Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  13  14  15  16  17    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2018
5 sierpnia 2018, 13:54 [cytuj]
EuroUnited6] now understands Tottenham Hotspur have enquired over the availability of the Celta Vigo midfielder Stanislav Lobotka.

Spurs are believed to have ask the club the player’s valuation and whether they would be open to selling the Slovakian this summer.
EuroUnited6] now understands Tottenham Hotspur have enquired over the availability of the Celta Vigo midfielder Stanislav Lobotka. Spurs are believed to have ask the club the player’s valuation and whether they would be open to selling the Slovakian this summer
5 sierpnia 2018, 14:35 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
EuroUnited6] now understands Tottenham Hotspur have enquired over the availability of the Celta Vigo midfielder Stanislav Lobotka.

Spurs are believed to have ask the club the player’s valuation and whether they would be open to selling the Slovakian this summer

Podobno słowacki Xavi.
Podobno słowacki Xavi
5 sierpnia 2018, 15:14 [cytuj]
Z zachowaniem proporcji :) zaczyna się egzotyka pełną parą :)
Z zachowaniem proporcji :) zaczyna się egzotyka pełną parą :)
5 sierpnia 2018, 15:25 [cytuj]
Wiadomo.

O Lobotce dużo i dobrze mówi się już od jakiegoś czasu, co najmniej od młodzieżowych mistrzostw w Polsce.

Z transferami mamy podobno też taki problem, że brakuje nam zawodników ze statusem homegrown. Musimy sprzedać kogoś bez tego statusu, bo nikomu w klubie nie uśmiecha się płacić komuś kto i tak grać nie może.
Wiadomo. O Lobotce dużo i dobrze mówi się już od jakiegoś czasu, co najmniej od młodzieżowych mistrzostw w Polsce. Z transferami mamy podobno też taki problem, że brakuje nam zawodników ze statusem homegrown. Musimy sprzedać kogoś bez tego statusu, bo nikomu w klubie nie uśmiecha się płacić komuś kto i tak grać nie może
5 sierpnia 2018, 15:50 [cytuj]
Dlatego potrzebny jest Grealish
Dlatego potrzebny jest Grealish
6 sierpnia 2018, 15:28 [cytuj]
Wolę, żeby Tottenham nikogo nie kupił, niż ma przyjść Sissoko za gruby szmal w ostatni dzień.

Po drugie jeśli Tottenham ma problem z HG to dlaczego 2 i 3 bramkarz w drużynie to nie są Anglicy? Trzeba kupić na trzeciego bramkarza takiego Greena jak to zrobiła Chelsea, a na drugiego bramkarza można byłoby się zgłosić po Harta (ma kosztować w okolicach 5mln euro, chce zejść z wynagrodzenia no i wciąż jest to lepszy bramkarz niż nasz rezerwowy).

Wolę, żeby Tottenham nikogo nie kupił, niż ma przyjść Sissoko za gruby szmal w ostatni dzień. Po drugie jeśli Tottenham ma problem z HG to dlaczego 2 i 3 bramkarz w drużynie to nie są Anglicy? Trzeba kupić na trzeciego bramkarza takiego Greena jak to zrobiła Chelsea, a na drugiego bramkarza można byłoby się zgłosić po Harta (ma kosztować w okolicach 5mln euro, chce zejść z wynagrodzenia no i wciąż jest to lepszy bramkarz niż nasz rezerwowy).
6 sierpnia 2018, 18:14 [cytuj]
Dziwi mnie to, że mamy problem z niedoborem wychowanków angielskich, gdzie reszta czołówki opiera swoje składy na obcokrajowcach a ich polityka transferowa nadal się kręci głównie wokół nich. Nie porównywałem składów, ale tak na oko to mamy chyba sporo zawodników homegrown w stosunku do reszty. A na pewno na uznanie zasługuje to, że u nas oni faktycznie pojawiają się na boisku :D
Dziwi mnie to, że mamy problem z niedoborem wychowanków angielskich, gdzie reszta czołówki opiera swoje składy na obcokrajowcach a ich polityka transferowa nadal się kręci głównie wokół nich. Nie porównywałem składów, ale tak na oko to mamy chyba sporo zawodników homegrown w stosunku do reszty. A na pewno na uznanie zasługuje to, że u nas oni faktycznie pojawiają się na boisku :D
6 sierpnia 2018, 20:31 [cytuj]
Wymaganym minimum homegrown jest 8 osób w składzie, wtedy możesz mieć w nim 25 zawodników. My obecnie mamy 7 i jeśli nie zakontraktujemy żadnego Anglika to nie możemy go zastąpić obcokrajowcem i jesteśmy zmuszeni zgłosić 24 osobową kadrę.
Wymaganym minimum homegrown jest 8 osób w składzie, wtedy możesz mieć w nim 25 zawodników. My obecnie mamy 7 i jeśli nie zakontraktujemy żadnego Anglika to nie możemy go zastąpić obcokrajowcem i jesteśmy zmuszeni zgłosić 24 osobową kadrę
6 sierpnia 2018, 21:57 [cytuj]
La Repubblica] understand AS Roma are attempting to make a last-minute move for Tottenham Hotspur midfielder Victor Wanyama.

