Forum dyskusyjne

|<  <<  <  15  16  17  18  19  
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2018
18 sierpnia 2018, 10:57 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
PSG daje 128 mln Euro za Eriksena czyli 15% wartości stadionu :rotfl:
Sissoko następcą Eriksena

Edit: Niemiecki Sky podaje, że Tuchel nie widzi Draxlera w PSG i odejdzie do Lipska lub BVB.
Edit: Niemiecki Sky podaje, że Tuchel nie widzi Draxlera w PSG i odejdzie do Lipska lub BVB
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
18 sierpnia 2018, 11:46 [cytuj]
varba powiedział/a:
W wielu klubach tak nie jest, jak chce odejść jedna z największych gwiazd to raczej próbujesz ją zatrzymać. Na razie jeszcze mamy Ligę Mistrzów, ale z powodu braku inwestycji w skład, w przyszłym sezonie może się to zmienić. Wtedy pojawią się oferty, duże oferty i duże zarobki i co wystarczy zapukać do drzwi menadżera, powiedzieć "chcę odejść" i po piłkarzu. To po co my w ogóle budujemy ten stadion, żeby cofnąć się do czasów: 6 miejsce bez perspektywy na Ligę Mistrzów, a o trofeach to nawet nie wspominaj. Przecież to jest oczywiste, że ci piłkarze nie będą czekać wiecznie, aż klub się ogranie finansowo, jak będzie możliwość zarabiać 3 razy tyle i jeszcze coś wygrać

Chodziło mi o to, że w każdym niemal klubie (oprócz tych, DO których się chce odejść) wystarczy się zbuntować i można wymusić transfer. Na to chyba nie ma rady więc może takie podejście jak to Pochettino nie jest takie złe?
Chodziło mi o to, że w każdym niemal klubie (oprócz tych, DO których się chce odejść) wystarczy się zbuntować i można wymusić transfer. Na to chyba nie ma rady więc może takie podejście jak to Pochettino nie jest takie złe?
18 sierpnia 2018, 13:28 [cytuj]
Panikujecie. Poch mówił też tego lata że nie odejdzie żadnej zawodnik który jest nam potrzebny, a ta ostatnia wypowiedź moim zdaniem była na temat piłkarzy ktorzy u nas nie grają regularnie. Przecież po tym jak powiedział ze każdy kto jest niezadowolony może odejść podał przykład N'Koudou, który nie może liczyć na regularne granie.

Levy też na spotkaniu z kibicami na poczatku lata mówił, ze z klubu nie odejdzie nikt, kogo chcielibyśmy zatrzymać. Jedyne możliwe "poważne" osłabienie to moim zdaniem Toby. Tam ewidentnie jest coś nie tak, skoro dalej nie przedłużył kontraktu a w zespole pełni marginalną rolę od prawie roku. Pozostali zawodnicy to pewnie jakies właśnie N'Koudou i ine Jannseny którzy by i tak nie powąchali murawy.
Panikujecie. Poch mówił też tego lata że nie odejdzie żadnej zawodnik który jest nam potrzebny, a ta ostatnia wypowiedź moim zdaniem była na temat piłkarzy ktorzy u nas nie grają regularnie. Przecież po tym jak powiedział ze każdy kto jest niezadowolony może odejść podał przykład N'Koudou, który nie może liczyć na regularne granie. Levy też na spotkaniu z kibicami na poczatku lata mówił, ze z klubu nie odejdzie nikt, kogo chcielibyśmy zatrzymać. Jedyne możliwe "poważne" osłabienie to moim zdaniem Toby. Tam ewidentnie jest coś nie tak, skoro dalej nie przedłużył kontraktu a w zespole pełni marginalną rolę od prawie roku. Pozostali zawodnicy to pewnie jakies właśnie N'Koudou i ine Jannseny którzy by i tak nie powąchali murawy
18 sierpnia 2018, 13:43 [cytuj]
Tylko za \"moich\" czasów odchodzili Carrick, Bale, Modrić, Berbatow a Klub mimo to radzi sobie coraz lepiej (nie wspominając już o tym, że bardziej mnie zabolały odejścia ulubieńców takich jak Dawson czy Big Tom)- więc jeżeli o mnie chodzi to bardzo daleki jestem od paniki. Coś się kończy, coś się zaczyna.

Jeśli zaś chodzi o Tobiego. Problem chyba (podobno) w tym, że Pochettino stracił wiarę w pełne zaangażowanie Belga i nie bardzo jest przekonany do opierania drużyny na kimś kto myślami jest gdzie indziej.
Edytowano dnia: 18 sierpnia 2018, 13:44
Tylko za \"moich\" czasów odchodzili Carrick, Bale, Modrić, Berbatow a Klub mimo to radzi sobie coraz lepiej (nie wspominając już o tym, że bardziej mnie zabolały odejścia ulubieńców takich jak Dawson czy Big Tom)- więc jeżeli o mnie chodzi to bardzo daleki jestem od paniki. Coś się kończy, coś się zaczyna. Jeśli zaś chodzi o Tobiego. Problem chyba (podobno) w tym, że Pochettino stracił wiarę w pełne zaangażowanie Belga i nie bardzo jest przekonany do opierania drużyny na kimś kto myślami jest gdzie indziej
|<  <<  <  15  16  17  18  19  

forum dyskusyjne

tabela ligowa

następny mecz poprzedni mecz

kontuzje / pauza

ankieta

zdjęcie tygodia

statystyki

reklama

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się