche użył swojej magii przekonywania zawodników do swojego projektu w Tottenhamie i gadał z Maxem Meyerem, bo Wenger chce nam go sprzątać w tym okienku jeszcze :c
Szkoda, ze dzisiaj akurat ten mecz, bo przydaloby sie zeby Poche użył swojej magii przekonywania zawodników do swojego projektu w Tottenhamie i gadał z Maxem Meyerem, bo Wenger chce nam go sprzątać w tym okienku jeszcze :c
31 stycznia 2018, 15:28 [cytuj]
O co chodzi z tym transferem Lucasa? Wczoraj już pisali, że przeszedł testy i podpisał kontrakt, wszystko miało być oficjalnie potwierdzone a tu dalej nic..
O co chodzi z tym transferem Lucasa? Wczoraj już pisali, że przeszedł testy i podpisał kontrakt, wszystko miało być oficjalnie potwierdzone a tu dalej nic
31 stycznia 2018, 16:26 [cytuj]
Pewnie jakieś formalności, lada moment powinna pójść oficjalka.

Chyba że transfer się wyjebał na ostatniej prostej ;)
Pewnie jakieś formalności, lada moment powinna pójść oficjalka. Chyba że transfer się wyjebał na ostatniej prostej ;)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 stycznia 2018, 18:07 [cytuj]
Nie zdziwię się jak go na przykład zaprezentują w przerwie meczu
Nie zdziwię się jak go na przykład zaprezentują w przerwie meczu
31 stycznia 2018, 18:32 [cytuj]
Oby nie było że do oficjalnego transferu zabrakło kilku minut :( i czemu nie łapiemy się za Mayera ? :(
Oby nie było że do oficjalnego transferu zabrakło kilku minut :( i czemu nie łapiemy się za Mayera ? :(
31 stycznia 2018, 18:42 [cytuj]
Mam nadzieje, że Levy czegoś nie odstawi.. typu że posępi z 2 mln ;d
Mam nadzieje, że Levy czegoś nie odstawi.. typu że posępi z 2 mln ;d
31 stycznia 2018, 18:49 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Nie zdziwię się jak go na przykład zaprezentują w przerwie meczu


Nie róbmy cyrku... to nie Messi czy nawet Aubameyang, tylko Moura...
Edytowano dnia: 31 stycznia 2018, 18:50
Nie róbmy cyrku... to nie Messi czy nawet Aubameyang, tylko Moura
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
|<  <  2  3  4  5  6    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 106 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się