Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  8  9  10  11  12    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2018
17 lipca 2018, 19:55 [cytuj]
Tu artykuł z Don Balon o Modriciu
https://www.donbalon.com/noticia/detalle/78858/gran-dilema-luka-modric-oferta-lo-saca-real-madrid
W meczyki.pl jest też o tym artykuł
https://www.meczyki.pl/newsy/kolejne-wielkie-oslabienie-realu-modric-moze-wrocic-do-premier-league/86801-n
W przypadku Modricia nie przeszkadzał by mi w ogóle jego wiek , byłem zafascynowany nim kiedy grał u nas i na Mundialu udowodnił swoją wartość prowadząc Chorwatów do Srebra . Choć to tylko pewnie plotka to ja jestem na tak.
Tu artykuł z Don Balon o Modriciu https://www.donbalon.com/noticia/detalle/78858/gran-dilema-luka-modric-oferta-lo-saca-real-madrid W meczyki.pl jest też o tym artykuł https://www.meczyki.pl/newsy/kolejne-wielkie-oslabienie-realu-modric-moze-wrocic-do-premier-league/86801-n W przypadku Modricia nie przeszkadzał by mi w ogóle jego wiek , byłem zafascynowany nim kiedy grał u nas i na Mundialu udowodnił swoją wartość prowadząc Chorwatów do Srebra . Choć to tylko pewnie plotka to ja jestem na tak
17 lipca 2018, 21:41 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
Mimo wszystko 2 różne sytuacje IMO. Everton sprowadzał dzbanów z łapanki, WHU chyba wydając hajs myśli. Chociaż to tylko moje zdanie, zobaczymy


Na mnie ich transfery nie robią większego wrażenia (choć uczciwie przyznam, że nie widziałem nigdy w akcji Diopa i Balbueny, a Andersona może raz w życiu) i uważam, że jakościowo są podobne (gorsze?) do tych Evertonu sprzed roku. Na plus Młotów działa to, że w przeciwieństwie do Evertonu nie pozbyli się najlepszego zawodnika w drużynie (Lukaku).
Na mnie ich transfery nie robią większego wrażenia (choć uczciwie przyznam, że nie widziałem nigdy w akcji Diopa i Balbueny, a Andersona może raz w życiu) i uważam, że jakościowo są podobne (gorsze?) do tych Evertonu sprzed roku. Na plus Młotów działa to, że w przeciwieństwie do Evertonu nie pozbyli się najlepszego zawodnika w drużynie (Lukaku)
18 lipca 2018, 11:14 [cytuj]
Angielskie media podają, że Malcom jest bliski porozumienia z Evertonem. Klub ma zapłacić za Niego 30mln £
Angielskie media podają, że Malcom jest bliski porozumienia z Evertonem. Klub ma zapłacić za Niego 30mln £
18 lipca 2018, 21:22 [cytuj]
Pep powiedział/a:
Angielskie media podają, że Malcom jest bliski porozumienia z Evertonem. Klub ma zapłacić za Niego 30mln £


Jeśli to prawda to będę mega zawiedziony, według mnie świetnie by do nas pasował, a cena nie jest wygórowana :zly:
Jeśli to prawda to będę mega zawiedziony, według mnie świetnie by do nas pasował, a cena nie jest wygórowana :zly:
18 lipca 2018, 22:00 [cytuj]
Nie bardzo rozumiem zachwyty nad tym Malcomem. Większość pewnie go nawet nie widziała w akcji, staty ma średnie w lidze przeciętnej do bólu. Jakby był taki dobry to by pojechał na mistrzostwa.

Podobno Grealish będzie oficjalnie ogłoszony jeszcze przed weekendem
Nie bardzo rozumiem zachwyty nad tym Malcomem. Większość pewnie go nawet nie widziała w akcji, staty ma średnie w lidze przeciętnej do bólu. Jakby był taki dobry to by pojechał na mistrzostwa. Podobno Grealish będzie oficjalnie ogłoszony jeszcze przed weekendem
18 lipca 2018, 22:41 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Nie bardzo rozumiem zachwyty nad tym Malcomem. Większość pewnie go nawet nie widziała w akcji, staty ma średnie w lidze przeciętnej do bólu. Jakby był taki dobry to by pojechał na mistrzostwa.

