Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  16  17  18  19  20    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2018
10 sierpnia 2018, 13:14 [cytuj]
O jakim zostawaniu Toby'ego wy mowicie skoro tydzien temu poszedl komunikat, ze jest na sprzedaz. Przez pol roku Poch na niego nie stawial a teraz nagle zacznie(zwlaszcza ze Toby dopiero wraca/wrocil z wakacji). odejdzie, moze nawet zima, za smieszne pieniadze.

IMO nie sprzedalismy go tylko dlatego, ze MU nie chcialo sie zgodzic na sprzedaz Martiala do nas.
O jakim zostawaniu Toby'ego wy mowicie skoro tydzien temu poszedl komunikat, ze jest na sprzedaz. Przez pol roku Poch na niego nie stawial a teraz nagle zacznie(zwlaszcza ze Toby dopiero wraca/wrocil z wakacji). odejdzie, moze nawet zima, za smieszne pieniadze. IMO nie sprzedalismy go tylko dlatego, ze MU nie chcialo sie zgodzic na sprzedaz Martiala do nas
10 sierpnia 2018, 14:04 [cytuj]
Rose odejdzie jeszcze teraz. Albo PSG albo Schalke
Rose odejdzie jeszcze teraz. Albo PSG albo Schalke
10 sierpnia 2018, 17:26 [cytuj]
W sprawie transferów: https://tottenhamhotspur.blogspot.com/2018/08/pochettino-told-levy-not-to-sign-players.html
W sprawie transferów: https://tottenhamhotspur.blogspot.com/2018/08/pochettino-told-levy-not-to-sign-players.html
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
10 sierpnia 2018, 17:27 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
O jakim zostawaniu Toby'ego wy mowicie skoro tydzien temu poszedl komunikat, ze jest na sprzedaz. Przez pol roku Poch na niego nie stawial a teraz nagle zacznie(zwlaszcza ze Toby dopiero wraca/wrocil z wakacji). odejdzie, moze nawet zima, za smieszne pieniadze.

IMO nie sprzedalismy go tylko dlatego, ze MU nie chcialo sie zgodzic na sprzedaz Martiala do nas


Gdzie widziałeś komunikat? Nic takiego nie wyszło z klubu.
Gdzie widziałeś komunikat? Nic takiego nie wyszło z klubu
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
10 sierpnia 2018, 20:59 [cytuj]
Zobaczymy co pokaże James Maddison, którym Tottenham interesował się zanim poszedł do Norwich i który był alternatywą dla Jacka Grealisha
Zobaczymy co pokaże James Maddison, którym Tottenham interesował się zanim poszedł do Norwich i który był alternatywą dla Jacka Grealisha
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 sierpnia 2018, 10:37 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Gdzie widziałeś komunikat? Nic takiego nie wyszło z klubu

No właśnie nie wiem skąd kolega modafashion ma informację że Alderweireld jest na sprzedaż i że trener go u nas nie widzi . Z tego co kojarzę to Toby dużą część poprzedniego sezonu stracił na leczenie kontuzji .Nie dla tego że trener go nie widział w składzie . Po kontuzji która trwa kilkanaście tygodni nie wraca się z marszu do gry . Jestem przekonany że Poch będzie na niego stawiał , zwłaszcza że jak dla mnie to jeden z najlepszych obrońców w Premier League.
No właśnie nie wiem skąd kolega modafashion ma informację że Alderweireld jest na sprzedaż i że trener go u nas nie widzi . Z tego co kojarzę to Toby dużą część poprzedniego sezonu stracił na leczenie kontuzji .Nie dla tego że trener go nie widział w składzie . Po kontuzji która trwa kilkanaście tygodni nie wraca się z marszu do gry . Jestem przekonany że Poch będzie na niego stawiał , zwłaszcza że jak dla mnie to jeden z najlepszych obrońców w Premier League
11 sierpnia 2018, 23:42 [cytuj]
nie bylo komunikatu tylko plotki. moj blad
maddison odchodil z norwich( do leicester chyba)
_jaroszy powiedział/a:
No właśnie nie wiem skąd kolega modafashion ma informację że Alderweireld jest na sprzedaż i że trener go u nas nie widzi . Z tego co kojarzę to Toby dużą część poprzedniego sezonu stracił na leczenie kontuzji .Nie dla tego że trener go nie widział w składzie . Po kontuzji która trwa kilkanaście tygodni nie wraca się z marszu do gry . Jestem przekonany że Poch będzie na niego stawiał , zwłaszcza że jak dla mnie to jeden z najlepszych obrońców w Premier League

