Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  14  15  16  17  18    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2018
8 sierpnia 2018, 12:33 [cytuj]
Z tym że chce Grelisha to sprawa dyskusyjna . Mam wrażenie że prezes mu zapowiedział że w tym okienku , albo bierzemy Grelisha , albo nikogo, bo przez budowę stadionu nie ma pieniędzy na inne większe transfery . Poch podobnie jak większość na jego miejscu stwierdził ze lepszy "Grelish" w garści niż "Martial" na dachu, zawsze to jeden dodatkowy gracz wyszkolony w Anglii w kadrze zespołu. Myślę że Poch jest świadomy że są marne szanse graniczące nawet z cudem by Grelish był transferem na miarę Dele Alliego .Takie jest moje wrażenie
Z tym że chce Grelisha to sprawa dyskusyjna . Mam wrażenie że prezes mu zapowiedział że w tym okienku , albo bierzemy Grelisha , albo nikogo, bo przez budowę stadionu nie ma pieniędzy na inne większe transfery . Poch podobnie jak większość na jego miejscu stwierdził ze lepszy "Grelish" w garści niż "Martial" na dachu, zawsze to jeden dodatkowy gracz wyszkolony w Anglii w kadrze zespołu. Myślę że Poch jest świadomy że są marne szanse graniczące nawet z cudem by Grelish był transferem na miarę Dele Alliego .Takie jest moje wrażenie
8 sierpnia 2018, 12:34 [cytuj]
Oczywiście Grealish , a nie Grelish jak napisałem . Przepraszam za błąd.
Oczywiście Grealish , a nie Grelish jak napisałem . Przepraszam za błąd
8 sierpnia 2018, 17:43 [cytuj]
Jefferson Lerma przechodzi z Levante do Bournemouth za rekordowe 25 milionów funtów.
To może Cook do nas?
Jefferson Lerma przechodzi z Levante do Bournemouth za rekordowe 25 milionów funtów. To może Cook do nas?
8 sierpnia 2018, 18:07 [cytuj]
Tielemansik02 powiedział/a:
Jefferson Lerma przechodzi z Levante do Bournemouth za rekordowe 25 milionów funtów.
To może Cook do nas?


Tottenham may now turn their attentions to signing Anthony Martial from Manchester United or Bournemouth's Lewis Cook as talks over Aston Villa's Jack Grealish appear to have stalled.
Tottenham may now turn their attentions to signing Anthony Martial from Manchester United or Bournemouth's Lewis Cook as talks over Aston Villa's Jack Grealish appear to have stalled
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
8 sierpnia 2018, 18:32 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
Odnośnie Grealisha , to czy nie lepiej jest dać szansę Onomah i pozostawić go chociaż do zimy ? Interesujemy się piłkarzem który moim zdaniem nie jest lepszy od tego którego w swojej kadrze mamy . Być może się mylę , ale ja bym dał szansę Onomah zamiast wydawać ok 25-30mln funtów na transfer zawodnika z Chamionship (przeciętnego zawodnika jak na realia PL)


To chyba jednak nie jest takie proste skoro Pochettino z Levym tak uparcie próbują sfinalizować transfer Grealisha (lub Cooka).

Inna sprawa, że podpisano nowy kontrakt z Amosem, więc pewnie jeden "nowy" wychowanek będzie dostawał szansę w pomocy.
To chyba jednak nie jest takie proste skoro Pochettino z Levym tak uparcie próbują sfinalizować transfer Grealisha (lub Cooka). Inna sprawa, że podpisano nowy kontrakt z Amosem, więc pewnie jeden "nowy" wychowanek będzie dostawał szansę w pomocy
8 sierpnia 2018, 23:10 [cytuj]
Rose blisko wypożyczenia do Schalke...

