Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  16  17  18  19  20    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2018
18 sierpnia 2018, 10:57 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
PSG daje 128 mln Euro za Eriksena czyli 15% wartości stadionu :rotfl:
Sissoko następcą Eriksena


Edit: Niemiecki Sky podaje, że Tuchel nie widzi Draxlera w PSG i odejdzie do Lipska lub BVB.
Edit: Niemiecki Sky podaje, że Tuchel nie widzi Draxlera w PSG i odejdzie do Lipska lub BVB
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
18 sierpnia 2018, 11:46 [cytuj]
varba powiedział/a:
W wielu klubach tak nie jest, jak chce odejść jedna z największych gwiazd to raczej próbujesz ją zatrzymać. Na razie jeszcze mamy Ligę Mistrzów, ale z powodu braku inwestycji w skład, w przyszłym sezonie może się to zmienić. Wtedy pojawią się oferty, duże oferty i duże zarobki i co wystarczy zapukać do drzwi menadżera, powiedzieć "chcę odejść" i po piłkarzu. To po co my w ogóle budujemy ten stadion, żeby cofnąć się do czasów: 6 miejsce bez perspektywy na Ligę Mistrzów, a o trofeach to nawet nie wspominaj. Przecież to jest oczywiste, że ci piłkarze nie będą czekać wiecznie, aż klub się ogranie finansowo, jak będzie możliwość zarabiać 3 razy tyle i jeszcze coś wygrać


Chodziło mi o to, że w każdym niemal klubie (oprócz tych, DO których się chce odejść) wystarczy się zbuntować i można wymusić transfer. Na to chyba nie ma rady więc może takie podejście jak to Pochettino nie jest takie złe?
Chodziło mi o to, że w każdym niemal klubie (oprócz tych, DO których się chce odejść) wystarczy się zbuntować i można wymusić transfer. Na to chyba nie ma rady więc może takie podejście jak to Pochettino nie jest takie złe?
18 sierpnia 2018, 13:28 [cytuj]
Panikujecie. Poch mówił też tego lata że nie odejdzie żadnej zawodnik który jest nam potrzebny, a ta ostatnia wypowiedź moim zdaniem była na temat piłkarzy ktorzy u nas nie grają regularnie. Przecież po tym jak powiedział ze każdy kto jest niezadowolony może odejść podał przykład N'Koudou, który nie może liczyć na regularne granie.

Levy też na spotkaniu z kibicami na poczatku lata mówił, ze z klubu nie odejdzie nikt, kogo chcielibyśmy zatrzymać. Jedyne możliwe "poważne" osłabienie to moim zdaniem Toby. Tam ewidentnie jest coś nie tak, skoro dalej nie przedłużył kontraktu a w zespole pełni marginalną rolę od prawie roku. Pozostali zawodnicy to pewnie jakies właśnie N'Koudou i ine Jannseny którzy by i tak nie powąchali murawy.
Panikujecie. Poch mówił też tego lata że nie odejdzie żadnej zawodnik który jest nam potrzebny, a ta ostatnia wypowiedź moim zdaniem była na temat piłkarzy ktorzy u nas nie grają regularnie. Przecież po tym jak powiedział ze każdy kto jest niezadowolony może odejść podał przykład N'Koudou, który nie może liczyć na regularne granie. Levy też na spotkaniu z kibicami na poczatku lata mówił, ze z klubu nie odejdzie nikt, kogo chcielibyśmy zatrzymać. Jedyne możliwe "poważne" osłabienie to moim zdaniem Toby. Tam ewidentnie jest coś nie tak, skoro dalej nie przedłużył kontraktu a w zespole pełni marginalną rolę od prawie roku. Pozostali zawodnicy to pewnie jakies właśnie N'Koudou i ine Jannseny którzy by i tak nie powąchali murawy
18 sierpnia 2018, 13:43 [cytuj]
Tylko za \"moich\" czasów odchodzili Carrick, Bale, Modrić, Berbatow a Klub mimo to radzi sobie coraz lepiej (nie wspominając już o tym, że bardziej mnie zabolały odejścia ulubieńców takich jak Dawson czy Big Tom)- więc jeżeli o mnie chodzi to bardzo daleki jestem od paniki. Coś się kończy, coś się zaczyna.

