Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  10  11  12  13  14    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2018
24 lipca 2018, 11:43 [cytuj]
Ponoć chcemy wypchnąć z klubu Llorente i Janssena, tylko że łącznie ponoć chcemy za nich dostać 30 mln funtów :D . Powodzenia panie prezesie .
Ponoć chcemy wypchnąć z klubu Llorente i Janssena, tylko że łącznie ponoć chcemy za nich dostać 30 mln funtów :D . Powodzenia panie prezesie
24 lipca 2018, 12:21 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
Ponoć chcemy wypchnąć z klubu Llorente i Janssena, tylko że łącznie ponoć chcemy za nich dostać 30 mln funtów :D . Powodzenia panie prezesie


I to za 30 baniek:D
I to za 30 baniek:D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
24 lipca 2018, 23:10 [cytuj]
Malcom w Barcelonie. Ciekawego kogo następnego sprzątną nam z przed nosa...
Malcom w Barcelonie. Ciekawego kogo następnego sprzątną nam z przed nosa
25 lipca 2018, 07:00 [cytuj]
Pep powiedział/a:
Malcom w Barcelonie. Ciekawego kogo następnego sprzątną nam z przed nosa


Najbardziej to wydymali Romę. Po tym całym zamieszaniu cieszę się, że nie gra u nas.
Najbardziej to wydymali Romę. Po tym całym zamieszaniu cieszę się, że nie gra u nas
25 lipca 2018, 09:45 [cytuj]
Mauricio Pochettino is not unduly worried by Tottenham's inactivity in the transfer market this summer and has assured fans that new signings are on the way.

"We're working hard trying to improve the squad," he said. "The market has only started to move very quickly after the World Cup. Be sure that we are going to do some movement but like always, we're working hard - no rash decisions.

"I'm not worried, I'm happy preparing the team to arrive in the best condition for the first Premier League game."
Mauricio Pochettino is not unduly worried by Tottenham's inactivity in the transfer market this summer and has assured fans that new signings are on the way. "We're working hard trying to improve the squad," he said. "The market has only started to move very quickly after the World Cup. Be sure that we are going to do some movement but like always, we're working hard - no rash decisions. "I'm not worried, I'm happy preparing the team to arrive in the best condition for the first Premier League game."
25 lipca 2018, 16:24 [cytuj]
No to jak Maurycy tak mówi to jestem spokojny . Myślałem że już nikogo nie pozyskamy , ale skoro on jest spokojny o transfery , to ja też .:tak:
No to jak Maurycy tak mówi to jestem spokojny . Myślałem że już nikogo nie pozyskamy , ale skoro on jest spokojny o transfery , to ja też .:tak:
25 lipca 2018, 16:56 [cytuj]
Krążą ploty, że Real chce wyłożyć za Llorisa 60mln £ jeśli rzeczywiście jest w tym jakas prawda to moim zdaniem jest to oferta do przemyślenia. Takie pieniądze za 31 - latka którego gra nogami woła o pomstę z nieba, lepszej okazji już nie będzie, no chyba że klub widzi go w kadrze do zakończenia jego kariery.
Krążą ploty, że Real chce wyłożyć za Llorisa 60mln £ jeśli rzeczywiście jest w tym jakas prawda to moim zdaniem jest to oferta do przemyślenia. Takie pieniądze za 31 - latka którego gra nogami woła o pomstę z nieba, lepszej okazji już nie będzie, no chyba że klub widzi go w kadrze do zakończenia jego kariery
25 lipca 2018, 16:58 [cytuj]
Pep powiedział/a:
lepszej okazji już nie będzie


Pewnie nie. Ale kto za niego? Worek z hajsem?
Pewnie nie. Ale kto za niego? Worek z hajsem?
25 lipca 2018, 18:02 [cytuj]
Pismaki niech się zdecydują, bo przecież lada dzień w Realu ma być (?) Kurtua.