Wszystkie nasze cele bardzo daleko
Rose blisko wypożyczenia do Schalke... Wszystkie nasze cele bardzo daleko
9 sierpnia 2018, 06:32 [cytuj]
Prezes właśnie odlał sie ciepłym moczem na wszystko co ten klub osiągnął za kadencji Pochettino. Niedługo 10 lat mi stuknie z tym klubem. Chyba nie trzeba zmieniać trenerów, tylko jedną ważną funkcję pora zmienić w tym klubie. To okno to początek końca tego składu.


Tak się przymierzam od pierwszego odcinka do tego podcastu, ale szczerze się boje. Znając tutejszy kult prezesa boje się że zwymiotuje jesli tam usłyszę tę propagandę. Zresztą ja zachodzę sobie w głowę o czym można rozmawiać przez 3 odcinki o tym klubie jak tu na obecne realia tego klubu to brak słów?
Edytowano dnia: 9 sierpnia 2018, 06:39
Prezes właśnie odlał sie ciepłym moczem na wszystko co ten klub osiągnął za kadencji Pochettino. Niedługo 10 lat mi stuknie z tym klubem. Chyba nie trzeba zmieniać trenerów, tylko jedną ważną funkcję pora zmienić w tym klubie. To okno to początek końca tego składu. Tak się przymierzam od pierwszego odcinka do tego podcastu, ale szczerze się boje. Znając tutejszy kult prezesa boje się że zwymiotuje jesli tam usłyszę tę propagandę. Zresztą ja zachodzę sobie w głowę o czym można rozmawiać przez 3 odcinki o tym klubie jak tu na obecne realia tego klubu to brak słów?
9 sierpnia 2018, 07:17 [cytuj]
Rose w swoim niefortunnym wywiadzie trafnie opisał politykę klubu...
Rose w swoim niefortunnym wywiadzie trafnie opisał politykę klubu
9 sierpnia 2018, 08:30 [cytuj]
Obawiam się jednego , że przez ten brak aktywności na rynku transferowym cierpliwość Pochettino się skończy . Maurycy wie że ten zespół który on zbudował pewnej bariery już nie przeskoczy bez wzmocnień . Po raz kolejny możemy się włączyć do walki o Top 4 , ale kroku na przód w postaci walki o mistrzostwo nie zrobimy bez solidnych wzmocnień. Takie jest moje zdanie i myślę że nie tylko moje. Nie zmienia to jednak faktu że co by się nie działo jestem sercem za tą drużyną.:tak:
Obawiam się jednego , że przez ten brak aktywności na rynku transferowym cierpliwość Pochettino się skończy . Maurycy wie że ten zespół który on zbudował pewnej bariery już nie przeskoczy bez wzmocnień . Po raz kolejny możemy się włączyć do walki o Top 4 , ale kroku na przód w postaci walki o mistrzostwo nie zrobimy bez solidnych wzmocnień. Takie jest moje zdanie i myślę że nie tylko moje. Nie zmienia to jednak faktu że co by się nie działo jestem sercem za tą drużyną.:tak:
9 sierpnia 2018, 09:31 [cytuj]
Panowie chyba najważniejszą sprawą jest to, że nikogo na tą chwilę nie straciliśmy. Nie wiem jakie mieliście oczekiwania, jeden, trzy, pięć transferów czy jak? Ja uważam, że jak do godziny 18 nikogo nie sprzedamy i kupimy jednego zawodnika to cały czas będzie i tak udane okienko. A jestem w stanie się założyć z każdym z Was o jakiegoś dobrego browara, że chociaż jednego zawodnika Maurycy dostanie. Plotek transferowych się naczytaliście i woda się Wam zagotowała. Pisałem wcześniej, że dopóki żadnych oficjalnych wieści z klubu nie będzie to nie uwierzę w żadne spekulacje pismaków. Spokojnego dnia życzę.
Panowie chyba najważniejszą sprawą jest to, że nikogo na tą chwilę nie straciliśmy. Nie wiem jakie mieliście oczekiwania, jeden, trzy, pięć transferów czy jak? Ja uważam, że jak do godziny 18 nikogo nie sprzedamy i kupimy jednego zawodnika to cały czas będzie i tak udane okienko. A jestem w stanie się założyć z każdym z Was o jakiegoś dobrego browara, że chociaż jednego zawodnika Maurycy dostanie. Plotek transferowych się naczytaliście i woda się Wam zagotowała. Pisałem wcześniej, że dopóki żadnych oficjalnych wieści z klubu nie będzie to nie uwierzę w żadne spekulacje pismaków. Spokojnego dnia życzę
9 sierpnia 2018, 09:41 [cytuj]
Na szczęście Pocchettino zna się trochę lepiej na futbolu niż internetowi komentatorzy i nie przyjmie stanowiska \'kupcie mi kogoś za 50mln co najmniej, bo się obrażę\'. Pewnie zdaje też sobie sprawę, że prowadzenie klubu jest bardziej skomplikowane niż FIFA czy FM i finansowo musi się to wszystko spinać, zwłaszcza po takiej inwestycji jak nowy stadion.
Edytowano dnia: 9 sierpnia 2018, 09:42
Na szczęście Pocchettino zna się trochę lepiej na futbolu niż internetowi komentatorzy i nie przyjmie stanowiska \'kupcie mi kogoś za 50mln co najmniej, bo się obrażę\'. Pewnie zdaje też sobie sprawę, że prowadzenie klubu jest bardziej skomplikowane niż FIFA czy FM i finansowo musi się to wszystko spinać, zwłaszcza po takiej inwestycji jak nowy stadion
9 sierpnia 2018, 09:43 [cytuj]
Ale większość tutaj pierd*****. Jakie to typowe. Siedzą za monitorami i mędrkują o poglądach, rozumowaniu i podejściu innych nie mając na ten temat zielonego pojęcia. To samo tyczy się zarządzania klubem, finansami i inwestycjami. Budki z warzywami nie prowadzicie, a wypowiadacie się na tematy o których pojęcia nie macie.

