Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  11  12  13  14  15    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2018
27 lipca 2018, 19:48 [cytuj]
Grealish dogadany?:
http://www.spursism.com/tottenham-confident-20m-signing-will-be-agreed-after-talks/

Grealish dogadany?: http://www.spursism.com/tottenham-confident-20m-signing-will-be-agreed-after-talks/
27 lipca 2018, 22:28 [cytuj]
Tylko na co nam ten Grealish? Na tyle dobry na pewno nie jest, żeby wskakiwać do pierwszego składu, a jeśli faktycznie ma nie do końca poukładane w głowie jak mówią to może siać ferment w szatni od przesiadywania na ławce. Tylko cena za nim przemawia, nawet nie narodowość(nie jesteśmy Chelsea, która kontraktuje 38 letniego Greena byle mieć o jednego Anglika więcej w składzie). A teraz za byle kogo płaci się kokosy. Jestem na nie. To już lepiej te 20 baniek zostawić i dołożyć ewentualnie do Martiala.
Tylko na co nam ten Grealish? Na tyle dobry na pewno nie jest, żeby wskakiwać do pierwszego składu, a jeśli faktycznie ma nie do końca poukładane w głowie jak mówią to może siać ferment w szatni od przesiadywania na ławce. Tylko cena za nim przemawia, nawet nie narodowość(nie jesteśmy Chelsea, która kontraktuje 38 letniego Greena byle mieć o jednego Anglika więcej w składzie). A teraz za byle kogo płaci się kokosy. Jestem na nie. To już lepiej te 20 baniek zostawić i dołożyć ewentualnie do Martiala
28 lipca 2018, 08:03 [cytuj]
Gdybyśmy byli drużyną która walczy o utrzymanie w Premier League to Grealisha nazwał bym być może dobrym transferem , jednak my gramy o zdecydowanie więcej i mimo iż widziałem go raptem w kilku spotkaniach to jestem na nie .
Gdybyśmy byli drużyną która walczy o utrzymanie w Premier League to Grealisha nazwał bym być może dobrym transferem , jednak my gramy o zdecydowanie więcej i mimo iż widziałem go raptem w kilku spotkaniach to jestem na nie
28 lipca 2018, 11:51 [cytuj]
Dele też słabym wzmocnieniem był :) Poch sto razy mówił w wywiadach, ze woli nie sprowadzać nikogo niż kupować zawodnika który mu nie pasuje i nie wzmocni zespołu, więc skoro go próbujemy sprowadzić od początku okienka to znaczy, ze widocznei Mauricio w nim coś widzi i uważa, że Grealish moze być użytecznym zawodnikiem. Zresztą nie sądzę, żeby to było tak, ze jak sprowadzimy Grealisha to odpuszczamy sobie Zahę/Martiala, bo to zupełnie inny rodzaj zawodnika.
Dele też słabym wzmocnieniem był :) Poch sto razy mówił w wywiadach, ze woli nie sprowadzać nikogo niż kupować zawodnika który mu nie pasuje i nie wzmocni zespołu, więc skoro go próbujemy sprowadzić od początku okienka to znaczy, ze widocznei Mauricio w nim coś widzi i uważa, że Grealish moze być użytecznym zawodnikiem. Zresztą nie sądzę, żeby to było tak, ze jak sprowadzimy Grealisha to odpuszczamy sobie Zahę/Martiala, bo to zupełnie inny rodzaj zawodnika
28 lipca 2018, 12:02 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Dele też słabym wzmocnieniem był :) Poch sto razy mówił w wywiadach, ze woli nie sprowadzać nikogo niż kupować zawodnika który mu nie pasuje i nie wzmocni zespołu, więc skoro go próbujemy sprowadzić od początku okienka to znaczy, ze widocznei Mauricio w nim coś widzi i uważa, że Grealish moze być użytecznym zawodnikiem. Zresztą nie sądzę, żeby to było tak, ze jak sprowadzimy Grealisha to odpuszczamy sobie Zahę/Martiala, bo to zupełnie inny rodzaj zawodnika


Mam nadzieję, że Grealish zdaje sobie sprawę, że to również wybór między cokolwiek specyficznym Sarrim a Pochettino.
Mam nadzieję, że Grealish zdaje sobie sprawę, że to również wybór między cokolwiek specyficznym Sarrim a Pochettino
28 lipca 2018, 12:17 [cytuj]
To dobrze wiedzieć że Poch myślał że Sissoko, Nkoudou i N\'jie wzmocnią zespół, a potem na drugiego i trzeciego w ogóle nie stawiał. Dobrze wiedziec, a o pierwszym to w ogóle szkoda się wypowiadać. Tak właśnie popłynęło 60 mln które byłoby znaczną większością ceny Martiala.

