Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2018
19 czerwca 2018, 15:37 [cytuj]
To że gazety piszą, że Pochowi zależy to jeszcze nie znaczy że tak jest. Serio uważasz że powinniśmy płacić 50 mln za gościa który rozegrał jeden dobry sezon? Już mamy takiego jednego.
To że gazety piszą, że Pochowi zależy to jeszcze nie znaczy że tak jest. Serio uważasz że powinniśmy płacić 50 mln za gościa który rozegrał jeden dobry sezon? Już mamy takiego jednego
19 czerwca 2018, 15:50 [cytuj]
serio uważam, że za dobrych grajków trzeba dać więcej niż 50 mln. nie będziemy go mieli w tym okienku, to nie będziemy go mieli w ogóle.

skoro są/były rozmowy na linii Tottenham-Lyon to znaczy, że coś jest na rzeczy. zresztą jego nazwisko pojawiało się stosunkowo wcześnie jako potencjalne zastępstwo za Dembele
serio uważam, że za dobrych grajków trzeba dać więcej niż 50 mln. nie będziemy go mieli w tym okienku, to nie będziemy go mieli w ogóle. skoro są/były rozmowy na linii Tottenham-Lyon to znaczy, że coś jest na rzeczy. zresztą jego nazwisko pojawiało się stosunkowo wcześnie jako potencjalne zastępstwo za Dembele
19 czerwca 2018, 15:54 [cytuj]
Dobrych grajków poznaje się po tym, że mają równy poziom, a nie dobry sezon/imprezę.
Dobrych grajków poznaje się po tym, że mają równy poziom, a nie dobry sezon/imprezę
19 czerwca 2018, 15:58 [cytuj]
okej, to na jakich dobrych grajków z marką nas stać? Zaha, Martia, De Ligtl? bum lubudubu, kasa z kosmosu.
jesteśmy skazani na ryzyko w pewnym sensie, ale to że ktoś grał jeden sezon na bardzo dobrym poziomie nie oznacza, że jest słaby. oznacza, że może chcieć/stać nas na niego i on może chcieć do nas przyjść. ale rynek jest taki, że trzeba wyciagać takie kwoty, bo sezon później będzie ściana
okej, to na jakich dobrych grajków z marką nas stać? Zaha, Martia, De Ligtl? bum lubudubu, kasa z kosmosu. jesteśmy skazani na ryzyko w pewnym sensie, ale to że ktoś grał jeden sezon na bardzo dobrym poziomie nie oznacza, że jest słaby. oznacza, że może chcieć/stać nas na niego i on może chcieć do nas przyjść. ale rynek jest taki, że trzeba wyciagać takie kwoty, bo sezon później będzie ściana
19 czerwca 2018, 19:45 [cytuj]
Nas nie stać na gotowych graczy i w tym jest cały problem. Od lat polega na tym że kupujemy młodych i zdolnych, żeby wynieść ich na najwyższy poziom. I pełna zgoda, chłopak jest młody i zdolny. Tyle że 50 mln za dzieciaka który nie jest jeszcze dojrzałym piłkarzem a zagrał jeden dobry sezon to śmiech na sali. Widzisz jak Sanchez gra.
Nas nie stać na gotowych graczy i w tym jest cały problem. Od lat polega na tym że kupujemy młodych i zdolnych, żeby wynieść ich na najwyższy poziom. I pełna zgoda, chłopak jest młody i zdolny. Tyle że 50 mln za dzieciaka który nie jest jeszcze dojrzałym piłkarzem a zagrał jeden dobry sezon to śmiech na sali. Widzisz jak Sanchez gra
20 czerwca 2018, 04:54 [cytuj]
Drakiur powiedział/a:
Serio uważasz że powinniśmy płacić 50 mln za gościa który rozegrał jeden dobry sezon?
To samo sie tyczy tego całego De Ligta. I w sumie też Davinsona, bo niewiele mniej było zapłacone.
To samo sie tyczy tego całego De Ligta. I w sumie też Davinsona, bo niewiele mniej było zapłacone
20 czerwca 2018, 10:17 [cytuj]
Mirror donosi, że Zaha dostanie propozycję kontraktu z minimum 120 tys. tygodniówką...
Mirror donosi, że Zaha dostanie propozycję kontraktu z minimum 120 tys. tygodniówką
20 czerwca 2018, 19:01 [cytuj]
Akurat Sancheza nie ma się co czepiać. Fakt, zapłaciliśmy sporo, ale chłopak sezon rozegrał może nie porywający ale solidny, zastąpił Aldeiweirelda gdy ten miał kontuzję i nasz blok defensywny spisał się przyzwoicie w poprzednim sezonie. Poza tym to nadal młody piłkarz, w dodatku jest stoperem a ci z reguły ostoją defensywy stają się później niż 25-26 lat. Myślę, że będziemy mieli jeszcze z niego pożytek.

