Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  15  16  17  18  19    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2018
9 sierpnia 2018, 13:31 [cytuj]
Na czym polega ten kult Leviego?
Na czym polega ten kult Leviego?
9 sierpnia 2018, 13:32 [cytuj]
@kiriak
Może wychodzą z założenia - chcemy Grealisha, ale nie za ten hajs. Bez niego też damy radę.

Alli i Eriksen mają co roku podpisywać nowy kontrakt?
Ten skład w ciągu ostatnich 3 sezonów był w stanie powalczyć o mistrza. Piłkarze są nadal młodzi, po nikim poza Dembele nie widać, że coś z wiekiem traci. W tym sezonie tottenham będzie mocniejszy niż w poprzednich i to bez transferów.

Mamy cały team wartościowych piłkarzy. Jeśli nie ma kasy na sprowadzenie gwiazd za 50-70mln to może lepiej nie wydawać po 20-30mln na piłkarzy gorszych od tych, który już grają. Jeśli będzie trzeba to zagrają młodzi. Po co nam ten Grealish oprócz obywatelstwa ENG?
Wygryzie kogokolwiek z Alli/Son/Lamela/Moura/Eriksen?

@kiriak Może wychodzą z założenia - chcemy Grealisha, ale nie za ten hajs. Bez niego też damy radę. Alli i Eriksen mają co roku podpisywać nowy kontrakt? Ten skład w ciągu ostatnich 3 sezonów był w stanie powalczyć o mistrza. Piłkarze są nadal młodzi, po nikim poza Dembele nie widać, że coś z wiekiem traci. W tym sezonie tottenham będzie mocniejszy niż w poprzednich i to bez transferów. Mamy cały team wartościowych piłkarzy. Jeśli nie ma kasy na sprowadzenie gwiazd za 50-70mln to może lepiej nie wydawać po 20-30mln na piłkarzy gorszych od tych, który już grają. Jeśli będzie trzeba to zagrają młodzi. Po co nam ten Grealish oprócz obywatelstwa ENG? Wygryzie kogokolwiek z Alli/Son/Lamela/Moura/Eriksen?
9 sierpnia 2018, 13:42 [cytuj]
A po co nam wypożyczenie Rose'a gdy nie ma zastępstwa? KWP będzie drugim wyborem?

Kult Levyego :są pieniążki, browar, stadion więc ODWAL SIĘ OD LEVYEGO!

mnie jako kibica interesuje wynik sportowy, rozwój klubu. Maurycy mówił o wzmocnieniach i on miał swoje priorytety, ciekawe jak się czuje
A po co nam wypożyczenie Rose'a gdy nie ma zastępstwa? KWP będzie drugim wyborem? Kult Levyego :są pieniążki, browar, stadion więc ODWAL SIĘ OD LEVYEGO! mnie jako kibica interesuje wynik sportowy, rozwój klubu. Maurycy mówił o wzmocnieniach i on miał swoje priorytety, ciekawe jak się czuje
9 sierpnia 2018, 13:54 [cytuj]
Ja tam wolę stabilny rozwój i wynik idą w parze. Takie Leicester wygrało ligę, ale nikt nie łudzi się, że mogą to powtórzyć. Tottenham co roku jest pretendentem i w końcu się uda, tylko trzeba budować wszystko równolegle, stadion, markę, skład, szkolenie, doświadczenie.

Może jestem mało ambitny, ale dla mnie miejsce w pierwszej 3 nadal będzie sukcesem i bardzo będę się z niego cieszył. Choć oczywiście i o mistrza można się postarać.

