Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  2  3  4  5  6  
Forum dyskusyjne » Transfery » Zimowe okienko 2018
31 stycznia 2018, 18:56 [cytuj]
Mam nadzieję, że lada moment klepną transfer Lucasa Moury. Messi czy Aubameyang to nie jest, ale jednak jest to dużo lepsza wersja Aarona Lennona. Będą z chłopaka ludzie. Tylko niech ogłoszą transfer :)

Giroud mógłbym wymienić na Llorente. Ale już pok ptokach :P
Mam nadzieję, że lada moment klepną transfer Lucasa Moury. Messi czy Aubameyang to nie jest, ale jednak jest to dużo lepsza wersja Aarona Lennona. Będą z chłopaka ludzie. Tylko niech ogłoszą transfer :) Giroud mógłbym wymienić na Llorente. Ale już pok ptokach :P
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
31 stycznia 2018, 19:32 [cytuj]
Jest oficjalka
Jest oficjalka
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 stycznia 2018, 19:35 [cytuj]
Świetnie :) dobrze, że przed meczem ;d A sam transfer, zobaczymy, myślę, że za te cenę zdecydowanie wart ryzyka
Świetnie :) dobrze, że przed meczem ;d A sam transfer, zobaczymy, myślę, że za te cenę zdecydowanie wart ryzyka
31 stycznia 2018, 19:36 [cytuj]
https://twitter.com/SpursOfficial/status/958770470731558913
https://twitter.com/SpursOfficial/status/958770470731558913
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
31 stycznia 2018, 19:52 [cytuj]
patrzac na nasz sklad i zakladajac ze wszyscy sa zdrowi,mamy naprawde duzo jakosci i szeroka kadre. moim zdaniem na pewno nie mamy slabszej ekipy od chelsea i united, dlatego mocno wierze w to ze po powrocie kontuzjowanych zawodnikow, szczególnie licze na Wanyame i Toby'ego przyjdzie dla nas dobry okres i reszta sezonu bedzie uduana:ok: co do transferu Lucasa jestem pozytywnie nastawiony, obstawiam ,ze da duzo jakosci i dodatkowych opcji w ofensywie. z pewnoscia poczatki nie beda latwe, ale wierze ze bedzie znaczacym wzmocnieniem, bo umiejetnosci ma niewatpliwie.
patrzac na nasz sklad i zakladajac ze wszyscy sa zdrowi,mamy naprawde duzo jakosci i szeroka kadre. moim zdaniem na pewno nie mamy slabszej ekipy od chelsea i united, dlatego mocno wierze w to ze po powrocie kontuzjowanych zawodnikow, szczególnie licze na Wanyame i Toby'ego przyjdzie dla nas dobry okres i reszta sezonu bedzie uduana:ok: co do transferu Lucasa jestem pozytywnie nastawiony, obstawiam ,ze da duzo jakosci i dodatkowych opcji w ofensywie. z pewnoscia poczatki nie beda latwe, ale wierze ze bedzie znaczacym wzmocnieniem, bo umiejetnosci ma niewatpliwie
31 stycznia 2018, 20:06 [cytuj]
Doskonały transfer. Wiele sobie po nim obiecuję. I nareszcie można odetchnąć po oficjalnym potwierdzeniu. COYS!
Doskonały transfer. Wiele sobie po nim obiecuję. I nareszcie można odetchnąć po oficjalnym potwierdzeniu. COYS!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
31 stycznia 2018, 20:49 [cytuj]
:kotek:
oby to był Kocur - a nie Brazylijska wersja Soldado
:kotek: oby to był Kocur - a nie Brazylijska wersja Soldado
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
31 stycznia 2018, 23:07 [cytuj]
Mam nadzieje że Lucas będzie już na ławce na mecz z Liverpoolem. :|
Mam nadzieje że Lucas będzie już na ławce na mecz z Liverpoolem. :|
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
31 stycznia 2018, 23:16 [cytuj]
Nowa przyspiewka do nauczenia :)
To the tune of ‘That’s Amore’ -
He jumped on a plane to assist Harry Kane, Lucas Mourrraaaa
He left PSG just to play with Alli,
Lucas Mouuurrraaaa.
When that Son hits the bar and they’re all checking VAR that’s a Mourrrrra
When his transfers announced
And Sissoko’s left out, that’s Mourraaa
Edytowano dnia: 31 stycznia 2018, 23:17
Nowa przyspiewka do nauczenia :) To the tune of ‘That’s Amore’ - He jumped on a plane to assist Harry Kane, Lucas Mourrraaaa He left PSG just to play with Alli, Lucas Mouuurrraaaa. When that Son hits the bar and they’re all checking VAR that’s a Mourrrrra When his transfers announced And Sissoko’s left out, that’s Mourraaa
1 lutego 2018, 00:25 [cytuj]
Zimowe okienko na plus. Udało się dokonać bardzo fajne wzmocnienie, w rozsądnej kwocie. Nie ma co narzekać :)

Jeśli chodzi o letnie okienko transferowego to paru ciekawych zawodników może być do wyciągnięcia w rozsądnych cenach: Andre Gomes (FC Barcelona), Denis Suarez (FC Barcelona), Dani Ceballos (Real Madryt), Mateo Kovacic (Real Madryt), Marcos Llorente (Real Madryt) czy Javier Pastore (PSG).

W mniej rozsądnej cenie mógłby być Goncalo Guedes (PSG).
Zimowe okienko na plus. Udało się dokonać bardzo fajne wzmocnienie, w rozsądnej kwocie. Nie ma co narzekać :) Jeśli chodzi o letnie okienko transferowego to paru ciekawych zawodników może być do wyciągnięcia w rozsądnych cenach: Andre Gomes (FC Barcelona), Denis Suarez (FC Barcelona), Dani Ceballos (Real Madryt), Mateo Kovacic (Real Madryt), Marcos Llorente (Real Madryt) czy Javier Pastore (PSG). W mniej rozsądnej cenie mógłby być Goncalo Guedes (PSG)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
1 lutego 2018, 10:47 [cytuj]
Sawik powiedział/a:

Jeśli chodzi o letnie okienko transferowego to paru ciekawych zawodników może być do wyciągnięcia w rozsądnych cenach: Andre Gomes (FC Barcelona), Denis Suarez (FC Barcelona), Dani Ceballos (Real Madryt), Mateo Kovacic (Real Madryt), Marcos Llorente (Real Madryt) czy Javier Pastore (PSG).


Do letniego okienka to dużo się może zmienić :D Ale w teorii brakuje jeszcze chyba Max Meyera. Gomesa ja zwyczajnie nie chce, bo coś czuję, że to będzie Sissoko v2, także no podziękuję... ;c
Do letniego okienka to dużo się może zmienić :D Ale w teorii brakuje jeszcze chyba Max Meyera. Gomesa ja zwyczajnie nie chce, bo coś czuję, że to będzie Sissoko v2, także no podziękuję... ;c
|<  <<  <  2  3  4  5  6  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 11 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się