Toby po kontuzji zagral 6 spotkan dla Spurs, w tym 5 po 90 minut:
07.02 Newport - 90
18.02 Rochdale - 90
17.04 Brighton - 90
05.05 WBA - 90
09.05 Newcastle - 7(zmiana za trippiera)
13.05 Leicester - 90
czyli 5/19
od wyleczenia kontuzji w reprezentacji belgii zagral 10/11 spotkan, wszystkie 90 minut
9 w czerwcu i 1 27.03.2018
czyli przez 3 miesiace (od lutego do maja)zagral w 3 meczach. kiedy byl zdrowy. i nie bylo to dlatego ze poch nie widzial go w skladzie.
i zupelnie nie dlatego jego konto na TT zaczelo spamowac wszystkich postami o jego milosci do Tottenhamu.
Toby po kontuzji zagral 6 spotkan dla Spurs, w tym 5 po 90 minut: 07.02 Newport - 90 18.02 Rochdale - 90 17.04 Brighton - 90 05.05 WBA - 90 09.05 Newcastle - 7(zmiana za trippiera) 13.05 Leicester - 90 czyli 5/19 od wyleczenia kontuzji w reprezentacji belgii zagral 10/11 spotkan, wszystkie 90 minut 9 w czerwcu i 1 27.03.2018 czyli przez 3 miesiace (od lutego do maja)zagral w 3 meczach. kiedy byl zdrowy. i nie bylo to dlatego ze poch nie widzial go w skladzie. i zupelnie nie dlatego jego konto na TT zaczelo spamowac wszystkich postami o jego milosci do Tottenhamu
12 sierpnia 2018, 10:40 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
Toby po kontuzji zagral 6 spotkan dla Spurs, w tym 5 po 90 minut:
07.02 Newport - 90
18.02 Rochdale - 90
17.04 Brighton - 90
05.05 WBA - 90
09.05 Newcastle - 7(zmiana za trippiera)
13.05 Leicester - 90
czyli 5/19
od wyleczenia kontuzji w reprezentacji belgii zagral 10/11 spotkan, wszystkie 90 minut
9 w czerwcu i 1 27.03.2018
czyli przez 3 miesiace (od lutego do maja)zagral w 3 meczach. kiedy byl zdrowy. i nie bylo to dlatego ze poch nie widzial go w skladzie.
i zupelnie nie dlatego jego konto na TT zaczelo spamowac wszystkich postami o jego milosci do Tottenhamu

Czyli jesteś zdania że trzymamy Alderwerelda na siłę w klubie mimo że trener nie widzi go w składzie ? Moim zdaniem jeśli obie strony nie chcą już dalej współpracować to nie żąda się od potencjalnych kupców ceny ok 70mln funtów w przypadku obrońcy .Może się mylę , ale dla mnie Alderweireld będzie grał bo jest za dobrym obrońcą by do zimowego okienka siedział przez większość czasu na ławce .W systemie z trójką obrońców to on jest naszym nr jeden w obronie .
Czyli jesteś zdania że trzymamy Alderwerelda na siłę w klubie mimo że trener nie widzi go w składzie ? Moim zdaniem jeśli obie strony nie chcą już dalej współpracować to nie żąda się od potencjalnych kupców ceny ok 70mln funtów w przypadku obrońcy .Może się mylę , ale dla mnie Alderweireld będzie grał bo jest za dobrym obrońcą by do zimowego okienka siedział przez większość czasu na ławce .W systemie z trójką obrońców to on jest naszym nr jeden w obronie
12 sierpnia 2018, 11:20 [cytuj]
Tylko, że Poch większość ostatnich spotkań gra z parą środkowych. Trójka nam wychodzi gdy gramy z mocnymi rywalami.
Toby będzie grał, ale to Sanchez będzie pierwszym wyborem
Tylko, że Poch większość ostatnich spotkań gra z parą środkowych. Trójka nam wychodzi gdy gramy z mocnymi rywalami. Toby będzie grał, ale to Sanchez będzie pierwszym wyborem
12 sierpnia 2018, 14:02 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
Czyli jesteś zdania że trzymamy Alderwerelda na siłę w klubie mimo że trener nie widzi go w składzie ? Moim zdaniem jeśli obie strony nie chcą już dalej współpracować to nie żąda się od potencjalnych kupców ceny ok 70mln funtów w przypadku obrońcy .Może się mylę , ale dla mnie Alderweireld będzie grał bo jest za dobrym obrońcą by do zimowego okienka siedział przez większość czasu na ławce .W systemie z trójką obrońców to on jest naszym nr jeden w obronie

