Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  12  13  14  15  16    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2018
31 lipca 2018, 15:59 [cytuj]
Przeglądając jakieś anglojęzyczne forum trafiłem na plotkę "z wewnętrz klubu", że Levy uważa iż rynek oszalał i chciałby (pan prezes, nie rynek) robić geszefty po cenach z 2015.

Słuszna to postawa czy nie, trudno oceniać. Niemniej jako wyjaśnienie dotychczasowego braku efektów transferowej działalności brzmi wcale przekonująco.
Przeglądając jakieś anglojęzyczne forum trafiłem na plotkę "z wewnętrz klubu", że Levy uważa iż rynek oszalał i chciałby (pan prezes, nie rynek) robić geszefty po cenach z 2015. Słuszna to postawa czy nie, trudno oceniać. Niemniej jako wyjaśnienie dotychczasowego braku efektów transferowej działalności brzmi wcale przekonująco
31 lipca 2018, 21:14 [cytuj]
https://www.facebook.com/tottenhampl/photos/a.1412711572297876.1073741827.1412684598967240/2159590647609961/?type=3&theater

Coś w trawie piszczy
https://www.facebook.com/tottenhampl/photos/a.1412711572297876.1073741827.1412684598967240/2159590647609961/?type=3&theater Coś w trawie piszczy
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
1 sierpnia 2018, 08:05 [cytuj]
Nie którzy to już nawet byli w Londynie i prawie testy medyczne przechodzili , a jednak później się w klubie nie pojawiali .Takie wiadomości między piłkarzami nie działają na mnie przekonująco Z tej wiadomości można rozumieć dwojako : Zaha wkrótce w Tottenhamie , bądź Aurrier wkrótce w Crystal Palace itd. itp. :D
Nie którzy to już nawet byli w Londynie i prawie testy medyczne przechodzili , a jednak później się w klubie nie pojawiali .Takie wiadomości między piłkarzami nie działają na mnie przekonująco Z tej wiadomości można rozumieć dwojako : Zaha wkrótce w Tottenhamie , bądź Aurrier wkrótce w Crystal Palace itd. itp. :D
2 sierpnia 2018, 22:05 [cytuj]
Aurrier niby do Napoli...
Aurrier niby do Napoli
2 sierpnia 2018, 23:17 [cytuj]
Max Meyer w Crystal Palace.

Zastanawia mnie jaki feler tkwi w tym chłopaku, że ostatecznie wylądował właśnie tam. Widziałem go na żywo- zrobił ogromne wrażenie. W zasadzie wszędzie go chwalono, łączono ze zdecydowanie mocniejszymi klubami a tu proszę, Crystal Palace.
Max Meyer w Crystal Palace. Zastanawia mnie jaki feler tkwi w tym chłopaku, że ostatecznie wylądował właśnie tam. Widziałem go na żywo- zrobił ogromne wrażenie. W zasadzie wszędzie go chwalono, łączono ze zdecydowanie mocniejszymi klubami a tu proszę, Crystal Palace
3 sierpnia 2018, 05:34 [cytuj]
Mało ostatnio słychać o plotkach w kontekście nas , ale znalazłem takiego newsa: Lewis Cook z Bournemouth jest w kręgu naszych zainteresowań , oferujemy ponoć 30mln funtów.
Mało ostatnio słychać o plotkach w kontekście nas , ale znalazłem takiego newsa: Lewis Cook z Bournemouth jest w kręgu naszych zainteresowań , oferujemy ponoć 30mln funtów
3 sierpnia 2018, 10:51 [cytuj]
Zaha podobno chce do Chelsea...
Zaha podobno chce do Chelsea
3 sierpnia 2018, 16:50 [cytuj]
https://www.canalplus.pl/sport/news-pochettino-nie-jestem-odpowiednia-osoba-aby-wyjasnic-brak-transferow_770315
:glupek::glupek:
https://www.canalplus.pl/sport/news-pochettino-nie-jestem-odpowiednia-osoba-aby-wyjasnic-brak-transferow_770315 :glupek::glupek:
3 sierpnia 2018, 17:22 [cytuj]
I się Maurycy wkurwi i za rok pozabiera zabawki, zmieni piaskownicę i słusznie.
I się Maurycy wkurwi i za rok pozabiera zabawki, zmieni piaskownicę i słusznie
3 sierpnia 2018, 21:47 [cytuj]
BREAKING | Tottenham Hotspur midfielder Luke Amos has now signed a long-term contract with Spurs with the club to announce the deal in the near future. [@LilyWhite_Rose]

Taki transfer
BREAKING | Tottenham Hotspur midfielder Luke Amos has now signed a long-term contract with Spurs with the club to announce the deal in the near future. [@LilyWhite_Rose] Taki transfer
4 sierpnia 2018, 11:12 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
BREAKING | Tottenham Hotspur midfielder Luke Amos has now signed a long-term contract with Spurs with the club to announce the deal in the near future. [@LilyWhite_Rose]

