Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2018
27 maja 2018, 19:37 [cytuj]
Oczywiście, że Dembele powinien zostać. Choćby po to aby wchodzić na końcówki meczów i uspokajać grę.
Podobno Mandžukić chce do Premier League. Bardzo bym chciał abyśmy te okoliczność wykorzystali.
Oczywiście, że Dembele powinien zostać. Choćby po to aby wchodzić na końcówki meczów i uspokajać grę. Podobno Mandžukić chce do Premier League. Bardzo bym chciał abyśmy te okoliczność wykorzystali
28 maja 2018, 12:44 [cytuj]
A ja tam marzę o wielkim comebacku pewnego piłkarza z kitką, ostatnio strzelił całkiem niezłego gola - może widzieliście ;)
A ja tam marzę o wielkim comebacku pewnego piłkarza z kitką, ostatnio strzelił całkiem niezłego gola - może widzieliście ;)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
28 maja 2018, 13:29 [cytuj]
Matthijs De Ligt do nas przyjedzie to jest nową wersje Janka. A MP zrobi z niego defensywnego pomocnika jak Dier. Tak coś czuje. Oby ten tranfer doszedł do skutku to będzie cudownie.
Matthijs De Ligt do nas przyjedzie to jest nową wersje Janka. A MP zrobi z niego defensywnego pomocnika jak Dier. Tak coś czuje. Oby ten tranfer doszedł do skutku to będzie cudownie
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
28 maja 2018, 14:24 [cytuj]
Bale'a u nas nie będzie, ja mu życzę dobrze, ale on jest poza naszym zasięgiem finansowym, a po drugie za takie pieniądze wolę innych grajków
Bale'a u nas nie będzie, ja mu życzę dobrze, ale on jest poza naszym zasięgiem finansowym, a po drugie za takie pieniądze wolę innych grajków
28 maja 2018, 18:20 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
Bale'a u nas nie będzie, ja mu życzę dobrze, ale on jest poza naszym zasięgiem finansowym, a po drugie za takie pieniądze wolę innych grajków

innych czyli jakich ;P
innych czyli jakich ;P
28 maja 2018, 18:44 [cytuj]
Zahę, Sessegnona lub Pulisica...(Rondon za 16 mln)
Zahę, Sessegnona lub Pulisica...(Rondon za 16 mln)
28 maja 2018, 19:08 [cytuj]
Pulisic Zdecydowanie na tak. Nawet za 40-50 mil. Chłopak ma niebywały talent i jest śilny, szybko przystosował by sie do Angielskiej piłki. Według mnie to lepsze rozwiązanie niż Sessegnon na którego tak wszyscy stawiają. A tym bardziej teraz jak Fulham w PL. Myślę że uda nam się ściągnąć Amerykanina i Chorwata w jednym. To może być drugi A. Lennon. :ok:
Pulisic Zdecydowanie na tak. Nawet za 40-50 mil. Chłopak ma niebywały talent i jest śilny, szybko przystosował by sie do Angielskiej piłki. Według mnie to lepsze rozwiązanie niż Sessegnon na którego tak wszyscy stawiają. A tym bardziej teraz jak Fulham w PL. Myślę że uda nam się ściągnąć Amerykanina i Chorwata w jednym. To może być drugi A. Lennon. :ok:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
28 maja 2018, 22:41 [cytuj]
Drugi Lennon? To Azza osiągnął taki poziom że warto do niego porównywać młodych? Son jest lepszy niż Aaron był kiedykolwiek.
Drugi Lennon? To Azza osiągnął taki poziom że warto do niego porównywać młodych? Son jest lepszy niż Aaron był kiedykolwiek
29 maja 2018, 10:30 [cytuj]
O Sessegnon można w sumie zapomnieć
O Sessegnon można w sumie zapomnieć
29 maja 2018, 14:47 [cytuj]
Pulisić jest przereklamowany. Ma swoje dobre mecze czasami, ale poza tym jest przeciętny. Jedynym dobrym aspektem tego transferu byłoby to, że jest z USA. Wtedy nie byłoby żadnych problemów ze streamami.

Sessegnon to byłoby bardzo dobre wyjście, żeby go jeszcze tylko do Fulham wypożyczyć na cały sezon.