Moje zdanie nie ma znaczenia, fakty sa takie, ze byl zdrowy i nie gral, byl numerem jeden i nie pojawial sie w skladzie do Maja kiedy to juz bylo pozamiatane w lidze. Wczoraj tez nie zagral. Mimo, ze zawodnicy ktorzy byli na WC tak dlugo jak Toby grali.
A cena to cena, nie chcemy wzmacniac United zwlaszcza ze oni nie chcieli nam sprzedac Martiala. Proste
Moje zdanie nie ma znaczenia, fakty sa takie, ze byl zdrowy i nie gral, byl numerem jeden i nie pojawial sie w skladzie do Maja kiedy to juz bylo pozamiatane w lidze. Wczoraj tez nie zagral. Mimo, ze zawodnicy ktorzy byli na WC tak dlugo jak Toby grali. A cena to cena, nie chcemy wzmacniac United zwlaszcza ze oni nie chcieli nam sprzedac Martiala. Proste
17 sierpnia 2018, 10:27 [cytuj]
PSG daje 128 mln Euro za Eriksena czyli 15% wartości stadionu :rotfl:
Sissoko następcą Eriksena.
PSG daje 128 mln Euro za Eriksena czyli 15% wartości stadionu :rotfl: Sissoko następcą Eriksena
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
17 sierpnia 2018, 17:47 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
PSG daje 128 mln Euro za Eriksena czyli 15% wartości stadionu :rotfl:
Sissoko następcą Eriksena


A słuchałeś ostatniej konferencji prasowej Pochettino? Bo to co powiedział było bardzo niepokojące. Mianowicie, że nie będzie trzymał w składzie żadnego niezadowolonego piłkarza. Jak zaoferują Eriksenowi 300 tys tygodniowo, to myślisz, że będzie zadowolony z tego co zarabia u nas. Wystarczy, że pójdzie do Pochettino, a ten znajdzie dla niego rozwiązanie, tak powiedział kilkakrotnie na konferencji. Wychodzi na to że jak chcesz odejść i jest oferta, to wystarczy strzelić focha i masz transfer załatwiony
Edytowano dnia: 17 sierpnia 2018, 17:48
A słuchałeś ostatniej konferencji prasowej Pochettino? Bo to co powiedział było bardzo niepokojące. Mianowicie, że nie będzie trzymał w składzie żadnego niezadowolonego piłkarza. Jak zaoferują Eriksenowi 300 tys tygodniowo, to myślisz, że będzie zadowolony z tego co zarabia u nas. Wystarczy, że pójdzie do Pochettino, a ten znajdzie dla niego rozwiązanie, tak powiedział kilkakrotnie na konferencji. Wychodzi na to że jak chcesz odejść i jest oferta, to wystarczy strzelić focha i masz transfer załatwiony
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
17 sierpnia 2018, 18:21 [cytuj]
varba powiedział/a:
A słuchałeś ostatniej konferencji prasowej Pochettino? Bo to co powiedział było bardzo niepokojące. Mianowicie, że nie będzie trzymał w składzie żadnego niezadowolonego piłkarza. Jak zaoferują Eriksenowi 300 tys tygodniowo, to myślisz, że będzie zadowolony z tego co zarabia u nas. Wystarczy, że pójdzie do Pochettino, a ten znajdzie dla niego rozwiązanie, tak powiedział kilkakrotnie na konferencji. Wychodzi na to że jak chcesz odejść i jest oferta, to wystarczy strzelić focha i masz transfer załatwiony