Swoją drogą ciekawi mnie co dalej z Nkoudou po powrocie z wypożyczenia. Sprzedajemy do Francji i szykujemy kolejny zakup jeźdźca bez głowy, a nuż wypali? (jak N'Jie i później w/w) :P
Akurat Sancheza nie ma się co czepiać. Fakt, zapłaciliśmy sporo, ale chłopak sezon rozegrał może nie porywający ale solidny, zastąpił Aldeiweirelda gdy ten miał kontuzję i nasz blok defensywny spisał się przyzwoicie w poprzednim sezonie. Poza tym to nadal młody piłkarz, w dodatku jest stoperem a ci z reguły ostoją defensywy stają się później niż 25-26 lat. Myślę, że będziemy mieli jeszcze z niego pożytek. Swoją drogą ciekawi mnie co dalej z Nkoudou po powrocie z wypożyczenia. Sprzedajemy do Francji i szykujemy kolejny zakup jeźdźca bez głowy, a nuż wypali? (jak N'Jie i później w/w) :P
20 czerwca 2018, 19:17 [cytuj]
Za piłkarzy płaci się coraz więcej, pora się obudzić.
Za piłkarzy płaci się coraz więcej, pora się obudzić
21 czerwca 2018, 09:44 [cytuj]
Czuwa ktoś nad tym, jak wygląda sprawa Sona i jego służby wojskowej?
Czuwa ktoś nad tym, jak wygląda sprawa Sona i jego służby wojskowej?
21 czerwca 2018, 10:58 [cytuj]
Grealishem poza Chelsea interesuje się również Liverpool, Levy nie chce przeznaczyć na zawodnika więcej niż 20 mln
Grealishem poza Chelsea interesuje się również Liverpool, Levy nie chce przeznaczyć na zawodnika więcej niż 20 mln
21 czerwca 2018, 11:01 [cytuj]
Tottenham and Arsenal are keeping close watch of Liverpool's England junior Rhian Brewster, the Sun reports.
Tottenham and Arsenal are keeping close watch of Liverpool's England junior Rhian Brewster, the Sun reports
21 czerwca 2018, 11:19 [cytuj]
[Diario Sport] understands Tottenham Hotspur have emerged as potential contender to sign Barcelona defender Jordi Alba this summer transfer window.

The full-back has a contract at the Barcelona until the end of summer of 2020 but hasn’t yet been offered a new deal.
[Diario Sport] understands Tottenham Hotspur have emerged as potential contender to sign Barcelona defender Jordi Alba this summer transfer window. The full-back has a contract at the Barcelona until the end of summer of 2020 but hasn’t yet been offered a new deal
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
21 czerwca 2018, 17:50 [cytuj]
Jak Wam się podoba Benjamin Pavard? Pytam, bo podobno się nim interesujemy. Ja oglądam już pod tym kątem któryś jego mecz i muszę przyznać, że gość robi naprawdę dobre wrażenie.
Jak Wam się podoba Benjamin Pavard? Pytam, bo podobno się nim interesujemy. Ja oglądam już pod tym kątem któryś jego mecz i muszę przyznać, że gość robi naprawdę dobre wrażenie
21 czerwca 2018, 18:56 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Jak Wam się podoba Benjamin Pavard? Pytam, bo podobno się nim interesujemy. Ja oglądam już pod tym kątem któryś jego mecz i muszę przyznać, że gość robi naprawdę dobre wrażenie