12 goli i 7 asyst w przeciętnym klubie jakim jest Bordoux to moim zdaniem bardzo dobry wynik, taki Mbappe z PSG miał podobne statystyki, fakt rozegrał 8 spotkań mniej, ale różnica w zespołach w jakich grają ma olbrzymie znaczenie. Nie zgodzę się z Tobą że to słaba liga, liga francuska dostarcza topowym klubom na świecie od lat wielu piłkarzy światowej klasy. Co roku kilka zawodników przenosi się z Francji do Anglii, gdzie stają się gwiazdami wielkiego kalibru. Mało takich przypadków było? Henry, Drogba, Vieira, Pires, Evra, Cantona, a z obecnych, Lloris, Lacazzete, Martial, Hazard, Kante, Payet, a ile piłkarzy trafiło do czołowych klubów z serie A czy La Liga?Moim zdaniem to wystarczający argument, żeby zaprzeczyć temu, że ta liga jest przeciętna.
Edytowano dnia: 18 lipca 2018, 23:01
12 goli i 7 asyst w przeciętnym klubie jakim jest Bordoux to moim zdaniem bardzo dobry wynik, taki Mbappe z PSG miał podobne statystyki, fakt rozegrał 8 spotkań mniej, ale różnica w zespołach w jakich grają ma olbrzymie znaczenie. Nie zgodzę się z Tobą że to słaba liga, liga francuska dostarcza topowym klubom na świecie od lat wielu piłkarzy światowej klasy. Co roku kilka zawodników przenosi się z Francji do Anglii, gdzie stają się gwiazdami wielkiego kalibru. Mało takich przypadków było? Henry, Drogba, Vieira, Pires, Evra, Cantona, a z obecnych, Lloris, Lacazzete, Martial, Hazard, Kante, Payet, a ile piłkarzy trafiło do czołowych klubów z serie A czy La Liga?Moim zdaniem to wystarczający argument, żeby zaprzeczyć temu, że ta liga jest przeciętna
19 lipca 2018, 10:25 [cytuj]
Pep powiedział/a:
12 goli i 7 asyst w przeciętnym klubie jakim jest Bordoux to moim zdaniem bardzo dobry wynik, taki Mbappe z PSG miał podobne statystyki, fakt rozegrał 8 spotkań mniej, ale różnica w zespołach w jakich grają ma olbrzymie znaczenie. Nie zgodzę się z Tobą że to słaba liga, liga francuska dostarcza topowym klubom na świecie od lat wielu piłkarzy światowej klasy. Co roku kilka zawodników przenosi się z Francji do Anglii, gdzie stają się gwiazdami wielkiego kalibru. Mało takich przypadków było? Henry, Drogba, Vieira, Pires, Evra, Cantona, a z obecnych, Lloris, Lacazzete, Martial, Hazard, Kante, Payet, a ile piłkarzy trafiło do czołowych klubów z serie A czy La Liga?Moim zdaniem to wystarczający argument, żeby zaprzeczyć temu, że ta liga jest przeciętna


Przychylam się do wypowiedzi Pepa w 100%. Liga francuska to idealny kierunek z którego kluby o możliwościach finansowych zbliżonych do nas mogą zasilać swoje kadry . Jest to liga zbliżona stylem gry do PL i zdecydowanie mniejsze prawdopodobieństwo jest że zawodnik z Ligue 1 nie odnajdzie się w Premier League niż w przypadku takich lig jak Serie A , La Liga , czy nawet Bundesliga .
Przychylam się do wypowiedzi Pepa w 100%. Liga francuska to idealny kierunek z którego kluby o możliwościach finansowych zbliżonych do nas mogą zasilać swoje kadry . Jest to liga zbliżona stylem gry do PL i zdecydowanie mniejsze prawdopodobieństwo jest że zawodnik z Ligue 1 nie odnajdzie się w Premier League niż w przypadku takich lig jak Serie A , La Liga , czy nawet Bundesliga
19 lipca 2018, 11:56 [cytuj]
Witam ja już tracę nadzieję na jakiś dobry transfer czas mija a u nas Grealish na tapetach już od 3 tygodni , całkowicie upadł temat de lighta a środkowego pomocnika dalej nie ma a Dembele raczej odejdzie pozdrawiam
Witam ja już tracę nadzieję na jakiś dobry transfer czas mija a u nas Grealish na tapetach już od 3 tygodni , całkowicie upadł temat de lighta a środkowego pomocnika dalej nie ma a Dembele raczej odejdzie pozdrawiam
19 lipca 2018, 16:59 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
Przychylam się do wypowiedzi Pepa w 100%. Liga francuska to idealny kierunek z którego kluby o możliwościach finansowych zbliżonych do nas mogą zasilać swoje kadry . Jest to liga zbliżona stylem gry do PL i zdecydowanie mniejsze prawdopodobieństwo jest że zawodnik z Ligue 1 nie odnajdzie się w Premier League niż w przypadku takich lig jak Serie A , La Liga , czy nawet Bundesliga