Także, ja tam czekam aż będą podane oficjalki, czy to z klubu, czy do klubu, bo na plotki już jestem za stary.
Pismaki niech się zdecydują, bo przecież lada dzień w Realu ma być (?) Kurtua. Także, ja tam czekam aż będą podane oficjalki, czy to z klubu, czy do klubu, bo na plotki już jestem za stary
25 lipca 2018, 18:41 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Pewnie nie. Ale kto za niego? Worek z hajsem?

No właśnie też o tym pomyślałem, Vorm ani gazzaniga go nie zastąpią, a kupić dobrego bramkarza przy naszej polityce mogło by być skomplikowane.
No właśnie też o tym pomyślałem, Vorm ani gazzaniga go nie zastąpią, a kupić dobrego bramkarza przy naszej polityce mogło by być skomplikowane
25 lipca 2018, 18:44 [cytuj]
Pep powiedział/a:
Krążą ploty, że Real chce wyłożyć za Llorisa 60mln £ jeśli rzeczywiście jest w tym jakas prawda to moim zdaniem jest to oferta do przemyślenia. Takie pieniądze za 31 - latka którego gra nogami woła o pomstę z nieba, lepszej okazji już nie będzie, no chyba że klub widzi go w kadrze do zakończenia jego kariery

Llorisa puścił bym tylko przy założeniu że Keylor Navas przyjdzie w rozliczeniu. Navas plus 40mln funtów dopłaty ze strony realu , inaczej jestem na nie. Mam sentyment do Llorisa i będę go tu zawsze bronił. W dużej mierze to dzięki niemu w ostatnich latach mieliśmy bardzo dobrą defensywę i traciliśmy mało bramek.
Llorisa puścił bym tylko przy założeniu że Keylor Navas przyjdzie w rozliczeniu. Navas plus 40mln funtów dopłaty ze strony realu , inaczej jestem na nie. Mam sentyment do Llorisa i będę go tu zawsze bronił. W dużej mierze to dzięki niemu w ostatnich latach mieliśmy bardzo dobrą defensywę i traciliśmy mało bramek
25 lipca 2018, 19:10 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
W dużej mierze to dzięki niemu w ostatnich latach mieliśmy bardzo dobrą defensywę i traciliśmy mało bramek


Jan i Toby mogą mieć na ten temat nieco inne zdanie ;)
Jan i Toby mogą mieć na ten temat nieco inne zdanie ;)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
25 lipca 2018, 19:54 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Jan i Toby mogą mieć na ten temat nieco inne zdanie ;)

Jan i Toby może tak , ale ja mam takie zdanie.:tak:
Jan i Toby może tak , ale ja mam takie zdanie.:tak:
25 lipca 2018, 20:13 [cytuj]
A ja natomiast nie puścił bym Hugo za żadne pieniądze, moim zdaniem to top topów :)
A ja natomiast nie puścił bym Hugo za żadne pieniądze, moim zdaniem to top topów :)
25 lipca 2018, 20:59 [cytuj]
Pep powiedział/a:
No właśnie też o tym pomyślałem, Vorm ani gazzaniga go nie zastąpią, a kupić dobrego bramkarza przy naszej polityce mogło by być skomplikowane


To już nawet nie o naszą politykę chodzi. Do Llorisa można mieć różne zastrzeżenia ale ilu jest bramkarzy równie dobrych? Ilu jest do wyjęcia? Za jakie pieniądze?

Po drugie, napastnikowi czy obrońcy można dać trochę czasu na zgranie się z drużyną itd. Ale wymieniać bramkarza pod koniec okresu przygotowawczego i liczyć, że zgra się w trakcie sezonu? Nie wiem ile Real musiał zapłacić żeby to się opłacało.

Sprowadźmy jakiegoś szczyla(Sam Johnson?), który się ogra w pucharze, oswoi z Klubem itp. i dopiero sprzedawajmy Llorisa. Niechby i za dużo mniejsze pieniądze.