Bardzo mi się podoba ale VFB Stuttgart powiedział, że za 30 baniek to telefonu nie odbiorą.
Bardzo mi się podoba ale VFB Stuttgart powiedział, że za 30 baniek to telefonu nie odbiorą
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
21 czerwca 2018, 19:15 [cytuj]
Nie powinno nas to ani dziwić ani zniechęcać. Za 30mln to można dziś kupić albo jakiegoś rzeźnika z Championship albo dzieciaka z Ajaxu.

Szybki, dobry technicznie, uniwersalny, młody a już całkiem doświadczeny. 40-50 mln to wcale nie tak dużo.
Nie powinno nas to ani dziwić ani zniechęcać. Za 30mln to można dziś kupić albo jakiegoś rzeźnika z Championship albo dzieciaka z Ajaxu. Szybki, dobry technicznie, uniwersalny, młody a już całkiem doświadczeny. 40-50 mln to wcale nie tak dużo
21 czerwca 2018, 22:51 [cytuj]
Może i gra spoko ale czy na prawdę potrzebujemy wydawać 40-50mln za piłkarza grającego na pozycji na której mamy Trippiera, Auriera i Walkera-Petersa? Mamy pilniejsze wydatki. Jak już to Jordi Alba na lewą stronę, ale generalnie to uważam, ze priorytetem powinny być na to okienko transfery na:
1) box to box (albo nawet dwóch)
2) ofensywny wszechstronny zawodnik - coś w stylu Martiala
3) środkowy obrońca

Jesliby zostało trochę sosu to mozna myśleć o bocznych obrońcach dopiero
Może i gra spoko ale czy na prawdę potrzebujemy wydawać 40-50mln za piłkarza grającego na pozycji na której mamy Trippiera, Auriera i Walkera-Petersa? Mamy pilniejsze wydatki. Jak już to Jordi Alba na lewą stronę, ale generalnie to uważam, ze priorytetem powinny być na to okienko transfery na: 1) box to box (albo nawet dwóch) 2) ofensywny wszechstronny zawodnik - coś w stylu Martiala 3) środkowy obrońca Jesliby zostało trochę sosu to mozna myśleć o bocznych obrońcach dopiero
22 czerwca 2018, 08:24 [cytuj]
Łysy chyba tylko ogląda mundial, ceny rosną, możliwości kurczą i pojawiają się coraz bardziej egzotyczne nazwiska
Łysy chyba tylko ogląda mundial, ceny rosną, możliwości kurczą i pojawiają się coraz bardziej egzotyczne nazwiska
22 czerwca 2018, 10:29 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Może i gra spoko ale czy na prawdę potrzebujemy wydawać 40-50mln za piłkarza grającego na pozycji na której mamy Trippiera, Auriera i Walkera-Petersa? Mamy pilniejsze wydatki. Jak już to Jordi Alba na lewą stronę, ale generalnie to uważam, ze priorytetem powinny być na to okienko transfery na:
1) box to box (albo nawet dwóch)
2) ofensywny wszechstronny zawodnik - coś w stylu Martiala
3) środkowy obrońca

Jesliby zostało trochę sosu to mozna myśleć o bocznych obrońcach dopiero

Pavard to akurat środkowy obrońca.
Pavard to akurat środkowy obrońca
22 czerwca 2018, 10:33 [cytuj]
Czetnik powiedział/a:
Pavard to akurat środkowy obrońca


Który radzi sobie bardzo dobrze na prawej obronie. Jak dla mnie to świetna opcja, jeśli oczywiście Toby odejdzie.
Który radzi sobie bardzo dobrze na prawej obronie. Jak dla mnie to świetna opcja, jeśli oczywiście Toby odejdzie
LMAO
|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 101 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się