Pokazują to na przykład transfery N'Jie, N'Koudou, Capoue, czy Stambouliego. Ostatnim naszym nieudanym transferem z Francji był Lloris, a później już pasmo nieustannych sukcesow. przekonaliście mnie ;)
Pokazują to na przykład transfery N'Jie, N'Koudou, Capoue, czy Stambouliego. Ostatnim naszym nieudanym transferem z Francji był Lloris, a później już pasmo nieustannych sukcesow. przekonaliście mnie ;)
19 lipca 2018, 17:12 [cytuj]
Z kierunkiem francuskim przemawia to, że stamtąd można wyciągnąć wielu piłkarzy za stosunkowo niewielkie pieniądze a kluby nie są szczególnie bogate(z wyjątkiem PSG, Lyonu, Monaco i ewentualnie Marsylii). Przy czym chyba jedyna tamtejsza konkurencja, PSG, zdecydowanie woli obierać zagraniczny kierunek i sprowadzania ukształtowanych piłkarzy, a nawet gwiazd. Kupując dzbanów z jakichś Genoi czy innych Fiorentin trzeba się liczyć z większymi wydatkami a co lepszych wyciąga od nich Juventus. Transferów Capuoue czy Stambouliego nie liczę bo to był szał zakupowy Zwijasza-Bagaża po stracie Bale'a ze złudzeniami, że może coś odpali. N'Jie i Nkoudou to raczej było ściąganie zapierdalacza z myślą wyrobienia w nich boiskowej inteligencji(coś pewnie w stylu Lennona). Sądzę, że konkretne przeszukanie Ligue1 może przynieść dobre efekty.
Z kierunkiem francuskim przemawia to, że stamtąd można wyciągnąć wielu piłkarzy za stosunkowo niewielkie pieniądze a kluby nie są szczególnie bogate(z wyjątkiem PSG, Lyonu, Monaco i ewentualnie Marsylii). Przy czym chyba jedyna tamtejsza konkurencja, PSG, zdecydowanie woli obierać zagraniczny kierunek i sprowadzania ukształtowanych piłkarzy, a nawet gwiazd. Kupując dzbanów z jakichś Genoi czy innych Fiorentin trzeba się liczyć z większymi wydatkami a co lepszych wyciąga od nich Juventus. Transferów Capuoue czy Stambouliego nie liczę bo to był szał zakupowy Zwijasza-Bagaża po stracie Bale'a ze złudzeniami, że może coś odpali. N'Jie i Nkoudou to raczej było ściąganie zapierdalacza z myślą wyrobienia w nich boiskowej inteligencji(coś pewnie w stylu Lennona). Sądzę, że konkretne przeszukanie Ligue1 może przynieść dobre efekty
19 lipca 2018, 17:36 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Pokazują to na przykład transfery N\'Jie, N\'Koudou, Capoue, czy Stambouliego. Ostatnim naszym nieudanym transferem z Francji był Lloris, a później już pasmo nieustannych sukcesow. przekonaliście mnie ;)
Ja bym tutaj pokusił się bardziej o stwierdzenie, że transfery z ligi francuskiej wypalają, o ile sprowadza się topowych zawodników tej ligi. Za przykład moga posłużyć choćby Hazard, Lloris, Lacazette i wielu innych. W przypadku dobrze rokujących, bądź zawodników z jakimiś tam przebłyskami/potencjałem, może być różnie. Capoue, Nije, to niestety wynalazki, które miały sezon przebłysku i tak naprawdę nie wiadomo czy w następnym sezonie pozostając we własnych klubach byliby w stanie utrzymać formę.