Ciekawe co się stanie z Wanyamą. Ja mam nadzieję, że kupimy jakiegoś mocno ofensywnego pomocnika, który potrafi strzelać bramki, kogoś za Dembele, żebyśmy mogli więcej grać środkiem i jakiegoś obrońcę, który zastąpi w przyszłości Vertonghena.
Edytowano dnia: 29 maja 2018, 14:56
Pulisić jest przereklamowany. Ma swoje dobre mecze czasami, ale poza tym jest przeciętny. Jedynym dobrym aspektem tego transferu byłoby to, że jest z USA. Wtedy nie byłoby żadnych problemów ze streamami. Sessegnon to byłoby bardzo dobre wyjście, żeby go jeszcze tylko do Fulham wypożyczyć na cały sezon. Ciekawe co się stanie z Wanyamą. Ja mam nadzieję, że kupimy jakiegoś mocno ofensywnego pomocnika, który potrafi strzelać bramki, kogoś za Dembele, żebyśmy mogli więcej grać środkiem i jakiegoś obrońcę, który zastąpi w przyszłości Vertonghena
LMAO
29 maja 2018, 17:17 [cytuj]
Sessegnon zostaje w Fulham. Pewnie liczą na 100 mln w przyszłym okienku
Edytowano dnia: 29 maja 2018, 17:18
Sessegnon zostaje w Fulham. Pewnie liczą na 100 mln w przyszłym okienku
29 maja 2018, 17:48 [cytuj]
Na Sky Football zadali ciekawe pytanie: jaki pomundialowy transfer do Premier League był najgorszy?
A do Tottenhamu? Ja chciałem wytypować pewnego rosyjskiego napastnika ale się zreflektowałem, że Pawluczenko przyszedł po Euro.
Na Sky Football zadali ciekawe pytanie: jaki pomundialowy transfer do Premier League był najgorszy? A do Tottenhamu? Ja chciałem wytypować pewnego rosyjskiego napastnika ale się zreflektowałem, że Pawluczenko przyszedł po Euro
29 maja 2018, 18:57 [cytuj]
Hej od kilku dni obserwuje temat transferów i widzę, że jednym z priorytetów jest skrzydłowy. Jeżeli miałby odejść Sissoko i na jego miejsce ma trafić któryś z trójki Martial, Zaha, Pulisic to na krórego byście stawiali?
Hej od kilku dni obserwuje temat transferów i widzę, że jednym z priorytetów jest skrzydłowy. Jeżeli miałby odejść Sissoko i na jego miejsce ma trafić któryś z trójki Martial, Zaha, Pulisic to na krórego byście stawiali?
29 maja 2018, 21:19 [cytuj]
Zaha, tylko czy Łysy rzuci kasą...
Zaha, tylko czy Łysy rzuci kasą
29 maja 2018, 21:23 [cytuj]
Martial
Martial
29 maja 2018, 22:36 [cytuj]
Zdecydowanie Martial. Bardzo niedoceniany w United, myslę, że u nas rozwinąłby skrzydła. Dodatkowo mógłby grać na szpicy w razie potrzeby
Zdecydowanie Martial. Bardzo niedoceniany w United, myslę, że u nas rozwinąłby skrzydła. Dodatkowo mógłby grać na szpicy w razie potrzeby
30 maja 2018, 00:06 [cytuj]
Też myślałem o Martialu, jest młodszy i zdecydowanie ma większy potencjał, niestety może być droższy :/
Też myślałem o Martialu, jest młodszy i zdecydowanie ma większy potencjał, niestety może być droższy :/
30 maja 2018, 13:25 [cytuj]
https://www.independent.co.uk/sport/football/transfers/gareth-bale-transfer-tottenham-news-manchester-united-real-madrid-next-club-miguel-delaney-a8374021.html

Walczymy!
https://www.independent.co.uk/sport/football/transfers/gareth-bale-transfer-tottenham-news-manchester-united-real-madrid-next-club-miguel-delaney-a8374021.html Walczymy!
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
30 maja 2018, 14:41 [cytuj]
Polecam nie robić sobie nadziei na ten transfer :kotek:
Polecam nie robić sobie nadziei na ten transfer :kotek:
30 maja 2018, 15:39 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
Bale\\\'a u nas nie będzie, ja mu życzę dobrze, ale on jest poza naszym zasięgiem finansowym, a po drugie za takie pieniądze wolę innych grajków

zgadzam sie, i jeszcze dodalbym, ze jest szklany
https://www.transfermarkt.com/gareth-bale/verletzungen/spieler/39381

Niech idzie do United i tam czeka na dlugie pilki od Tobyego

apropos Belga:
niech MU placi te 50 baniek albo czeka kolejny rok
Edytowano dnia: 30 maja 2018, 15:41
zgadzam sie, i jeszcze dodalbym, ze jest szklany https://www.transfermarkt.com/gareth-bale/verletzungen/spieler/39381 Niech idzie do United i tam czeka na dlugie pilki od Tobyego apropos Belga: niech MU placi te 50 baniek albo czeka kolejny rok
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 93 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się