Jeśli zaś chodzi o Tobiego. Problem chyba (podobno) w tym, że Pochettino stracił wiarę w pełne zaangażowanie Belga i nie bardzo jest przekonany do opierania drużyny na kimś kto myślami jest gdzie indziej.
Edytowano dnia: 18 sierpnia 2018, 13:44
Tylko za \"moich\" czasów odchodzili Carrick, Bale, Modrić, Berbatow a Klub mimo to radzi sobie coraz lepiej (nie wspominając już o tym, że bardziej mnie zabolały odejścia ulubieńców takich jak Dawson czy Big Tom)- więc jeżeli o mnie chodzi to bardzo daleki jestem od paniki. Coś się kończy, coś się zaczyna. Jeśli zaś chodzi o Tobiego. Problem chyba (podobno) w tym, że Pochettino stracił wiarę w pełne zaangażowanie Belga i nie bardzo jest przekonany do opierania drużyny na kimś kto myślami jest gdzie indziej
15 stycznia 2019, 22:10 [cytuj]
https://www.calcionapoli24.it/primo_piano/esclusiva-rinnovo-zielinski-si-va-verso-accordo-senza-clausola-fino-al-n387434.html

Jakiś włoski portal twierdzi, że Zieliński jest w kręgu zainteresowania MP.
https://www.calcionapoli24.it/primo_piano/esclusiva-rinnovo-zielinski-si-va-verso-accordo-senza-clausola-fino-al-n387434.html Jakiś włoski portal twierdzi, że Zieliński jest w kręgu zainteresowania MP
19 stycznia 2019, 20:50 [cytuj]
https://www.skysports.com/football/news/11675/11610868/tottenham-will-not-sign-ex-manchester-united-striker-giuseppe-rossi-say-mauricio-pochettino


:stres:
https://www.skysports.com/football/news/11675/11610868/tottenham-will-not-sign-ex-manchester-united-striker-giuseppe-rossi-say-mauricio-pochettino :stres:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
21 stycznia 2019, 10:47 [cytuj]
:D:D:D:D:D
https://www.thesun.co.uk/sport/football/8240542/tottenham-west-ham-andy-carroll-striker/
:D:D:D:D:D https://www.thesun.co.uk/sport/football/8240542/tottenham-west-ham-andy-carroll-striker/
21 stycznia 2019, 13:25 [cytuj]
piekny powiedział/a:
:D:D:D:D:D
https://www.thesun.co.uk/sport/football/8240542/tottenham-west-ham-andy-carroll-striker/

:D
Serio? Piłkarz WHU u nas? Gdyby West Ham nie był klubem z Londynu, oraz naszym rywalem w lidze to może by się sprawdziło. Chyba, że to ktoś typu Llorente (z całym szacunkiem dla naszego piłkarza).
:D Serio? Piłkarz WHU u nas? Gdyby West Ham nie był klubem z Londynu, oraz naszym rywalem w lidze to może by się sprawdziło. Chyba, że to ktoś typu Llorente (z całym szacunkiem dla naszego piłkarza)
24 stycznia 2019, 18:12 [cytuj]
Jak by nie patrzeć został tydzien okienka . Pewne staje sie to że wzmocnień nie bedzie . :( Ciekawi mnie co ugramy przez takie podejście zarządu
Jak by nie patrzeć został tydzien okienka . Pewne staje sie to że wzmocnień nie bedzie . :( Ciekawi mnie co ugramy przez takie podejście zarządu
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
26 stycznia 2019, 15:17 [cytuj]
Z tym Rabiot to jest coś na rzeczy, czy tylko pierd***nie pismaków?
Z tym Rabiot to jest coś na rzeczy, czy tylko pierd***nie pismaków?
26 stycznia 2019, 16:25 [cytuj]
tmn powiedział/a:
Z tym Rabiot to jest coś na rzeczy, czy tylko pierd***nie pismaków?


to pewnie po transferze franke de jong, bo w sumie to Rabiot miał być ściągniety, ale chyba za bardzo przeciągał, dlatego teraz ma pół roku siedzenia w rezerwach, no chyba ze wybierze inny klub
to pewnie po transferze franke de jong, bo w sumie to Rabiot miał być ściągniety, ale chyba za bardzo przeciągał, dlatego teraz ma pół roku siedzenia w rezerwach, no chyba ze wybierze inny klub
26 stycznia 2019, 17:56 [cytuj]
tmn powiedział/a:
Z tym Rabiot to jest coś na rzeczy, czy tylko pierd***nie pismaków?