Btw dlaczego KWP nie może być drugim wyborem na LB? Przez cały sezon można poczytać jak to Pochettino nie daje mu szansy, ale teraz się ona pojawia, to źle, bo trzeba kupić kogoś za co najmniej 20mln żeby zadowolić jaśnie pana kibica.
Ja tam wolę stabilny rozwój i wynik idą w parze. Takie Leicester wygrało ligę, ale nikt nie łudzi się, że mogą to powtórzyć. Tottenham co roku jest pretendentem i w końcu się uda, tylko trzeba budować wszystko równolegle, stadion, markę, skład, szkolenie, doświadczenie. Może jestem mało ambitny, ale dla mnie miejsce w pierwszej 3 nadal będzie sukcesem i bardzo będę się z niego cieszył. Choć oczywiście i o mistrza można się postarać. Btw dlaczego KWP nie może być drugim wyborem na LB? Przez cały sezon można poczytać jak to Pochettino nie daje mu szansy, ale teraz się ona pojawia, to źle, bo trzeba kupić kogoś za co najmniej 20mln żeby zadowolić jaśnie pana kibica
9 sierpnia 2018, 15:15 [cytuj]
Bo KWP na lewej słabo gra? Oglądałeś sparingi?
Bo KWP na lewej słabo gra? Oglądałeś sparingi?
9 sierpnia 2018, 16:00 [cytuj]
KWP był w 1 meczu MVP
KWP był w 1 meczu MVP
9 sierpnia 2018, 16:13 [cytuj]
Spurs boss Mauricio Pochettino says he is 'happy' with his summer transfer business (or lack thereof) and has promised that his squad will be better than last season.

Tottenham have not bought a single player this summer, with interest in the likes of Wilfred Zaha, Ryan Sessesgnon and Jack Grealish proving fruitless.
"I am not worried, I am not sad. I am so happy," the Argentine said. "To keep our best players was our objective and goal and we have achieved that.

"We believe a lot in our players and why not repeat a similar season like last year or the season before, and with more experience? We are going to be better – no doubt about that."
Spurs boss Mauricio Pochettino says he is 'happy' with his summer transfer business (or lack thereof) and has promised that his squad will be better than last season. Tottenham have not bought a single player this summer, with interest in the likes of Wilfred Zaha, Ryan Sessesgnon and Jack Grealish proving fruitless. "I am not worried, I am not sad. I am so happy," the Argentine said. "To keep our best players was our objective and goal and we have achieved that. "We believe a lot in our players and why not repeat a similar season like last year or the season before, and with more experience? We are going to be better – no doubt about that."
9 sierpnia 2018, 16:22 [cytuj]
socha26 powiedział/a:
KWP był w 1 meczu MVP

jak zagrał na swojej pozycji, czyli jako prawy obrońca
jak zagrał na swojej pozycji, czyli jako prawy obrońca
9 sierpnia 2018, 18:14 [cytuj]
Robert powiedział/a:
jak zagrał na swojej pozycji, czyli jako prawy obrońca


Dokładnie. Ale okienko za nami, tak więc raczej Danny Rose zostanie. Doświadczenie jednak będzie tutaj istotne.

Ogromny plus, że nie odszedł żaden z kluczowych zawodników w tym Toby Alderweireld. Minus, że nie udało się zastąpić Sissoko czy Llorente lepszymi zawodnikami.
Dokładnie. Ale okienko za nami, tak więc raczej Danny Rose zostanie. Doświadczenie jednak będzie tutaj istotne. Ogromny plus, że nie odszedł żaden z kluczowych zawodników w tym Toby Alderweireld. Minus, że nie udało się zastąpić Sissoko czy Llorente lepszymi zawodnikami
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
9 sierpnia 2018, 18:25 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
Różnica z pewnością jest , ale charaktery ludzi są naprawdę różne . Jeden się mądrzy bo lubi się mądrzyć , drugi się mądrzy bo uważa że się na tym zna i ma prawo , trzeci z kolej siedzi cicho i ewentualnie coś tam skrobnie na forum co słyszał itd.
Takie jest życie i tego się nie zmieni. Nie jedni już podejmowali próby i nic z tego nie wyszło


Ależ tu nie chodzi o to aby coś zmieniać. Sprawa jest prosta. Za postawę "nie znam się ale się wypowiem" płaci się ryzykiem, że ktoś wytknie słabości wywodów. I nie ma się wtedy co obrażać, że ja się znać nie muszę.