Wracając do meritum dyskusji, czyli Malcoma, według mnie to kot w butach. Miał fajną pierwszą połowę sezonu, ale w drugiej jego statystyki wyhamowały. Gdyby to ode mnie zależało, to ja bym nie wyłożył tej kasy. Mam uprzedzenie do gwiazd jednego sezonu. Zresztą umówmy się, statystyk nie ma jakoś mocno wyśrubowanych.
Edytowano dnia: 19 lipca 2018, 17:37
Ja bym tutaj pokusił się bardziej o stwierdzenie, że transfery z ligi francuskiej wypalają, o ile sprowadza się topowych zawodników tej ligi. Za przykład moga posłużyć choćby Hazard, Lloris, Lacazette i wielu innych. W przypadku dobrze rokujących, bądź zawodników z jakimiś tam przebłyskami/potencjałem, może być różnie. Capoue, Nije, to niestety wynalazki, które miały sezon przebłysku i tak naprawdę nie wiadomo czy w następnym sezonie pozostając we własnych klubach byliby w stanie utrzymać formę. Wracając do meritum dyskusji, czyli Malcoma, według mnie to kot w butach. Miał fajną pierwszą połowę sezonu, ale w drugiej jego statystyki wyhamowały. Gdyby to ode mnie zależało, to ja bym nie wyłożył tej kasy. Mam uprzedzenie do gwiazd jednego sezonu. Zresztą umówmy się, statystyk nie ma jakoś mocno wyśrubowanych
19 lipca 2018, 17:51 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Pokazują to na przykład transfery N'Jie, N'Koudou, Capoue, czy Stambouliego. Ostatnim naszym nieudanym transferem z Francji był Lloris, a później już pasmo nieustannych sukcesow. przekonaliście mnie ;)


W ten sposób przecież każdą ligę można zdyskredytować.
W ten sposób przecież każdą ligę można zdyskredytować
19 lipca 2018, 19:17 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
W ten sposób przecież każdą ligę można zdyskredytować


W ironiczny sposób chciałem przekazać mniej więcej to co napisał Damian. Z tej ligi jesli sprowadzać, to wymiatacza, a nie chłopka który zagrał niezłe pół sezonu.
W ironiczny sposób chciałem przekazać mniej więcej to co napisał Damian. Z tej ligi jesli sprowadzać, to wymiatacza, a nie chłopka który zagrał niezłe pół sezonu
19 lipca 2018, 20:26 [cytuj]
Walu powiedział/a:
W ironiczny sposób chciałem przekazać mniej więcej to co napisał Damian. Z tej ligi jesli sprowadzać, to wymiatacza, a nie chłopka który zagrał niezłe pół sezonu


A to pardon, nie załapałem.
A to pardon, nie załapałem
20 lipca 2018, 09:37 [cytuj]
Walu powiedział/a:
W ironiczny sposób chciałem przekazać mniej więcej to co napisał Damian. Z tej ligi jesli sprowadzać, to wymiatacza, a nie chłopka który zagrał niezłe pół sezonu


