Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  9  10  11  12  13    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2018
22 lipca 2018, 10:47 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
W United ponoć pewni transferu Toby'ego , oby nie wcześniej niż uda nam się kogoś ciekawego w jego miejsce zakontraktować .
http://thepeoplesperson.com/2018/07/22/manchester-united-confident-in-signing-tottenhams-toby-alderweireld-report-200393/
tragedia.. oddać Uited takiego grajka. Nie wiem czemu chcemy wzmacniać konkurenta do walki o top3
tragedia.. oddać Uited takiego grajka. Nie wiem czemu chcemy wzmacniać konkurenta do walki o top3
22 lipca 2018, 11:41 [cytuj]
do United pod warunkiem Martiala li tylko, tak to wyjdziemy na frajerów....

Podobno, podobno i jeszcze raz podobno najbliżej nam do Zahy jak podaje Daily Mail. Jeśli udałoby się zejść z 60 mln i włączyć w transakcję Sissoko, to byłby majstersztyk!:) ale to podobno:)
do United pod warunkiem Martiala li tylko, tak to wyjdziemy na frajerów.... Podobno, podobno i jeszcze raz podobno najbliżej nam do Zahy jak podaje Daily Mail. Jeśli udałoby się zejść z 60 mln i włączyć w transakcję Sissoko, to byłby majstersztyk!:) ale to podobno:)
22 lipca 2018, 11:51 [cytuj]
Wg ITK temat transferu Martiala upadł i z ofensywnych zawodników Zaha jest ostatnią dostępną opcją.
Wg ITK temat transferu Martiala upadł i z ofensywnych zawodników Zaha jest ostatnią dostępną opcją
22 lipca 2018, 12:25 [cytuj]
Zaha ok ale nie za te pieniądze... Oddawaliśmy Androsa za mniejszy kesz a i nie jestem do końca przekonany czy Wilfried jest chociażby klasę lepszym zawodnikiem od AT.
Zaha ok ale nie za te pieniądze... Oddawaliśmy Androsa za mniejszy kesz a i nie jestem do końca przekonany czy Wilfried jest chociażby klasę lepszym zawodnikiem od AT
www.facebook.com/OgienOdSkaja
22 lipca 2018, 12:29 [cytuj]
Skaju powiedział/a:
Zaha ok ale nie za te pieniądze... Oddawaliśmy Androsa za mniejszy kesz a i nie jestem do końca przekonany czy Wilfried jest chociażby klasę lepszym zawodnikiem od AT


Kiedy to było?

Druga sprawa, że chyba nikogo lepszego niż Zaha nam nie potrzeba.
Kiedy to było? Druga sprawa, że chyba nikogo lepszego niż Zaha nam nie potrzeba
22 lipca 2018, 13:17 [cytuj]
Skaju powiedział/a:
Zaha ok ale nie za te pieniądze... Oddawaliśmy Androsa za mniejszy kesz a i nie jestem do końca przekonany czy Wilfried jest chociażby klasę lepszym zawodnikiem od AT

no tu żeś popłynął :krzyk::D
no tu żeś popłynął :krzyk::D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
22 lipca 2018, 19:36 [cytuj]
Skaju powiedział/a:
Zaha ok ale nie za te pieniądze... Oddawaliśmy Androsa za mniejszy kesz a i nie jestem do końca przekonany czy Wilfried jest chociażby klasę lepszym zawodnikiem od AT

Zaha z całą pewnością jest od Townsenda o klasę lepszym zawodnikiem i gdyby udało się w transakcję włączyć Sissoko to byłby to bardzo dobry ruch.
Zaha z całą pewnością jest od Townsenda o klasę lepszym zawodnikiem i gdyby udało się w transakcję włączyć Sissoko to byłby to bardzo dobry ruch
22 lipca 2018, 19:49 [cytuj]
Aston Villa chce ponoć za Grealisha 35mlnF , mam nadzieję że odpuścimy . W chwili obecnej ten chłopak jest wart co najwyżej 15mlnF.
https://tbrfootball.com/tottenham-hotspur-round-alli-deal-grealish-boost-kane-ready/
Aston Villa chce ponoć za Grealisha 35mlnF , mam nadzieję że odpuścimy . W chwili obecnej ten chłopak jest wart co najwyżej 15mlnF. https://tbrfootball.com/tottenham-hotspur-round-alli-deal-grealish-boost-kane-ready/
22 lipca 2018, 19:53 [cytuj]
Dla porównania Real chce za Kovacića 44mlnF. Podobno rozważamy też ciągle jego transfer.
Dla porównania Real chce za Kovacića 44mlnF. Podobno rozważamy też ciągle jego transfer
22 lipca 2018, 21:12 [cytuj]
Real za Kovacica chce 80-90m bo tak donoszą źródła bliskie Manchesteru City, a oni po stracie Jorginho rozglądają się za graczem na tą pozycję.