To, że nie uczestniczymy w wyścigu szczurów i wydajemy $$$ na przepłacony szrot to akurat największa zaleta klubu. Nie będzie zakupu CM, niech gra Amos. Nie będzie zakupu CB, niech gra C-V. Od tego mamy szkółkę i U23 aby korzystać z nich w rotacji. Zdrowy Lamela i przygotowany Lucas to wzmocnienia. Wiadomo, że są dziury w kadrze, ale skład mamy szeroki i mega mocny. Każdy z naszych zawodników jeśli miałby odejść to tylko do drużyn topowych.

Ten sezon będzie decydujący dla większości zawodników. Ja sprawa się rypnie, to Eriksen, Ali i pewnie ktoś odejdzie na bank. Ale wtedy przyjdzie ktoś kto ich zastąpi. I oby to był ktoś mało rozpoznawalny, bo to my sprzedajemy drogo a kupujemy tanio. I bardzo dobrze!
Ale większość tutaj pierd*****. Jakie to typowe. Siedzą za monitorami i mędrkują o poglądach, rozumowaniu i podejściu innych nie mając na ten temat zielonego pojęcia. To samo tyczy się zarządzania klubem, finansami i inwestycjami. Budki z warzywami nie prowadzicie, a wypowiadacie się na tematy o których pojęcia nie macie. To, że nie uczestniczymy w wyścigu szczurów i wydajemy $$$ na przepłacony szrot to akurat największa zaleta klubu. Nie będzie zakupu CM, niech gra Amos. Nie będzie zakupu CB, niech gra C-V. Od tego mamy szkółkę i U23 aby korzystać z nich w rotacji. Zdrowy Lamela i przygotowany Lucas to wzmocnienia. Wiadomo, że są dziury w kadrze, ale skład mamy szeroki i mega mocny. Każdy z naszych zawodników jeśli miałby odejść to tylko do drużyn topowych. Ten sezon będzie decydujący dla większości zawodników. Ja sprawa się rypnie, to Eriksen, Ali i pewnie ktoś odejdzie na bank. Ale wtedy przyjdzie ktoś kto ich zastąpi. I oby to był ktoś mało rozpoznawalny, bo to my sprzedajemy drogo a kupujemy tanio. I bardzo dobrze!
9 sierpnia 2018, 10:13 [cytuj]
Emilian powiedział/a:
Ale większość tutaj pierd*****. Jakie to typowe. Siedzą za monitorami i mędrkują o poglądach, rozumowaniu i podejściu innych nie mając na ten temat zielonego pojęcia. To samo tyczy się zarządzania klubem, finansami i inwestycjami. Budki z warzywami nie prowadzicie, a wypowiadacie się na tematy o których pojęcia nie macie.

