Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2018
22 czerwca 2018, 13:04 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Może i gra spoko ale czy na prawdę potrzebujemy wydawać 40-50mln za piłkarza grającego na pozycji na której mamy Trippiera, Auriera i Walkera-Petersa? Mamy pilniejsze wydatki. Jak już to Jordi Alba na lewą stronę, ale generalnie to uważam, ze priorytetem powinny być na to okienko transfery na:
1) box to box (albo nawet dwóch)
2) ofensywny wszechstronny zawodnik - coś w stylu Martiala
3) środkowy obrońca

Jesliby zostało trochę sosu to mozna myśleć o bocznych obrońcach dopiero


No jasne, że są inne priorytety. Ja o Pavardzie myślę jako ewentualnym następcy Alderererewelda. Gdyż, jak ktoś tu już wspomniał, Francuz w klubie gra(ł) na środku obrony. Stąd też moja wzmianka, że to gracz uniwersalny.
No jasne, że są inne priorytety. Ja o Pavardzie myślę jako ewentualnym następcy Alderererewelda. Gdyż, jak ktoś tu już wspomniał, Francuz w klubie gra(ł) na środku obrony. Stąd też moja wzmianka, że to gracz uniwersalny
23 czerwca 2018, 16:54 [cytuj]
Frustrated in their efforts to sign Anthony Martial from Manchester United, Tottenham have turned their attention to Nice striker Alassane Plea, according to Foot Mercato.

Spurs are said to have tabled an opening bid of £23m for the versatile France attacker, who can play wide or as a central striker and scored 21 times for Nice last season.

However, according to Nice-Matin, Spurs could face competition for Plea, with Bundesliga side Borussia Monchengladbach also interested in the 25-year-old forward.
Frustrated in their efforts to sign Anthony Martial from Manchester United, Tottenham have turned their attention to Nice striker Alassane Plea, according to Foot Mercato. Spurs are said to have tabled an opening bid of £23m for the versatile France attacker, who can play wide or as a central striker and scored 21 times for Nice last season. However, according to Nice-Matin, Spurs could face competition for Plea, with Bundesliga side Borussia Monchengladbach also interested in the 25-year-old forward.
24 czerwca 2018, 13:44 [cytuj]
Nije->N’Koudou->Plea :ok:
Nije->N’Koudou->Plea :ok:
27 czerwca 2018, 22:10 [cytuj]
Tottenham Hotspur are showing an interest in signing FC Porto striker Moussa Marega. #THFC
Tottenham Hotspur are showing an interest in signing FC Porto striker Moussa Marega. #THFC
9 lipca 2018, 10:34 [cytuj]
Jakiś zastój się zrobił , nic nie słychać o nowych . Zaha do wzięcia, przydał by się nam , sprawdzony na angielskich boiskach , szybki , skuteczny. Cena też nie będzie jakaś wygórowana bo sam piłkarz chce za wszelką cenę odejść .
Jakiś zastój się zrobił , nic nie słychać o nowych . Zaha do wzięcia, przydał by się nam , sprawdzony na angielskich boiskach , szybki , skuteczny. Cena też nie będzie jakaś wygórowana bo sam piłkarz chce za wszelką cenę odejść
9 lipca 2018, 14:24 [cytuj]
Jak to nie będzie wygórowana?! Dla nas coś powyżej 50 mln to ściana, a Crystal chce 70, pewnie dostaną 10 mniej.
Lyon się upiera przy zatrzymaniu Ndombele, czekają na Chelsea, obecnie cena w okolicy 45 mln. Pojawiła się alternatywa w postaci Nzonziego, ale jest parcie ze strony Arsenalu i WHU. O Grealisha pyta Liverpool.
Btw. Jacek Placek na krześle ma zarabiać w WHU 100 tysięcy...
Jak to nie będzie wygórowana?! Dla nas coś powyżej 50 mln to ściana, a Crystal chce 70, pewnie dostaną 10 mniej. Lyon się upiera przy zatrzymaniu Ndombele, czekają na Chelsea, obecnie cena w okolicy 45 mln. Pojawiła się alternatywa w postaci Nzonziego, ale jest parcie ze strony Arsenalu i WHU. O Grealisha pyta Liverpool. Btw. Jacek Placek na krześle ma zarabiać w WHU 100 tysięcy
9 lipca 2018, 14:26 [cytuj]
Czyli sytuacja dynamicznie się rozwija...

