Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  16  17  18  19  20  
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2018
29 stycznia 2019, 16:30 [cytuj]
https://www.transfermarkt.pl/che-adams/profil/spieler/346779


:ok:

ten pan jest na celowniku
https://www.transfermarkt.pl/che-adams/profil/spieler/346779 :ok: ten pan jest na celowniku
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
29 stycznia 2019, 16:34 [cytuj]
Mauricio Pochettino not optimistic over new signings before deadline:

“You know how we work at the last minute everything can happen, a few days ago I was very optimistic about a realistic option to sign but today I’m not optimistic at all.”

#THFC #COYS
Mauricio Pochettino not optimistic over new signings before deadline: “You know how we work at the last minute everything can happen, a few days ago I was very optimistic about a realistic option to sign but today I’m not optimistic at all.” #THFC #COYS
29 stycznia 2019, 19:38 [cytuj]
Moussa Sissoko wrócił do treningów z drużyną :brawo:
Moussa Sissoko wrócił do treningów z drużyną :brawo:
29 stycznia 2019, 21:50 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
https://www.transfermarkt.pl/che-adams/profil/spieler/346779


:ok:

ten pan jest na celowniku



Myśle że 15 mil i nie ma problemu. tylko że brak czasu. dwa dni ?? haha , chyba że w styczniu . :bezradny:
Myśle że 15 mil i nie ma problemu. tylko że brak czasu. dwa dni ?? haha , chyba że w styczniu . :bezradny:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
31 stycznia 2019, 20:28 [cytuj]
cisza............................
cisza
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
31 stycznia 2019, 21:15 [cytuj]
Tottenham's young forward Kazaiah Sterling has joined Sunderland on loan until the end of the season.
Tottenham's young forward Kazaiah Sterling has joined Sunderland on loan until the end of the season
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 lutego 2019, 18:08 [cytuj]
Chyba jednak mamy \"nowego\" napadziora.
Pochettino o Janssenie.
\"That is my decision, my decision that he\'s going to be involved with the first team from today and he\'s going to be like another player, involved with the chances if he deserves it to be in the squad or to play.\"
Edytowano dnia: 1 lutego 2019, 18:09
Chyba jednak mamy \"nowego\" napadziora. Pochettino o Janssenie. \"That is my decision, my decision that he\'s going to be involved with the first team from today and he\'s going to be like another player, involved with the chances if he deserves it to be in the squad or to play.\"
1 lutego 2019, 22:11 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Chyba jednak mamy \"nowego\" napadziora.
Pochettino o Janssenie.
\"That is my decision, my decision that he\'s going to be involved with the first team from today and he\'s going to be like another player, involved with the chances if he deserves it to be in the squad or to play.\"



Bardzo dziwne. Dopiero co było że nie jest w planach :? czyżby się pogodzili. No dobrze zobaczymy ile w tych słowach jest prawdy.
Bardzo dziwne. Dopiero co było że nie jest w planach :? czyżby się pogodzili. No dobrze zobaczymy ile w tych słowach jest prawdy
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
2 lutego 2019, 12:59 [cytuj]
Pochettino nie miał za bardzo wyjścia. Transferów brak, nie chce mi się wierzyć, że Mauricio nie rozmawiał z Levym o transferach w styczniu. Trzeba więc przeprosić się z Holendrem i mieć nadzieję, że sam ma ekstra motywację i jego "powrót" okaże się wzmocnieniem. Ja jestem zadowolony bo wierzę w tego piłkarza.
Pochettino nie miał za bardzo wyjścia. Transferów brak, nie chce mi się wierzyć, że Mauricio nie rozmawiał z Levym o transferach w styczniu. Trzeba więc przeprosić się z Holendrem i mieć nadzieję, że sam ma ekstra motywację i jego "powrót" okaże się wzmocnieniem. Ja jestem zadowolony bo wierzę w tego piłkarza
|<  <<  <  16  17  18  19  20  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 99 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się