Albo niech nowy łapacz będzie dogadany jak najszybciej i będzie pierwszym nabytkiem w okienku.
To już nawet nie o naszą politykę chodzi. Do Llorisa można mieć różne zastrzeżenia ale ilu jest bramkarzy równie dobrych? Ilu jest do wyjęcia? Za jakie pieniądze? Po drugie, napastnikowi czy obrońcy można dać trochę czasu na zgranie się z drużyną itd. Ale wymieniać bramkarza pod koniec okresu przygotowawczego i liczyć, że zgra się w trakcie sezonu? Nie wiem ile Real musiał zapłacić żeby to się opłacało. Sprowadźmy jakiegoś szczyla(Sam Johnson?), który się ogra w pucharze, oswoi z Klubem itp. i dopiero sprzedawajmy Llorisa. Niechby i za dużo mniejsze pieniądze. Albo niech nowy łapacz będzie dogadany jak najszybciej i będzie pierwszym nabytkiem w okienku
25 lipca 2018, 21:42 [cytuj]
Pep powiedział/a:
Krążą ploty, że Real chce wyłożyć za Llorisa 60mln £ jeśli rzeczywiście jest w tym jakas prawda to moim zdaniem jest to oferta do przemyślenia. Takie pieniądze za 31 - latka którego gra nogami woła o pomstę z nieba, lepszej okazji już nie będzie, no chyba że klub widzi go w kadrze do zakończenia jego kariery