Gwoli jasności, to żaden osobisty Przytyk. Raczej ogólne marudzenie.
Ależ tu nie chodzi o to aby coś zmieniać. Sprawa jest prosta. Za postawę "nie znam się ale się wypowiem" płaci się ryzykiem, że ktoś wytknie słabości wywodów. I nie ma się wtedy co obrażać, że ja się znać nie muszę. Gwoli jasności, to żaden osobisty Przytyk. Raczej ogólne marudzenie
9 sierpnia 2018, 18:26 [cytuj]
kiriak powiedział/a:

Kult Levyego :są pieniążki, browar, stadion więc ODWAL SIĘ OD LEVIEGO


Walka z chochołami.
Walka z chochołami
9 sierpnia 2018, 18:38 [cytuj]
Mogliśmy chociaż wypożyczyć Andre Gomesa za 2,25 mln euro z opcją pierwokupu. Byłby lepszym wyborem niż Moussa Sissoko.
Mogliśmy chociaż wypożyczyć Andre Gomesa za 2,25 mln euro z opcją pierwokupu. Byłby lepszym wyborem niż Moussa Sissoko
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
9 sierpnia 2018, 18:54 [cytuj]
Na szczęście koniec tej żenady. Czas skupić się na piłce
Na szczęście koniec tej żenady. Czas skupić się na piłce
9 sierpnia 2018, 19:03 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Ogromny plus, że nie odszedł żaden z kluczowych zawodników w tym Toby Alderweireld. Minus, że nie udało się zastąpić Sissoko czy Llorente lepszymi zawodnikami


otóż to, ja liczłem przedewszystkim ze ktoś za sissoko dojdzie do środka
otóż to, ja liczłem przedewszystkim ze ktoś za sissoko dojdzie do środka
9 sierpnia 2018, 19:04 [cytuj]
Ja tam jestem zadowolony. Tylko Sissoko bym wymienił na kogoś lepszego ale cóż, nie można mieć wszystkiego :F
Ja tam jestem zadowolony. Tylko Sissoko bym wymienił na kogoś lepszego ale cóż, nie można mieć wszystkiego :F
www.facebook.com/OgienOdSkaja
9 sierpnia 2018, 20:28 [cytuj]
Skaju powiedział/a:
Ja tam jestem zadowolony. Tylko Sissoko bym wymienił na kogoś lepszego ale cóż, nie można mieć wszystkiego :F


Ja też. No, może jeszcze na napastnika czekałem.

Poza tym są pewne pozytywy tego okienka.

Po pierwsze, wiadomo, nikt nie odszedł.

Po drugie, pozbywamy się chyba na dobre łatki frajerów, których można zrobić na pieniądze. Szczególnie jeśli prawdziwe są doniesienia co do negocjacji w sprawie Grealisha: że się Aston Villa zgodziła puścić go za 25mln żeby następnie zażądać więcej. To tylko moje domysły ale mam wrażenie, że liczyli że w desperacji nie będziemy się oglądać na pieniądze i sypniemy groszem. Jak to kiedyś bywało.