Podobno interesujemy się nim od dłuższego czasu. I nie tylko my ale Barca, jak zauważył Robert, zaklepała już De Jonga. A sam zawodnik i jego otoczenie zrazili do siebie już wiele osób.

Dlatego jestem cokolwiek sceptyczny wobec tego transferu. Ja wiem, że piłkarze to en masse nie są intelektualiści, ale uważam, że na chuj nam jakiś naburmuszony półgłówek.
Podobno interesujemy się nim od dłuższego czasu. I nie tylko my ale Barca, jak zauważył Robert, zaklepała już De Jonga. A sam zawodnik i jego otoczenie zrazili do siebie już wiele osób. Dlatego jestem cokolwiek sceptyczny wobec tego transferu. Ja wiem, że piłkarze to en masse nie są intelektualiści, ale uważam, że na chuj nam jakiś naburmuszony półgłówek
26 stycznia 2019, 18:50 [cytuj]
tmn powiedział/a:
Z tym Rabiot to jest coś na rzeczy, czy tylko pierd***nie pismaków?

Pisali, że piłkarz wymaga zarobków o wysokości 10 mln (nie wiem czy euro czy funtów). Jego wymogów raczej nie spełnimy. Zresztą, gdyby zarząd to zrobił, wyszedłby na jeszcze większej stracie. Zarabiały więcej od Kane'a, Sona, Eriksena czy Alliego, którzy mają już wyrobioną wysoką opinię w klubie?
W tym gronie jest więcej graczy i mogłoby to wyrządzić im sporą krzywdę. Jeśli Rabiot miałby być kupiony to musiałby pogodzić się z niższymi zarobkami od tych, które sam wymaga.
Pisali, że piłkarz wymaga zarobków o wysokości 10 mln (nie wiem czy euro czy funtów). Jego wymogów raczej nie spełnimy. Zresztą, gdyby zarząd to zrobił, wyszedłby na jeszcze większej stracie. Zarabiały więcej od Kane'a, Sona, Eriksena czy Alliego, którzy mają już wyrobioną wysoką opinię w klubie? W tym gronie jest więcej graczy i mogłoby to wyrządzić im sporą krzywdę. Jeśli Rabiot miałby być kupiony to musiałby pogodzić się z niższymi zarobkami od tych, które sam wymaga
26 stycznia 2019, 23:57 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
Pisali, że piłkarz wymaga zarobków o wysokości 10 mln (nie wiem czy euro czy funtów). Jego wymogów raczej nie spełnimy. Zresztą, gdyby zarząd to zrobił, wyszedłby na jeszcze większej stracie. Zarabiały więcej od Kane'a, Sona, Eriksena czy Alliego, którzy mają już wyrobioną wysoką opinię w klubie?
W tym gronie jest więcej graczy i mogłoby to wyrządzić im sporą krzywdę. Jeśli Rabiot miałby być kupiony to musiałby pogodzić się z niższymi zarobkami od tych, które sam wymaga



mam mieszane uczucia do tego trasferu
mam mieszane uczucia do tego trasferu
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 stycznia 2019, 12:01 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
mam mieszane uczucia do tego trasferu


Ja coraz bardziej jednoznaczne.

"However, ESPN reported just last month that Rabiot had labelled Spurs as ‘below’ a player of his talents"

Ja coraz bardziej jednoznaczne. "However, ESPN reported just last month that Rabiot had labelled Spurs as ‘below’ a player of his talents"
27 stycznia 2019, 13:08 [cytuj]
Nic z tego nie bedzie , tyle wam powiem. Mimo wszystko jakoś tego i tak nie widzę.
Nic z tego nie bedzie , tyle wam powiem. Mimo wszystko jakoś tego i tak nie widzę
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
27 stycznia 2019, 19:35 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Ja coraz bardziej jednoznaczne.