Ten Grealish nie jest wart 20m funtów, a co dopiero 35m...

Spurs potrzebuje gracza na pozycje
skrzydłowy(do wyjęcia Bailey, Martial, Zaha ale to trzeba liczyć 60m+ za jednego gracza)
DM (na rynku posucha)
bramkarz za rok (mam wielki szacunek dla Llorisa, fajnie że nasz kapitan zdobył MS no ale patrzy trzeźwo na ligę a tutaj gra co najwyżej na poziomie dobrym. A żeby wygrywać trofea to trzeba topowego bramkarza, póki co na rynku transferowym na tej pozycji jest posucha ale za rok/dwa lata będzie ktoś ciekawy do wyjęcia).

Nie jest póki co źle, trzeba zatrzymać najważniejszych graczy. Real w tym sezonie spada z tronu w LM i tutaj trzeba mocniej powalczyć i liczyć na szczęście :P

Ja nie jestem aż takim pesymistą co do okienka bo na brakujących pozycjach nie ma nikogo ciekawego do wyjęcia poza skrzydłowym.
Real za Kovacica chce 80-90m bo tak donoszą źródła bliskie Manchesteru City, a oni po stracie Jorginho rozglądają się za graczem na tą pozycję. Ten Grealish nie jest wart 20m funtów, a co dopiero 35m... Spurs potrzebuje gracza na pozycje skrzydłowy(do wyjęcia Bailey, Martial, Zaha ale to trzeba liczyć 60m+ za jednego gracza) DM (na rynku posucha) bramkarz za rok (mam wielki szacunek dla Llorisa, fajnie że nasz kapitan zdobył MS no ale patrzy trzeźwo na ligę a tutaj gra co najwyżej na poziomie dobrym. A żeby wygrywać trofea to trzeba topowego bramkarza, póki co na rynku transferowym na tej pozycji jest posucha ale za rok/dwa lata będzie ktoś ciekawy do wyjęcia). Nie jest póki co źle, trzeba zatrzymać najważniejszych graczy. Real w tym sezonie spada z tronu w LM i tutaj trzeba mocniej powalczyć i liczyć na szczęście :P Ja nie jestem aż takim pesymistą co do okienka bo na brakujących pozycjach nie ma nikogo ciekawego do wyjęcia poza skrzydłowym.
22 lipca 2018, 22:43 [cytuj]
Kovacic to by było spełnienie marzeń :muza: niestety bardzo mało prawdopodobny transfer
Kovacic to by było spełnienie marzeń :muza: niestety bardzo mało prawdopodobny transfer
22 lipca 2018, 23:30 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Kovacic to by było spełnienie marzeń :muza: niestety bardzo mało prawdopodobny transfer


Mało prawdopodobny? Wystarczy włączyć w transakcję KANE'A xDD tak żartem przy niedzieli
Mało prawdopodobny? Wystarczy włączyć w transakcję KANE'A xDD tak żartem przy niedzieli
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
23 lipca 2018, 09:53 [cytuj]
Co do ceny (44mlnF)za Kovacića to taką informację znalazłem pod tym adresem
https://thisisfutbol.com/2018/07/blogs/premier-league/tottenham-must-launch-kovacic-swoop-after-development/
Co do ceny (44mlnF)za Kovacića to taką informację znalazłem pod tym adresem https://thisisfutbol.com/2018/07/blogs/premier-league/tottenham-must-launch-kovacic-swoop-after-development/
23 lipca 2018, 10:02 [cytuj]
Aston Villa to niezłe cwaniaki z tego co udało mi się wyczytać to klub ma zaległości za opłaty transferowe i wysoką opłatą za Grealisha chcą sobie te długi spłacić . Klub został przejęty przez nowych właścicieli, jednak oni nie zamierzają własnych pieniędzy pchać na łatanie tych zaległości i dlatego klub chce sprzedać w zasadzie jedynego zawodnika którym interesują się kluby PL za jak największe pieniądze.
Aston Villa to niezłe cwaniaki z tego co udało mi się wyczytać to klub ma zaległości za opłaty transferowe i wysoką opłatą za Grealisha chcą sobie te długi spłacić . Klub został przejęty przez nowych właścicieli, jednak oni nie zamierzają własnych pieniędzy pchać na łatanie tych zaległości i dlatego klub chce sprzedać w zasadzie jedynego zawodnika którym interesują się kluby PL za jak największe pieniądze
23 lipca 2018, 11:05 [cytuj]
dlaczego cwaniaki? To chyba naturalne, że chcą sprzedać jak najdrożej?
dlaczego cwaniaki? To chyba naturalne, że chcą sprzedać jak najdrożej?
23 lipca 2018, 11:26 [cytuj]
Interesuje ich wyłącznie załatanie długów , nie ma w tym wszystkim miejsca dla dobra zawodnika. Gdyby zdecydowali się sprzedać go za normalne , ale i tak duże pieniądze ok.15mlnF to mogli by zawrzeć jakiś sensowny zapis że w bonusach w przypadku jego określonej liczbie występów w nowym klubie będą mogli np zarobić jeszcze 10mlnF. Z tego co do tej pory jednak dało się zauważyć to myślą wyłącznie o jak największej sumie , wręcz zaporowej (35mlnF) płatnej od razu. Zachłanny dwa razy traci , mam wrażenie że te powiedzenie idealnie pasuje do tej sytuacji.
Interesuje ich wyłącznie załatanie długów , nie ma w tym wszystkim miejsca dla dobra zawodnika. Gdyby zdecydowali się sprzedać go za normalne , ale i tak duże pieniądze ok.15mlnF to mogli by zawrzeć jakiś sensowny zapis że w bonusach w przypadku jego określonej liczbie występów w nowym klubie będą mogli np zarobić jeszcze 10mlnF. Z tego co do tej pory jednak dało się zauważyć to myślą wyłącznie o jak największej sumie , wręcz zaporowej (35mlnF) płatnej od razu. Zachłanny dwa razy traci , mam wrażenie że te powiedzenie idealnie pasuje do tej sytuacji
23 lipca 2018, 13:12 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
Interesuje ich wyłącznie załatanie długów ,