Jeszcze jedno. Nie kupiliśmy nikogo ale czy to takie złe? Żeby sprowadzić piłkarzy, którzy realnie wzmocnili by skład musielibyśmy sięgnąć na najwyższą półkę. A to oznacza finansową rywalizację z takim np City. Czy bylibyśmy w stanie ją podjąć i wyjść z niej cało to nawet nie pytam (ja nie wiem) bo takie niuanse mało kogo obchodzą. Podbieranie piłkarzy West Hamowi czy Evertonowi nie ma żadnego sensu (dlatego też nie ma co im zazdrościć zakupów).
Ja też. No, może jeszcze na napastnika czekałem. Poza tym są pewne pozytywy tego okienka. Po pierwsze, wiadomo, nikt nie odszedł. Po drugie, pozbywamy się chyba na dobre łatki frajerów, których można zrobić na pieniądze. Szczególnie jeśli prawdziwe są doniesienia co do negocjacji w sprawie Grealisha: że się Aston Villa zgodziła puścić go za 25mln żeby następnie zażądać więcej. To tylko moje domysły ale mam wrażenie, że liczyli że w desperacji nie będziemy się oglądać na pieniądze i sypniemy groszem. Jak to kiedyś bywało. Jeszcze jedno. Nie kupiliśmy nikogo ale czy to takie złe? Żeby sprowadzić piłkarzy, którzy realnie wzmocnili by skład musielibyśmy sięgnąć na najwyższą półkę. A to oznacza finansową rywalizację z takim np City. Czy bylibyśmy w stanie ją podjąć i wyjść z niej cało to nawet nie pytam (ja nie wiem) bo takie niuanse mało kogo obchodzą. Podbieranie piłkarzy West Hamowi czy Evertonowi nie ma żadnego sensu (dlatego też nie ma co im zazdrościć zakupów)
10 sierpnia 2018, 01:34 [cytuj]
Prawda jest taka, że powinniśmy jedynie wymienić Sissoko i Llorente na kogoś lepszego. Za tego pierwszego wziąłbym kogoś z trójki Ndombele/Lobotka/Gomes. Z kolei za Llorente chciałem kogoś z dwójki Martial/Zaha. Czyli skrzydłowego, który może grać w ataku. Z resztą już pokazaliśmy w ubiegłym sezonie, że życie bez Kane'a istnieje.

Sporo mówiło się o odejściu Alderweirelda czy Rose'a. Ale skoro zostają to nie było mowy, aby sprowadzać kogoś w ich miejsce.

Tottenham Hotspur znajduje się w takim etapie, że jeśli chciałby poważnie wzmocnić kadrę to musiałby głęboko sięgnąć do kieszeni. Chociaż może już zimą uda się w promocyjnych cenach pozyskać kogoś ciekawego. W przyszłym roku wygasają kontrakty następujących graczy poniżej 26 roku życia: Anthony Martial, Adrien Rabiot, Angel Correa, Diaddie Samassekou, Thilo Kherer, Luke Shaw, Alphonse Areola, Juan Bernat, Declan Rice czy Almany Toure. Tak więc być może kogoś uda się pozyskać w rozsądnej cenie czy na zasadzie wolnego kontraktu.

Mnie przede wszystkim cieszy, że nikt z kluczowych graczy nie odszedł. Jedynie co mnie martwi to brak nowej umowy dla Eriksena czy Dembele. Chociaż po cichu liczę, że też Toby zostanie na dłużej na WHL.
Prawda jest taka, że powinniśmy jedynie wymienić Sissoko i Llorente na kogoś lepszego. Za tego pierwszego wziąłbym kogoś z trójki Ndombele/Lobotka/Gomes. Z kolei za Llorente chciałem kogoś z dwójki Martial/Zaha. Czyli skrzydłowego, który może grać w ataku. Z resztą już pokazaliśmy w ubiegłym sezonie, że życie bez Kane'a istnieje. Sporo mówiło się o odejściu Alderweirelda czy Rose'a. Ale skoro zostają to nie było mowy, aby sprowadzać kogoś w ich miejsce. Tottenham Hotspur znajduje się w takim etapie, że jeśli chciałby poważnie wzmocnić kadrę to musiałby głęboko sięgnąć do kieszeni. Chociaż może już zimą uda się w promocyjnych cenach pozyskać kogoś ciekawego. W przyszłym roku wygasają kontrakty następujących graczy poniżej 26 roku życia: Anthony Martial, Adrien Rabiot, Angel Correa, Diaddie Samassekou, Thilo Kherer, Luke Shaw, Alphonse Areola, Juan Bernat, Declan Rice czy Almany Toure. Tak więc być może kogoś uda się pozyskać w rozsądnej cenie czy na zasadzie wolnego kontraktu. Mnie przede wszystkim cieszy, że nikt z kluczowych graczy nie odszedł. Jedynie co mnie martwi to brak nowej umowy dla Eriksena czy Dembele. Chociaż po cichu liczę, że też Toby zostanie na dłużej na WHL
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
10 sierpnia 2018, 12:05 [cytuj]
Sawik powiedział/a:


Mnie przede wszystkim cieszy, że nikt z kluczowych graczy nie odszedł. Jedynie co mnie martwi to brak nowej umowy dla Eriksena czy Dembele. Chociaż po cichu liczę, że też Toby zostanie na dłużej na WHL


Wydaje się właśnie że odnośnie transferu Alderweirelda to ManU był bardzo zainteresowany , a sam zawodnik jak i nasz klub nie koniecznie . Klub za Toby'ego od United żądał wysokiej ceny bo i sam zawodnik nie naciskał na transfer. Moim zdaniem Alderweireld jest gotów zostać u nas dłużej . Wie że tu ma pewną pozycję i gra co roku w Lidze Mistrzów. Jakaś podwyżka w między czasie upewniła by go że Tottenham to dobry wybór. :tak:
Wydaje się właśnie że odnośnie transferu Alderweirelda to ManU był bardzo zainteresowany , a sam zawodnik jak i nasz klub nie koniecznie . Klub za Toby'ego od United żądał wysokiej ceny bo i sam zawodnik nie naciskał na transfer. Moim zdaniem Alderweireld jest gotów zostać u nas dłużej . Wie że tu ma pewną pozycję i gra co roku w Lidze Mistrzów. Jakaś podwyżka w między czasie upewniła by go że Tottenham to dobry wybór. :tak:
10 sierpnia 2018, 12:27 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
Wydaje się właśnie że odnośnie transferu Alderweirelda to ManU był bardzo zainteresowany , a sam zawodnik jak i nasz klub nie koniecznie . Klub za Toby'ego od United żądał wysokiej ceny bo i sam zawodnik nie naciskał na transfer. Moim zdaniem Alderweireld jest gotów zostać u nas dłużej . Wie że tu ma pewną pozycję i gra co roku w Lidze Mistrzów. Jakaś podwyżka w między czasie upewniła by go że Tottenham to dobry wybór. :tak:


Jak Moussa, Toby oraz Christian podpiszą nowe kontrakty to będę spokojny. Inaczej ciągle będzie jakiś niepokój. Alli ma kontrakt do 2022 roku, tak więc to nie problem.

Mimo wszystko liczę, że zimą uda się w promocji wyhaczyć jakiś ciekawych zawodników czy zaklepać ich transfery na lato przyszłego roku.
Jak Moussa, Toby oraz Christian podpiszą nowe kontrakty to będę spokojny. Inaczej ciągle będzie jakiś niepokój. Alli ma kontrakt do 2022 roku, tak więc to nie problem. Mimo wszystko liczę, że zimą uda się w promocji wyhaczyć jakiś ciekawych zawodników czy zaklepać ich transfery na lato przyszłego roku
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
10 sierpnia 2018, 12:43 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Jak Moussa, Toby oraz Christian podpiszą nowe kontrakty to będę spokojny. Inaczej ciągle będzie jakiś niepokój. Alli ma kontrakt do 2022 roku, tak więc to nie problem.

Mimo wszystko liczę, że zimą uda się w promocji wyhaczyć jakiś ciekawych zawodników czy zaklepać ich transfery na lato przyszłego roku


Jasne że nowe kontrakty i podwyżki powinny rozwiązać sprawę , chociaż jak pokazał nowy bramkarz Chelsea o trudnym nazwisku :) , podpisując nowy kontrakt ze swoim obecnym pracodawcą można odejść nawet i za pół roku. Tylko że cena automatycznie za tym idzie w górę :tak:
Jasne że nowe kontrakty i podwyżki powinny rozwiązać sprawę , chociaż jak pokazał nowy bramkarz Chelsea o trudnym nazwisku :) , podpisując nowy kontrakt ze swoim obecnym pracodawcą można odejść nawet i za pół roku. Tylko że cena automatycznie za tym idzie w górę :tak:
|<  <<  <  15  16  17  18  19    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 179 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się