Wiadomo że w lidze francuskiej jak i w każdej są gracze których cena nie jest adekwatna do umiejętności i można się po prostu na transferach potocznie mówiąc "przejechać". Łatwiej jednak z tej ligi pozyskiwać piłkarzy młodych mających za sobą tam np. dwa dobre sezony i powiedzmy za 40-50mlnE wyciąga się stamtąd jak kolega wspomniał "wymiatacza" , gdzie w ligach typu Serie A , La Liga , czy też Bundesliga jest to mało realne .Styl gry w Ligue 1 jest też najbardziej z tych wszystkich lig zbliżony do PL. Tylko problem jest tej natury że większość z nich wybiera kluby które będą mogły im zaoferować wyższą tygodniówkę i takim klubą jak Tottenham nie jest łatwo przekonać tych piłkarzy do przejścia właśnie do nas.
Wiadomo że w lidze francuskiej jak i w każdej są gracze których cena nie jest adekwatna do umiejętności i można się po prostu na transferach potocznie mówiąc "przejechać". Łatwiej jednak z tej ligi pozyskiwać piłkarzy młodych mających za sobą tam np. dwa dobre sezony i powiedzmy za 40-50mlnE wyciąga się stamtąd jak kolega wspomniał "wymiatacza" , gdzie w ligach typu Serie A , La Liga , czy też Bundesliga jest to mało realne .Styl gry w Ligue 1 jest też najbardziej z tych wszystkich lig zbliżony do PL. Tylko problem jest tej natury że większość z nich wybiera kluby które będą mogły im zaoferować wyższą tygodniówkę i takim klubą jak Tottenham nie jest łatwo przekonać tych piłkarzy do przejścia właśnie do nas
20 lipca 2018, 18:01 [cytuj]
Kiedys w barcelonie Puyol wracajacy po kontuzji kolana byl transferem do obrony..
My mamy Lamela 2022 :kotek:
Kiedys w barcelonie Puyol wracajacy po kontuzji kolana byl transferem do obrony.. My mamy Lamela 2022 :kotek:
21 lipca 2018, 11:21 [cytuj]
Z jednej strony nie ma też podstaw by jakoś mocno narzekać . Nikt nie przyszedł , ale też nikt nie odszedł , jeśli polityka Levy'ego jest taka że nie puszcza nikogo z klubu do momentu aż sam kogoś ciekawego nie zakontraktuje (oczywiście mówię tu o nowych graczach , nie tych przedłużających umowę) to ja jestem spokojny. Wiadomo że każdy z nas chciał by wzmocnień , ale najważniejsze jest to by szkieletu drużyny w postaci Alderweirelda i Dembele nie stracić zanim kogoś ciekawego w ich miejsce nie uda nam się sprowadzić (nie mówię też że to ma się wydarzyć w tym okienku) .
Z jednej strony nie ma też podstaw by jakoś mocno narzekać . Nikt nie przyszedł , ale też nikt nie odszedł , jeśli polityka Levy'ego jest taka że nie puszcza nikogo z klubu do momentu aż sam kogoś ciekawego nie zakontraktuje (oczywiście mówię tu o nowych graczach , nie tych przedłużających umowę) to ja jestem spokojny. Wiadomo że każdy z nas chciał by wzmocnień , ale najważniejsze jest to by szkieletu drużyny w postaci Alderweirelda i Dembele nie stracić zanim kogoś ciekawego w ich miejsce nie uda nam się sprowadzić (nie mówię też że to ma się wydarzyć w tym okienku)
21 lipca 2018, 12:48 [cytuj]
Problem w tym, że Dembele ma problem z wytrzymaniem trudów sezonu i będzie w tej kwestii coraz gorzej. Opieranie środka pola na nim byłoby bardzo nieodpowiedzialne, mimo, ze jest genialnym piłkarzem
Problem w tym, że Dembele ma problem z wytrzymaniem trudów sezonu i będzie w tej kwestii coraz gorzej. Opieranie środka pola na nim byłoby bardzo nieodpowiedzialne, mimo, ze jest genialnym piłkarzem
22 lipca 2018, 09:06 [cytuj]
Zamiast transferu szykuje się podwyżka dla Dele .
http://www.hitc.com/en-gb/2018/07/22/report-tottenham-prepare-new-100k-a-week-deal-for-key-man/
Zamiast transferu szykuje się podwyżka dla Dele . http://www.hitc.com/en-gb/2018/07/22/report-tottenham-prepare-new-100k-a-week-deal-for-key-man/
22 lipca 2018, 09:11 [cytuj]
W United ponoć pewni transferu Toby'ego , oby nie wcześniej niż uda nam się kogoś ciekawego w jego miejsce zakontraktować .
http://thepeoplesperson.com/2018/07/22/manchester-united-confident-in-signing-tottenhams-toby-alderweireld-report-200393/
W United ponoć pewni transferu Toby'ego , oby nie wcześniej niż uda nam się kogoś ciekawego w jego miejsce zakontraktować . http://thepeoplesperson.com/2018/07/22/manchester-united-confident-in-signing-tottenhams-toby-alderweireld-report-200393/
|<  <<  <  8  9  10  11  12    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 76 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się