Dembele najbliżej Interu, podobno za 25 mln funtów
Edytowano dnia: 9 lipca 2018, 14:27
Czyli sytuacja dynamicznie się rozwija... Dembele najbliżej Interu, podobno za 25 mln funtów
9 lipca 2018, 21:15 [cytuj]
Na jednym z zagranicznych forów ITK, którego doniesienia czesto się do tej pory sprawdzały pisze, że naszym głównym celem jest Martial i bardzo intensywnie pracujemy nad jego pozyskaniem. Sam zawodnik też bardzo chce przyjść, ale Mourinho boi się go do nas sprzedać bo ma świadomość, ze pod okiem Pochettino Martial mógłby się rozwinąć w zawodnika światowej klasy.

Ten sam gość pisał, że ma 100% pewności, ze tego lata pobijemy nas rekord transferowy. Możliwe, że więcej niz raz.

Grealish jest jednym z naszych celów transferowych, ale czekamy aż AV obniży swoje żądania.

Ndombele jest jednym z celów transferowych, ale nie jest pierwszym wyborem na swojej pozycji bo Poch najchętniej widziałbym w drużynie Andre Gomesa, za którego z kolei Barcelona żąda zbyt wielkiej kwoty.
Na jednym z zagranicznych forów ITK, którego doniesienia czesto się do tej pory sprawdzały pisze, że naszym głównym celem jest Martial i bardzo intensywnie pracujemy nad jego pozyskaniem. Sam zawodnik też bardzo chce przyjść, ale Mourinho boi się go do nas sprzedać bo ma świadomość, ze pod okiem Pochettino Martial mógłby się rozwinąć w zawodnika światowej klasy. Ten sam gość pisał, że ma 100% pewności, ze tego lata pobijemy nas rekord transferowy. Możliwe, że więcej niz raz. Grealish jest jednym z naszych celów transferowych, ale czekamy aż AV obniży swoje żądania. Ndombele jest jednym z celów transferowych, ale nie jest pierwszym wyborem na swojej pozycji bo Poch najchętniej widziałbym w drużynie Andre Gomesa, za którego z kolei Barcelona żąda zbyt wielkiej kwoty
9 lipca 2018, 21:37 [cytuj]
Andre Gomes jest do bani, z tego co obserwuje ruchy, to ciśnienie jest właśnie na Ndombele, ale konkurencja silna
Andre Gomes jest do bani, z tego co obserwuje ruchy, to ciśnienie jest właśnie na Ndombele, ale konkurencja silna
9 lipca 2018, 21:42 [cytuj]
Andre Gomes jest nam niepotrzebny, dodatkowo ma wiele problemów na głowie i nie byłby wzmocnieniem dla nas. Jestem również przeciwny Ndombele ale to on najprawdopodobniej przyjdzie. Ale co wtedy z Willimarem Barrosem?

@kiriak skąd masz informacje o tych 25mln funtach od Interu? IMO cena za mała o dobre 10-15 mln funtów.
Andre Gomes jest nam niepotrzebny, dodatkowo ma wiele problemów na głowie i nie byłby wzmocnieniem dla nas. Jestem również przeciwny Ndombele ale to on najprawdopodobniej przyjdzie. Ale co wtedy z Willimarem Barrosem? @kiriak skąd masz informacje o tych 25mln funtach od Interu? IMO cena za mała o dobre 10-15 mln funtów
9 lipca 2018, 22:00 [cytuj]
https://www.football.london/tottenham-hotspur-fc/players/tottenham-transfer-exit-loan-window-14881785