Za żadną kasę bym go nie puścił, bo pewnie Levy i tak większości by nie reinwestował w nowych piłkarzy. Ale już wymiana Lloris za Kovacica byłby super interesem. Problem w tym, ze pomimo gaf od czasu do czasu, uważam, że nie udałoby nam się tego lata sprowadzić nikogo na poziomie chociażby zbliżonym do Llorisa.
Za żadną kasę bym go nie puścił, bo pewnie Levy i tak większości by nie reinwestował w nowych piłkarzy. Ale już wymiana Lloris za Kovacica byłby super interesem. Problem w tym, ze pomimo gaf od czasu do czasu, uważam, że nie udałoby nam się tego lata sprowadzić nikogo na poziomie chociażby zbliżonym do Llorisa
25 lipca 2018, 22:41 [cytuj]
Real nie zamierza kupować Llorisa, nawet im taki pomysł do głowy nie przyszedł. To są ploty wyssane z palca, przez The Sun, tego nawet nie ma co roztrząsać. Real nie chciał dawać 50m+ za Beckera a ma dawać 60m za Llorisa? Ludzie, myślcie!
Real nie zamierza kupować Llorisa, nawet im taki pomysł do głowy nie przyszedł. To są ploty wyssane z palca, przez The Sun, tego nawet nie ma co roztrząsać. Real nie chciał dawać 50m+ za Beckera a ma dawać 60m za Llorisa? Ludzie, myślcie!
26 lipca 2018, 08:42 [cytuj]
50 baniek za mistrza świata :rotfl:
50 baniek za mistrza świata :rotfl:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
27 lipca 2018, 10:10 [cytuj]
Jeśli już oddawać Llorisa to tylko do klubu za granicą. - 60 mln kwota warta przemyślenia pod warunkiem, że negocjujemy analogicznie pozyskanie Jaspera Cilessen'a z Barcy(chce odejść) Bez zastępcy/następcy nie ma co w ogóle wchodzić w jakiekolwiek negocjacje. Uczmy się od Simeone i Atletico - sprzedawali bramkarzy/napastników w momencie posiadania następcy
Jeśli już oddawać Llorisa to tylko do klubu za granicą. - 60 mln kwota warta przemyślenia pod warunkiem, że negocjujemy analogicznie pozyskanie Jaspera Cilessen'a z Barcy(chce odejść) Bez zastępcy/następcy nie ma co w ogóle wchodzić w jakiekolwiek negocjacje. Uczmy się od Simeone i Atletico - sprzedawali bramkarzy/napastników w momencie posiadania następcy
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
27 lipca 2018, 11:51 [cytuj]
Pomijając fakt, że plotki to tylko plotki, i pozwalając sobie na odrobinę fantazji: Lloris z jednej strony to kapitan, nie robi problemów, gwarantuje odpowiedni poziom. Z drugiej (trochę się z tego wyleczył) pamiętam wiele jego niepotrzebnych wyjść poza pole karne, dziwnych przestojów. Oglądając MŚ z jednej strony miałem wrażenie/wiedziałem, że Francja ma bardzo dobrego bramkarza, z drugiej, w tyle głowy, była myśl - kiedy Hugo zrobi z siebie Bartheza. Z korzyścią dla reprezentacji zrobił to dopiero przy stanie 4:1. 50+ mln piechotą nie chodzi, problemem jest tylko brak sensownego następcy. Z drugiej strony, jestem w stanie wyobrazić sobie sytuację, w której przez sezon pierwszym wyborem jest Vorm, a my nie w sposób rozpaczliwy szukamy bramkarza na dłużej.
Z innych plotek, Martial to byłoby coś, i podejrzewam, że dałby ogrom radości.
Jednocześnie ten Grealish, zdecydowanie nie. Po co? Na co? Za ile? Absurd, niezależnie od tego jak ceny są zwariowane.
Z jednej strony powtórka z ubiegłego roku - nie tracimy ważnych zawodników, i to już samo w sobie jest wzmocnieniem na plus. Z drugiej, w dalszej perspektywie nie mamy następców/zastępców dla kilku kluczowych zawodników. Według mnie to ostatni sezon, gdy ten projekt może wypalić. Nowy stadion nie robi za wymówkę, skład jest przez kilka sezonów niemal niezmienny, i również nie można mówić o braku doświadczenia. Jeżeli Tottenham dobrze rozpocznie rozgrywki to może być cudownie, jeżeli będzie tak jak zawsze, to skończy się to na poczuciu niedosytu. Teoretycznie osiągnięto ogrom, zrobiono gigantyczny postęp, ale pozostanie odczucie, że można było ugrać odrobinę więcej przyjemności. Liczę, że przeskoczymy ten magiczny próg. A czy z transferami czy bez, to już niezależne od życzeń.
Pomijając fakt, że plotki to tylko plotki, i pozwalając sobie na odrobinę fantazji: Lloris z jednej strony to kapitan, nie robi problemów, gwarantuje odpowiedni poziom. Z drugiej (trochę się z tego wyleczył) pamiętam wiele jego niepotrzebnych wyjść poza pole karne, dziwnych przestojów. Oglądając MŚ z jednej strony miałem wrażenie/wiedziałem, że Francja ma bardzo dobrego bramkarza, z drugiej, w tyle głowy, była myśl - kiedy Hugo zrobi z siebie Bartheza. Z korzyścią dla reprezentacji zrobił to dopiero przy stanie 4:1. 50+ mln piechotą nie chodzi, problemem jest tylko brak sensownego następcy. Z drugiej strony, jestem w stanie wyobrazić sobie sytuację, w której przez sezon pierwszym wyborem jest Vorm, a my nie w sposób rozpaczliwy szukamy bramkarza na dłużej. Z innych plotek, Martial to byłoby coś, i podejrzewam, że dałby ogrom radości. Jednocześnie ten Grealish, zdecydowanie nie. Po co? Na co? Za ile? Absurd, niezależnie od tego jak ceny są zwariowane. Z jednej strony powtórka z ubiegłego roku - nie tracimy ważnych zawodników, i to już samo w sobie jest wzmocnieniem na plus. Z drugiej, w dalszej perspektywie nie mamy następców/zastępców dla kilku kluczowych zawodników. Według mnie to ostatni sezon, gdy ten projekt może wypalić. Nowy stadion nie robi za wymówkę, skład jest przez kilka sezonów niemal niezmienny, i również nie można mówić o braku doświadczenia. Jeżeli Tottenham dobrze rozpocznie rozgrywki to może być cudownie, jeżeli będzie tak jak zawsze, to skończy się to na poczuciu niedosytu. Teoretycznie osiągnięto ogrom, zrobiono gigantyczny postęp, ale pozostanie odczucie, że można było ugrać odrobinę więcej przyjemności. Liczę, że przeskoczymy ten magiczny próg. A czy z transferami czy bez, to już niezależne od życzeń
|<  <<  <  10  11  12  13  14    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 99 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się