"However, ESPN reported just last month that Rabiot had labelled Spurs as ‘below’ a player of his talents"



połamią go w PREMIERSH. p
połamią go w PREMIERSH. p
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 stycznia 2019, 10:59 [cytuj]
Rabiot. Jak sie nie nauczy takiej gry jak Lamela, to może przyjsc I szybko odejsc. ::hejka: to nie jest siłowy zawodnik tylko techniczny, jesli myslimy o takim wzmocnieniu to wyszlimy mu najpierw kasete jak sie gra w srodku pola w PL.
Rabiot. Jak sie nie nauczy takiej gry jak Lamela, to może przyjsc I szybko odejsc. ::hejka: to nie jest siłowy zawodnik tylko techniczny, jesli myslimy o takim wzmocnieniu to wyszlimy mu najpierw kasete jak sie gra w srodku pola w PL
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
28 stycznia 2019, 15:44 [cytuj]
Rabiot. Jak widzę tutaj co o nim się piszę to człowiek mógłby pomyśleć, że mamy super środek (Dembele wróć!). 2 lata temu byłby to super transfer. Teraz jednak wolałbym, aby Skipp grał (dla niektórych kaleczył/Kane x lat wstecz był chwalony tylko za jedno - wykop piłki po gwizdku w meczy z MU, za zyskanie sekund). Z jednej strony apetyt rośnie w miarę jedzenia, z drugiej, nie chciałbym go w tej drużynie. Po pierwsze - widziałem kilka spotkań PSG na przestrzeni lat - ma talent, ale obawiam się, że widząc jego podejście co niektórzy mogą zejść na zawał. Ogrom talentu, a jednocześnie często zlewał wszystko z góry na dół. Dziwny zawodnik.
Druga sprawa, x lat wstecz, gdy był artykuł, że Sherwood to prywatnie kibic Arsenalu - broniłem go. O tyle to co Rabiot powiedział o Tottenhamie -o ile to nie jest jakaś kaczka, to byłoby ogromnym niesmakiem widzieć go na nowym WHL. To jest po prostu nijak do zapomnienia, wytłumaczenia.
Ostatnia kwestia, to my ostatnio robimy za jakiś zimowy śmietnik dla PSG? Jeszcze Krychowiaka niech nam spróbują wepchnąć (w gruncie rzeczy pewnie \"dziwniejszy\" niż Rabiot by nie był) i będzie pełen obraz obecnego położenia.
Edytowano dnia: 28 stycznia 2019, 15:45
Rabiot. Jak widzę tutaj co o nim się piszę to człowiek mógłby pomyśleć, że mamy super środek (Dembele wróć!). 2 lata temu byłby to super transfer. Teraz jednak wolałbym, aby Skipp grał (dla niektórych kaleczył/Kane x lat wstecz był chwalony tylko za jedno - wykop piłki po gwizdku w meczy z MU, za zyskanie sekund). Z jednej strony apetyt rośnie w miarę jedzenia, z drugiej, nie chciałbym go w tej drużynie. Po pierwsze - widziałem kilka spotkań PSG na przestrzeni lat - ma talent, ale obawiam się, że widząc jego podejście co niektórzy mogą zejść na zawał. Ogrom talentu, a jednocześnie często zlewał wszystko z góry na dół. Dziwny zawodnik. Druga sprawa, x lat wstecz, gdy był artykuł, że Sherwood to prywatnie kibic Arsenalu - broniłem go. O tyle to co Rabiot powiedział o Tottenhamie -o ile to nie jest jakaś kaczka, to byłoby ogromnym niesmakiem widzieć go na nowym WHL. To jest po prostu nijak do zapomnienia, wytłumaczenia. Ostatnia kwestia, to my ostatnio robimy za jakiś zimowy śmietnik dla PSG? Jeszcze Krychowiaka niech nam spróbują wepchnąć (w gruncie rzeczy pewnie \"dziwniejszy\" niż Rabiot by nie był) i będzie pełen obraz obecnego położenia
28 stycznia 2019, 17:40 [cytuj]
Podobno sam Rabiot ma jeszcze jako tako poukładane w głowie ale zły wpływ ma na niego matka.

Przypomina mi się taka francuska komedia, "Lolo". Nawet fizyczne podobieństwo głównego bohatera do piłkarza jest uderzające.

Szansa dla Skippa to chyba rzeczywiście lepszy pomysł.
Podobno sam Rabiot ma jeszcze jako tako poukładane w głowie ale zły wpływ ma na niego matka. Przypomina mi się taka francuska komedia, "Lolo". Nawet fizyczne podobieństwo głównego bohatera do piłkarza jest uderzające. Szansa dla Skippa to chyba rzeczywiście lepszy pomysł
|<  <<  <  16  17  18  19  20    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 114 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się