Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2018
30 maja 2018, 15:57 [cytuj]
Szklany nie szklany, ale jakby mieć na skrzydłach Bale'a i Lucasa to sam bym na 9 poradził:D
Szklany nie szklany, ale jakby mieć na skrzydłach Bale'a i Lucasa to sam bym na 9 poradził:D
1 czerwca 2018, 09:03 [cytuj]
Odejście Zidana z RM to fatalna wiadomość dla Spurs :(
Odejście Zidana z RM to fatalna wiadomość dla Spurs :(
1 czerwca 2018, 12:03 [cytuj]
Nie ma żadnej klauzuli w kontrakcie Maurycego. Real jak Real... Kloppem się też mocno interesują
Nie ma żadnej klauzuli w kontrakcie Maurycego. Real jak Real... Kloppem się też mocno interesują
1 czerwca 2018, 13:32 [cytuj]
A pismaki coś muszą napisać
A pismaki coś muszą napisać
1 czerwca 2018, 14:05 [cytuj]
słabo by to świadczyło o Pochu ze po tygodniu od przedłużeniu kontraktu na 5 lat odszedł by :P
słabo by to świadczyło o Pochu ze po tygodniu od przedłużeniu kontraktu na 5 lat odszedł by :P
1 czerwca 2018, 15:32 [cytuj]
http://www.skysports.com/football/news/11675/11391681/mauricio-pochettino-insists-he-is-so-happy-at-tottenham-amid-interest-from-real-madrid
http://www.skysports.com/football/news/11675/11391681/mauricio-pochettino-insists-he-is-so-happy-at-tottenham-amid-interest-from-real-madrid
1 czerwca 2018, 22:31 [cytuj]
Jakoś kategorycznie to nie zdementował plotek w tym wywiadzie delikatnei mówiąc...
Jakoś kategorycznie to nie zdementował plotek w tym wywiadzie delikatnei mówiąc
2 czerwca 2018, 09:40 [cytuj]
I pojawiają się nowe :
https://anglia.goal.pl/367725-pochettino-gotowy-na-rozmowy-z-realem.html
I pojawiają się nowe : https://anglia.goal.pl/367725-pochettino-gotowy-na-rozmowy-z-realem.html
2 czerwca 2018, 09:41 [cytuj]
I zakusy coraz silniejsze na Eriksena :
https://anglia.goal.pl/367726-agent-ogromne-zainteresowanie-eriksenem.html
I zakusy coraz silniejsze na Eriksena : https://anglia.goal.pl/367726-agent-ogromne-zainteresowanie-eriksenem.html
2 czerwca 2018, 09:53 [cytuj]
Bez paniki.

Po pierwsze byli już tacy co się zarzekali, że Tottenham to do końca życia, no a wyszło jak wyszło.

Po drugie, co miał Poch powiedzieć? Jak dla mnie to tylko standardowa, grzeczna formułka.
Bez paniki. Po pierwsze byli już tacy co się zarzekali, że Tottenham to do końca życia, no a wyszło jak wyszło. Po drugie, co miał Poch powiedzieć? Jak dla mnie to tylko standardowa, grzeczna formułka
2 czerwca 2018, 10:43 [cytuj]
Mnie uspokoja nowe kontrakty dla Eriksena, Kane'a i Allego w objęciach Maurycego
Mnie uspokoja nowe kontrakty dla Eriksena, Kane'a i Allego w objęciach Maurycego
2 czerwca 2018, 20:34 [cytuj]
Guillem Balague tells SkySportsNews that Real Madrid are no longer considering Mauricio Pochettino. Negotiations would be too difficult and would have taken too long. "
Guillem Balague tells SkySportsNews that Real Madrid are no longer considering Mauricio Pochettino. Negotiations would be too difficult and would have taken too long. "
3 czerwca 2018, 09:18 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
Guillem Balague tells SkySportsNews that Real Madrid are no longer considering Mauricio Pochettino. Negotiations would be too difficult and would have taken too long. "

Napisałem to samo tylko w innym wątku.
Napisałem to samo tylko w innym wątku
13 czerwca 2018, 18:03 [cytuj]
Tottenham have offered Aston Villa £15m for their highly-rated midfielder Jack Grealish, Sky Sports News understands.

Nie wiem jak to zniosę jak gość do nas przejdzie. Nie trawię jego buractwa, opuszczonych getrów, bardzo niebezpiecznych wejść. Jak wspierać zawodnika który Cię tak odraża :glupek:
Tottenham have offered Aston Villa £15m for their highly-rated midfielder Jack Grealish, Sky Sports News understands. Nie wiem jak to zniosę jak gość do nas przejdzie. Nie trawię jego buractwa, opuszczonych getrów, bardzo niebezpiecznych wejść. Jak wspierać zawodnika który Cię tak odraża :glupek:
15 czerwca 2018, 00:55 [cytuj]
Drakiur powiedział/a:
Nie wiem jak to zniosę jak gość do nas przejdzie. Nie trawię jego buractwa, opuszczonych getrów, bardzo niebezpiecznych wejść. Jak wspierać zawodnika który Cię tak odraża :glupek:


Może burak, ale utalentowany i homegrown. Wydaje mi się, że może być jak z Allim, gdzie poza naszymi fanami, reszta go nienawidzi. Koleś i tak co najwyżej pogra w pucharach, a może jakimś cudem wystrzeli.
Może burak, ale utalentowany i homegrown. Wydaje mi się, że może być jak z Allim, gdzie poza naszymi fanami, reszta go nienawidzi. Koleś i tak co najwyżej pogra w pucharach, a może jakimś cudem wystrzeli
LMAO
15 czerwca 2018, 10:49 [cytuj]
Wiem że za wcześnie po pierwszym meczu oceniać zawodnika , ale wrażenie na tle wprawdzie słabej reprezentacji Arabii Saudyjskiej zrobił Gołowin.Pewnie narażę się sporej części spursmaniaków , ponieważ na spursmani nie przepada się za Rosjanami . Młody chłopak który zanotował bardzo dobry sezon w CSKA , na pewno będzie w centrum obserwacji nie jednego czołowego klubu . Czas pokaże na jak wysokim poziomie będzie w stanie grać . Dziś kolejny dzień Mundialu i dalsza obserwacja młodych zdolnych ;)
Wiem że za wcześnie po pierwszym meczu oceniać zawodnika , ale wrażenie na tle wprawdzie słabej reprezentacji Arabii Saudyjskiej zrobił Gołowin.Pewnie narażę się sporej części spursmaniaków , ponieważ na spursmani nie przepada się za Rosjanami . Młody chłopak który zanotował bardzo dobry sezon w CSKA , na pewno będzie w centrum obserwacji nie jednego czołowego klubu . Czas pokaże na jak wysokim poziomie będzie w stanie grać . Dziś kolejny dzień Mundialu i dalsza obserwacja młodych zdolnych ;)
15 czerwca 2018, 14:01 [cytuj]
On nie dla nas.
On nie dla nas
15 czerwca 2018, 16:33 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
Wiem że za wcześnie po pierwszym meczu oceniać zawodnika , ale wrażenie na tle wprawdzie słabej reprezentacji Arabii Saudyjskiej zrobił Gołowin.Pewnie narażę się sporej części spursmaniaków , ponieważ na spursmani nie przepada się za Rosjanami . Młody chłopak który zanotował bardzo dobry sezon w CSKA , na pewno będzie w centrum obserwacji nie jednego czołowego klubu . Czas pokaże na jak wysokim poziomie będzie w stanie grać . Dziś kolejny dzień Mundialu i dalsza obserwacja młodych zdolnych ;)


Już raz się na Pavluychenko nabraliśmy :P:P Nie lubię kupować piłkarzy na mundialach itp. Raz że cena zawyżona, dwa potem okazuje się nie tak dobry jak wszyscy myśleli
Już raz się na Pavluychenko nabraliśmy :P:P Nie lubię kupować piłkarzy na mundialach itp. Raz że cena zawyżona, dwa potem okazuje się nie tak dobry jak wszyscy myśleli
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
15 czerwca 2018, 17:59 [cytuj]
varba powiedział/a:
Już raz się na Pavluychenko nabraliśmy :P:P Nie lubię kupować piłkarzy na mundialach itp. Raz że cena zawyżona, dwa potem okazuje się nie tak dobry jak wszyscy myśleli

Varba , tylko że Pavlyuchenko na tamten czas miał chyba z naszych napastników i tak najlepsze statystyki . Wiem że obecnie gdyby miał go porównac do Harry'ego to wyglądał by jak napastnik np z IV ligi z napastnikiem klubu z ekstraklasy. Mimo wszystko uważam że warto się przyjrzeć Gołowinowi. :)
Varba , tylko że Pavlyuchenko na tamten czas miał chyba z naszych napastników i tak najlepsze statystyki . Wiem że obecnie gdyby miał go porównac do Harry'ego to wyglądał by jak napastnik np z IV ligi z napastnikiem klubu z ekstraklasy. Mimo wszystko uważam że warto się przyjrzeć Gołowinowi. :)
15 czerwca 2018, 20:56 [cytuj]
Myślę, że temat Gołowina nie istnieje. Nie potrzebujemy wzmocnień na jego pozycję, a jedynie co najwyżej uzupełnień, a piłkarz który potencjalnie może stać się gwiazdą mundialu nie będzie chciał iść do klubu gdzie sezon najpewniej zacznie od ławki. Levy i Poch też nie wydadzą fortuny na zawodnika, który jedynie poszerzy rotację składu, a po mistrzostwach zapewne niemało by trzeba było za niego dać.
Myślę, że temat Gołowina nie istnieje. Nie potrzebujemy wzmocnień na jego pozycję, a jedynie co najwyżej uzupełnień, a piłkarz który potencjalnie może stać się gwiazdą mundialu nie będzie chciał iść do klubu gdzie sezon najpewniej zacznie od ławki. Levy i Poch też nie wydadzą fortuny na zawodnika, który jedynie poszerzy rotację składu, a po mistrzostwach zapewne niemało by trzeba było za niego dać
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 121 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się