Taki transfer


Transfery transferami, ale to akurat dobrze że chcemy go zakontraktować bo pokazał że mogą być z niego ludzie.
Transfery transferami, ale to akurat dobrze że chcemy go zakontraktować bo pokazał że mogą być z niego ludzie
4 sierpnia 2018, 13:39 [cytuj]
also report Spurs are focused on adding homegrown players before the closing of the window as they seek to redress an unbalanced first squad, which currently has three more non-locally trained players - 20 in total - than Champions League rules allow.
Football London
also report Spurs are focused on adding homegrown players before the closing of the window as they seek to redress an unbalanced first squad, which currently has three more non-locally trained players - 20 in total - than Champions League rules allow. Football London
4 sierpnia 2018, 14:23 [cytuj]
Nie wiem jak to jest że mając w kadrze Trippiera, KWP, CCV (on się chyba liczy do wychowanków?), Daviesa, Rose, Winksa, Dele, Kane i Onomaha w kadrze dalej mamy problemy a takie City czy Chelsea które sobie kupują calutki skład nie. Nawet jak kilku młodych odejdzie na wypożyczenia to i tak będziemy mieć przynajmniej z sześciu zawodników wychowanych w Anglii.
Nie wiem jak to jest że mając w kadrze Trippiera, KWP, CCV (on się chyba liczy do wychowanków?), Daviesa, Rose, Winksa, Dele, Kane i Onomaha w kadrze dalej mamy problemy a takie City czy Chelsea które sobie kupują calutki skład nie. Nawet jak kilku młodych odejdzie na wypożyczenia to i tak będziemy mieć przynajmniej z sześciu zawodników wychowanych w Anglii
4 sierpnia 2018, 17:37 [cytuj]
Właśnie, że Davies się nie łapie, Dier też nie, nie wiem jak CCV
Właśnie, że Davies się nie łapie, Dier też nie, nie wiem jak CCV
5 sierpnia 2018, 08:40 [cytuj]
MirrorFootball] now understands centre-back Toby Alderweireld will complete a transfer to Man Utd within the next 48 hours.

It’s understood Tottenham Hotspur have now reached a fee with Man Utd estimated to be worth in the region of £60 million for the defender.

I wycyfoujemy się z Zahy, bo chcą 75 mln. Wiem, że to dużo, ale Toby ma ostatni rok kontraktu i jest obrońcą.
MirrorFootball] now understands centre-back Toby Alderweireld will complete a transfer to Man Utd within the next 48 hours. It’s understood Tottenham Hotspur have now reached a fee with Man Utd estimated to be worth in the region of £60 million for the defender. I wycyfoujemy się z Zahy, bo chcą 75 mln. Wiem, że to dużo, ale Toby ma ostatni rok kontraktu i jest obrońcą
5 sierpnia 2018, 10:29 [cytuj]
no to kilka plotek transferowych :szok:
Marcelo Brozović na naszym celowniku
http://www.spursism.com/spurs-given-greenlight-to-agree-signing-of-25-year-old-for-44-4m/
no to kilka plotek transferowych :szok: Marcelo Brozović na naszym celowniku http://www.spursism.com/spurs-given-greenlight-to-agree-signing-of-25-year-old-for-44-4m/
5 sierpnia 2018, 10:43 [cytuj]
Tottenham jest ponoć zainteresowany Matiasem Vecino , którego Inter chce również sprzedać .Cena za Brozovicia i Vecino podobno 80mlnE
Tottenham jest ponoć zainteresowany Matiasem Vecino , którego Inter chce również sprzedać .Cena za Brozovicia i Vecino podobno 80mlnE
5 sierpnia 2018, 10:58 [cytuj]
Chelsea are in pole position to sign £75m-rated Crystal Palace winger Wilfried Zaha, reports the Sunday Mirror.

It had been expected that Tottenham would also make a move for the Ivorian, only for the north London club to drop their interest in the player.
Chelsea are in pole position to sign £75m-rated Crystal Palace winger Wilfried Zaha, reports the Sunday Mirror. It had been expected that Tottenham would also make a move for the Ivorian, only for the north London club to drop their interest in the player
5 sierpnia 2018, 11:31 [cytuj]
@DExpress_Sport] reports Chelsea have accepted defeat in their pursuit of Jack Grealish with the talented midfielder preferring a transfer to Tottenham Hotspur.

The player is also keen to work under Mauricio Pochettino and play in the Champions League with Spurs.
@DExpress_Sport] reports Chelsea have accepted defeat in their pursuit of Jack Grealish with the talented midfielder preferring a transfer to Tottenham Hotspur. The player is also keen to work under Mauricio Pochettino and play in the Champions League with Spurs
5 sierpnia 2018, 13:52 [cytuj]
[@FB_Whispers] believes Wolves are now eyeing up the possibility of moving for Tottenham Hotspur midfielder Moussa Sissoko before the transfer deadline.

It’s now believed the Frenchman could be allowed to leave Spurs before the closing of the summer transfer window.
[@FB_Whispers] believes Wolves are now eyeing up the possibility of moving for Tottenham Hotspur midfielder Moussa Sissoko before the transfer deadline. It’s now believed the Frenchman could be allowed to leave Spurs before the closing of the summer transfer window
|<  <<  <  12  13  14  15  16    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 107 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się