It’s understood the Kenyan has been placed on Roma’s shortlist of midfield targets ahead of a potential late transfer from the Italian side.

#THFC #COYS
La Repubblica] understand AS Roma are attempting to make a last-minute move for Tottenham Hotspur midfielder Victor Wanyama. It’s understood the Kenyan has been placed on Roma’s shortlist of midfield targets ahead of a potential late transfer from the Italian side. #THFC #COYS
6 sierpnia 2018, 22:03 [cytuj]
co jest takiego w tym Grealishu, że taka podjarka masowa jest tym gościem? brak zwodów, kontakt z piłka tylko prawą nogą... ani silny, ani szybki... taki nijaki do bólu :glupek:
co jest takiego w tym Grealishu, że taka podjarka masowa jest tym gościem? brak zwodów, kontakt z piłka tylko prawą nogą... ani silny, ani szybki... taki nijaki do bólu :glupek:
www.facebook.com/OgienOdSkaja
7 sierpnia 2018, 13:12 [cytuj]
Znalazłem artykuł w którym twierdzą o naszym zainteresowaniu Jay'em Rodriguezem . Bardzo prawdopodobne jest to że był by on w innym miejscu gdyby nie kontuzja pod koniec sezonu 13/14 . Teraz to on może być co najwyżej przeciętnym zawodnikiem w PL, jeśli pozbywamy się Chadliego bo chcemy iść na przód ,to Rodriguez jest podobnego kroju zawodnikiem i nic do naszego zespołu nowego nie wniesie .
Znalazłem artykuł w którym twierdzą o naszym zainteresowaniu Jay'em Rodriguezem . Bardzo prawdopodobne jest to że był by on w innym miejscu gdyby nie kontuzja pod koniec sezonu 13/14 . Teraz to on może być co najwyżej przeciętnym zawodnikiem w PL, jeśli pozbywamy się Chadliego bo chcemy iść na przód ,to Rodriguez jest podobnego kroju zawodnikiem i nic do naszego zespołu nowego nie wniesie
7 sierpnia 2018, 14:20 [cytuj]
Lobotka to jak już melodia bardzo dalekiej przyszłości jeżeli w ogóle, Grealisha to ja nie chcę nawet komentować. Mi się marzył Witsel, ale już nieaktualne:lezkawoku: Sissoko out Witsel in i z takiego okienka byłbym przeszczęśliwy ,ale wygląda na to ,że za dużo chciałem.. Podążamy utartą drogą Arsenalu- nowy stadion-brak sukcesów- sami młodzi,brak transferów doświadczonych piłkarzy na już(w sumie nawet gorzej niż Arsenal), na miejscu Eriksena dawno bym stracił cierpliwość i uciekł do Barcy ,no chyba że oni go nie chcieli, czego nie rozumiałbym jeszcze bardziej, lepszego następcy Iniesty nigdy nie znajdą
Lobotka to jak już melodia bardzo dalekiej przyszłości jeżeli w ogóle, Grealisha to ja nie chcę nawet komentować. Mi się marzył Witsel, ale już nieaktualne:lezkawoku: Sissoko out Witsel in i z takiego okienka byłbym przeszczęśliwy ,ale wygląda na to ,że za dużo chciałem.. Podążamy utartą drogą Arsenalu- nowy stadion-brak sukcesów- sami młodzi,brak transferów doświadczonych piłkarzy na już(w sumie nawet gorzej niż Arsenal), na miejscu Eriksena dawno bym stracił cierpliwość i uciekł do Barcy ,no chyba że oni go nie chcieli, czego nie rozumiałbym jeszcze bardziej, lepszego następcy Iniesty nigdy nie znajdą
7 sierpnia 2018, 15:41 [cytuj]
Kovacic wypożyczony do Chelsea:lezkawoku:
Kovacic wypożyczony do Chelsea:lezkawoku:
8 sierpnia 2018, 08:16 [cytuj]
W ostatnim dniu okienka ma ponoć dołączyć Grealish , w przeciwnym kierunku najprawdopodobniej na zasadzie kolejnego wypożyczenia powędruje Josh Onomah . Cena za Grealisha to ponoć 25mln funtów .
W ostatnim dniu okienka ma ponoć dołączyć Grealish , w przeciwnym kierunku najprawdopodobniej na zasadzie kolejnego wypożyczenia powędruje Josh Onomah . Cena za Grealisha to ponoć 25mln funtów
8 sierpnia 2018, 08:30 [cytuj]
Jak się Villa zgodzi na 25 mln...
Jak się Villa zgodzi na 25 mln
8 sierpnia 2018, 08:31 [cytuj]
Oby udało się coś jeszcze : Lobotka /Cook. Na Martiala nie ma już szans...
Oby udało się coś jeszcze : Lobotka /Cook. Na Martiala nie ma już szans
8 sierpnia 2018, 08:46 [cytuj]
Jakoś nie mieści mi się w głowie, że Liverpool bierze Shaqiriego za 15M, a my walczymy o przereklamowanego Grealisha i pojawiają się kwoty w okolicy 35M...