I to porównywanie Dele za 5 mln i Grealisha za 30 mln. To nie jest zabawne w ogóle. Bo Grealisha za 5 mln to bym powitał, ale za więcej niż 15 to już nie.
Edytowano dnia: 28 lipca 2018, 12:19
To dobrze wiedzieć że Poch myślał że Sissoko, Nkoudou i N\'jie wzmocnią zespół, a potem na drugiego i trzeciego w ogóle nie stawiał. Dobrze wiedziec, a o pierwszym to w ogóle szkoda się wypowiadać. Tak właśnie popłynęło 60 mln które byłoby znaczną większością ceny Martiala. I to porównywanie Dele za 5 mln i Grealisha za 30 mln. To nie jest zabawne w ogóle. Bo Grealisha za 5 mln to bym powitał, ale za więcej niż 15 to już nie
28 lipca 2018, 15:29 [cytuj]
Plotka z serbskich mediów: Mourinho postanowił przestawić Matića na środek obrony bo coraz mniej wierzy w transfer Tobyego.
Plotka z serbskich mediów: Mourinho postanowił przestawić Matića na środek obrony bo coraz mniej wierzy w transfer Tobyego
28 lipca 2018, 18:55 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
To dobrze wiedzieć że Poch myślał że Sissoko, Nkoudou i N\'jie wzmocnią zespół, a potem na drugiego i trzeciego w ogóle nie stawiał. Dobrze wiedziec, a o pierwszym to w ogóle szkoda się wypowiadać. Tak właśnie popłynęło 60 mln które byłoby znaczną większością ceny Martiala.

I to porównywanie Dele za 5 mln i Grealisha za 30 mln. To nie jest zabawne w ogóle. Bo Grealisha za 5 mln to bym powitał, ale za więcej niż 15 to już nie

Podpisuje się pod tą wypowiedzią . Nie dla 30mln za Grealisha! Ogólnie porównywanie Dele z Grealish'em to dwa różne światy. Dele miał niespełna19 lat gdy do nas przychodził za 6,6mln(wg transfermarkt) , a Grealish ma już prawie skończone 23 lata i jego cena wyznaczona przez AV około 30mln funtów . Dele choć jest młodszy to już w tej chwili jest wart 100mln Euro . Takiego interesu na pewno nie powtórzymy przez kilka jak nie kilkanaście lat .
Podpisuje się pod tą wypowiedzią . Nie dla 30mln za Grealisha! Ogólnie porównywanie Dele z Grealish'em to dwa różne światy. Dele miał niespełna19 lat gdy do nas przychodził za 6,6mln(wg transfermarkt) , a Grealish ma już prawie skończone 23 lata i jego cena wyznaczona przez AV około 30mln funtów . Dele choć jest młodszy to już w tej chwili jest wart 100mln Euro . Takiego interesu na pewno nie powtórzymy przez kilka jak nie kilkanaście lat
29 lipca 2018, 08:32 [cytuj]
Sissoko kontuzja , będzie mega problem go wytransferować jak ta kontuzja będzie poważniejsza .Lamela jakiś podobno drobny uraz i Wanyama wrócił do Londynu na konsultacje medyczną . Nie brzmi to jakoś dobrze w kontekście zbliżającego się startu sezonu .;|;|
Sissoko kontuzja , będzie mega problem go wytransferować jak ta kontuzja będzie poważniejsza .Lamela jakiś podobno drobny uraz i Wanyama wrócił do Londynu na konsultacje medyczną . Nie brzmi to jakoś dobrze w kontekście zbliżającego się startu sezonu .;|;|
29 lipca 2018, 11:34 [cytuj]
Andre Gomes łączony z transferem do nas także z kontuzją, co raczej wyklucza przenosiny do naszego klubu.
Andre Gomes łączony z transferem do nas także z kontuzją, co raczej wyklucza przenosiny do naszego klubu
29 lipca 2018, 13:07 [cytuj]
Wanyama znów kolano...
Wanyama znów kolano
29 lipca 2018, 13:30 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
To dobrze wiedzieć że Poch myślał że Sissoko, Nkoudou i N\'jie wzmocnią zespół, a potem na drugiego i trzeciego w ogóle nie stawiał. Dobrze wiedziec, a o pierwszym to w ogóle szkoda się wypowiadać. Tak właśnie popłynęło 60 mln które byłoby znaczną większością ceny Martiala.