To, że nie uczestniczymy w wyścigu szczurów i wydajemy $$$ na przepłacony szrot to akurat największa zaleta klubu. Nie będzie zakupu CM, niech gra Amos. Nie będzie zakupu CB, niech gra C-V. Od tego mamy szkółkę i U23 aby korzystać z nich w rotacji. Zdrowy Lamela i przygotowany Lucas to wzmocnienia. Wiadomo, że są dziury w kadrze, ale skład mamy szeroki i mega mocny. Każdy z naszych zawodników jeśli miałby odejść to tylko do drużyn topowych.

Ten sezon będzie decydujący dla większości zawodników. Ja sprawa się rypnie, to Eriksen, Ali i pewnie ktoś odejdzie na bank. Ale wtedy przyjdzie ktoś kto ich zastąpi. I oby to był ktoś mało rozpoznawalny, bo to my sprzedajemy drogo a kupujemy tanio. I bardzo dobrze!

Wyluzuj chłopie . My tutaj nie musimy mieć pojęcia o prowadzeniu klubu (bilanse , inwestycję , in+ in-), to nie jest obowiązek kibica i na szczęście nie rozlicza się kibiców z tego . Dzielisz kibiców na tych którzy maja wiedzę jak zarządzać klubem (po twojej wypowiedzi wnioskuję że sam siebie skromnie do takiego grona zaliczasz) i na tych którzy "pojęcia zielonego nie mają". Dla mnie kibic to jest kibic i choć mogę się z niektórymi nie zgadzać , to nie obrażam tu ludzi . Każdy ma prawo pisać w tym forum jak widzi sytuację transferową tego lata , jakie plotki słyszał , bo po to wg mnie te forum powstało .
Wyluzuj chłopie . My tutaj nie musimy mieć pojęcia o prowadzeniu klubu (bilanse , inwestycję , in+ in-), to nie jest obowiązek kibica i na szczęście nie rozlicza się kibiców z tego . Dzielisz kibiców na tych którzy maja wiedzę jak zarządzać klubem (po twojej wypowiedzi wnioskuję że sam siebie skromnie do takiego grona zaliczasz) i na tych którzy "pojęcia zielonego nie mają". Dla mnie kibic to jest kibic i choć mogę się z niektórymi nie zgadzać , to nie obrażam tu ludzi . Każdy ma prawo pisać w tym forum jak widzi sytuację transferową tego lata , jakie plotki słyszał , bo po to wg mnie te forum powstało
9 sierpnia 2018, 10:53 [cytuj]
Ja jestem wyluzowany. Ale nie znoszę mieszania z błotem ludzi, którzy faktycznie robią dobrą robotę i nie ulegają dzisiejszej drodze do nikąd poprzez ciągłe zadłużanie. Sam jestem tylko obserwatorem, ale z wielu źródeł słychać że Levy ma wielki skill do biznesu, negocjacji i zarządzania oraz co ważne jest poważany przez środowisko (cokolwiek to znaczy). To samo tyczy się Maurycego. Zarówna strategia, podejście do klubu, tradycji, sytuacji obecnej, a nawet wyników i ogólnego rozwoju klubu na to wskazuje że jest coraz lepiej. I to widać na każdym kroku. W dodatku nie jest kontrowersyjny, ciągle uśmiechnięty. Ma charyzmę i zawodnicy też to czują.