A w jakim klubie tak nie jest? Niestety:bezradny:
A w jakim klubie tak nie jest? Niestety:bezradny:
17 sierpnia 2018, 20:21 [cytuj]
a na miejscu Eriksena nie chcielibyście odejsc? na pewno?! dziwne ,że on u nas jeszcze jest. Mogliśmy mieć swoje pięć minut w historii ,a teraz nawet nie możemy kupić jednego środkowego pomocnika.. ja już bym na jego miejscu dawno uciekl, to jest poprostu marnowanie jego kariery, a mógłby spokojnie dołączyć do największych w historii. Tylko może nie PSG a jakas Barca czy Real, chociaż tam go już pewnie nie puścimy. Mi go osobiście jest szkoda, marnuje się u nas
a na miejscu Eriksena nie chcielibyście odejsc? na pewno?! dziwne ,że on u nas jeszcze jest. Mogliśmy mieć swoje pięć minut w historii ,a teraz nawet nie możemy kupić jednego środkowego pomocnika.. ja już bym na jego miejscu dawno uciekl, to jest poprostu marnowanie jego kariery, a mógłby spokojnie dołączyć do największych w historii. Tylko może nie PSG a jakas Barca czy Real, chociaż tam go już pewnie nie puścimy. Mi go osobiście jest szkoda, marnuje się u nas
18 sierpnia 2018, 01:50 [cytuj]
@Kamilos

Co to znaczy, że mogliśmy mieć swoje pięć minut w historii?

Ja Wam powiem szczerze, że w dalszym ciągu nie rozumiem tego, że może być zawodnik klubu X i w teorii (wypowiedzi/udzielanie się w mediach społecznościowych czy innych) "kocha" klub w którym jest i zarabia POTĘŻNE pieniądze za k**wa kopanie piłki i po sezonie, dwóch, trzech ma chęć odejścia gdziekolwiek, tylko, żeby kasa była lepsza. I w żadnym razie nie mam na myśli Eriksena. Taka tylko mną myśl szarga po prostu.
@Kamilos Co to znaczy, że mogliśmy mieć swoje pięć minut w historii? Ja Wam powiem szczerze, że w dalszym ciągu nie rozumiem tego, że może być zawodnik klubu X i w teorii (wypowiedzi/udzielanie się w mediach społecznościowych czy innych) "kocha" klub w którym jest i zarabia POTĘŻNE pieniądze za k**wa kopanie piłki i po sezonie, dwóch, trzech ma chęć odejścia gdziekolwiek, tylko, żeby kasa była lepsza. I w żadnym razie nie mam na myśli Eriksena. Taka tylko mną myśl szarga po prostu
18 sierpnia 2018, 02:30 [cytuj]
Eriksen spokojnie mógłby dostac 3x więcej w innym klubie, niż to co zarabia w Tottenhamie. Nie wiem co go tu trzyma.
Eriksen spokojnie mógłby dostac 3x więcej w innym klubie, niż to co zarabia w Tottenhamie. Nie wiem co go tu trzyma
18 sierpnia 2018, 04:03 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
A w jakim klubie tak nie jest? Niestety:bezradny:


W wielu klubach tak nie jest, jak chce odejść jedna z największych gwiazd to raczej próbujesz ją zatrzymać. Na razie jeszcze mamy Ligę Mistrzów, ale z powodu braku inwestycji w skład, w przyszłym sezonie może się to zmienić. Wtedy pojawią się oferty, duże oferty i duże zarobki i co wystarczy zapukać do drzwi menadżera, powiedzieć "chcę odejść" i po piłkarzu. To po co my w ogóle budujemy ten stadion, żeby cofnąć się do czasów: 6 miejsce bez perspektywy na Ligę Mistrzów, a o trofeach to nawet nie wspominaj. Przecież to jest oczywiste, że ci piłkarze nie będą czekać wiecznie, aż klub się ogranie finansowo, jak będzie możliwość zarabiać 3 razy tyle i jeszcze coś wygrać.
W wielu klubach tak nie jest, jak chce odejść jedna z największych gwiazd to raczej próbujesz ją zatrzymać. Na razie jeszcze mamy Ligę Mistrzów, ale z powodu braku inwestycji w skład, w przyszłym sezonie może się to zmienić. Wtedy pojawią się oferty, duże oferty i duże zarobki i co wystarczy zapukać do drzwi menadżera, powiedzieć "chcę odejść" i po piłkarzu. To po co my w ogóle budujemy ten stadion, żeby cofnąć się do czasów: 6 miejsce bez perspektywy na Ligę Mistrzów, a o trofeach to nawet nie wspominaj. Przecież to jest oczywiste, że ci piłkarze nie będą czekać wiecznie, aż klub się ogranie finansowo, jak będzie możliwość zarabiać 3 razy tyle i jeszcze coś wygrać
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 sierpnia 2018, 08:30 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
Eriksen spokojnie mógłby dostac 3x więcej w innym klubie, niż to co zarabia w Tottenhamie. Nie wiem co go tu trzyma