Dziwnym nie jest, jak mawiał pewien komiksowy bohater.

A Grealishowi się żadna krzywda nie dzieje. Podpisując kontrakt do czegoś się zobowiązał.
Dziwnym nie jest, jak mawiał pewien komiksowy bohater. A Grealishowi się żadna krzywda nie dzieje. Podpisując kontrakt do czegoś się zobowiązał
23 lipca 2018, 13:34 [cytuj]
Ja jestem na nie, dla takich transferów jak Graelish. Gości na ławce na tej pozycji mamy jak i gości ze statusem HG też jest w klubie dosyć. Lepiej trzymać ten hajs (20-30m) i dołożyć do jednego lepszego transferu teraz czy za rok.

Skład mamy cały czas dobry, najlepsi ludzie podpisują w klubie nowe kontrakty. Ten sezon będzie znowu dobry a coś czuje że jakiś puchar padnie łupem Spurs.
Ja jestem na nie, dla takich transferów jak Graelish. Gości na ławce na tej pozycji mamy jak i gości ze statusem HG też jest w klubie dosyć. Lepiej trzymać ten hajs (20-30m) i dołożyć do jednego lepszego transferu teraz czy za rok. Skład mamy cały czas dobry, najlepsi ludzie podpisują w klubie nowe kontrakty. Ten sezon będzie znowu dobry a coś czuje że jakiś puchar padnie łupem Spurs
24 lipca 2018, 11:22 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
Interesuje ich wyłącznie załatanie długów , nie ma w tym wszystkim miejsca dla dobra zawodnika. Gdyby zdecydowali się sprzedać go za normalne , ale i tak duże pieniądze ok.15mlnF to mogli by zawrzeć jakiś sensowny zapis że w bonusach w przypadku jego określonej liczbie występów w nowym klubie będą mogli np zarobić jeszcze 10mlnF. Z tego co do tej pory jednak dało się zauważyć to myślą wyłącznie o jak największej sumie , wręcz zaporowej (35mlnF) płatnej od razu. Zachłanny dwa razy traci , mam wrażenie że te powiedzenie idealnie pasuje do tej sytuacji


15 mln funtów to na wyspach za 15-to latków płacą .....Nie twierdzę, że to nie jest realna wartość Grealisha ale rynek transferowy wyspiarzy już dawno został wywrócony do góry kołami
15 mln funtów to na wyspach za 15-to latków płacą .....Nie twierdzę, że to nie jest realna wartość Grealisha ale rynek transferowy wyspiarzy już dawno został wywrócony do góry kołami
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
24 lipca 2018, 11:32 [cytuj]
md18 powiedział/a:
15 mln funtów to na wyspach za 15-to latków płacą .....Nie twierdzę, że to nie jest realna wartość Grealisha ale rynek transferowy wyspiarzy już dawno został wywrócony do góry kołami


Tylko za zawodnika z Championship 35mlnF nie wydał jeszcze chyba nikt. Ja bynajmniej nie kojarzę takiego transferu :glupek:
Tylko za zawodnika z Championship 35mlnF nie wydał jeszcze chyba nikt. Ja bynajmniej nie kojarzę takiego transferu :glupek:
|<  <<  <  9  10  11  12  13    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 105 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się