Mój post nie był do Ciebie, ale sam zaczynasz powątpiewać w jego podejście i to, że wie że pewnej granicy klub nie przeskoczy. A skąd wiesz, że on jest tego pewny? A może nie jest naszym celem (na obecnym etapie) na przeskoczenie tego levelu? Może to będzie cel na sezon 20/21?

Podsumowując. Jest dobrze, albo nawet bardzo dobrze. Podstawowi gracze przedłużyli kontrakty, sytuacja finansowa jest dobra pomimo największej inwestycji w historii. Jesteśmy w top3, gramy w LM. Mamy graczy z topu, którzy nie są najemnikami ale rozwinęli się w naszym klubie do takiego poziomu. Więc WTF?
Edytowano dnia: 9 sierpnia 2018, 10:55
Ja jestem wyluzowany. Ale nie znoszę mieszania z błotem ludzi, którzy faktycznie robią dobrą robotę i nie ulegają dzisiejszej drodze do nikąd poprzez ciągłe zadłużanie. Sam jestem tylko obserwatorem, ale z wielu źródeł słychać że Levy ma wielki skill do biznesu, negocjacji i zarządzania oraz co ważne jest poważany przez środowisko (cokolwiek to znaczy). To samo tyczy się Maurycego. Zarówna strategia, podejście do klubu, tradycji, sytuacji obecnej, a nawet wyników i ogólnego rozwoju klubu na to wskazuje że jest coraz lepiej. I to widać na każdym kroku. W dodatku nie jest kontrowersyjny, ciągle uśmiechnięty. Ma charyzmę i zawodnicy też to czują. Mój post nie był do Ciebie, ale sam zaczynasz powątpiewać w jego podejście i to, że wie że pewnej granicy klub nie przeskoczy. A skąd wiesz, że on jest tego pewny? A może nie jest naszym celem (na obecnym etapie) na przeskoczenie tego levelu? Może to będzie cel na sezon 20/21? Podsumowując. Jest dobrze, albo nawet bardzo dobrze. Podstawowi gracze przedłużyli kontrakty, sytuacja finansowa jest dobra pomimo największej inwestycji w historii. Jesteśmy w top3, gramy w LM. Mamy graczy z topu, którzy nie są najemnikami ale rozwinęli się w naszym klubie do takiego poziomu. Więc WTF?
9 sierpnia 2018, 11:49 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
Wyluzuj chłopie . My tutaj nie musimy mieć pojęcia o prowadzeniu klubu (bilanse , inwestycję , in+ in-), to nie jest obowiązek kibica i na szczęście nie rozlicza się kibiców z tego .


Oczywiście, że kibic nie ma obowiązku "znać się". I kibiców nikt z tego nie rozlicza. Problem jest wtedy gdy taki kibic wychodzi że swojej roli i to on rozlicza tych co się w istocie znają i nawet mają w tym doświadczenie, nawet sukcesy. Np Leviego.