W Lobotkę nie wierzę, zwłaszcza, że pojawiają się głosy, że West Ham chce ściągnąć Maximiliano Gomeza, a Celta raczej tak łatwo się nie wyprzeda.
Jakoś nie mieści mi się w głowie, że Liverpool bierze Shaqiriego za 15M, a my walczymy o przereklamowanego Grealisha i pojawiają się kwoty w okolicy 35M... W Lobotkę nie wierzę, zwłaszcza, że pojawiają się głosy, że West Ham chce ściągnąć Maximiliano Gomeza, a Celta raczej tak łatwo się nie wyprzeda.
8 sierpnia 2018, 09:33 [cytuj]
Po takim sezonie w LM to raczej Shaqiri sobie wybrał Liverpool, a cena wynikła z kontraktu. Co do Grealisha to rzeczywiście, taki hajs to jest porażka. Ja go właściwie w ogóle nie chciałbym oglądać, a za tę kasę to już wcale
Po takim sezonie w LM to raczej Shaqiri sobie wybrał Liverpool, a cena wynikła z kontraktu. Co do Grealisha to rzeczywiście, taki hajs to jest porażka. Ja go właściwie w ogóle nie chciałbym oglądać, a za tę kasę to już wcale
8 sierpnia 2018, 10:58 [cytuj]
Odnośnie Grealisha , to czy nie lepiej jest dać szansę Onomah i pozostawić go chociaż do zimy ? Interesujemy się piłkarzem który moim zdaniem nie jest lepszy od tego którego w swojej kadrze mamy . Być może się mylę , ale ja bym dał szansę Onomah zamiast wydawać ok 25-30mln funtów na transfer zawodnika z Chamionship (przeciętnego zawodnika jak na realia PL) .
Odnośnie Grealisha , to czy nie lepiej jest dać szansę Onomah i pozostawić go chociaż do zimy ? Interesujemy się piłkarzem który moim zdaniem nie jest lepszy od tego którego w swojej kadrze mamy . Być może się mylę , ale ja bym dał szansę Onomah zamiast wydawać ok 25-30mln funtów na transfer zawodnika z Chamionship (przeciętnego zawodnika jak na realia PL)
8 sierpnia 2018, 12:11 [cytuj]
Pochettino chce Grealisha. Dlaczego nie ufacie naszemu bossowi? 25mln to nie pieniądz teraz.
Pochettino chce Grealisha. Dlaczego nie ufacie naszemu bossowi? 25mln to nie pieniądz teraz
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
|<  <<  <  13  14  15  16  17    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 102 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się