Myślę że w tej chwili trzyma go to że jest reżyserem gry i ważną częścią zespołu w którym czuje się bardzo dobrze . Niestety jednak dla pieniędzy szejków wielu piłkarzy sentymenty odłożyło na bok i obawiam się że z Eriksenem w niedługim czasie będzie podobnie .
Myślę że w tej chwili trzyma go to że jest reżyserem gry i ważną częścią zespołu w którym czuje się bardzo dobrze . Niestety jednak dla pieniędzy szejków wielu piłkarzy sentymenty odłożyło na bok i obawiam się że z Eriksenem w niedługim czasie będzie podobnie
18 sierpnia 2018, 08:38 [cytuj]
Z tym wcześniejszym zamykaniem okna transferowego w Anglii w jedną stronę to jest nie porozumienie jak dla mnie . Nie mamy tylko ryzyka że ktoś w ostatnim momencie odejdzie do Angielskich lig , ale praktycznie reszta Europy kupuje do końca Sierpnia . W ostatnich dniach możemy się osłabić tracąc Alderweirelda i Eriksena , a w ich miejsce do zimy nie możemy pozyskać nikogo . Oby tak się tylko nie stało :bezradny::bezradny:
Z tym wcześniejszym zamykaniem okna transferowego w Anglii w jedną stronę to jest nie porozumienie jak dla mnie . Nie mamy tylko ryzyka że ktoś w ostatnim momencie odejdzie do Angielskich lig , ale praktycznie reszta Europy kupuje do końca Sierpnia . W ostatnich dniach możemy się osłabić tracąc Alderweirelda i Eriksena , a w ich miejsce do zimy nie możemy pozyskać nikogo . Oby tak się tylko nie stało :bezradny::bezradny:
18 sierpnia 2018, 10:29 [cytuj]
varba powiedział/a:
A słuchałeś ostatniej konferencji prasowej Pochettino? Bo to co powiedział było bardzo niepokojące. Mianowicie, że nie będzie trzymał w składzie żadnego niezadowolonego piłkarza. Jak zaoferują Eriksenowi 300 tys tygodniowo, to myślisz, że będzie zadowolony z tego co zarabia u nas. Wystarczy, że pójdzie do Pochettino, a ten znajdzie dla niego rozwiązanie, tak powiedział kilkakrotnie na konferencji. Wychodzi na to że jak chcesz odejść i jest oferta, to wystarczy strzelić focha i masz transfer załatwiony


Jak ktoś jest niezadowolony i dostanie więcej w innej firmie to zazwyczaj odchodzi. Taka ludzka natura.
A co ma Poch powiedzieć skoro z kluczowych zawodników tylko Kane, Winks i Sanchez podpisał nowy kontrakt? Nie ma wzmocnień a pozostali kluczowi zawodnicy nie przedłużyli umów. Świeci chłop oczami i rozgląda się za domem w Hiszpanii.
Jak ktoś jest niezadowolony i dostanie więcej w innej firmie to zazwyczaj odchodzi. Taka ludzka natura. A co ma Poch powiedzieć skoro z kluczowych zawodników tylko Kane, Winks i Sanchez podpisał nowy kontrakt? Nie ma wzmocnień a pozostali kluczowi zawodnicy nie przedłużyli umów. Świeci chłop oczami i rozgląda się za domem w Hiszpanii
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
|<  <<  <  16  17  18  19  20    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 113 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się