Krócej rzecz ujmując: nie znam się ale się wypowiem.
Oczywiście, że kibic nie ma obowiązku "znać się". I kibiców nikt z tego nie rozlicza. Problem jest wtedy gdy taki kibic wychodzi że swojej roli i to on rozlicza tych co się w istocie znają i nawet mają w tym doświadczenie, nawet sukcesy. Np Leviego. Krócej rzecz ujmując: nie znam się ale się wypowiem
9 sierpnia 2018, 11:52 [cytuj]
Więc WTF?
Ja odnoszę się do artykułu który znalazłem w którym Maurycy najwyraźniej delikatnie mówiąc nie rozumiał czemu na tą chwilę nie zakontraktowaliśmy jeszcze żadnego nowego piłkarza . nie będę cytował , ale wypowiedział się w zasadzie tak: nie wiem skąd wynika nasz brak aktywności na "giełdzie" transferowej i nie wiem czy uda nam się pozyskać w tym okienku jakiegoś piłkarza , nie ja odpowiadam za kontraktowanie zawodników. Znalazłem w którymś angielskim portalu taki artykuł z wypowiedzią Pocha z tamtego tygodnia.
Pochettino jak każdy wciąż młody trener ma ambicje się rozwijać i nie zdziwię się jak nie będzie widział przyszłości w Tottenhamie po tym jak kolejny rok nie będzie w stanie nawiązać skutecznej walki o mistrzostwo.Propozycji dla niego jak wiemy nie brakuje , ale póki co trzyma go więź jaką nawiązał przez te cztery lata w Tottenhamie , ale jak też wiemy nic nie trwa wiecznie . Nie twierdzę że mamy słaby skład i musimy na siłę kupować , ale 1-2 dobrej jakości transfery to powinna być norma, jeśli chcemy się rozwijać .
Więc WTF? Ja odnoszę się do artykułu który znalazłem w którym Maurycy najwyraźniej delikatnie mówiąc nie rozumiał czemu na tą chwilę nie zakontraktowaliśmy jeszcze żadnego nowego piłkarza . nie będę cytował , ale wypowiedział się w zasadzie tak: nie wiem skąd wynika nasz brak aktywności na "giełdzie" transferowej i nie wiem czy uda nam się pozyskać w tym okienku jakiegoś piłkarza , nie ja odpowiadam za kontraktowanie zawodników. Znalazłem w którymś angielskim portalu taki artykuł z wypowiedzią Pocha z tamtego tygodnia. Pochettino jak każdy wciąż młody trener ma ambicje się rozwijać i nie zdziwię się jak nie będzie widział przyszłości w Tottenhamie po tym jak kolejny rok nie będzie w stanie nawiązać skutecznej walki o mistrzostwo.Propozycji dla niego jak wiemy nie brakuje , ale póki co trzyma go więź jaką nawiązał przez te cztery lata w Tottenhamie , ale jak też wiemy nic nie trwa wiecznie . Nie twierdzę że mamy słaby skład i musimy na siłę kupować , ale 1-2 dobrej jakości transfery to powinna być norma, jeśli chcemy się rozwijać
9 sierpnia 2018, 12:07 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Oczywiście, że kibic nie ma obowiązku "znać się". I kibiców nikt z tego nie rozlicza. Problem jest wtedy gdy taki kibic wychodzi że swojej roli i to on rozlicza tych co się w istocie znają i nawet mają w tym doświadczenie, nawet sukcesy. Np Leviego.