na tyle go wyceniają, gdzieś już dawno czytałem, że Łysy chciałby 30, ale ciężko będzie
https://www.football.london/tottenham-hotspur-fc/players/tottenham-transfer-exit-loan-window-14881785 na tyle go wyceniają, gdzieś już dawno czytałem, że Łysy chciałby 30, ale ciężko będzie
9 lipca 2018, 22:32 [cytuj]
Czytałem gdzieś że Poch chce dwóch nowych ŚP. może znowu szykuje Diera na ŚO? Może Wanyama to już nie ten poziom?(na mistrza) No ale ten Barrios to w zasadzie niewiadoma.. chociaż wiadomo co Poch robi z takimi niewiadomymi :muza: jeżeli chodzi o Andre Gomesa to raczej nie jest problem z odstępnym tylko jego pensją, chłop ma warunki na PL ale nie ma co wydawać kokosów na kogoś kto ma problem z głową. Jakby MU puściło nam tego Martiala to było coś pięknego, takiego piłkarza nam brakuje no ale jak się nie uda z nim to ruszyć po Zaha. Aktualnie jestem w UK ostatnio podczas meczu Anglia - Szwecja, rozmawiałem z dwoma kibicami Spurs, wlali we mnie dużo optymizmu, twierdzili że te okienko będzie dla nas przełomowe w związku z nowym stadionem itd. Ale czy oni wiedzą więcej niż my? To Brytole - niepoprawni optymiści - no ale bliżej źródła. My Polacy jesteśmy malkontentami dlatego też jak się dobrze w klubie dzieje i nie ma za bardzo na co narzekać to jest mniej dyskusji na forum :rotfl:
Czytałem gdzieś że Poch chce dwóch nowych ŚP. może znowu szykuje Diera na ŚO? Może Wanyama to już nie ten poziom?(na mistrza) No ale ten Barrios to w zasadzie niewiadoma.. chociaż wiadomo co Poch robi z takimi niewiadomymi :muza: jeżeli chodzi o Andre Gomesa to raczej nie jest problem z odstępnym tylko jego pensją, chłop ma warunki na PL ale nie ma co wydawać kokosów na kogoś kto ma problem z głową. Jakby MU puściło nam tego Martiala to było coś pięknego, takiego piłkarza nam brakuje no ale jak się nie uda z nim to ruszyć po Zaha. Aktualnie jestem w UK ostatnio podczas meczu Anglia - Szwecja, rozmawiałem z dwoma kibicami Spurs, wlali we mnie dużo optymizmu, twierdzili że te okienko będzie dla nas przełomowe w związku z nowym stadionem itd. Ale czy oni wiedzą więcej niż my? To Brytole - niepoprawni optymiści - no ale bliżej źródła. My Polacy jesteśmy malkontentami dlatego też jak się dobrze w klubie dzieje i nie ma za bardzo na co narzekać to jest mniej dyskusji na forum :rotfl:
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
9 lipca 2018, 22:33 [cytuj]
25 mln za Dembele, to tym bardziej bym go zostawił u nas
25 mln za Dembele, to tym bardziej bym go zostawił u nas
9 lipca 2018, 22:52 [cytuj]
Ja wiem, że uważacie go za mocno niedocenianego ale prawda jest taka ze w najważniejszych momentach daje ciała. Chociażby półfinał Anglii z United przy stanie 1:0. To on stracił głupio piłkę, poszła wrzutka i gol na 1:1.
Chce odejść albo dostać podwyżkę której Spurs mu nie da. lepszy już nie będzie a wręcz przeciwnie. Tylko szkoda że nikt nie chce dać nawet tych 30mln funtów :/
Ja wiem, że uważacie go za mocno niedocenianego ale prawda jest taka ze w najważniejszych momentach daje ciała. Chociażby półfinał Anglii z United przy stanie 1:0. To on stracił głupio piłkę, poszła wrzutka i gol na 1:1. Chce odejść albo dostać podwyżkę której Spurs mu nie da. lepszy już nie będzie a wręcz przeciwnie. Tylko szkoda że nikt nie chce dać nawet tych 30mln funtów :/
9 lipca 2018, 22:57 [cytuj]
Zaha byłby spoko ale CP ponoć woła z 70mln funtów :bezradny:

Ja jestem pewien że ktoś przyjdzie z Martial/Zaha ale z przodu mamy fajną ekipę co najlepsze lata ma i tak przed sobą czyli Kane, Eriksen, Dele, Son. A jak udałoby im się wygrać Mistrzostwo Swiata no i Igrzyska Azjatyckie jeśli chodzi o SOna to wróciliby zmęczeni ale z silną psychiką i z poczuciem że mogą wygrywać bez napinki.

jeśli chodzi o SO to ja chętnie wyjąłbym Ruganiego z Juventusu to jest przyszły crack ale pewnie to nierealne :P
Zaha byłby spoko ale CP ponoć woła z 70mln funtów :bezradny: Ja jestem pewien że ktoś przyjdzie z Martial/Zaha ale z przodu mamy fajną ekipę co najlepsze lata ma i tak przed sobą czyli Kane, Eriksen, Dele, Son. A jak udałoby im się wygrać Mistrzostwo Swiata no i Igrzyska Azjatyckie jeśli chodzi o SOna to wróciliby zmęczeni ale z silną psychiką i z poczuciem że mogą wygrywać bez napinki. jeśli chodzi o SO to ja chętnie wyjąłbym Ruganiego z Juventusu to jest przyszły crack ale pewnie to nierealne :P
10 lipca 2018, 08:19 [cytuj]
Nie przyjdzie ani Zaha ani Martial... Nie stać nas. A po drugie United nam nie sprzeda Martiala

Dembele nie wytrzymuje fizycznie, lubię go, ale to ostatni gwizdek by dostać za niego pieniądze
Nie przyjdzie ani Zaha ani Martial... Nie stać nas. A po drugie United nam nie sprzeda Martiala Dembele nie wytrzymuje fizycznie, lubię go, ale to ostatni gwizdek by dostać za niego pieniądze
10 lipca 2018, 15:41 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
Nie przyjdzie ani Zaha ani Martial... Nie stać nas. A po drugie United nam nie sprzeda Martiala