I to porównywanie Dele za 5 mln i Grealisha za 30 mln. To nie jest zabawne w ogóle. Bo Grealisha za 5 mln to bym powitał, ale za więcej niż 15 to już nie


Wszyscy piłkarze są teraz o wiele drożsi niż te 3-4 lata temu. Gdybyśmy kupowali Dele teraz to pewnie kosztowałby z 10-15mln, a Grealish to jednak zawodnik z jakimś tam doświadczeniem w Premier League i jeden z lepszych piłkarzy Championsip w poprzednim sezonie w porównaniu do Dele którego z LEague One kupowaliśmy
Wszyscy piłkarze są teraz o wiele drożsi niż te 3-4 lata temu. Gdybyśmy kupowali Dele teraz to pewnie kosztowałby z 10-15mln, a Grealish to jednak zawodnik z jakimś tam doświadczeniem w Premier League i jeden z lepszych piłkarzy Championsip w poprzednim sezonie w porównaniu do Dele którego z LEague One kupowaliśmy
29 lipca 2018, 16:05 [cytuj]
Jeden z lepszych piłkarzy Championship zeszłego sezonu? A ja słyszałem że nie był lepszy od naszego wypożyczonego tam Josha; :brawo:Który jest ganiany na wypożyczenia. To może warto dać szansę Joshowi i młodszy jest nawet? Idealny uzupełniacz składu pokroju Masona.
Jeden z lepszych piłkarzy Championship zeszłego sezonu? A ja słyszałem że nie był lepszy od naszego wypożyczonego tam Josha; :brawo:Który jest ganiany na wypożyczenia. To może warto dać szansę Joshowi i młodszy jest nawet? Idealny uzupełniacz składu pokroju Masona
29 lipca 2018, 16:58 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
Jeden z lepszych piłkarzy Championship zeszłego sezonu? A ja słyszałem


Pozamiatane. Temat zamknięty.

Ile meczów Grealisha widziałeś?
Pozamiatane. Temat zamknięty. Ile meczów Grealisha widziałeś?
29 lipca 2018, 17:32 [cytuj]
Może nawet więcej od ciebie
Może nawet więcej od ciebie
29 lipca 2018, 18:49 [cytuj]
With or without you :

http://www.espnfc.co.uk/international-champions-cup/2326/video/3578708/pochettino-spurs-may-not-make-any-signings
With or without you : http://www.espnfc.co.uk/international-champions-cup/2326/video/3578708/pochettino-spurs-may-not-make-any-signings
29 lipca 2018, 20:18 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
Może nawet więcej od ciebie


Pewnie tak. Ja nie widziałem ani jednego.
Pewnie tak. Ja nie widziałem ani jednego
29 lipca 2018, 21:25 [cytuj]
BREAKING | Reo Griffiths has already left Tottenham Hotspur after cancelling his contract. The centre-forward is understood to now be set for a transfer to Europe, with Ligue 1 side Lyon touted as a potential destination for the player this summer.
BREAKING | Reo Griffiths has already left Tottenham Hotspur after cancelling his contract. The centre-forward is understood to now be set for a transfer to Europe, with Ligue 1 side Lyon touted as a potential destination for the player this summer
30 lipca 2018, 10:16 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
BREAKING | Reo Griffiths has already left Tottenham Hotspur after cancelling his contract. The centre-forward is understood to now be set for a transfer to Europe, with Ligue 1 side Lyon touted as a potential destination for the player this summer

Ma chłopak potencjał na bycie bardzo dobrą dziewiątką . Szkoda że przyszłość czeka go najprawdopodobniej nie u nas.
Tak w ogóle to z jakiego powodu jest anulowana jego umowa?
Ma chłopak potencjał na bycie bardzo dobrą dziewiątką . Szkoda że przyszłość czeka go najprawdopodobniej nie u nas. Tak w ogóle to z jakiego powodu jest anulowana jego umowa?
31 lipca 2018, 15:45 [cytuj]
http://www.theweek.co.uk/premier-league/95468/tottenham-mauricio-pochettino-spurs-transfer-news
Pochettino podobno wypowiedział się że wcale nie jest pewien czy będziemy kogoś pozyskiwać w tym okienku.:glupek::glupek:
http://www.theweek.co.uk/premier-league/95468/tottenham-mauricio-pochettino-spurs-transfer-news Pochettino podobno wypowiedział się że wcale nie jest pewien czy będziemy kogoś pozyskiwać w tym okienku.:glupek::glupek:
|<  <<  <  11  12  13  14  15    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 164 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się