Krócej rzecz ujmując: nie znam się ale się wypowiem


Tak masz rację nie jesteśmy od rozliczania , ale mamy prawo do okazywania swoich emocji w danym okresie. Raz jest to radość po wygranym meczu , a raz np. narzekanie na słaba aktywność na rynku transferowym.
Jestem kibicem nie od dziś i ludzi którzy uważają że się znają lepiej od prezesów i trenerów nigdy nie brakowało i nie brakuje , ale jest to też "element kibicowania " . Na stadionach jest pełno starszych panów którzy znają klub od np.czterdziestu lat i dyskutują między sobą np; "Ja ci powiem że za Kowalskiego w latach 70 było lepiej , grali u nas lepsi zawodnicy , graliśmy w pucharach z powodzeniem itd.itp.". Jestem zdania że nie można po prostu ludziom tego zabronić i ich upominać że nie znają się na obecnej piłce, bo dziś są inne realia . Niech każdy na swój sposób pojmuje piłkę , tak jak mu wygodniej . Najważniejsze w końcu jest to że jest tu z kim wymienić swoje opinie , bo przecież wszyscy jesteśmy kibicami.
Tak masz rację nie jesteśmy od rozliczania , ale mamy prawo do okazywania swoich emocji w danym okresie. Raz jest to radość po wygranym meczu , a raz np. narzekanie na słaba aktywność na rynku transferowym. Jestem kibicem nie od dziś i ludzi którzy uważają że się znają lepiej od prezesów i trenerów nigdy nie brakowało i nie brakuje , ale jest to też "element kibicowania " . Na stadionach jest pełno starszych panów którzy znają klub od np.czterdziestu lat i dyskutują między sobą np; "Ja ci powiem że za Kowalskiego w latach 70 było lepiej , grali u nas lepsi zawodnicy , graliśmy w pucharach z powodzeniem itd.itp.". Jestem zdania że nie można po prostu ludziom tego zabronić i ich upominać że nie znają się na obecnej piłce, bo dziś są inne realia . Niech każdy na swój sposób pojmuje piłkę , tak jak mu wygodniej . Najważniejsze w końcu jest to że jest tu z kim wymienić swoje opinie , bo przecież wszyscy jesteśmy kibicami
9 sierpnia 2018, 12:15 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
Tak masz rację nie jesteśmy od rozliczania , ale mamy prawo do okazywania swoich emocji w danym okresie. Raz jest to radość po wygranym meczu , a raz np. narzekanie na słaba aktywność na rynku transferowym.
Jestem kibicem nie od dziś i ludzi którzy uważają że się znają lepiej od prezesów i trenerów nigdy nie brakowało i nie brakuje , ale jest to też "element kibicowania " . Na stadionach jest pełno starszych panów którzy znają klub od np.czterdziestu lat i dyskutują między sobą np; "Ja ci powiem że za Kowalskiego w latach 70 było lepiej , grali u nas lepsi zawodnicy , graliśmy w pucharach z powodzeniem itd.itp.". Jestem zdania że nie można po prostu ludziom tego zabronić i ich upominać że nie znają się na obecnej piłce, bo dziś są inne realia . Niech każdy na swój sposób pojmuje piłkę , tak jak mu wygodniej . Najważniejsze w końcu jest to że jest tu z kim wymienić swoje opinie , bo przecież wszyscy jesteśmy kibicami


A nie widzisz różnicy między okazywaniem emocji a mądrzeniem się na tematy, o których się ewidentnie nie ma pojęcia?
A nie widzisz różnicy między okazywaniem emocji a mądrzeniem się na tematy, o których się ewidentnie nie ma pojęcia?
9 sierpnia 2018, 13:07 [cytuj]
Różnica z pewnością jest , ale charaktery ludzi są naprawdę różne . Jeden się mądrzy bo lubi się mądrzyć , drugi się mądrzy bo uważa że się na tym zna i ma prawo , trzeci z kolej siedzi cicho i ewentualnie coś tam skrobnie na forum co słyszał itd.
Takie jest życie i tego się nie zmieni. Nie jedni już podejmowali próby i nic z tego nie wyszło .
Różnica z pewnością jest , ale charaktery ludzi są naprawdę różne . Jeden się mądrzy bo lubi się mądrzyć , drugi się mądrzy bo uważa że się na tym zna i ma prawo , trzeci z kolej siedzi cicho i ewentualnie coś tam skrobnie na forum co słyszał itd. Takie jest życie i tego się nie zmieni. Nie jedni już podejmowali próby i nic z tego nie wyszło
9 sierpnia 2018, 13:17 [cytuj]
Kult Levyego:kogo się pozbył, kim wzmocnił?
Grealish od dwóch miesięcy z Championship nawet nie przyjdzie, hehe
Btw Eriksen i Alli nie podpisali nowych kontraktów
Czas chyba myśleć o czymś więcej niż top 4, które też nie jest na zawsze dane
Kult Levyego:kogo się pozbył, kim wzmocnił? Grealish od dwóch miesięcy z Championship nawet nie przyjdzie, hehe Btw Eriksen i Alli nie podpisali nowych kontraktów Czas chyba myśleć o czymś więcej niż top 4, które też nie jest na zawsze dane
|<  <<  <  14  15  16  17  18    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 83 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się