Dembele nie wytrzymuje fizycznie, lubię go, ale to ostatni gwizdek by dostać za niego pieniądze

Sorry kolego , ale skąd wiesz że nie przyjdzie ani Martial , ani Zaha . Masz jakieś informację w których Poch , czy Levy powiedzieli że nie stać nas na żadnego z nich ?Bo jeśli nie to sorry , ale skąd ty to możesz wiedzieć .
Sorry kolego , ale skąd wiesz że nie przyjdzie ani Martial , ani Zaha . Masz jakieś informację w których Poch , czy Levy powiedzieli że nie stać nas na żadnego z nich ?Bo jeśli nie to sorry , ale skąd ty to możesz wiedzieć
10 lipca 2018, 16:28 [cytuj]
Stąd, że nie kibicujemy od wczoraj i znamy realia w jakich się poruszamy. Levy nie da za nich 70 mln. Pogódź się z tym.

Oczywiście odszczekam wszystko z przyjemnością, jeśli się mylę. Ale chyba każde z nas wie jak będzie.
Stąd, że nie kibicujemy od wczoraj i znamy realia w jakich się poruszamy. Levy nie da za nich 70 mln. Pogódź się z tym. Oczywiście odszczekam wszystko z przyjemnością, jeśli się mylę. Ale chyba każde z nas wie jak będzie
10 lipca 2018, 18:02 [cytuj]
Drakiur powiedział/a:
Stąd, że nie kibicujemy od wczoraj i znamy realia w jakich się poruszamy. Levy nie da za nich 70 mln. Pogódź się z tym.

Oczywiście odszczekam wszystko z przyjemnością, jeśli
się mylę. Ale chyba każde z nas wie jak będzie


O to to to.
O to to to
10 lipca 2018, 19:03 [cytuj]
A może Levy planuje wznieść klub i drużynę na jeszcze wyższy poziom po ostatnich sukcesach - klub zaczął się poważnie liczyć w walce o mistrzostwo czy sukcesy w LM, a poza tym wybudował nowoczesny stadion, a nasze obiekty treningowe też stoją na wysokim poziomie. Do tego zanosi się na to, że możemy stać się stałym bywalcem LM. Pochettino i paru kluczowych piłkarzy podpisało ostatnio długoterminowe kontrakty, więc bardzo prawdopodobne, że wiedzą o co będą walczyć w kolejnych latach i w jakim kierunku będzie prowadzony klub.

Co nie zmienia faktu, że wcale nie dziwię się komentarzom, że Levy nigdy nie wyda na piłkarzy takich sum :P. A to dlatego, że przyzwyczailiśmy się do dotychczasowej polityki transferowej i zakupów Levy'ego, tj. kupowanie przede wszystkim piłkarzy za "grosze" do oszlifowania przez menedżera. Pamiętam jak jeszcze sam się parę lat temu dziwiłem, że do klubu przyszedł za(wtedy aż!) 30 baniek Soldado. ;)

Mam ogromne nadzieje, że coś się ruszy w tym kierunku, na jaki się zanosi. Jestem ogromnie szczęśliwy, że został wybudowany nowy, duży stadion a do tego z klubu nikt kluczowy nie odchodzi. Tak trzymać, Daniel :brawo:
A może Levy planuje wznieść klub i drużynę na jeszcze wyższy poziom po ostatnich sukcesach - klub zaczął się poważnie liczyć w walce o mistrzostwo czy sukcesy w LM, a poza tym wybudował nowoczesny stadion, a nasze obiekty treningowe też stoją na wysokim poziomie. Do tego zanosi się na to, że możemy stać się stałym bywalcem LM. Pochettino i paru kluczowych piłkarzy podpisało ostatnio długoterminowe kontrakty, więc bardzo prawdopodobne, że wiedzą o co będą walczyć w kolejnych latach i w jakim kierunku będzie prowadzony klub. Co nie zmienia faktu, że wcale nie dziwię się komentarzom, że Levy nigdy nie wyda na piłkarzy takich sum :P. A to dlatego, że przyzwyczailiśmy się do dotychczasowej polityki transferowej i zakupów Levy'ego, tj. kupowanie przede wszystkim piłkarzy za "grosze" do oszlifowania przez menedżera. Pamiętam jak jeszcze sam się parę lat temu dziwiłem, że do klubu przyszedł za(wtedy aż!) 30 baniek Soldado. ;) Mam ogromne nadzieje, że coś się ruszy w tym kierunku, na jaki się zanosi. Jestem ogromnie szczęśliwy, że został wybudowany nowy, duży stadion a do tego z klubu nikt kluczowy nie odchodzi. Tak trzymać, Daniel :brawo:
|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 98 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się